לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

פסטיבל אנסקו למוזיקה קלאסית ברומניה

יציאה בתאריכים: 16-23.09.19

משך הטיול: 8 ימים

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

פסטיבל אנסקו למוזיקה קלאסית ברומניה

יציאה בתאריכים: 16-23.09.19

משך הטיול: 8 ימים

מסלול הטיול

 

בהדרכת:

BarEilMichael

מיכאל בר אל - אדריכל מוסמך הטכניון, בוגר ביה"ס לתיירות שליד אוניברסיטת חיפה. יליד רומניה ובקיא בשפתה, תרבותה ומנהגיה. "טייל בנשמתו" וצלם גיאוגרפי.

 

 

 

 

 

eitan or noy

ד"ר איתן אור-נוי - כנר ומוזיקולוג, מהידועים שבמרצי המוזיקה לקהל הרחב בישראל. משמש כדיקן הפקולטה לחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי לחינוך, וזאת לצד פעילותו כחוקר וכמרצה במסגרות האקדמיות החשובות ביותר בארץ.

 

 

 

 

 

 

גולת הכותרת של מסענו תהיה כמובן ביקור והאזנה לכמה מהקונצרטים המרהיבים שבמסגרת פסטיבל אנסקו. ג'ורג'ה אנסקו (1881-1955) היה מלחין, כנר, מחנך, פסנתרן, ומנצח רומני ונחשב לאחד מגדולי מוסיקאי רומניה בכל הדורות. הפסטיבל הנושא את שמו, אשר קרם עור וגידים עוד בשנת 1958, מתרחש במהלך חודש ספטמבר ונחשב היום כאחד מפסטיבלי המוסיקה האמנותית החשובים באירופה. לצד יצירותיו של אנסקו, לא נפקד בפסטיבל מקומן של יצירות המופת של המוסיקה האמנותית המערבית שנכתבו למן עידן הבארוק ועד לימינו אנו.

בין שלל התזמורות, ההרכבים הקאמריים והסולנים שיפקדו את קונצרטי הפסטיבל השנה בחרנו את הדובדבן שבקצפת: המנצח פביו לואיזי ותזמורת מאג'ו מוזיקלי פיורנטינו יבצעו עבורנו את הרקוויאם מאת ורדי, התזמורת תמשיך ותופיע עם הכנר סרגיי קרילוב בקונצ'רטו הידוע לכינור מאת צ'ייקובסקי ובסימפוניה השלישית מאת אנסקו, אל התזמורת הלאומית של ליל יצטרפו המנצח הצעיר ולאד ויזירנו, הכנר המהולל סרגיי חצ'אטריאן והויולן טימותי רידוט לביצוע הקונצ'רטו לכינור מאת בראהמס והרולד באיטליה מאת ברליוז, התזמורת הפילהרמונית של סט. פטרסבורג, המנצח כריסטיאן בדאה והכנר ודים רפין יבצעו עבורנו את הקונצ'רטו השני לכינור מאת שוסטקוביץ' ואת סימפוניית 'מן העולם החדש' של דבוג'אק, תזמורת הקונצרטחבאו המהוללת עם המנצח מאריס ינסונס שיבצעו בעבורנו את 'דון קישוט' מאת שטראוס ואת הסימפוניה אירואיקה מאת בטהובן, והתזמורת הקאמרית של בזל עם המנצח ג'ובאני אנטוניני וגלריה ארוכה של זמרים יבצעו את האופרה 'דון ג'ובאני' מאת מוצרט. לקראת כל קונצרט תיערך הרצאה מפי ד"ר איתן אור-נוי, בה נערוך היכרות עם יצירות הערב ונתמקד בהיבטיהן השונים.

 

 

יום 1, יום ב', 16.09.19  ת"א - בוקרשט

af 0002 day1נמריא מתל-אביב בשעה 11:10 בבוקר ולאחר טיסה קצרה ננחת בבוקרשט (Bucharest), בירת רומניה. עיר יפהפייה ומרתקת המשלבת בחן רבדים מודרניים עם אתרים קלאסיים היסטוריים. ניסע למלוננו Athenee Palace Hilton Bucharest 5* - מלון היסטורי השוכן במרחק הליכה ממוקדי האירועים של הפסטיבל. לאחר מנוחה והתרעננות, נערוך סיור קצר להיכרות סביבת המלון.

לקראת ערב, נצא ל"אולם הארמון" (The Palace Hall) להאזין לתזמורת מאג'ו מוזיקלי פיורנטינו ולזמרים היבלה גירסמלבה, ורוניקה סימאוני, פיירו פרטי וריקרדו זנלטו, עליהם ינצח מנהלה המוזיקלי של התזמורת, המנצח האיטלקי פביו לואיזי. הם יבצעו עבורנו את אחת מפניני המוזיקה הליטורגית האמנותית: הרקוויאם הנודע מאת ג'וזפה ורדי. הרקוויאם משלב פרקים רבי הוד, וזאת באמצעות שילובה של תזמורת ומקהלה רחבות מימדים לצד מקטעים ווקאליים קאמריים וסולניים. פרק 'יום הדין' המשולב ביצירה מהווה אחת מגולות הכותרת של המוזיקה הרומנטית, וכמוהו גם נעימת ה'לקרימוזה' הנודעת.

* תחילת המופע בשעה 20:00 ואורכו שעה וחצי

 

  

יום 2, יום ג', 17.09.19 שני בתים - בית הרודן ובית הצייר

af 0001 day2היום נעמיק את הכרותינו עם אתרי העיר. בשעות הבוקר נאזין להרצאה של ד"ר איתן אור-נוי על קונצרט הערב. לאחר ההרצאה נבקר באתר מיוחד במינו, משכנם של הלנה וניקולא צ'אושסקו, נתרשם מהפאר והרווחה בה חיה משפחת הרודן בזמן שהעם רעב ללחם. בהמשך נבקר בגלריה המוקדשת לאחד הציירים המוערכים של רומניה, תאודור פאלאדי (Theodor Pallady), צייר אימפרסיוניסטי שעבד בסטודיו של גוסטב מורו יחד עם מאטיס ואחרים. הגלריה ממוקמת באחד מבתי האחוזה העתיקים ביותר בבוקרשט בעל היסטוריה מיוחדת והוא בעצמו פנינה אדריכלית.

בערב נחזור ל"אולם הארמון" לקונצרט נוסף בביצועה של תזמורת מאג'ו מוזיקלי פיורנטינו עם מנצחה פביו לואיזי, אליהם יצטרף הכנר הרוסי הנודע סרגיי קרילוב. הערב יוקדש לאחת מפניני הרפרטואר הרומנטי: הקונצ'רטו לכינור ולתזמורת מאת פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי. היצירה, הנחשבת לקשה ביותר לביצוע, נכתבה בהשפעתו של מאהבו של צ'ייקובסקי, הכנר יוזף קוטק, ומשלבת נעימות אקזוטיות ותזמור ססגוני לצד מפגני ראווה וירטואוזיים. חלקו השני של הערב יוקדש לסימפוניה השלישית מאת ג'ורג'ה אנסקו, שנכתבה במקביל למלחה"ע הראשונה. מבנה היצירה בעל שלושת הפרקים, כשהאחרון שבהם מהווה מעין תפילה איטית לגן העדן, הובילו לפירושה כמייצגת את רכיבי הטרילוגיה של דנטה: כור המצרף, הגיהנום וגן העדן, והיא נחשבת לאחת מיצירותיו החשובות של המלחין. * תחילת המופע בשעה 20:00 ואורכו שעה ו- 45 דק'

 

  

יום 3, יום ד', 18.09.17 כיכר המהפכה

af 0000 day3לאחר הרצאת הבוקר נצא לתור את הסביבה הקרובה למלון. נכיר את ככר המהפכה בה התחילה המהפכה של דצמבר 1989 שבסיומה רומניה התנערה משלטון הדיקטטור צ'אושסקו, נשמע על הארועים הגורליים שקרו בה ונבין למה הובילו. בהמשך נחצה את שדרת הניצחון המפורסמת, נעבור לארמון המלוכה בו שוכן מוזיאון האומנות הראשי של רומני המכיל אוסף מרשים של אמנים מקומיים וזרים.

לפנות ערב נאזין ב"אולם ההאטנאו" (Romanian Athenaeum) לקונצרט התזמורת הלאומית של ליל, אליה יצטרפו המנצח הצעיר יליד רומניה ולאד ויזירנו, הכנר הארמני המהולל סרגיי חצ'אטריאן, הנחשב לאחד הכוכבים הגדולים בשמי הכינור בעולם, והויולן האנגלי הצעיר טימותי רידוט. הערב ייפתח ב'סימפוניה הקאמרית' אופ' 33 מאת ג'ורג'ה אנסקו - יצירתו האחרונה של המלחין אותה כתב כשנה לפני מותו בשנת 1955. לאחריה - הקונצ'רטו לכינור ולתזמורת מאת יוהאנס בראהמס, שהינו אחד הידועים ביותר בכל הקונצ'רטי לכינור. בראהמס כתב את היצירה בעזרתו של הכנר הגרמני הנודע יוזף יואכים, והיא משלבת מקטעים וירטואוזיים קשים ביותר (ובלתי נוחים בעליל לנגינה) לצד תחכום מרתק של נושאים מלודיים וריתמיים. הקונצרט ייחתם בביצוע 'הרולד באיטליה' מאת המלחין הצרפתי הרומנטי הקטור ברליוז. היצירה, המהווה מעין סימפוניה לויולה ולתזמורת, נכתבה בהשראתו של הכנר הנודע ניקולו פגניני. היא מבוססת על הפואמה 'מסעותיו של הרולד' מאת לורד ביירון ועל מסעו של ברליוז עצמו בחבל אברוצו שבאיטליה. הויולה מייצגת את אישיותו הנודדת של הרולד, ופרקי היצירה השונים - את הרפתקאותיו.  

* תחילת המופע בשעה 17:00 ואורכו שעתיים ו- 10 דק'

 

 

יום 4, יום ה', 19.09.17 היכרות עם ה"עיר העתיקה"

af 0007 day4לאחר הרצאת הבוקר נצא לתור באחד האזורים המרתקים של העיר, "העיר העתיקה" שמחדשת את ימיה, אזור של חנויות נושא, ברים, מסעדות וגלריות השוקק חיים כמעט בכל שעות היממה.

בערב נחזור ל"אולם הארמון" לקונצרט בביצוע התזמורת הפילהרמונית של סט. פטרסבורג, המנצח כריסטיאן בדאה והכנר ודים רפין. תזמורת סט. פטרסבורג הוקמה בשנת 1882 - עוד בתקופתו של הצאר אלכסנדר השני, והיא התזמורת הותיקה והידועה ברוסיה. אל בדאה, המנצח הוותיק ממוצא רומני, יחבור הכנר הרוסי הנודע ודים רפין, הנחשב לאחד הוירטואוזים הגדולים של המאה. הערב ייפתח בפואמה הסימפונית 'אאיזיס' למקהלת נשים ותזמורת מאת ג'ורג'ה אנסקו. היצירה נכתבה לא רק לכבודה של אלת האהבה המצרית, כי אם גם כמחווה למאהבתו של אנסקו שזכתה לכינוי חיבה זה (עמה יתחתן מאוחר יותר). המשך הערב בקונצ'רטו לכינור ולתזמורת מס' 2 מאת המלחין הרוסי הנודע דמיטרי שוסטקוביץ'. גולת הקונצרט של הערב תהווה הסימפוניה התשיעית מאת אנטונין דבוג'אק - 'סימפוניה מן העולם החדש'. דבוז'אק כתב את הסימפוניה בתחילת 1893, בעת שהותו בארצות הברית כמנהל הקונסרבטוריון הלאומי של ניו יורק, והיא ידועה בנעימותיה ה'אמריקאיות' ובתזמורה הססגוני.

 * תחילת המופע בשעה 19:30 ואורכו כשעתיים

 

 

 יום 5, יום ו', 20.09.19 עמק פראחובה המדהים ופנינת הקרפטיים - סינאיה

af 0006 day5לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה לכיוון הרי הקרפטיים המפורסמים. נבקר בעיירת הנופש סינאיה (Sinaia), נמלא ראותינו באוויר הפסגות הצח ואת עינינו נשטוף במראות היערות הירוקים. 120 ק"מ מפרידים בין בוקרשט לסינאיה. כביש מספר 1 המחבר ביניהן הוא אחד הטובים והמהירים (אבל גם העמוסים) ברומניה. המעבר מבוקרשט לסינאיה - עיירה קטנה בת 15 אלף תושבים לכל היותר בלב רכס הבוצ'גי, בדרום הרי הקרפטים - חד מאוד. זוהי עיירה שלווה עם אוויר הרים נקי ובתי מלון יפים, שהכינוי "פנינת הקרפטים" נצמד אליה בכל שיחה עם תושביה. כבר 200 שנה נחשבת סינאיה אתר התיירות המוביל ברומניה. זה אחד מאותם מקומות שיוצאי רומניה נזכרים בהם במבט מצועף ובשפע של מחמאות. בחורף זהו אתר הסקי הפופולרי במדינה, ובקיץ - אתר הנופש המזמין ביותר. בתי הקזינו שפועלים כאן מושכים לא מעט מבקרים, מסלולי ההליכה בהרים נוחים מאוד לגישה, והרחוב הראשי בעיירה מלא מסעדות, בתי קפה וחנויות. נבקר בארמון פלש (Peleș Castle), ארמון שהוקם ע"י המלך הראשון לשושלת הוהנצולרן (Hohenzolern) ששלטה ברומניה עד סיום מלחמת העולם השניה. המיקום הגבוה מעניק לו תצפית מצוינת על הקרפטים. הבעיות הפעוטות של העיירה נותרות בעמק, והמבט על הטירה המצועצעת ועמוסת הצריחים והמגדלים מעלה מיד את ההשערה שהאחים גרים בנו כאן את בית חלומותיהם. נתרשם מהעיירה, אתריה, ההרים, הגיאות, הנוף ונבין מדוע עמק פראחובה  (Valea Prahovei) מתחרה במראות הלקוחים מגלויות נוף שוויצריות.

 

  

יום 6, יום שבת, 21.09.19 ארמון אחד ושוק איכרים אחד

af 0005 day6לאחר ההרצאה המוזיקלית נצא לאחד הבניינים היפים ביותר בבוקרשט, הלא הוא ארמון קנטקוזינו (Cantacuzino) שמשמש כיום כמוזיאון המוקדש למלחין, כנר ומנצח ג'ורג'ה אנסקו(George Enescu)  שגם התגורר בבנין זה תקופה מסוימת. לאחר הביקור במוזיאון נצא לראות  בתי אצילים אחרים בעיר ובפרבריה הירוקים של העיר ואם יתאפשר לנו נעצור בשוק איכרים מיוחד המתקיים רק בסופי שבוע, בו איכרים נוהגים להביא את תוצרתם כגון ליקר דובדבנים, אוכמניות שחורות או אגסים, ריבות שונות וממרחים שונים וכן חפצי נוי פרי ידיהם.

לקראת ערב נצא לאולם הארמון להאזין לתזמורת הקונצרטחבאו המהוללת עם המנצח ומנהלה המוזיקלי לשעבר מאריס ינסונס. תזמורת הקונצרטחבאו המלכותית היא התזמורת הסימפונית הנודעת והחשובה ביותר בהולנד שנוסדה עוד בסוף המאה ה- 19. הערב ייפתח בפואמה הסימפונית 'דון קישוט' מאת ריכרד שטראוס, המושתתת על הרומן הידוע מאת סרבנטס. היא בנויה בצורת נושא ווריאציות, כשאת תפקיד דון קישוט נושא הצ'לן הסולן ואת תפקידו של סנשו פנצ'ה - נגן הויולה. חלקו השני של הערב יוקדש לאחת מפניני הרפרטואר הסימפוני של כל הזמנים, הלוא היא הסימפוניה מס' 3, 'ארואיקה' מאת לודוויג ואן בטהובן. הסימפוניה הוקדשה במקור, כידוע, לנפוליאון בונפרטה, אך לאחר שהלה החריז על עצמו כקיסר שונתה ההקדשה לכדי "סימפוניה הרואית, הולחנה לחגיגת זכרו של אדם גדול". היצירה נחשבת אבן דרך בהיסטוריה של המוזיקה המערבית, וזאת בהיותה מסמנת את תחילתו של העידן הרומנטי במוזיקה האמנותית.  * תחילת המופע בשעה 19:30 ואורכו שעתיים

 

 

יום 7, יום א', 22.09.17 מוזיאון הכפר   

af 0004 day7לאחר הרצאת הבוקר, נצא לבלות במוזיאון הכפר  (Museul Satului), מוזיאון פתוח בו מרוכזים מבני מגורים, מבני דת, מבני משק ואחרים שהובאו לכאן מכל רחבי רומניה. המוזיאון מרהיב ביופיו ובמקוריותו, מוצבים בו מבני עץ הבנויים בטכניקות מסורתיות עם מחברי עץ ללא שימוש בברזל כל זה בתוך פארק רחב ידיים ועל שפת אגם נאה. בחלק מהמבנים עובדים מקומיים המדגימים מלאכות עממיות בשיטות מסורתיות.

בשעות אחר הצהריים נחזור ל"אולם ההאטנאו" המרהיב, בו נצפה באחת מן האופרות הידועות מאת וולפגנג אמדאוס מוצרט, הלא היא 'דון ג'ובאני'. את סיפור כיבושיו וסופו הטרגי של דון ג'ואן, שזכה לפרשנות מהפכנית באמצעות עיבודו של הליברטיסט לורנצו דה פונטה והמוזיקה המופלאה של מוצרט, נשמע בביצוע התזמורת הקאמרית של באזל ובניצוחו של ג'ובאני אנטוניני - נגן החליליות ומומחה הבארוק האיטלקי. אנטוניני התפרסם בשעתו כמי שהקים את אנסמבל הבארוק הידוע 'איל ג'רדינו הרמוניקו', ויהיה זה מרתק לשמוע את פרשנותו לאחת מפניני האופרות של סוף המאה ה- 18. אליו תצטרף גלריה מרשימה של זמרים סולנים, ובהם לוקה פיזרוני בתפקיד דון ג'ובאני, סילביה שוורץ בתפקיד דונה אנה, מיה פרסון בתפקיד דונה אלווירה ואחרים. 

לאחר הקונצרט ניסע לארוחת ערב חגיגית שתסיים את הסמינר.

* תחילת המופע בשעה 16:30 ואורכו שעתיים וחצי

 

 

יום 8, יום ב',  23.09.19 פרידה מעיר הבירה   

af 0003 day8לאחר ארוחת בוקר וסיום הסידורים הפורמאליים, ניפרד מבית המלון שלנו ונצא לסיור פנוראמי להכרת אתריה המרכזיים של העיר, ביניהם אחוזות פרטיות אך גם בניין האופרה, בנייני האוניברסיטה, האקדמיה הצבאית וכמובן את הפרויקטים המגלומניים של צ'אושסקו ונראה את בנין הפרלמנט ובשפתו "ארמון העם" (Palatul Poporului). נבקר בבניין הכנסייה הראשית של רומניה השוכנת בקריה משלה דוגמת הוותיקן על גבעה מורמת, הלוא היא גבעת המטרופוליה(Metropolia) . עם סיום הסיור הפנורמי וככל שהזמן יאפשר לנו, בדרך לשדה התעופה נעצור במרכז הקניות הענק של באנאסה (Baneasa) להשלמת קניות ומזכרות. בשעות הלילה המוקדמות, עוד לפני חצות ננחת בנתב"ג. תם סמינר מיוחד במינו, להתראת בפסטיבל אנסקו 2021.

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הטיול המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הטיול.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או אמבטיה ו/או מקלחת בבתי המלון.
 3. (למען הסר ספק, בחדר תהיה כמובן מקלחת או אמבטיה).
 4. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן במסגרת כרטוס קבוצתי, להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות) או להבטיח חדר מסוים במלון.
 5. טיסות ת"א-בוקרשט-ת"א עם חברת התעופה טארום, חברת התעופה הלאומית של רומניה. משך זמן הטיסה מישראל לבוקרשט כשעתיים וחצי. משקל הכבודה המותר לנוסע הינו מזוודה אחת במשקל של עד 23 ק"ג. בנוסף לכבודה הנשלחת לתא המטען, ניתן לקחת לתא הנוסעים שבמטוס כבודת יד במשקל המקסימלי של 10 ק"ג לנוסע.
 6. ניתן לבחור הושבה רק כ- 30 שעות לפני ההמראה בתהליך אונליין צ'ק אין באתר של טארום:
 7. http://www.tarom.ro/en/
 8. לאלו המעוניינים להזמין טיסות באופן עצמאי - יקוזזו 175 אירו לאדם מהמחיר הכולל ואין צורך להוסיף מסי נמל, דלק וביטחון.
 9. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או להזמין הושבה בטיסה, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 10. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 11. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם חזרה.
 12. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חבורת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 13. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי מלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.

הטבה מיוחדת לרישום מוקדם לנרשמים עד 28.02.19: הנחה בסך 75 אירו, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול P.I.V ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!                                                                                  

אצלנו זה אחרת

ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

לינה 7 לילות במלון הילטון (Athenee Palace Hilton Bucharest) בדירוג 5 כוכבים - ממוקם בלב בוקרשט, באחד הבניינים האייקוניים של העיר, ליד האתניאום (Athenaeum), אולם הקונצרטים המהולל ומשכנה של התזמורת הפילהרמונית. המלון מציע אינטרנט אלחוטי חינם בכל האזורים. מרכז הכושר מאובזר במלואו, ומועדון הבריאות כולל בריכה מקורה, אמבט עיסוי, מרחץ אדים וסאונה.

 אתר המלון: http://www.atheneepalace-hotel.ro/en

 • כרטיסים בקטגוריה A לכל 6 המופעים
 • מסלול מקורי וייחודי
 • הדרכה מורחבת והעמקה לא שגרתית עם צוות מדריכים
 • בנוסף למדריכים, מנהל סמינר הדואג לפרט ולפרטים
 • ביקור באתרים לא שגרתיים בעיר ובסביבותיה
 • ביקור בווילת המגורים של אלנה וניקולא צ'אושסקו
 • סיור מודרך על ידי מומחית לאמנות רומנית באוספי המוזיאון הלאומי לאומנות
 • סיור בגלריה פרטית של אמנות רומנית ואירופאית השוכנת בבית היסטורי
 • סיור באזור הבילויים המתחדש של העיר, המשחזר את אווירתה המיוחדת של בוקרשט בין שתי מלחמות העולם, בזכותה כינויה "פאריז הקטנה" 
 • יציאה מחוץ לבוקרשט לשיפולי הקרפטים, ביקור בעיירת הנפש סינאיה, בארמון המלוכה המפואר ובסביבתו, היכרות עם הסביבה הכפרית
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזנייה אישית לכל מטייל
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • מפגש הכנה מיוחד לפני הטיול
 • כל האתרים כלולים במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals)  
 • זמן הטיול מנוצל כולו - אין זמן חופשי במהלך הטיול
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה, בשביל השקט הכלכלי שלך.
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • הנחה בסך 75 אירו למטייל, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, טיפול I.P. ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים

ב"קשרי תרבות תבל" - תמורה מלאה לכספך!

תנאים ומחירים

עלות החוויה:

2295 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה
2395 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
2595 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 28.02.19: 75 אירו הנחה לנוסע+10 תשלומים+V.I.P בנתב"ג! הנחה לנרשמים בין 1-14.03.19: 30 אירו הנחה לנוסע מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.01.16 למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז

 

המחיר כולל:

 • טיסות: סדירות בחברת טארום
 • לינה: 7 לילות בבית מלון *5 Hilton Bucharest
 • כלכלה: ארוחות בוקר מלאות למעט יום ההגעה וארוחת ערב משותפת
 • הדרכה: שני מדריכים מסגל ההדרכה של "קשרי תרבות תבל" ומלווה אדמיניסטרטיבי
 • תחבורה: על פי התכנית המפורטת
 • מפגש הכנה בארץ כולל הרצאה באורך מלא
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • דמי כניסה למוזיאונים
 • 6 מופעים בקטגוריה A
 • ארוחת ערב מסכמת במסעדה מקומית
 • תשר לנותני השירותים המקומיים בלבד    
 • לנרשמים עד 28.02.19: 75 אירו הנחה, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, ליווי P.I.V בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין, ובביקורת הדרכונים.

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 690 אירו
 • מסי נמל, דלק וביטחון, כפי שייקבע בסמוך ליציאה (נכון ל- 11.02.19: כ- 88 אירו)
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון, בידור, הושבה בטיסות וכו')
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • כל הוצאה, מס ו/או היטל שאינם כלולים ואינם מפורטים במחיר הכולל של הטיול.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף ביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול (החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל או לחפציו במהלך הטיול).
 • תשר למדריכי הסמינר (נהוג כ- 6 אירו למטייל ליום)

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":

רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

 

אפשרות ביטול: * הודעת הביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 אירו למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הטיול מותנית במינימום 20 משתתפים.                                               טל"ח.           

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:

 1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושירותי התיירות השונים בארץ היעד.
 2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם.

טל"ח

 

גלרית תמונות

af_0005_Day6
af_0006_Day5
af_0007_Day4
af_0000_Day3
af_0001_Day2
af_0002_Day1
af_0003_Day8
af_0004_Day7

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze