לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

דר' גדעון ורדי

לאודי, עוזי, ברוך

כפי שציינתי מספר פעמים במהלך הטיול הגשמתם חלום חיי (למעט חלומות משפחתיים על בני משפחתי). מאז שקראתי כילד - אפילו לא נער! - את הספר במערב אין כל חדש ובהמשך עשרות ספרים וצפיתי בסרטים רבים (רובם שחור-לבן) בנושא המלחמה הגדולה חלמתי על מסע כפי שעשינו ביחד.

אפשר כמובן למצוא מיני פגמים בסיור אבל הכל מתגמד או אפילו נעלם כשאני חושב על מכלול החוויות בסיור. וככל שעובר הזמן אני מפנים ומתרגש יותר ממה שראיתי, חוויתי, ובעיקר הרגשתי בכל האתרים בהם היינו. במקרים רבים הייתי נרגש עד דמעות לנוכח בתי הקברות שצופים אחד על השני ועל השלישי ועל הרביעי, האנדרטאות המרשימות ובעיקר סתם לבהות ולדמיין מה שקרה כשברקע שדות הקרב שעדיין מלאים בחפירות, שוחות, מכתשי פגזים ועל הכל מכסים שדות ירוקים שמסתירים טפחיים ומגלים טפח.

אז רק רציתי להגיד תודה לכם ולצוות המשרד ובעיקר לקרן שאיתה ניהלתי מרבית הברורים הטלפוניים וזאת מבלי לקפח האחרים שעזרו ופעלו מאחורי ולפני הקלעים.

יישר כוח

גדעון

רמי אלוני

פרגים וחפירות

משוב סמינר טיול – בלגיה וצרפת מלחמת עולם ראשונה 26.6-4.7.18
מסע, סמינר וטיול מוצלח מאוד וחשוב. ובשבילי זו הייתה חוויה אנושית מרגשת. זו הייתה למידה משמעותית ויותר מזה נגיעה חזקה בלב והעלאת שאלות ותובנות עמוקות.
קבוצת האנשים הייתה מורכבת מאנשים טובים ומתעניינים. הורגש מאוד, שנעשו הכנות יסודיות ומדויקות לפני הטיול, גם מבחינת מסלול הטיול וגם מהבחינה האירגונית.
עוזי, אודי וברוך, עשו הכל כדי שהסמינר הייחודי הזה יצליח.
הייתה אינטראקציה/יחסי גומלין טובים בין קבוצת המטילים לבין הצוות המוביל וגם אינטראקציה טובה בין שלושת המובילים.

עוזי – מדריך הטיול
לעוזי חלק גדול מאוד בהצלחת המסע.
עוזי ידען גדול ומדייק. הורגש שעוזי הכין עצמו למסע ראשוני זה כהלכה, מדבר ומסביר בשקט ובביטחון, בשפה רהוטה, שומר על רצינות ולעיתים גם על הומור והרבה חן. הנושא חשוב לו.
עוזי עזר לאנשים המתקשים בהליכה ומרגש היה לראות אותו מהלך יד ביד עם יפה, אישה שגילה למעלה משמונים שנה, ועושה הכל הכל כדי שכל מטייל יהיה מרוצה ושמח. מורגש, שהתכנים שעוזי הדריך, מעניינים את עוזי, נוגעים בו, מרגשים אותו, גם העובדות וגם התובנות.
סיפור המלחמה הגדולה והנוראה, הנקראת מלחמת העולם הראשונה, מעלה שאלות ענקיות, אנושיות, פילוסופיות הקשורות לחיינו כיום וגם עם שאלות אלו התמודד עוזי.
עוזי אדם טוב, אמפתי, רגיש ולא פעם חשתי עד כמה עוזי היה נרגש ודמעות זלגו מעיניו.
אלו חוויות שלעולם לא אשכח.
עוזי מדריך בעל שעור קומה והוא נכס אנושי לחברת קשרי תרבות.

אודי – ראש החברה וראש הטיול /סמינר
ברגישות ובאדיבות, עמד לרשות הטיול, בראיה מערכתית וגם ראה ודאג לכל אחת ואחד ממשתתפי הטיול. אודי הישרה ביטחון על כולנו, ודאג שהכל יהיה בסדר. בשקט דאג לכל פרט ופרט והכל בסבר פנים טובות.
הפרטים הקטנים הם המשפיעים על הצלחת הטיול כמו ברכת שבת שלום, מתנה, קידוש לשבת ועוד ועוד. אודי דאג וראה את כולנו ועבד מצוין עם עוזי וברוך.

ברוך – היסטוריון מצוין וידען גדול
ברוך ראה את המלחמה הגדולה והנוראה בראייה מערכתית, התייחס אליה במקצועיות ודייקנות, גם בתיאור הסיטואציה וגם בתובנות חשובות, פילוסופיות ואפילו קיומיות. הרצאותיו היו מרתקות, עמוקות וחשובות, ותרמו לסמינר רבות.
ברוך עמד לרשותנו תמיד, בכל שאלה והערה. תרומתו לסמינר הייתה חשובה מאוד.

חלוקת העבודה בין עוזי, אודי וברוך הייתה נכונה.
זה היה טיול, מסע וסמינר מוצלח מאוד, חוויה מכוננת שנגעה חזק בליבי.

תודה וברכה
רמי אלוני
מעגן מיכאל

email call waze waze