לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

פסטיבל באך בלייפציג - מוסיקה, תרבות ואמנות

יציאה בתאריכים: 18-25.06.19

משך הטיול: 7 ימים

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

פסטיבל באך בלייפציג - מוסיקה, תרבות ואמנות

יציאה בתאריכים: 18-25.06.19

משך הטיול: 7 ימים

מסלול הטיול

 

בהדרכת:

ShomroniOme1r

עומר שומרוני - מבכירי מבקרי המוזיקה הקלאסית בישראל ומרצה מבוקש למוזיקה. מלמד בביה"ס למוזיקה באוניברסיטת ת"א ומגוון מוסדות נוספים. יוזם ומוביל סיורי מוזיקה קלאסית לפסטיבלים מובילים בחו"ל.

 

 

 

 

 

Ran

רן שהם - אדריכל פעיל ומדריך טיולים ותיק, מרצה להיסטוריה של האדריכלות ולתולדות התרבות והאמנות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מדי שנה במהלך חודש יוני חוגגת העיר לייפציג את "פסטיבל באך", המהווה אבן שואבת לאוהבי מוזיקה מכל רחבי העולם. יוהאן סבסטיאן באך פעל כאחראי על חיי המוזיקה בכנסיות של לייפציג ב- 27 השנים האחרונות לחייו, ובה חיבר כמה מיצירותיו הנשגבות ביותר. במהלך הסמינר נצא למסע מוזיקלי מרגש בעקבות באך ומלחינים אחרים, במסגרתו נבקר בקונצרטים מעולים בכנסיות ובאולמות השונים של לייפציג.

בנוסף לתכנית המוזיקלית נבקר באתרי תרבות, אמנות והיסטוריה בעיר לייפציג וסביבתה, ביניהם המוזיאון לאמנויות היפות, מוזיאון גראסי, ארמון האלקטור בקת'ן, מוזיאון באך ועוד.

 

 

יום 1, יום ג' 18.06.19 ת"א - ברלין - לייפציג

day1

בשעות הבוקר המוקדמות נצא בטיסה ישירה לברלין (Berlin). לאחר הנחיתה, נצא באוטובוס ללייפציג. עיר זו נחשבת כיום למקום ה"לוהט" של גרמניה, עם אוכלוסייה שמונה יותר מ- 600,000 איש. זוהי העיר השלישית בגודלה במזרח גרמניה לשעבר, ונמצאת כ- 150 ק"מ מברלין. העיר מושכת אליה סטודנטים ואמנים רבים, ויש בה אפשרויות בילוי עשירות ותוססות.

כמעט 300 שנה עברו מאז קיבל באך בשנת 1723 את משרת מנהל המוזיקה בכנסיית "תומאס". 27 שנים שירת בתפקיד זה, שבמסגרתו הלחין כמה מיצירותיו הגדולות ביותר. מכאן זכתה העיר לשם "עירו של באך". לעיר יש  גם עבר יהודי עשיר:  ניתן ללכת בה בעקבות פליקס מנדלסון ברתולדי, יוהאן פון גתה, ש"י עגנון, חיים באר ואחרים.

נגיע למלון למנוחה קצרה ולאחריה נצא לסיור רגלי מודרך במרכז העיר, בהדרכת עומר שומרוני ורן שהם. בסיור זה נתוודע לראשונה לאתרים המרכזיים הקשורים לפסטיבל באך, כולל כנסיית תומאס, כנסיית ניקולאי, בית האופרה, אולם ה"גוונדהאוס", כיכר העיר ועוד.

 

 

 יום 2, יום ד' 19.06.19 מוזיאונים‏ - "באך רוקד" - שש הפרטיטות עם הפסנתרן אנדרס שיף

day2

לאחר ארוחת הבוקר נשמע הרצאה של עומר שומרוני על קונצרט הערב. לאחר ההרצאה נצא לביקור במוזיאון באך (Bach Museum) המוקדש למלחין הבארוקי הדגול.

נמשיך לביקור במוזיאון לאמנויות יפות (Museum der bildenden Künste), מהנפלאות הארכיטקטוניות החדשות ביותר של לייפציג. המוזיאון הוקם בשנת 1837, והשתקע בביתו החדש בשנת 2004. זהו אחד ממוסדות התרבות הלאומיים החשובים ביותר בגרמניה, והוא מכיל יותר מ- 3,500 ציורים מימי הביניים ועד ימינו.

לאחר מנוחה והתרעננות במלון, נאזין לרסיטל לפסנתר של הפסנתרן ההונגרי-יהודי האהוב אנדראס שיף (András Schiff). הרסיטל יבוצע באולם "בית לייפציג", ויבוצעו בו שש הפרטיטות למקלדת של יוהאן סבסטיאן באך.

תחילת הרסיטל בשעה 17:00. אורך הרסיטל כשעתיים וארבעים דקות.

 

 

יום 3, יום ה'  20.06.19 מוזיאון גרסי - הבלט "אגם הברבורים" (צ'ייקובסקי)

day3

לאחר ארוחת הבוקר במלון נשמע הרצאה של עומר שומרוני על מופע הבלט שיבוצע בערב.

לאחר ההרצאה נבקר במתחם גראסי(The Grassi Museum) , קומפלקס הכולל שלושה מוזיאונים: מזרח רחוק, אמנות שימושית ומוזיקה. נערוך סיור מודרך במוזיאון המוזיקה, בו יש אוסף מרשים של כלי נגינה.

לעת ערב נלך לבית האופרה של לייפציג, הנמצא מול מלוננו, ובו נצפה בבלט "אגם הברבורים" מאת צ'ייקובסקי. בית האופרה שוכן בצפון כיכר אוגוסטוס (Augustusplatz), והוקם ב- 1960 במקום בית האופרה הישן שחרב במלחמת העולם השנייה. בבית האופרה פועלות גם מקהלת ילדים ולהקת בלט נודעת.

הבלט יבוצע בכוריאוגרפיה של מאריו שרדר (Schröder), ובליווי נגינתה של תזמורת ה"גוונדהאוס" המעולה של לייפציג בניצוחו של Christoph Gedschold.

תחילת המופע בשעה 19:30. אורך מופע הבלט כשעתיים ו- 15 דקות.

 

 

 

 

יום 4, יום ו'  21.06.19 הרצאה - קתן - קונצרט ערב: באך - קנטטות 21, 172, 31. מנצח: גוטהולד שוורץ

day4

לאחר ארוחת הבוקר במלון נשמע הרצאה של עומר שומרוני על הקונצרט שיבוצע בערב.

הבוקר נצא לעיירה הקטנה קתן (Köthen), בה עבד באך במשך 6 שנים פוריות. נבקר בארמון של קת'ן(Schloss Köthen) , נראה את החדרים בהם פעל וניגן באך ונדבר על מורשתו האינסטרומנטלית.

בערב נאזין לקונצרט בכנסיית "תומאס", הכנסייה המזוהה ביותר עם יוהאן סבסטיאן באך.

בקונצרט ישתתפו מקהלת הנערים "תומאס" מלייפציג, ארבעה סולנים, ותזמורת ה"גוונדהאוס" של לייפציג. ינצח, המנהל המוזיקלי של המקהלה, גוטהולד שוורץ.

בקונצרט יבוצעו שלוש קנטטות מאת יוהאן סבסטיאן באך:

מספר 31 ("ישמחו השמיים, תגל הארץ")

מספר 172 ("רננו השירים, נגנו המיתרים")

מספר 21 ("בְּרֹב שַׂרְעַפַּי בְּקִרְבִּי")

תחילת הקונצרט בשעה 20:00. אורך הקונצרט כשעה וחצי.

קישור לראיון שעשה עומר שומרוני עם גוטהולד שוורץ, מנצחה של מקהלת תומאס: https://bit.ly/2BAsElf

 

 

יום 5, יום שבת 22.06.19 האלה - אנדרטת האומות - קונצרט ערב: קנטטות מאת באך. מנצח: רינאלדו אלסנדריני

day5

לאחר ארוחת הבוקר במלון נשמע הרצאה של עומר שומרוני על הקונצרט שיבוצע בערב. היום נצא לעיירה הַאלֶה על נהר זאלֶה (Halle an der Saale), בה נולד המלחין גאורג פרידריך הנדל ונבקר בביתו. מי שמטייל ברחבי העיר העתיקה חש את ההיסטוריה בכל פינה, אולם האלה היא בה בעת גם עכשווית מאוד, כפי שמוכיחים החיים השוקקים בבתי הקפה, במסעדות ובפאבים.

בדרכנו חזרה ללייפציג נתרשם מאנדרטת קרב האומות (Monument to the Battle of the Nations), אשר הוקמה ב- 1913 לציון מאה שנים לסילוקו של נפוליאון מאדמת גרמניה.

הערב נבקר בכנסיית "סט. ניקולאי", שם נאזין לקונצרט נוסף בסדרת הקנטטות של באך.

בקונצרט זה תנגן התזמורת הנפלאה "האקדמיה למוזיקה עתיקה ברלין" (בכלי תקופה), עם ארבעה סולנים ועם המקהלה הקאמרית RIAS. ינצח רינאלדו אלסנדריני, מגדולי המומחים למוזיקת בארוק בעולם.

בקונצרט יבוצעו ארבע קנטטות, חלקן מהיפות ביותר של יוהאן סבסטיאן באך:

מספר 61 ("בוא, גואל הגויים")

מספר a70 ("עורו, התפללו, היו נכונים")

מספר a147 ("לב, פה, מעשה וחיים")

מספר 63 ("נוצרים, חיקקו יום זה במתכת ובשיש")

תחילת הקונצרט בשעה 20:00. אורך הקונצרט כשעה ועשרים דקות.

 

 

 

יום 6, יום א' 23.06.19 מורשת באך בלייפציג

day6

יום זה מוקדש כולו למורשת באך בלייפציג!

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לאירוע מרתק בכנסיית "תומאס", בו יתקיים שיחזור של הטקס הכנסייתי של יום ראשון כפי שהתקיים בתקופתו של באך.

במהלך הטקס יבוצעו קנטטה מספר 20 של באך ("הו נצח, מילת רעם") ויצירות נוספות פרי עטו. בביצוע ישתתפו מקהלת "תומאס" וסולנים, בליווי תזמורת הגוונדהאוס לייפציג. ינצח גוטהולד שוורץ, מנהלה המוזיקלי של המקהלה (לא ניתן לרכוש כרטיסים מראש ולכן ההשתתפות על בסיס מקום פנוי).

אחר הצהריים נקיים הרצאה של עומר שומרוני על הקונצרט שיבוצע בערב.

הערב נבקר שוב בכנסיית תומאס, הפעם לקונצרט החותם את הפסטיבל.

בקונצרט זה, לפי מיטב המסורת, תבוצע אחת היצירות הנשגבות של תולדות המוזיקה: המיסה בסי-מינור (ה"גדולה") מאת י.ס. באך. בביצוע ישתתפו חמישה סולנים, ביניהם זמר הקונטרה-טנור הנפלא אנדראס שול. לצידם תשיר מקהלת הילדים מטלץ, וההרכב "אופרה פואוקו" בניצוחו של דוד שטרן.

תחילת הקונצרט בשעה 18:00. אורך הקונצרט כשעתיים.

 

 

יום 7, יום ב' 24.06.19 דסאו - פוטסדאם - תל אביב

day7

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא חזרה לכיוון ברלין. בדרך נבקר בעיר דסאו (Dessau), החוגגת השנה 100 שנים לסגנון הבאוהאוס, במוזיאון הגדול ביותר לנושא אדריכלות הבאוהאוס והסגנון הבינלאומי, שגם הנאצים לא הצליחו לסכל את השפעתו, והיא נמשכת עד היום. העיר דסאו, שחגגה לפני שנים אחדות 800 שנה להיווסדה, מוכרת ברחבי העולם בעיקר בזכות בית הספר לאדריכלות ועיצוב "באוהאוס" שנבנה בעיר באמצע שנות ה- 20 של המאה הקודמת. בבית הספר צמחו אדריכלים רבים אשר פיתחו את "הסגנון הבינלאומי" המודרני, שאפיין את הבנייה החדשה בתל אביב בשנות ה- 30 וה- 40 ושבהמשך הוביל להכרתה של "העיר הלבנה" כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

משם נשים פעמינו אל העיר העתיקה פוטסדאם (Potsdam), בירתה של מדינת ברנדנבורג. ניזכר בוועידה המפורסמת שהתקיימה במקום, נסייר בגני ארמון סן סוסי ונמשיך לסיור במרכז העיר המשוחזרת ככל שיותיר לנו הזמן. בשעות הערב ניסע לשדה התעופה של ברלין ונצא בטיסה בחזרה לתל אביב.

נחיתה ביום ג', 25.06.19 בשעה 02:55 לפנות בוקר.

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר מציינת נקודות פוקוס בלבד, מהווה תכנית מסגרת וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ו/או בלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או אמבטיה ו/או מקלחת בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון או מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן להבטיח חדר מסוים במלון או מושב ספציפי בטיסות.
 4. כרטיסי הטיסה עם חברת התעופה אל על כוללים כבודה עד 23 ק"ג, תיק יד עד 8 ק"ג, חטיף או ארוחה קלה.
 5. לאלו המעוניינים להזמין טיסות באופן עצמאי - יקוזזו 350 אירו לאדם מהמחיר הכולל ואין צורך להוסיף  מסי נמל, דלק וביטחון.
 6. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה בטיסות והקצאת החדרים במלון, היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 7. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 8. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם חזרה.
 9. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חבורת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 10. חשוב: עליית הביקוש העולמי לטיולים גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - אם הינכם מעוניינים להשתתף בטיול זה - נא הקדימו הרשמתכם.
 11. הטבה מיוחדת לרישום מוקדם עד 31.01.19: הנחה בסך 75 אירו,
 12. 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!   
 13. טל"ח 

אצלנו זה אחרת

פסטיבל באך בלייפציג חוויה מוזיקלית - תיירותית מעשירה ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

 • אירוח בחדרי סופריור בבית מלון ברמת 4*, הנמצא בכיכר האופרה ובית הקונצרטים בלייפציג
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים בזכות צוות מדריכים מומחים
 • בנוסף לצוות ההדרכה, מנהל טיול הדואג לפרט ולפרטים
 • מסלול מקורי וייחודי שלא קיים במפת התיירות מישראל
 • כניסות והדרכה באתרים ייחודיים
 • ארבעה קונצרטים ובלט במסגרת פסטיבל באך בעיר לייפציג
 • ארוחות בוקר מלאות לכל אורך הטיול
 • מפגש הכנה מיוחד לפני היציאה לטיול הכולל הרצאת מבוא
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, כל האתרים כלולים במחיר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם: הנחה בסך 75 אירו, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!

"קשרי תרבות תבל" - חוויה מתרבות אחרת! סמינר מטייל פורה ומהנה

תנאים ומחירים

 עלות החוויה:

1895 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה
2095 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-29 מטיילים
2195 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

הטבות מיוחדות לנרשמים עד 31.01.19: 75 אירו הנחה לנוסע, 6 תשלומים ושירות שירות VIP בנתב"ג. הנחה לנרשמים בין 1-14.02.19: 30 אירו הנחה לנוסע, ו- 3 תשלומים. למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסך 25 אירו, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי 1.1.16

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות וישירות לברלין עם אל-על
 • לינה: מלון מרכזי ברמת 4 כוכבים
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול למעט יום ההגעה
 • הדרכה: שני מדריכים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני. (יציאת המלווה מותנית ב- 20 מטיילים ומעלה).
 • תחבורה: אוטובוס ומוניות על פי המפורט בתכנית
  - מופע קנטטה מספר 20 של באך בתאריך 23.6 בבוקר (על בסיס מקום פנוי)
  - מפגש הכנה בארץ כולל הרצאות מבוא
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית
  - תשר לכל נותני השירותים המקומיים
  - לנרשמים עד 31.01.19: 75 אירו הנחה, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה, ליווי P.I.V בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין, ובביקורת הדרכונים

 

המחיר אינו כולל:

 • מיסי נמל, דלק וביטחון בסך 96 אירו (נכון ל- 14.01.19)
 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 380 אירו
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון, בידור, הושבה בטיסות וכו')
 • כרטיסים למופעים
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • כל הוצאה, מס ו/או היטל שאינם כלולים ואינם מפורטים במחיר הכולל של הטיול.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף ביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול (החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל או לחפציו במהלך הטיול).
 • תשר למדריכי הסמינר (נהוג לפחות כ- 6 אירו למטייל ליום)

 

נהלי רישום ותשלום

 

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":

רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

 

אפשרות ביטול: * הודעת הביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל"

(יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 45 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 אירו למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 30- 44 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 29 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הסמינר מותנית במינימום 15 משתתפים.              טל"ח.          

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:

1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושירותי התיירות השונים בארץ היעד.

2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם.

טל"ח

 

גלרית תמונות

Day6
Day5
Day4
Day3
Day2
Day1
Day7

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze