לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

סיור אמנות בניו יורק

 • יציאה מחזור ראשון: 02-09.10.18
 • יציאה מחזור שני: 10-17.10.18
 • יציאה מחזור שלישי: 18-25.10.18
 • משך הטיול: 7 לילות 7 ימי הדרכה

סיור אמנות בניו יורק

 • יציאה מחזור ראשון: 02-09.10.18
 • יציאה מחזור שני: 10-17.10.18
 • יציאה מחזור שלישי: 18-25.10.18
 • משך הטיול: 7 לילות 7 ימי הדרכה

מסלול הטיול

 

בהדרכת:

galitד"ר גילית איבגי - מרצה בנושאי תולדות האמנות והתרבות המערבית, בדגש על אמנות מודרנית ופוסט מודרנית וכן חוקרת היסטוריה של מוזיאונים. מדריכה ותיקה ומנוסה.

 

 

 

 

 

באומרנו "אמנות בניו-יורק" אנו מתכוונים בעיקר למנהטן. סצנת הגלריות לאמנות עכשווית בה היא הגדולה בעולם. במנהטן מוזיאונים לאמנות בעלי חשיבות עולמית והיסטורית כולל המטרופוליטן, המוזיאון לאמנות מודרנית, הוויטני המוקדש לאמנות אמריקאית ועוד רבים ומרתקים. כן נזכיר את מוזיאון ברוקלין, במקורו מוזיאון אנציקלופדי, והיום מוזיאון המקדיש מקום לאמנות פמיניסטית בזכות ה- Dinner Party של ג'ודי שיקגו. מנהטן שוכנת לצד נהר ההדסון, קלה להתמצאות, ומכילה את הסנטרל פארק - המודל האולטימטיבי לריאה ירוקה נפלאה בעיר סואנת ותוססת. במנהטן, שפע עצום של מסעדות ובתי קפה, תיאטראות ואולמי קונצרטים ומופעים. אוכלוסיית העיר מגוונת מאוד, והעיר שוקקת יומם ולילה. ניו-יורק יש רק אחת. אנו נתגורר במרכזה, ונערוך סמינר אמנות עשיר וייחודי, בו נעסוק בנוסף גם באדריכלות וסביבה, היסטוריה ואקולוגיה, ובעיקר נחווה את המקצוענות בה מוצגת האמנות.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחוויה ייחודית,
על רקע תפאורת השלכת האדומה


הקדמה

אנו מציעים 3 מחזורים של סיורי אמנות בניו יורק במהלך אוקטובר 2018 בהדרכת גילית איבגי, מדריכה מנוסה ומוערכת. בכל מחזור יתקיימו 13 פרקי הדרכה (13 חצאי ימים) במטרופוליטן, מט. ברויאר, מוזיאון ברוקלין, וויטני החדש, מומה, המוזיאון היהודי ו/או במוזיאון העיצוב קופר היואיט, מוזיאון בהארלם או במוזיאון רוריך או ב- MOMA PS1, בגלריות לאמנות, במוזיאון האמנויות והעיצוב, בניו מוזיאום, בגוגנהיים ויום נסיעה מחוץ לעיר אל גן הפסלים היפהפה Storm King Art. בשני ערבים נסייר עם גילית, בהגעה עצמאית, במתחם רוקפלר וכן במתחם הנצחת המגדלים התאומים.
תכנית מדויקת של ביקורי מוזיאונים תפורסם בסביבות אפריל-מאי 2018 כאשר המוזיאונים יפרסמו את מלוא תכניותיהם. תכנית מדויקת של סיורי הגלריות תפורסם בסביבות יולי-אוגוסט 2018 כאשר הגלריות תפרסמנה את מלוא תכניותיהן.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשמיט או להוסיף מוזיאון בהתאם לתוכנית התערוכות במועדי הסיורים. כמו כן במידה ונמצא לנכון, נהפוך את אחד מסיורי הגלריות לסיור בתערוכה מוזיאלית. הסיור יכלול בעיקר מרכיבים של אמנות מודרנית ועכשווית, ואולם תהיה גם נגיעה בקלאסיקה וביצירות מופת נבחרות מאוספי המטרופוליטן. בנוסף, נתייחס לנושאי אדריכלות, אמנות חוצות, High Line, נושאים אורבניים וכיו"ב.

 • גילית איבגי היא מדריכת הסיור הראשית. גילית תדריך במוזיאונים המתירים הדרכה עצמית.
 • גבריאלה וויינשנקר - תדריך 2-3 סבבי הדרכה בגלריות ו/או באחד המוזיאונים בעברית. גבריאלה היא אמנית אשר חיה ועובדת בברוקלין. עבודותיה, הכוללות רישום, ציור, וידאו, פיסול ומיצב הוצגו בגלריות ברחבי ארה״ב, וכמו כן במוזיאונים, גלריות, וירידי אמנות בישראל, צרפת, גרמניה, נורבגיה וקנדה. וויינשנקר סיימה תואר ראשון באמנות במדרשה בבית ברל, ותואר שני באמנות בהאנטר קולג׳ בניו יורק. היא מרצה על אמנות בוויליאמס קולג׳ במסצ׳וסטס ובהאנטר קולג׳ בניו יורק, אוצרת תערוכות, וכותבת על אמנות עבור המגזינים הייפראלרג׳יק, האפינגטון פוסט, וטייטל מגזין האמריקאים ומגזין תוהו בישראל.
 • מדריכים מקומיים במוזיאונים שאינם מתירים הדרכה עצמית: ה-Moma וה-Whitney (וייתכן שנוספים). הדרכה זו תתקיים באנגלית.
  מוצע כאן שבוע עשיר וגדוש הן באמנות עכשווית והן ביצירות מתקופות שונות. לצד האמנות נחווה צדדים שונים של מנהטן ואף מעבר לה, מראות, נופים, סיפורים אורבניים והיסטוריה. המלון, ברמת 4 כוכבים, ממוקם במרכז מנהטן, ומאפשר בערבים ובלילות נגישות קלה אל מרכזי תרבות ובילוי שונים, וכמובן אל המסעדות ובתי הקפה המצויים בשפע רב. כאמור כאשר יהיה פרסום של כל התערוכות והאירועים הצפויים באוקטובר, נוכל לדייק את הבחירה והתזמון של הביקורים. למותר לציין שמדובר בתקופת הסתיו והשלכת, ונשירת העלים האדומים מן העצים.
  המעברים יהיו חלקם רגליים וחלקם בעזרת אוטובוס תיירים.
  כמקובל בסיורי "קשרי תרבות תבל" ילווה את הקבוצות מנהל טיול בנוסף לגילית, ונעזר במערכת שמע. הסיור דורש בריאות תקינה ויכולת עמידה והליכה.
  בנוסף למפגש הקבוצה המקובל נציע יום הרצאות מקדימות לסיור. יום זה יתקיים בתשלום.
  למעוניינים נציע ונסייע, כמנהגנו, ברכישת כרטיסים לאירועים מוסיקליים ותיאטרליים בערבים.

 

יום 1, ת"א - ניו יורק
למעוניינים אנו מציעים טיסה ישירה של אל-על לניו יורק בשעות הצהריים. עם ההגעה בשעה 18:30 שעון ניו יורק, נעלה על אוטובוס תיירים שייקח אותנו ישירות לבית המלון (טיסה והעברה בתשלום נוסף, ההעברה תחושב לפי מספר המטיילים).

יום 2, המטרופוליטן ומט ברויאר
לאחר ארוחת הבוקר במלון, ניסע למוזיאון המטרופוליטן (Metropolitan Museum of Art) בו תדריך גילית. המטרופוליטן הוא מוזיאון אנציקלופדי, מהגדולים שבמוזיאונים מן הסוג הזה. המטרופוליטן נחנך בשנת 1870 במבנה זמני. בשנת 1880 נחנך מבנה הקבע אשר כתובתו היא השדרה החמישית מספר 1000. במוזיאון ייצוג של יצירות אמנות אשר יצרו תרבויות רבות מכל רחבי העולם ובתקופות שונות. בחלקו הראשון של הסיור נפגוש יצירות מופת של אימפריות עתיקות (כמו מצרים, רומא) ומן הציור האירופאי הקלאסי (רנסנס, בארוק ועד אימפרסיוניזם). בחלקו השני של הסיור נתבונן ביצירות מופת מודרניות ופוסטמודרניות. לקינוח נעלה אל מרפסת הגג (בכפוף לתנאי מזג האוויר). הפסקת הצהריים תתקיים בקפיטריה במוזיאון.
בחלקו השני של היום נבקר בהדרכת גילית במט. ברויאר (The Met Breuer) אשר בשדרת מדיסון. מבנה אדריכלי ברוטליסטי חשוב אשר יצר מרסל ברויאר בשנות ה- 60 עבור Whitney - המוזיאון לאמנות אמריקאית. הוויטני יצא מן הבניין בשנת 2014 ועבר למבנה ייעודי חדש. המטרופוליטן שכר לשמונה שנים את המבנה, ביצע בו שיפוץ מזהיר, ומציג בו אמנות מודרנית ועכשווית.

יום 3, המוזיאונים ברוקלין וויטני
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור מרתק במוזיאון וויטני החדש
(Whitney Museum of American Art) בו נקבל הדרכה באנגלית. מוזיאון זה מוקדש לאמנות אמריקאית, ועד שנת 2014 הוא שכן בשדרת מדיסון לא רחוק משדרת המוזיאונים על ה"חמישית". לאחרונה נפתח המוזיאון מחדש בסמוך אל ההדסון, וגם די קרוב לצ'לסי ואל ה- High Line. האדריכל רנצו פיאנו (Renzo Piano) בנה מבנה מרתק בעיצובו, הכולל שלל מרפסות המאפשרות לצפות בסביבה ובנהר. (בוויטני נקבל הדרכה באנגלית של מדריך מטעם המוזיאון, וכאשר יתקרב המועד נוכל לדעת באיזה תערוכות מדובר.)
ניסע למוזיאון ברוקלין (Brooklyn Museum) בו תדריך גילית. מוזיאון זה נוסד בשנת 1895 והוא המוזיאון השלישי בגודלו בניו-יורק, אחרי המטרופוליטן ומוזיאון הטבע. גם זה (כמו המט) מוזיאון אנציקלופדי בעל אוספים מצריים ואפריקניים חשובים, כמו גם אמנות אמריקאית ואירופאית. ואולם, החל משנת 2002 מציג המוזיאון את היצירה הפמיניסטית החשובה של ג'ודי שיקגו - The Dinner Party. בזכות זאת התפתחה תצוגת אמנות פמיניסטית במוזיאון. ביום זה נעסוק ביצירתה האדירה בכל מובן (משמעות וחשיבות, גודל, שיטת ביצוע) של ג'ודי שיקגו, וכן בתערוכה זמנית אשר תוצג במוזיאון. יצירת שיקגו היא MUST, שכל שוחר אמנות מוכרח להכיר. הפסקת הצהרים תתקיים במוזיאון ו/או בגן הבוטני הסמוך בכפוף לתנאי מזג האוויר.
בערב נציע למעוניינים מפגש (בהגעה עצמאית) להתבוננות משותפת עם גילית באתר ההנצחה למגדלי התאומים, ללא כניסה למוזיאון. במקום בו עמדו המגדלים התאומים התרחשה ועדיין מתרחשת בנייה מרשימה ביותר של הנצחה וגם של תפקוד. נבקר ב"אוקולוס" הלא הוא התחנה בצורת יונה שבנה קלטרווה. נתבונן בבריכות ההנצחה שיצר מיכאל ארד, ובכל הפרויקטים האחרים אשר נבנו ונבנים בשטח זה.

יום 4, מרכז האמנות סטורם קינג
לאחר ארוחת הבוקר, נצא עם גילית צפונה אל מחוץ לעיר אל גן הפסלים המרהיב Storm King Art Center. הפארק נחנך בעמק ההדסון בשנת 1960 והוא פארק פיסול מודרני מן הגדולים והוותיקים בעולם. כאן נקבל הדרכה באנגלית בקרבת מרכז המבקרים, ולאחריה נמשיך לתור ולצלם את הגן, בו גם תתקיים הפסקת הצהריים.

במחצית השנייה של היום נבקר ב-MOMA שם נקבל הדרכה בשפה האנגלית. המוזיאון לאמנות מודרנית נחנך בשנת 1929 והיה המוזיאון הראשון לאמנות אשר שאף להציג יצירות אמנים חיים ולעודד מודרניזם. מאז ועד היום זה אחד המוזיאונים החשובים והמשפיעים בתחומי אמנות מודרנית ובת זמננו. המוזיאון מציג לצד תערוכות האמנות גם תערוכות עיצוב, אדריכלות, צילום וכל נושא הקשור לאמנויות הוויזואליות.

יום 5, סיור גלריות
לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לסיור גלריות בהדרכה בעברית של האמנית, המרצה והמדריכה גבריאלה וויינשנקר. סביר להניח שיהיה זה באזור צ'לסי, אלא אם כן הגלריות שם תהיינה סגורות במועד זה לרגל החלפת תערוכה. קיימים אזורי גלריות נוספים במנהטן ובסך הכול מוצגות מאות תערוכות בגלריות כך שהמבחר עצום. במידה ונהיה בצ'לסי נערוך הפסקת צהריים בצ'לסי מרקט, ולא - נקיים את ההפסקה במרכז נחמד אחר. מכאן נשוב למנהטן דרך הארלם ונבקר באחד המוזיאונים אשר בהארלם או במוזיאון רוריך הלא הוא ניקולא רוריך, צייר ואיש אשכולות רוסי.

יום 6, סיור גלריות ו- MAD
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור גלריות שני עם גבריאלה. קיימים במנהטן מספר אזורי גלריות מלבד צ'לסי:
SOHO, Upper East Side, Midtown, Lower East Side. על פי תכנית התערוכות ייבחר האזור האטרקטיבי במועד הסיור.
לאחר הפסקת הצהרים נבקר ב- Museum of Arts and Design או בשמו המקוצר MAD אשר ב- Columbus Circle. מוזיאון זה חוקר ומדגיש את הקשר בין Arts ובין Crafts, ומרבה להציג יצירה בטקסטיל. בערב זה נציע למעוניינים מפגש במרכז רוקפלר (Rockefeller Center), בהגעה עצמאית, בהדרכת גילית בעקבות אמנות ואדריכלות. נראה את ציורי התקרה אשר צוירו לאחר מחיקת ציורי דייגו ריוורה.

יום 7, גוגנהיים
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור במוזיאון סולומון ר. גוגנהיים
(Solomon R. Guggenheim Museum) אשר נחנך בסוף שנות ה- 50, יצירתו האדריכלית של פרנק לויד רייט. אוסף סולומון גוגנהיים היה אוסף אמנות אבסטרקטית (מופשטת) והיה זה רעיון חדשני בזמנו להקדיש אוסף שלם לתחום זה. ייתכן והדרכת התערוכות תיעשה בעברית הן על ידי גילית והן על ידי גבריאלה תוך רוטציה של שני חלקי הקבוצה. לאחר הפסקת צהריים במקום, ניסע לNew Museum - על גבול הסוהו. המבנה עצמו אשר נחנך בשנת 2007 הוא יצירת האדריכלים היפנים זוכי פרס פריצקר הקרויים SANAA. במקום זה נערכות תערוכות "קצה" של אמנות עכשווית.

יום 8, המוזיאון היהודי
הבוקר נבקר במוזיאון היהודי (The Jewish Museum), מוזיאון אמנות המהווה מאגר עצום של חפצי תרבות מההיסטוריה היהודית ונחשב לגדול ביותר מסוגו בארצות הברית. נמצא בו יותר מ- 25,000 פסלים, ציורים, צילומים ופריטים ארכיאולוגיים. לתערוכה המרכזית והקבועה "תרבות והמשכיות: המסע היהודי" המתפרשת על שתי קומות, מתווספות תערוכות מתחלפות. במידה ויותיר הזמן, נבקר גם במוזיאון העיצוב קופר היואיט (Cooper-Hewitt National Museum of Design), המוזיאון הלאומי לעיצוב של ארצות הברית ששוכן בניו יורק.
המעוניינים בטיסה דרכנו יצאו בשעות אחר הצהריים לשדה התעופה לטיסה הישירה ארצה...

הערות:

 • תכנית הסיור המפורסמת כאן, בחודש מרץ 2018, הינה תכנית מסגרת, המציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לאילוצים ולתנאים אשר יכתיב המקום ולשיקול הדעת המקצועי של המדריכה ומנהל הטיול.
 • את אשרת הכניסה לארצות הברית יש להוציא עצמאית מול הקונסוליה האמריקאית מוקדם ככל האפשר. את הבקשה ניתן להגיש דרך אתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב.
 •  על הדרכון להיות בתוקף לפחות חצי שנה מיום היציאה מהארץ.
 • החברה לא תהיה אחראית לאי קבלת אשרת כניסה לארה"ב. במקרה כזה, תנאי הביטול יחולו על המבטלים במלואם. בנוסף, החברה אינה אחראית לנזק ולהוצאות הכרוכות בשל ביטול או שינוי הטיול, הנובעים מבעיות באשרת או אישור הכניסה, או ממדיניות ממשלות ישראל או ארה"ב.
 • אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהיה מקלחת או אמבטיה).
 • ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון.
 • Save the Date!  
  בתאריך 19.07.18, יום חמישי בבוקר, יתקיים סמינר הכנה מעמיק (בתשלום) לקראת היציאה לניו יורק.
  מפגש הקבוצה יתקיים בתאריך 16.09.18, בשעה 16:00 בכפר סבא.
 • הטיול אינו קשה ומותאם לגיל השלישי. יחד עם זאת, אנו יוצאים כל יום בבוקר מבית המלון וחוזרים אליו רק בשעות הערב. הטיול אינו מתאים למוגבלים בהליכה ועמידה. מומלץ מאד לקחת עמכם מהארץ כיסא מוזיאון, שיקל על ההליכה והעמידה סביב יצירות האמנות.
 • מספר המקומות בטיול מוגבל ל- 30 מטיילים לקבוצה (בשל מגבלה בכמות האנשים המורשים להיכנס כקבוצה למוזאונים). אשר על כן, הבטחת המקום בטיול תתבצע בשיטת "כל הקודם זוכה".
 • אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה יואל זיו יתאים לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חבורת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. המעוניינים לקבל הצעה ללא התחייבות, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הזמנת טיסות לניו יורק
באמצעות קשרי תרבות תבל
כאמור, המעוניינים יוכלו להזמין דרכנו טיסות אל-על ישירות לניו יורק (ל/משדה התעופה ניוארק) בעלות 1265 דולר לאדם כולל מיסים (המחיר בתוקף עד 20.07.2018), וכולל הושבה במחלקת תיירים ללא תשלום.
הושבה ביציאת חירום במושבים בעלי מרווח רגליים משופר (כדוגמת אקזיט - שורה 45) כרוכה בעלות 250 דולר לאדם.
ההושבות (חינם ובתשלום) מתאפשרות רק אחרי הכרטוס (בהתאם לזמינות המושבים). אשר על כן, על המעוניינים באפשרות זאת לקחת בחשבון שנכרטס מיידית את כרטיסי הטיסה האלו, ויחולו עליהם דמי ביטול ככל שידרשו על ידי אל-על.
בהזמנה דרכנו לא ניתן לממש הטבות כגון נקודות נוסע מתמיד. ניתן כמובן לצבור נקודות נוסע מתמיד אך לא לממש למטרות שדרוג הושבה וכו'. למעוניינים לממש נקודות נוסע מתמיד - אנו ממליצים להזמין טיסות ישירות מול חברות התעופה.
על הנוסע חלה חובת התייצבות לדלפקי הבידוק לטיסה בשדה התעופה, ביציאה או בחזרה לפי העניין, לפחות 3 שעות לפני מועד הטיסה הנקוב בכרטיס הטיסה. "קשרי תרבות תבל" לא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם לנוסע כתוצאה מאיחורו להתייצב במועד הנדרש לטיסה.
הושבת ושיבוץ הנוסעים במטוס הינם באחריותה הבלעדית של חברת התעופה ואין "קשרי תרבות תבל" יכולה להתחייב למושב זה או אחר ו/או להושבת נוסעים מאותה משפחה ביחד במטוס, גם אם הועברה בקשה מראש על כך ע"י הנוסעים. ההושבה במחלקה המוזמנת לקבוצה נקבעת ע"י חברת התעופה ולפי שיקול דעתה בלבד.
"קשרי תרבות תבל" אינה אחראית לאספקת מזון מכל סוג שהוא בטיסות, גם אם הנוסע ביקש וציין זאת בעת ביצוע ההזמנה (הנ"ל בגדר בקשה), והדבר הינו באחריות חברת התעופה בלבד ובהתאם לאפשרויותיה בלבד.
במידה ויהיו שינויים במיסי הנמל, היטלי הביטחון והדלק, ישתנה מחיר הטיסה בהתאם

העברות משדה התעופה ולמלון וחזרה
מזמיני טיסת אל על הנוחתת בשעות הערב של היום הראשון של הסיור, יוכלו להזמין מראש הסעה קבוצתית לבית המלון. העברה תהיה בתשלום נוסף ותחושב לפי מספר המטיילים שיזמינו אותה.

 

 

אצלנו זה אחרת


רק אצלנו תיהנו מ:
 • ע"מ שניתן יהיה להגיע לפני הסיור, ו/או להישאר אחרי הסיור, ו/או להשתמש
  בנקודות הנוסע המתמיד, הטיסות תהיינה עצמאיות
 • למעוניינים נציע טיסות ישירות הלוך חזור עם אל על לניו-יורק
 • אירוח בבית מלון Stewart Hotel New York בדרגת *4 הממוקם במנהטן, במרחק קצר מתחנת פן (Penn) וממאדיסון סקוור גארדן (Madison Square Garden)
 • לינה בחדרי דלקס מרווחים
 • ארוחת בוקר קונטיננטלית
 • הדרכת עומק על-ידי גילית איבגי ומדריכים נוספים
 • בנוסף למדריכה, מנהל/ת טיול הדואג/ת לפרט ולפרטים
 • מפגש קבוצה מקיף לפני היציאה כולל הרצאה של גילית
 • בנוסף למפגש הקבוצה, יום עיון לקראת היציאה לניו יורק (בתשלום נפרד), כולל הרצאות מקצועיות
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר. גודל קבוצה מירבי: 30 מטיילים
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים על כניסות לאתרים  (Optionals) במהלך הטיול, כל האתרים כלולים במחיר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול -  בשביל השקט הכלכלי שלך

"קשרי תרבות תבל" - חוויה מתרבות אחרת!

תנאים ומחירים

 

המחיר:

עלות החוויה: 3775 דולר לאדם בחדר זוגי

 

המחיר כולל:

 • לינה: 7 לילות במלון Stewart ברמת 4 כוכבים,
  בסמוך למאדיסון סקוור גארדן (מאוד מרכזי)
 • כלכלה: על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית
 • הדרכה: גילית איבגי ומלווה ארגוני צמודים לקבוצה וכן גבריאלה וויינשנקר ומדריכים נוספים כמפורט בתוכנית
 • תחבורה: אוטובוס, מיניבוסים או מוניות
  - מפגש הכנה בארץ טרם היציאה לניו יורק כמבוא להדרכה ולחלק האירגוני
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית
  - מסים עירוניים
  - תשר לנותני שירות מקומיים
  - תשר למדריכת הטיול (5 דולר למטייל ליום)

 

המחיר אינו כולל:

 • טיסות אל-על ישירות לשדה תעופה ניוארק (הלוך חזור) בעלות 1265 דולר לאדם
 • אשרת כניסה (ויזה) לארה"ב (חובה!)
 • תוספת ליחיד בחדר זוגי בסך 1295* דולר
 • יום עיון בתשלום למעוניינים
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי: (כביסה, שתייה, טלפון, בידור וכו').
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל - שינויים בתעריפי שירותי הקרקע החל מתאריך 1.03.18


** ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכיסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו מסיבה כל שהיא במהלך הטיול
* לאור הסכום הגבוה של התוספת ליחיד, אנו ממליצים לנסות ולמצוא שותף/ה לחדר

 

נהלי רישום ותשלום

הרישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל או בדואר: רח' ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038.
טל' 072-211-6888, פקס 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת ביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר שדמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.
במקרה של ביטול עד 45 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 דולר למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.

 • מטייל המבטל בין 30- 44 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 29 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.


ימי עבודה: ימים א'-ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הסיור מותנית במינימום 20 משתתפים. טל"ח
** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:

1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושירותי התיירות השונים בארץ היעד.
2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

גלרית תמונות

NY1
NY2
NY3

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze