לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

יפן בפריחת הדובדבן

 • יציאה בתאריכים: 03.04.18-20.04.18
 • משך הטיול: 17 ימים

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

יפן בפריחת הדובדבן

 • יציאה בתאריכים: 03.04.18-20.04.18
 • משך הטיול: 17 ימים

מסלול הטיול

 

BoazCohen

 

בהדרכת: בועז כהן - מורה דרך בישראל, מרצה על תרבויות מזרח אסיה ומדריך טיולים גיאוגרפיים. גר תקופה ממושכת באוסטרליה ויפן ומומחה לטיולי עומק ביפן.

 

 

 

 

בטיול נלמד להכיר בצורה המעניינת ביותר את ההיסטוריה, התרבות והחברה של יפן. נתנסה בחיי היומיום ביפן המסורתית והמודרנית. נשמע על אספקטים שונים בחברה ובתרבות היפנית: היסטוריה, ספרות, אמנות, תרבות פנאי, דתות, פוליטיקה, ביטחון ונוף. נתבונן ונכיר את יפן מעבר לחזות השגרתית המוצגת לתיירים. נערוך ביקורי עומק - בכפרים, בשווקים מקומיים, בעיירות קסומות, ברחובות צדדיים וביפן הסמויה מהעין.

מסלול הטיול תוכנן כך שדרכו נוכל ללמוד על פניה המגוונות של "ארץ השמש העולה": יפן המסורתית, האוצרת בתוכה עושר תרבותי מפואר, אסתטיקה ייחודית, מקדשים עתיקים ואומנויות מרתקות. יפן הכפרית, השלווה והציורית הפרוסה על פני מרחבים מוריקים ותחומה בתוך הרים אדירים. יפן המודרנית, המעוצבת בכרכים עירוניים תוססים המשמשים כבתי גידול פוריים לאופנות ומגמות חברתיות עכשוויות. 

במהלך הטיול נבקר במוקדי היסטוריה ותרבות מרתקים כמו קיוטו ונארה. נטייל בערים ובכפרים ציוריים כמו טאקיאמה, גוג'ו הצ'ימן ושירקאווה-גו. נחשף לאומניות יפניות מסורתיות כמו אוריגמי ואיקבנה. נטייל בחבלי הטבע המרשימים של האלפים היפניים, אגם האקונה והאי מיאג'ימה. נטבול בבית מרחץ יפני מסורתי ונבקר בפארק השלום בהירושימה.

נשוטט במטרופולינים האנרגטיים והמעניינים של נגויה וטוקיו, ונתוודע אל תרבות עכשווית מלאת החיים של הצעירים. נבקר ברובעי קניות ושעשועים שוקקי חיים ונצפה בארכיטקטורה העירונית המעניינת.

את הימים האחרונים של הטיול נבלה בטוקיו: אחת הערים המיוחדות, האדירות, והמעניינות ביותר בעולם. המרכז הכלכלי, הפוליטי, והתרבותי של יפן המודרנית, אך היא איננה "רק" עוד עיר גדולה. היא ערב רב ומיוחד של מונומנטים, אנשים, חנויות, טכנולוגיות, פרסומות, מקדשים ושעשועים. ערבוב של השפעות, אופנות וריגושים וזרם בלתי פוסק של אורות, רכבות ומכוניות. הביקור בכרך העצום של טוקיו הוא תמיד חוויה מרגשת ולא ניתן להשוותו לביקור באף עיר אחרת בעולם. צריך להיות שם כדי להבין.  

בכל אלה ועוד, נתנסה באופן ישיר וחוויתי בטיול תרבות יחיד מסוגו - "יפן".

 

יום 1, יום ג', 3.4.18 תל אביב - פרנקפורט - אוסקה

נצא בטיסת בוקר עם חברת התעופה הגרמנית לופטהנזה דרך פרנקפורט אל אוסקה (Osaka), העיר השלישית בגודלה ביפן.

 

יום 2, יום ד', 4.4.18 קאנאסיי - נארה הבירה העתיקה - קיוטו

day2בשעות הבוקר ננחת בנמל התעופה קאנסאיי (Kansai), הבנוי על אי מלאכותי מעשה ידי אדם, ליד אוסקה. נעשה דרכנו לקיוטו (Kyoto), הבירה התרבותית של יפן שהוקמה במאה השמינית והייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. בימים הקרובים נתוודע אל העושר התרבותי המגוון אותו אוצרת העיר קיוטו ונבקר במקדשים ובגנים שהם מהיפים ביותר ביפן. נבקר בנארה (Nara) , עיר עתיקה ונעימה שבמאה השמינית שימשה כבירה הקיסרית של יפן. נחקור את האסתטיקה, ארכיטקטורת העץ והדת ביפן. נתפעם ממקדש טודאיג'י (Todaiji Temple) , ובו פסל בודהה מברונזה, הגדול ביותר בעולם, השוכן במקדש העץ הגדול ביותר ביפן, ובמקדש השינטואיסטי קסוגה (Kasuga Shrine). נטייל בפארק המקומי, המפורסם בצבאים החביבים הסובבים סביב המבקרים, וברחוב הסוחרים הישן של העיר. נבקר גם במקדש סנג'וסנגנדו (Sanjusangendo), המקדש שבו 1001 פסלים זהים של האלה קאנון, הערוכים בשורות בתוך האולם המוארך ובוהקים באור קלוש. לינה בקיוטו.

 

 

 

 

 

 

יום 3, יום ה', 5.4.18 קיוטו

day3בבוקר נבקר בטירת ניג'ו (Nijō Castle), טירה שנבנתה במאה ה- 16 עבור השוגון  טוקוגאווה. מערך ההגנה של הטירה כולל תעלות מים המקיפות אותה ו”רצפת זמיר” - רצפת עץ רגישה לתנועה שבעת הדריכה עליה חורקת, “מצייצת” ומסגירה את הדורכים עליה (אלא אם הדורך הוא נינג’ה מיומן שאומן לפסוע עליה בלי להשמיע קול…). נסייר בנישיקי(Nishiki) , שוק המזון הצבעוני והתוסס של קיוטו המציע מגוון רחב של מאכלים מקומיים. שוק המזון הוא רחוב צר, שאורכו 400 מטרים, בין הרחובות טראמאצ'י (TERAMACHI) וטאקאקורה (TAKAKURA), בו מסודרים עשרות דוכנים בצפיפות יפנית טיפוסית בהם ניתן למצוא רבים מהפריטים המרכיבים ארוחה יפנית. נסייר ברובע העתיק גיון (Gion), רובע הבילויים והגיישות המפורסם של קיוטו. ברחובות ישנם בתי תה קטנים, חנויות המוכרות אמנויות מסורתיות, מסעדות, בתים בארכיטקטורה יפנית מסורתית ועוד. אם יתמזל מזלנו, אף נוכל לראות ברחוב גיישה...

בערב נצא לארוחת ערב ומפגש עם גייקו-סאן ("גיישה" אמיתית!).

 

 

 

 

 

יום 4, יום ו', 6.4.18 קיוטו - הבירה הקיסרית

japan14בבוקר נתהלך בשביל הפילוסופים אשר מדי אביב, מתעטר בצבעי הלבן-ורוד של פריחת הדובדבן. השביל נמתח לאורך תעלה ולצדיו מאות עצי דובדבן, לאורך של כשני קילומטרים. שמו של נתיב ההליכה ניתן לו על ידי פילוסוף יפני בשם Kitaro שחי בין השנים 1870-1945 בקיוטו. Kitaro הפילוסוף לימד פילוסופיה באוניברסיטה של קיוטו, ונהג לצאת אל נתיב ההליכה לאורך תעלת מים, להתבודד ולהעלות מחשבות העוסקות בסוגיות שברומו של עולם. נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י (Ryoanji Temple) המצוי בפאתי קיוטו, שהינו חלק ממנזר ריואנג'י ונמצא על מורדות הגבעות הצפון מערביות של העיר. ספרי ההיסטוריה מספרים שנוצר ב־ 1490 על ידי אומן הגנים סומאי. אחד המקומות המופלאים לראות את התמורות של עונות השנה הוא המקדש המצופה זהב קינקאקוג'י (Kinkakuji Temple), הממוקם בצפון מערב העיר. המבנה המרכזי והמוזהב משקיף על בריכה ובה מספר איים קטנטנים. השתקפות המבנה המוזהב במים מרגשת כל פעם מחדש. כל שנה, מדי סתיו, הגן מאדים ומעניק גוון נוסף לזהוב המקדש. בערב נבקר במרכז של קהילת בית-שלום, שם יערכו עבורנו קבלת פנים לבבית. זהו בית הארחה של קבוצה נוצרית יפנית, ששמה “אגודת ישו הקדוש”. מכנה את עצמה גם “האגודה לידידות בין ישראל ויפן”. מייסד קבוצתם, האב אוצוקי טקג'י, חרט על דגלו את הידידות לישראל ולעם היהודי. לינה בקיוטו.

 

 

 

 

 

יום 5, יום שבת, 7.4.18 קיוטו - מיאג'ימה - הירושימה

day5הערה חשובה: על מנת להקל על התנועה ברכבות, המזוודות ישלחו  ישירות למלון באוסקה, ולכן יש צורך בתיק קטן (כדוגמת טרולי) לנשיאת חפצים למהלך 2 הלילות הקרובים (בהירושימה ומנזר קויה).

את הבוקר נתחיל בהכרות עם מערכת הרכבות ביפן. נצא מהמלון וניסע לתחנת הרכבת המרשימה של קיוטו, משם נצפה על העיר. התחנה עוצבה ותוכננה על ידי האדריכל היפני המפורסם הירושי הארה (Hiroshi Hara) ובנייתה הושלמה בשנת 1997. התחנה עצמה היא מיצג ארכיטקטוני אדיר וחדשני, המעניק למבקרים בה תחושה כאילו הם נמצאים בעיר העתיד.

מתחנה זו נעלה על רכבת "קליע" מהירה (Shinkansen), פאר מערכת התחבורה היפנית, שתישא אותנו אל הירושימה (Hiroshima). מהירושימה נצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה(Miyajima) , שנחשב לאחד משלושת המקומות היפים ביותר ביפן. במשך מרבית ההיסטוריה היפנית האי עצמו נחשב למקודש, ולאנשים פשוטים אסור היה אף להניח את כף רגלם על אדמת האי. במיאג'ימה נבקר במקדש השינטואיסטי האדיר איצוקושימה (Itsukushima) המשקיף על הים, ובו השער הכתום (טוריאי) שנראה כאילו "צף" על פני המים. נבקר במקדש דאישו-אין (Daisho-in) - מקדש בודהיסטי של כת שינגון ("המילה האמיתית"), המשתייכת לבודהיזם הטנטרי שמבוסס על מיסטיקה וכישוף והובאה ליפן בשנת 806 על ידי נזיר בשם קוקאי. השינגון מאמין בקיומו של בודהא קדמון, שממנו מוקרנות כל האלוהיות והישויות האחרות בעולם. לינה בהירושימה.

 

 

 

יום 6, יום א', 8.4.18 הירושימה - הר קויה

day6בבוקר נצא לסיור רגלי בהירושימה. נלמד על ההיסטוריה המודרנית של יפן - על תהליכי המודרניזציה המואצים בתחילת המאה העשרים, על התנהלותה של יפן בזמן מלחה"ע השנייה, ועל השיקום התעשייתי לאחר המלחמה. נבקר במוזיאון השלום ובפארק השלום (Peace Park and Museum), המספרים את סיפור ההפצצה הגרעינית על העיר באוגוסט 1945, ונשמע הסברים על ההיסטוריה של העיר לפני ואחרי ההפצצה. נחזור לתחנת הרכבת בהירושימה ונעלה שוב על רכבת השינקנסן שתיקח אותנו אל אוסקה. נצא לנסיעה הררית אל הר קויה (Koya-san), מרכז בודהיסטי עתיק ואחד ממוקדי העלייה לרגל החשובים ביפן. הפעילות הדתית בהר קויה החלה במאה התשיעית, כשהנזיר קובו דאיישי (Kobo Daishi) קבע בו את משכנו. מאז, ההר הוא ביתם של נזירים ומבקרים המקדישים את עצמם לפעילות מדידטטיבית. בערב נהנה מארוחת ערב צמחונית טעימה ומיוחדת במקדש בו נלון (לינה בסגנון יפני מסורתי במנזר בהר קויה).

 

 

 

 

 

 

יום 7, יום ב', 9.4.18 אוסקה

day7משכימי קום יוכלו לצפות בתפילת הבוקר של הנזירים ולהצטרף לאחרים לארוחת הבוקר במנזר. נבקר בבית הקברות העתיק והמסתורי (Okunoin) השוכן בתוך יער עצי ארז עבות, ובמקדש קונגובוג'י (Kongobuji Temple), המקדש הראשי של דת השינגון (בודהיזם איזוטרי). ניפרד מהר קויה וניסע לאוסקה, שם נתוודע מקרוב ליפן מסוג אחר - זו המורכבת ממרכזים אורבאניים דינמיים ומעניינים. באוסקה נעלה לפסגתו של בנין אומדה (Umeda Sky Building)  לתצפית אורבאנית של העיר, ונמשיך לסיור ערב רגלי ברובע דוטונבורי (Dōtonbori)  עם שלטי הניאון הנוצצים, מסכי הפרסומות הענקיים וצעירי אוסקה שלבושים באופנת רחוב רועשת לא פחות מהמוזיקה הבוקעת מהמסעדות ומהחנויות ברחוב. אלפי אנשים זורמים במשך כל השבוע על גשר אביסו (Ebisubashi)  המחבר את מרכז דוטונבורי עם רחובות בלתי נגמרים של חנויות ומסעדות. לינה באוסקה (והפעם עם המזוודות שלנו).

 

 

 

 

 

 

יום 8, יום ג', 10.4.18 מוזיאון מיהו - טאקיאמה

day8בבוקר נבקר במוזיאון מיהו (Miho Museum), מוזיאון חשוב לאמנות יפן ואסיה, השוכן בשמורת טבע מיוערת, הררית ומרהיבה במחוז שיגה. המוזיאון תוכנן על ידי הארכיטקט הנודע מ.י. פיי (M.I. Pei), שהתפרסם בעיקר בזכות האגף החדש של מוזיאון הלובר בפריז, אבל אחראי לעוד מספר גדול מאוד של יצירות ארכיטקטוניות גדולות ומוכרות. מוזיאון מיהו הוא יצירת מופת ארכיטקטונית הפועלת בהרמוניה עם הטבע. במוזיאון אוספים מגוונים: אומנות טקס התה, אומנות בודהיסטית, קרמיקה של העולם הקדמון ובנוסף לכך יש תערוכות מתחלפות. בחירתם הקפדנית של הפריטים ומיקומם האסתטי, בשילוב יופיו של המקום והנוף הנשקף מהחלונות הגדולים של המבנה, גורמים למבקר לעמוד משתאה לנוכח המיצגים. נמשיך בנסיעה אל טאקיאמה (Takayama) , עיירה עתיקה, שרחובותיה ובתי העץ שבה השתמרו היטב. העיירה, הממוקמת בלב אזור יערות, הפכה את חרושת העץ למרכיב ההשפעה הבולט ביותר על האדריכלות שלה, התעסוקה, האומנות ועוד. אומני העץ של טקיאמה היו האומנים המועדפים על המשפחה הקיסרית. אם יתאפשר, נבקר בדרך במקדש של הכת המסתורית מהיקרי (Mahikari) , שם נקבל הסבר קצר על אמונת אנשי הכת. נשוטט בסמטאות העיר העתיקה של טאקיאמה ובסדנאות של אומנויות מקומיות. היום ומחר נלון בטאקיאמה.

 

 

 

 

 

יום 9, יום ד', 11.4.18 שירקאווה-גו

day9נתרשם משוק הבוקר של העיר, בו מוכרים החקלאים מהאזור את מרכולתם. נבקר ב- Yatai Kaikan, מוזיאון הפולקלור האוצר בתוכו את עגלות האומיקושי האדירות, אותן דוחפים החוגגים בפסטיבלים מקומיים. נשמע הסבר על המצורי (פסטיבל) היפני, על מקורותיו, מאפייניו, והתנהלותו. מחוץ לערים הגדולות והסואנות יש ביפן כפרים שלווים וציוריים, כשכמה מהיפים שבהם נמצאים באזור שירקאווה גו (Shirakawa go) שבלב האלפים היפניים. מקבץ הכפרים, אשר שוכן בעמק נהר שוגאווה, הוכרז, ביחד עם האזור השכן גוקאיאמה, כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, הודות לבתי החווה הטיפוסיים, הבנויים מעץ וקש, אשר מנקדים אותו. בתים אלו, שנבנו לפני למעלה מ- 250 שנה, מכונים הגאשו-זוקורי, שם שמשמעותו היא "ידיים שלובות בתפילה", וזאת בשל גגותיהם המחודדים המזכירים את ידיהם של הנזירים הבודהיסטים בתנוחת התפילה. ניסע אל הכפר שירקאווה גו, נבקר בבית משפחת וואדה ונתרשם מחיי היומיום של אנשי הכפר בתקופת אדו (תקופה בהיסטוריה של יפן שהחלה בשנת 1603 והסתיימה בשנת 1868 עם ביצוע הרסטורציה של מייג'י והפיכתה של יפן למדינה מודרנית). נחזור לטאקיאמה ללינה.

 

 

 

 

 

 

יום 10, יום ה', 12.4.18 טאקיאמה - נגויה

day10בבוקר נעבור בעיירה יאוטסו (Yaotsu) שבמחוז גיפו, לביקור מרגש בבית המורשת של הקונסול היפני סוגיהרה (Sugihara Chiune Memorial Museum), אשר פעל בעיצומה של מלחמת העולם השנייה (1940) על מנת להנפיק אלפי אשרות מעבר דרך יפן לפליטים יהודיים אשר הגיעו ליפן וניצלו וזכה לתואר 'חסיד אומות העולם'. אם יתאפשר, נבקר במפעל של ענקית המכוניות טויוטה (כפוף לאישור מוקדם), וננסה להתחקות אחר סוד עוצמתה התעשייתית האדירה של יפן - זו שבזכותה מכשירי חשמל ומכוניות יפניות כובשים את שווקי העולם. אחר הצהריים ניסע ללינה בליבה התעשייתי של יפן - נגויה (Nagoya). זוהי עיר נמל גדולה במרכז האי המרכזי של יפן, הנקרא הונשו, ואחת הערים התעשייתיות והמסחריות החשובות במדינה.

 

 

 

 

 

 

 

יום 11, יום ו', 13.4.18 מצומוטו

day11בבוקר נבקר בעמק הקיסו (Kiso Valley), אחד ממקטעיה השמורים ביותר של הדרך הקדומה. נצא בנסיעה לעיר ההררית מצומוטו (Matsumoto) , כשאנו עוברים בנסיעה דרך הרכס ההררי העצום של האלפים היפניים. נסיעה במורד האלפיים בכביש בעל נוף מדהים יביאנו לחוות וואסבי (Wasabi). נלמד על צמח זה שמפורסם כמלווה סושי וסשימי, ודרך גידולו ייחודית ומצריכה תנאים ספציפיים. ננסה להבין באיזה אופן הוואסבי משקף חשיבה ותפיסה יפנית. נבקר במבצר מצומוטו המכונה גם "המבצר השחור", הנחשב לאחד המבצרים היפים ביותר ביפן, אשר בו ישב ה"דאימיו" (שליט) המקומי ונלמד על חיי הסמוראים בתקופת אדו (1603-1868). נבקר ברחוב הסוחרים העתיק Kaerumichi  ("רחוב הצפרדע") הנמצא במרכז העיירה. לינה במצומוטו.

 

 

 

 

 

 

יום 12, יום שבת, 14.4.18 יום בטבע: האקונה ומוזיאון קובוטה

day12בבוקר נצא להאקונה (Hakone) , עיירת הספא השוכנת באזור המפורסם במעיינות החמים שבו. בדרך, למרגלות הר פוג'י, נבקר במוזיאון איטצ'יקו קובוטה המרשים (Itchiku Kubota Art Museum), אשר מוקדש לפועלו של אומן הטקסטיל איצ'יקו קובוטה אשר שיחזר את אמנות טוויית הקימונו שהייתה נפוצה בתקופת מורומצ'י (1392-1573). המוזיאון מציג רקמות קימונו מרהיבים לצד פריטי אמנות מסורתיים ובית תה יפיפה. נצא לסיור בעמק התרמי אווקודאני (Owakudani)  ונצפה על הר פוג'י המתנשא לגובה של 3,776 מטר (אם מזג האוויר יאפשר). בלילה נוכל לטבול ולהתרענן באונסן שבמלון. לינה בהאקונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 13, יום א', 15.4.18 האקונה - טוקיו (אסטטיקה וצרכנות)

japanSpringהבוקר נצא למוזיאון הפתוח בהאקונה (Hakone Open-Air Art Museum - Chokokunomori), לסיור אמנותי האוצר מגוון יוצא דופן של יצירות אמנות מודרניות ופסלים סביבתיים ששולבו בנוף בקפידה. אחר הצהריים נגיע אל טוקיו (Tokyo) , בירתה התוססת של יפן ואחד הכרכים האורבאניים הגדולים ביותר בעולם. בהשוואה לטוקיו, ערים כמו פריז, לונדון וניו-יורק עשויות להיראות כשכונות מנומנמות. ב- 4 הלילות הבאים נלון בטוקיו הבירה. נסייר בשינג'וקו (Shinjuku), אזור הבילויים והמסעדות האהוב על הצעירים המקומיים וברובע גינזה (Ginza) היוקרתי, אזור השעשועים והקניות של האלפיון העליון היפני.

 

 

 

 

 

 

יום 14, יום ב', 16.4.18 אודאיבה

japan10טוקיו מהממת את המבקר בה בקצב החיים המסחרר, בטכנולוגיה המפותחת, במרכזי הקניות העצומים, ברחובות הסואנים ובלבוש יוצא הדופן של חלק מבני הנוער והצעירים. לצד כל אלה, יש בה גם גנים יפהפיים, שמציעים רגעים שלווים ואפשרות להתפעם מפריחת דובדבן עדינה באביב. צרפו לזה את האוכל היפני המשובח ואת האסתטיקה היפנית הידועה ותקבלו את אחת הערים המרתקות במזרח הרחוק. נבקר באודאיבה (Odaiba), אי מלאכותי במפרץ טוקיו. הנסיעה ברכבת אל אודאיבה היא אטרקציה בפני עצמה. הרכבת חוצה את גשר ריינבואו (Rainbow Bridge) ממנו נשקף נוף קו הרקיע של העיר. באי עצמו נבקר באולם התצוגה של טויוטה ואולי נזכה לחזות בחשיפה חגיגית של מודל חדש של מכונית. נסייר גם ב- Palette Town, שם ניהנה ממרכז קניות המעוצב בסגנון רנסנס איטלקי.

 

 

 

 

 

 

יום 15, יום ג', 17.4.18 טוקיו - דגים, אמנות ותרבות

japan7בבוקר נצא לביקור בשוק צוקיג'י(Tsukiji) , שוק הדגים הגדול ביותר בעולם. שם נוכל להתרשם מהמגוון העצום של הדגים ומאכלי הים (הביקור בשוק כפוף לאישור מוקדם). נבקר ברובע אסקוסה (Asakusa). הרחובות הקטנים והצרים של אסקוסה, עם הבתים הישנים והחנויות המציעות פריטים מסורתיים, הם המקום להציץ בו אל עברה של העיר. אווירה של פעם כאילו תלויה כאן באוויר ואנו נישאב לתוכה לגמרי במקדש הצבעוני Asakusa Kannon Temple (קנון היא אמנם מצלמה, אבל קודם כל היא אלת החסד והרחמים הבודהיסטית), בין ענני קטורת רפואיים, הדהוד תופים, המוני מתפללים ודורשי המזלות. שדרת החנויות שלפני המקדש, Nakamise Dori, היא מקום נהדר לרכישת מזכרות ומתנות מסורתיות כמו קימונו, מסרקות עבודת יד, שמשיות טקסיות, סנדלי אצבע מקסימים מקש או מעץ, ספלוני תה, עניבות, כובעים, גלויות, מגילות קליגרפיה, חולצות טי, מניפות ומבחר עצום של "נשנושים" מקומיים, וזהו רק אפס קצהו של המבחר המוצע שם. נמשיך "לעיר החשמל" האדירה אקיהאברה(Akihabara) , המציעה את המגוון המעודכן ביותר של מוצרי אלקטרוניקה, חשמל ומדיה.

לינה בטוקיו.

 

 

 

 

יום 16, יום ד', 18.4.18 טוקיו - כלכלה וחברה

day16הבוקר נסייר בהאראג'וקו (Harajuku) אזור המפורסם בתרבות הנוער הססגונית שמתקיימת בו. נצעד לאורך רחובות אומוטסנדו ומייג'י (Omotesando and Meiji), מקום מושבם של אמנים ומפורסמים יפנים צעירים, אשר בהם גם מתעצבות מגמות האופנה העכשוויות של יפן. נקבל הסבר על חיי החברה והתרבות הפופולארית ביפן המודרנית. נבקר בתערוכת אמנות מיוחדת במוזאון נזו (Nezo Museum)  ובבניין פראדה המפורסם. נסיים בשיבויה (Shibuya), שהוא, קרוב לוודאי, הרובע התוסס והמרתק ביותר בטוקיו, בו כל מאפייני העיר שראינו בימים האחרונים - אמנות, חברה, צרכנות, תקשורת, תרבות פופולארית ואלקטרוניקה - מגיעים לשיא. בערב נתכנס לארוחת ערב, מפגש סיכום ופרידה באיזקיה (Izakaya), בר יפני טיפוסי.

 

 

 

 

 

 

יום 17, יום ה', 19.4.18 טוקיו - תל אביב

בבוקר ניסע אל שדה התעופה האנדה, ניפרד מארץ השמש העולה ונעלה לטיסה חזרה לארץ, דרך מינכן.

אצלנו זה אחרת

טיול תרבות ביפן - סוד הקסם והחידה
שילוב של חוויה רגשית לצד העשרה אינטלקטואלית- מפגש עם התרבות, המסורת ודופק החיים העכשווי של יפן
ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!
מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

 • הדרכה עם מומחה ליפן, לתרבות, לפולקלור, להיסטוריה, לפוליטיקה ולחברה היפנית
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים בזכות מדריך שגר בעבר ביפן
 • 4 ארוחות ערב
 • מדריכה מקומית דוברת אנגלית רהוטה
 • בנוסף לצוות ההדרכה, מנהל טיול הדואג לפרט ולפרטים
 • דגשים ותוספות בתוכנית, ביפן הבלתי מוכרת ו"הלא תיירותית"
 • לינה מסורתית במנזר - לילה אחד של חוויה מרתקת עם דרך החיים הנזירית
 • ביקור חווייתי ב"בית שלום"
 • מפגש מרתק עם גיישה
 • מקראה מהודרת: "יפן", בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל
 • הכל כלול במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals)
 • זמן הטיול מנוצל כולו - אין זמן חופשי במהלך הטיול
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • - הנחה בסך 100 דולר למטייל
  - 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה
  - טיפול V.I.P. ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים.

תנאים ומחירים

 

המחיר:

7380 דולר לאדם בחדר זוגי 

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 5.11.17: 100 דולר הנחה לנוסע+10 תשלומים+V.I.P בנתב"ג!
הנחה לנרשמים בין 6-20.11.17: 30 דולר הנחה לנוסע.

למטייל מתמיד: הנחה בסך 25 דולר עבור הטיול הראשון, ועוד 10 דולר לכל טיול נוסף מאז.
מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.01.15.

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות עם לופטהנזה
 • לינה: בתי מלון ברמת 4 ו- 5 כוכבים, ולינה מסורתית אחת
 • כלכלה: ארוחות בוקר מלאות במשך כל ימי הטיול וארבע ארוחות ערב
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, שייט ורכבת מהירה
 • הדרכה: מדריך בכיר מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל, מלווה ארגוני ומדריכה מקומית
 • מפגש הכנה בארץ
 • מקראה מהודרת, בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לאתרים
 • ביקור בבית שלום, בחוות וואסאבי ומפגש מרתק עם גיישה
 • תשר לנותני שירותים מקומיים

*לנרשמים עד 5.11.17: 100 דולר הנחה, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, ליווי v.i בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין, ובביקורת הדרכונים.

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 1395 דולר
 • מיסי נמל, דלק וביטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר נכון ל- 17.10.17: 165 דולר)
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון, בידור וכו').
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • תוספת לטיסה במחלקת עסקים
 • כל הוצאה, מס ו/או היטל שאינם כלולים ומפורטים  במחיר הכולל של הטיול.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מ- 17.10.17.
 • תשר למדריך הטיול
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה!!!)
 • מומלץ להוסיף לביטוח גם הטסה רפואית, איתור וחילוץ. יש לוודא את הכסוי במקרה של ביטול.החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.

 

פרטי טיסות:

flighttojapan

 

flightfromjapan

 

גלרית תמונות

JapanSpring3
Japan5
Japan6
Japan7
Japan8
Japan1
Japan2
Japan3
Japan4

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze