לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

תרבות, אמנות ומוסיקה בווינה - קלאסיקה וינאית

יציאה בתאריכים: 22-28.04.19

משך הטיול: 7 ימים

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

תרבות, אמנות ומוסיקה בווינה - קלאסיקה וינאית

יציאה בתאריכים: 22-28.04.19

משך הטיול: 7 ימים

מסלול הטיול

 

בהדרכת:

Ran

רן שהם - אדריכל פעיל ומדריך טיולים, מרצה להיסטוריה של האדריכלות ולתולדות התרבות והאמנות (יצטרף לקבוצה ב 23.04 בערב).

 

 

 

 

 

 

BarakMeirav

 

מרב ברק - מרצה בתחום האופרה בקתדרות מובילות בארץ. מנחה בתכנית החינוך של התזמורת הפילהרמונית הישראלית, מובילה את תכנית החינוך של התזמורת הסימפונית רמת גן (מרב תיפרד מהקבוצה ב- 27.04 בשעות הבוקר).

 

 

 

 

וינה, ממרכזי התרבות הגדולים באירופה, היא גן עדן לכל חובבי התרבות, האמנות והמוסיקה. וינה היא גם עירו של פרויד, ועירם של הציירים קלימט והונדרטוואסר - עיר בעלת היסטוריה עשירה, ארכיטקטורה מפוארת, שפע מוזיאונים מרשימים ולצידם בתי קפה נהדרים המציעים עוגות קצפת מפתות ומסעדות המגישות את השניצל הווינאי המפורסם. הסיור כולל ביקורים במוזיאונים המרשימים של וינה, בהם נכיר את האמנים והיצירות שהטביעו את חותמם על תולדות האמנות. כמו כן, כולל הסיור יום טיול בעמק ואכאו, שסמוך לנהר הדנובה. וינה היא גם ממוקדי המוסיקה והאופרה החשובים בעולם. בעיר זו פעלו מוצרט, בטהובן, היידן, שטראוס, ליסט, ברהמס ורבים אחרים.

התכנית המוסיקלית כוללת שלושה מופעי אופרה מגוונים בשלושת בתי האופרה של העיר: האופרה "פידליו" מאת בטהובן בבית האופרה הממלכתי (שטאצאופר); האופרה "אורלנדו" מאת הנדל בתיאטר אן דר וין וכן האופרה "סיפורי הופמן" מאת אופנבך, בבית האופרה וולקסאופר. כמו כן, נבקר בגלריית הססציון, בה מוצגת עבודתו של גוסטב קלימט שהיא מחווה לסימפוניה ה- 9 של בטהובן, וכן נקיים ביקור מודרך בבית האופרה הממלכתי של וינה.

 

 

 

יום 1, יום ב', 22.04.2019  תל אביב - וינה

day1

בשעות אחר הצהריים נצא בטיסה ישירה לווינה (Vienna), בירת אוסטריה - גן עדן לכל חובבי התרבות, האמנות והמוסיקה. זוהי עיר של מוסיקאים גדולים כמו מוצארט, בטהובן, היידן, שוברט, ברהמס ושטראוס. וינה היא גם עירו של פרויד, ועירם של הציירים קלימט והונדרטוואסר - עיר בעלת היסטוריה עשירה, ארכיטקטורה מפוארת ושפע מוזיאונים מרשימים ולצידם בתי קפה נהדרים המציעים עוגות קצפת מפתות ומסעדות המגישות את השניצל הווינאי המפורסם. ניסע לאורכה של השדרה המפורסמת רינגשטראסה (Ringstraße), המקיפה את מרכזה ההיסטורי של וינה, ונבנתה על תוואי חומותיה העתיקות שנהרסו במאה ה- 19. בדרכנו אל מרכז העיר, נחלוף על פני בניינים המהווים מדגם מרתק לסגנונות אדריכלות שונים - "סגנון הרינג". לינה במלון אוסטריה טרנד אירופה (Austria Trend Hotel Europa Wien) בדירוג 4 כוכבים השוכן ממש על רחוב הקניות המפורסם קרנטנר שטראסה (Kärntnerstraße), במרחק הליכה של 5 דקות בלבד מקתדרלת סטפנוס הקדוש (Saint Stephen) ומהאופרה הממלכתית.

 

 

 

 יום 2, יום ג', 23.04.19  יום בטהובן:  ססציון, ביקור בבית האופרה - האופרה "פידליו"

day2

לאחר ארוחת הבוקר, נצא אל גלריית הססציון (Secession). גלריה מרהיבה, הבנויה בסגנון הארט נובו, בה מוצגת יצירתו של גוסטב קלימט, האמן הווינאי המפורסם, "האפריז של בטהובן". נשמע על יצירה זו בהקשרה ל"אודה לשמחה", הקוראל המפורסם המסיים את הסימפוניה ה- 9 של בטהובן. משם נמשיך לביקור מודרך בבית האופרה הממלכתי של וינה. מבנה מפואר ועצום בגודלו, בו מופיעים באופן תדיר גדולי האמנים העולמיים בתחום האופרה. 

לאחר הפוגה לארוחת צהרים עצמאית, מנוחה והתארגנות, נחזור בערב אל בית האופרה על מנת לצפות באופרה "פידליו" מאת בטהובן. בבימוי Otto Schenk ובניצוחו של  Adam Fischerבתפקיד מרצלינה, זמרת הסופרן הישראלית חן רייס.

המופע יתקיים בשעה 19:00 או 20:00 (שעה מדויקת עדיין לא נקבעה), יימשך שעתיים וחצי ויכלול הפסקה אחת. מבוצע בגרמנית בליווי כתוביות באנגלית.

הרצאת הכנה למופע זה תתקיים במפגש הקבוצה בארץ, טרם הנסיעה.

 

 

יום 3, יום ד', 24.04.19  ספרייה לאומית - המוזיאון לתולדות האמנות - אורלנדו/הנדל בתיאטר אן דר וין

day3

בתום הרצאת בוקר לקראת קונצרט הערב, נבקר בספרייה הלאומית של וינה (Austrian National Library), מהספריות הציבוריות הראשונות באירופה ואחת מהיפות ביותר. המבנה מתקופת הבארוק, נחשב לאב טיפוס של הספריות הציבוריות והאקדמיות באירופה עד למאה ה- 20. נתרשם מציורי התקרה באולם הראשי ומאוסף המפות העתיקות העצום, מהחשובים הקיימים בעולם (כפוף למסמכים המתחלפים המוצגים בזמן הביקור). נמשיך לביקור ב"מקדש" האמנות הענק בווינה, המוזיאון לתולדות האמנות (Kunsthistorischesmuseum). בדרכנו אל המוזיאון, נחלוף על פני ארמון הופבורג (Hofburg Palace) וכיכר מריה תרזה (Maria Theresa Square). במוזיאון שמורים האוצרות הנפלאים של התרבות המערבית, יצירות מופת מן העולם העתיק, אוסף ארכיאולוגי מרשים, ומבחר מיצירותיהם של גדולי אמני התרבות המערבית וביניהם דירר, הולביין, ברוייגל, רפאל, טיציאן, רמברנדט, ורמר, ולאסקז ועוד. לאחר מנוחה והתרעננות בבית המלון, נצא אל תיאטר אן דר וין. זהו בית אופרה קטן יחסית, אשר נבנה בסוף המאה ה- 18, על ידי הזמר, המפיק והיזם עמנואל שיקנדר, לכבודו ולזכרו של וולפגנג אמדאוס מוצרט. בתיאטרון הנפלא הזה נצפה באופרה "אורלנדו" מאת הנדל. במאי:Claus Guth  מהבמאים הבולטים והמובילים בעולם. מנצח Giovanni Antonini, מנצח המומחה במוסיקה עתיקה, אשר יופיע יחד עם אנסמבל הבארוק הנודע Il Giardino Armonicoהמופע יתחיל בשעה 19:00, בשלב זה לא ידוע משך המופע. יכלול הפסקה אחת. מבוצע באיטלקית בליווי כתוביות בגרמנית, אך התוכניה תכיל תקציר באנגלית.

 

 

יום 4, יום ה', 25.04.19  ארמון בלוודר - הונדרטוואסר - העיר העתיקה

day4

הבוקר נבקר בארמון בלוודר (Schloss Belvedere), ארמון הקיץ של הנסיך אויגן (Eugene) מסאבויה ומהארמונות היפים בעולם הבנוי בסגנון הבארוק. נתרשם מיצירות מופת של האמנות האירופאית בכלל והאוסטרית בפרט וביניהן "נפוליאון בחציית האלפים" של ז'אק לואי דויד, "תמונות נוף" של קספר דוד פרידריך ו"הנשיקה" מאת גוסטב קלימט. נתרשם משתי אטרקציות נוספות, הקשורות באמן וינאי שהתמודד עם השמרנות המוכרת של העיר בדרכים מקוריות. פרידריך הונדרטוואסר (Friedensreich Hundertwasser), יליד וינה בן 75, אמן פופולרי ונודע מאוד, נחשב היום בעיני רבים בווינה בעיקר כקוריוז ופחות כאמן חשוב ומשפיע, אבל שני אתרים שקשורים בו מסקרנים, מושכים הרבה מאוד מבקרים ומשעשעים מאוד כאשר מתבוננים בהם. שני האתרים, בית הונדרטוואסר ומוזיאון קונסטהאוס וינה, עוצבו בידי האמן ומורדים, בדומה ליצירות המצוירות שלו, בכל קו סימטרי או מוסכמה אדריכלית. שניהם מזכירים (אולי כחיקוי לא כל כך מוצלח) את הבתים של אנתוניו גאודי בברצלונה. שני הבניינים שוכנים מצפון מזרח ל"רינג", מוזיאון קונסטהאוס על גדת התעלה ובית הונדרטוואסר במרחק כמה מאות מטרים מזרחה משם. שניהם צבעוניים מאוד, מסקרנים ומשעשעים את המתבונן ובשניהם כדאי מאוד לשתות או לאכול בבתי הקפה המקוריים שהוקמו בהם בהשראת האמן. לאחר סיור בעיר העתיקה, נשוב למלון למנוחה והתרעננות. בשעות הערב יוכלו המעוניינים לצאת עם רן שהם לסיור ערב בנושא בתי הקפה של וינה.

 

 

יום 5, יום ו', 26.04.19  פרלמנט - מוזיאון ליאופולד - סיפורי הופמן בוולקסאופר

day5

בתום הרצאת בוקר לקראת קונצרט הערב, נבקר בבניין הפרלמנט האוסטרי (The Austrian Parliament Building), הנמצא בסמיכות לארמון הופבורג והוא משכנם של שני בתי הפרלמנט. נבנה בין השנים 1874-1883 בסגנון יווני קלאסי כדי לשקף את האידיאלים הדמוקרטיים של הממשל הפרלמנטרי החדש. שני המוטיבים המרכזיים של הבניין וסביבתו הם העמודים הגבוהים שבחזית המגיעים עד לקומה השנייה, ופסלה של אתנה, אלת החוכמה והמלחמה, הממוקם בחזית הבניין הפונה לשדרת הרינג. נמשיך לביקור במוזיאון ליאופולד (Leopold Museum), הנמצא ברובע המוזיאונים בווינה, ובו אחד האוספים הגדולים בעולם של אמנות אוסטרית מודרנית. המוזיאון מציג, בין היתר, יצירות של אגון שילה, גוסטב קלימט ואוסקר קוקושקה. לאחר הפוגה לארוחת צהרים עצמאית, מנוחה והתארגנות נצא אל הוולקסאופר (בית האופרה העממית) על מנת לצפות באופרה השלישית בסיורנו, האופרה "סיפורי הופמן" מאת אופנבך. יצירתו המאלפת של אופנבך, העוסקת במדיום האופראי ומהווה מארג מרתק ליצירתו הספרותית של הסופר א.ת.א הופמן, ממעריציו הגדולים של מוצרט, תוצג בבימויו של Renaud Doucet ובניצוחו של André Barb.

המופע יתקיים בשעה 19:00-22:45 ויכלול הפסקה אחת. יבוצע בגרמנית וצרפתית בליווי כתוביות בגרמנית.

 

 

 יום 6, יום שבת, 27.04.19  מלק - קרמס - דורשטיין - יערות וינה

DAY6

היום נתוודע אל נופיו היפים של עמק ואכאו (Wachau Valley) באוסטריה, אחד האזורים היפים ביותר לאורך הדנובה. העמק, שאורכו כ- 30 ק"מ, הוכרז כאתר מורשת עולמית בזכות מה שאונסק"ו הגדירה כ"נוף תרבותי" – המנזרים, הטירות, העיירות והכפרים שביניהם כרמים. נבקר במנזר מלק (Melk), הניצב על צוק המתנשא 50 מ' מעל הנהר. המנזר הבנדיקטני המרשים נוסד במאה ה- 11 והמבנה הברוקי הנוכחי שלו הוא מהמאה ה- 18.  בכנסיית המנזר יש ציורי קיר יפים, בספרייה שלו שמורים כתבי יד עתיקים והוא מוקף בגנים בסגנון אנגלי. מהמנזר יש תצפית מרהיבה על הדנובה ועל עמק ואכאו. כדי להתרשם מיופיו של העמק, נעצור בכפר דורנשטיין (Dürnstein), המוקף חומות ומסביבה כרמים. נסייר בכפר הממוקם מתחת לצוק סלעי הבולט מתוך אחד מעיקולי הדנובה. הכפר מפורסם בשל הריסות הטירה בה נאסר ונכלא ריצ'רד לב הארי בשנת 1192, לאחר קרב עם מלך אוסטריה, לאופולד החמישי. זוהי גם הזדמנות מצוינת לטעום מהיינות המפורסמים של האזור (היינות הלבנים הם גולת הכותרת כאן). בשעות הערב נבקר באחד מכפרי היין ביערות וינה (Wienerwald), שם ניהנה מארוחת ערב מסורתית ונחזור לוינה ללינה.

 

 

 

 יום 7, יום א', 28.04.19  מוזיאון אלברטינה - תל אביב

day7

בבוקר נבקר במוזיאון אלברטינה (Albertina Museum) העשיר באמנות מודרנית מסוף המאה ה- 19 ותחילת המאה ה- 20 ומפורסם בעיקר באוסף הרישומים העצום שבו, מהחשובים הקיימים בעולם. נתרשם מתערוכת הקבע במוזיאון ומהתערוכה הזמנית "מפוסיין ועד דויד" - מן הבארוק ועד האפי - ציור בצרפת במאה ה- 18. ניהנה מהפסקת צהריים ארוכה בה נוכל ליהנות מבתי הקפה הווינאים המפורסמים, מהקונדיטוריות עם עוגות הזאכר והאפפלשטרודל המפורסמות וכמובן, מהמאכל האהוב על הקייזר פרנץ יוזף - טאפלשפיץ (ולחילופין, השניצל הווינאי המהולל או מרק הגולש).

מעבר לאתרים המפורסמים של וינה, נעים לשוטט סתם כך ברחובות העיר העתיקה, להציץ לחלונות הראווה של חנויות הבוטיק וחנויות המעצבים, לטעום עוגת קרם עשירה באחד מבתי הקפה המהודרים ולהתרשם מאווירת החיים הטובים השוררת כאן.

בשעות אחר הצהריים, העברה אל שדה התעופה לקראת טיסתנו חזרה ארצה.

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר בלבד.
 2. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל, להבדיל מהזמנות אישיות, לא ניתן, במסגרת כרטוס קבוצתי להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות), או להבטיח חדר מסוים במלון.
 4. כרטיסי הטיסה עם חברת התעופה אל-על כוללים כבודה עד 23 קילו + 8 קילו תיק יד. הושבה ללא עלות לאחר כרטוס (​בחירת המושב אינה כוללת מושב קדמי, מושב מועדף ומושב תיירים פלוס).
 5. לאלו המעוניינים להזמין טיסות באופן עצמאי- יקוזזו 250 אירו לאדם מהמחיר הכולל ואין צורך להוסיף מסי נמל.
 6. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב מוקדם ככל האפשר, ואנו מעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה והקצאת החדרים במלון היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את מקומות הישיבה שביקשתם.
 7. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם חזרה.
 8. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חבורת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 9. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש שאינן מוחזרות. בתקופות שיא, הדרישות אף מחמירות יותר וכך גם תנאי הביטול. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - במידה והנכם מעוניינים להשתתף בסמינר זה - נא הקדימו הרשמתכם, ותיהנו גם מההטבות לרישום מוקדם.
 10. הטבות רישום מוקדם מיוחדות למהירי החלטה הנרשמים עד 13.12.2018: הנחה בסך 75 אירו,
 11. תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!

 

תנאים ומחירים

 עלות החוויה:
1,995 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25 מטיילים ומעלה
2,195 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים ומעלה
2,295 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

הטבות מיוחדות לנרשמים עד 13.12.18:
75 אירו הנחה לנוסע + 10 תשלומים + שרות V.I.P בנתב"ג!
הנחה לנרשמים בין 14-31.12.18 : 30 אירו הנחה לנוסע
מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.01.16
למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז

 

המחיר כולל:

 • טיסה:  טיסות סדירות בחברת אל על

 • לינה:  מלון מרכזי ברמת 4 כוכבים

 •  כלכלה:  ארוחת בוקר כל יום + ארוחת ערב אחת

 • תחבורה:  הסעות על פי התכנית 

 •  הדרכה:  שני מדריכים מצוות ההדרכה של "קשרי תרבות תבל" ומנהל ארגוני.
  מפגש הכנה בארץ
  הרצאות הכנה למופעים המוסיקליים
  מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  דמי כניסה למוזיאונים
  תשר לכל לנותני השירותים המקומיים

 • נרשמים עד 13.12.18 - 75 אירו הנחה, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וליווי P.I.V בבדיקות הבטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים.        

 

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 490 אירו

 • מיסי נמל, דלק ובטחון כפי שיקבע בסמוך ליציאה  (נכון ל- 25.11.18: כ- 90 אירו)

 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית  

 • כניסות למופעים

 • הוצאות בעלות אופי אישי: כביסה, שתייה, אוכל, טלפון, בידור וכו').

 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל

 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר כולל
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל 

 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ להוסיף ביטוח גם הטסה רפואית, ולוודא את הכסוי במקרה של ביטוח (החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל או לחפציו במהלך הטיול).

 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 אירו סה"כ למטייל ליום)

 

 

נהלי רישום ותשלום

 הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":

רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל.  072-2116888 , פקס. 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום::כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל"

(יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 € למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים כגון כרטיסים למופעים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 75% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ- 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. *יציאת הסמינר במחיר הזה מותנית במינימום 15 משתתפים.       טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת ביטוח לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ולאחר החזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:
1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.

2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

DAY1
DAY2
DAY3
DAY4
DAY5
DAY6
DAY7
Untitled-2

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze