לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

בעקבות ענקי המוסיקה הגרמנית - באך ומנדלסון - ברתולדי

 • יציאה בתאריכים: 4-10.06.18
 • משך הטיול: 7 ימים

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

בעקבות ענקי המוסיקה הגרמנית - באך ומנדלסון - ברתולדי

 • יציאה בתאריכים: 4-10.06.18
 • משך הטיול: 7 ימים

מסלול הטיול

 

בהדרכת:

niritנירית בן יוסף - תושבת ברלין, מומחית לתרבות, להיסטוריה הברלינאית ולעברה היהודי של העיר. במהלך 30 שנות חייה בברלין הרחיבה נירית את תחום הדרכתה לערים שהיו חלק מגרמניה הקומוניסטית ולכן פחות מוכרות לתייר הישראלי. נירית יצרה את פורמט הטיול כבר לפני 5 שנים ומאז היא עוסקת בהדרכתו.

 

 

 

 

 

 

doronדורון רותם - מנחה הרצאות למוסיקה, מעביר את סדרת ערבי המוסיקה "מאוהב באך" העוסקת בקורות חייו וביצירותיו של יוהאן סבסטיאן באך.

 

 

 

 

 

 

 

כמאה שנה נשכח הגאון המוסיקלי יוהאן סבסטיאן באך מהזיכרון התרבותי, עד שדווקא בחור יהודי שדתו הומרה בילדותו, פליקס מנדלסון-ברתולדי, החזיר את באך אל המקום המגיע לו בפסגת העולם המוסיקלי. תכנית הטיול שלנו תעקוב אחרי תחנות בחיי שני היוצרים הללו, האחד בתקופת הבארוק והשני בתקופת הרומנטיקה ותגלה היכן הצטלבו דרכיהם. במהלך טיולנו ברחבי המדינות תורינגיה, סקסוניה-אנהלט, סקסוניה וברלין נתחקה אחר יחסי הגומלין בין באך ומנדלסון לבין ענקי תרבות גרמנים כגיתה ושילר, מרטין לותר והציירים קראנאך האב וקראנאך הבן. לא נפסח על ההיסטוריה של קהילת יהדות גרמניה ועל גורלה המחריד ונראה באיזו יעילות ואכזריות פעלה מערכת הטרור של הרייך השלישי.
נתחיל את הטיול בברלין בה נכיר את שנות חייו הראשונות של פליקס מנדלסון-ברתולדי ובני משפחתו. נמשיך לויימאר, שבה עבד באך עבור הדוכס ובה חיו ויצרו גיתה ושילר, אך בה גם נבנה מחנה הריכוז בוכנואלד. למחרת נטייל בעיר המקסימה ארפורט, שבה למד מרטין לותר ובה שרד אחד מבתי הכנסת העתיקים ביותר באירופה. כאן גם נבקר במפעל שייצר את המשרפות עבור מחנות הריכוז. באייזנאך נבקר בתערוכה בבית הולדתו של באך ובמצודת וארטבורג היפיפייה, בעלת החשיבות הגדולה כל כך בתולדות גרמניה. בלייפציג נאזין לארבעה קונצרטים, במסגרת פסטיבל באך, ובכללם, קונצרט הפתיחה של הפסטיבל! הקונצרטים ינוגנו בכנסיית תומאס ובכנסיית ניקולאי, בהן פעלו ויצרו באך ומנדלסון-ברתולדי ובאולם הקונצרטים המפורסם של לייפציג, הגוונדהאוס. את התכנית המוסיקלית ישלימו ביקורים במוזיאון באך ובתערוכה בבית מנדלסון-ברתולדי וסיורים בעיר. ביומנו האחרון נבקר בעיר קתן שבה בילה באך שנים מאושרות וכתב את עיקר המוסיקה הכלית שלו, בכנסייה בה עבד ובמוזיאון לזכרו בארמון. נסיים את מסענו בעיר ויטנברג העתיקה והיפיפייה, ממנה יצאה לפני למעלה מ- 500 שנה בשורתו הרפורמית של מרטין לותר, ששינתה לא רק את חיי הדת העולמיים אלא גם את המוסיקה הגרמנית.

 

יום 1, יום ב' 4.06.18 ת"א - ברלין
בשעות הבוקר המוקדמות נצא בטיסה ישירה לברלין (Berlin). נפתח את סיורנו בביקור בבית הקברות בו קבורים פאני ופליקס מנדלסון, ביחד עם עוד 26 בני משפחה אחרים ובתערוכה הקטנה שנפתחה בבית הקברות על משפחה מפורסמת ומוכשרת זאת. נמשיך, בעקבות פליקס מנדלסון-ברתולדי, למקום בו עמד בית סבו הנערץ, הפילוסוף ואבי תורת ההשכלה ביהדות, משה מנדלסון ונראה שם את האנדרטה החדשה שיצר האמן מיכה אולמן. משם נמשיך אל המצבה המשוחזרת של משה מנדלסון בבית הקברות היהודי ההרוס ונראה את בית הספר היהודי, שהמשיך את המסורת של בית הספר היהודי החופשי הראשון בעולם שפתח משה בברלין ב- 1778. את הקריירה המוסיקלית שלו החל פליקס מנדלסון-ברתולדי בברלין אצל מורו צלטר, שהיה המנהל המוסיקלי של האקדמיה למוסיקה (Singakademie). נראה את הבניין המשמש היום את תיאטרון מקסים גורקי. נעבור ליד בית האופרה של ברלין, אותה ניהל פליקס במשך כמה שנים, נמשיך אל הבית בו גדלו פאני ופליקס בלייפציגר שטרסה 3, ונלמד על בני משפחה אחרים, כמו פאני הנזל, אחותו המוסיקאית של פליקס. לינה בברלין.

יום 2, יום ג' 5.06.18 ברלין - ויימאר - ארפורט
לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לעיר התרבות ויימאר (Weimar), שבה עבד באך עבור הדוכס וכאן נולדו חלק מילדיו, ביניהם קרל עמנואל פיליפ(Carl Emanuel Philipp Bach) המוכשר. אל הצד המכוער של גרמניה נתוודע בביקור במחנה הריכוז בוכנוואלד (Buchenwald) הנמצא רק כעשר דקות נסיעה ממרכז עיר התרבות. ויימאר היא אחת הערים המרתקות והעשירות באירופה, מבחינת מורשתן התרבותית. נראה את הארמון ואת כיכר העיר המקסימה, עם בית העירייה הישן ואת מלון ה"פיל", שהיה אהוב ביותר על היטלר.
נבין מדוע זכתה העיר לכינוי "אתונה הקטנה" כשנבקר בביתו של גיתה (Johann Wolfgang von Goethe) ונדבר על גיבורי התרבות הגרמנית, גיתה ושילר (Johann Christoph Friedrich von Schiller), ונזכיר את היחסים בין גיתה לילד פליקס מנדלסון-ברתולדי. נעבור ליד ביתו של פרנץ ליסט (Franz Liszt) וליד אוניברסיטת הבאוהאוס (Bauhaus). נראה את התיאטרון הלאומי שבו חוקקה החוקה הדמוקרטית הראשונה של גרמניה בשנת 1919 ומאז כונתה הרפובליקה הוויימארית.
נבקר בכנסיית פטר ופאול (Church of St. Peter and Paul), כדי לראות את שתי יצירות המופת של קראנאך הבן (Lucas Cranach the Younger), הטריפטיכון ודיוקנו של מרטין לותר Luther) (Martin. עם תום הביקור נמשיך בדרכנו לארפורט, בה נלון בשני הלילות הבאים.


יום 3, יום ד' 6.06.18 ארפורט
נטייל בעיר ארפורט (Erfurt), בירתה המקסימה של מדינת תורינגיה (Thüringen) שכלל לא נפגעה במלחמה. נטייל על גשר הסוחרים הציורי ונבקר בבית הכנסת השלם העתיק ביותר באירופה, ששרד בדרך נס את ההרס הנאצי. נראה את אוצר הזהב הגדול של יהודי שנרצח בפוגרום מסע הצלב ואת המקווה. נטייל דרך רחובות העיר העתיקה ונבקר בקתדרלת סנט מרי (Cathedral of St. Mary) הענקית ובכנסיית סנט סוורוס (Church of Saint Severus). נבקר בתערוכה בבית החרושת טוף ובניו ,(J.A. Topf & Söhne)בו תוכננו ויוצרו המשרפות עבור מחנות הריכוז וההשמדה.

יום 4, יום ה' 7.06.18 ארפורט - אייזנאך - לייפציג
ניסע לאייזנאך (Eisenach), עיר הולדתו של באך, לביקור בתערוכה הנפלאה בביתו ונקשיב לקונצרט קצר על כלים היסטוריים. נטייל במרכז העיר ונבקר בכנסיית סנט ג'ורג' (St. George's Church), בה שר מרטין לותר במקהלת הנערים ובה הוטבל באך. נעלה לטירת וארטבורג (Wartburg Castle) היפיפייה בה הסתתר מרטין לותר מפני רודפיו הקתולים ובה תרגם את הברית החדשה לגרמנית. נבקר בארמון בו חיה הנסיכה ההונגרייה הקדושה אליזבת (Elizabeth of Hungary), המוכרת גם כאליזבת נסיכת תורינגיה. עם תום הביקור נמשיך בדרכנו ללייפציג (Leipzig) בה נלון בשלושת הלילות הבאים.

יום 5, יום ו' 8.06.18 לייפציג ופסטיבל באך
לייפציג היא העתירה ביותר בהקשרים מוסיקליים אחרי וינה, וקשורה במוסיקאים רבים ומשמעותיים לאורך כל ההיסטוריה, ביניהם: באך, מנדלסון, שומאן, ואגנר, גריג ועוד. נבקר במוזיאון לזכרו של באך, בו נראה את הפורטרט היחיד שצויר בוודאות בחייו של באך. נראה את האנדרטה לזכר בית הכנסת הגדול של לייפציג, שנשרף ב"ליל הבדולח". בטיולנו בעיר העתיקה, ניכנס לחצרות הסוחרים המפותלות והאלגנטיות, נראה את בית העירייה הישן, ניכנס לכנסיית ניקולאי הקדוש (St. Nicholas Church) המקסימה ונדבר על תנועת הרפורמה במזרח גרמניה בשנות ה- 80. נראה את בית משפחת קרוך (Kroch) היהודית ואת כנסיית האוניברסיטה המשוחזרת. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נתכנס בכנסיית תומאס (St. Thomas Church), בה קבור באך, שם נאזין לקונצרט הפתיחה של פסטיבל באך. לאחר הפסקה בעיר נשוב לכנסיית ניקולאי הקדוש, שם נאזין לקונצרט נוסף.

יום 6, יום שבת 9.06.18 לייפציג
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את ביקורנו בלייפציג. נבקר בתערוכה בבית מנדלסון (Mendelssohn Haus), בו חי ומת פליקס מנדלסון-ברתולדי, ונשמע על חייו ופעילותו המוסיקלית בלייפציג. בצהרי היום נאזין לקנטטות של באך בכנסיית תומאס, נצא להפסקה ולאחריה נאזין, לפנות ערב, לנגינת העוגב באולם הקונצרטים הגדול של לייפציג, הגוונדהאוס (Gewandhaus), הנודע באקוסטיקה המעולה שלו.


יום 7, יום א' 10.06.18 לייפציג - קתן - ויטנברג - תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיירה הקטנה קתן (Köthen), בה עבד באך במשך 6 שנים פוריות ומאושרות, אולי המאושרות בחייו. נבקר בארמון(Schloss Köthen) , נראה את החדרים בהם פעל וניגן באך ונדבר על מורשתו האינסטרומנטלית. לאחר מכן נבקר בכנסיית אגנוס הקדושה (St. Agnus church) שהיא הכנסייה הלותרנית הראשונה בקתן. נמשיך לביקור בעיר ויטנברג (Wittenberg) העתיקה היפיפייה, בה חי מרטין לותר וממנה יצאה הבשורה הרפורמית שלו לפני 501 שנה. נבקר בכנסיית הארמון (Castle Church), בכנסיית מריה הקדושה ,(St. Mary's Church) בבית קראנאך (Cranachhaus) ובבית מרטין לותר (Lutherhaus). עם תום הביקור בעיר ויטנברג נמשיך לשדה התעופה של ברלין לקראת טיסתנו ארצה.

נחיתה ביום ב', 11.06.18 בשעה 01:55.

הטיסות:
פרטים על הקונצרטים במהלך הטיול
הסמינר המוסיקלי כולל ארבעה קונצרטים במסגרת פסטיבל באך.
בנוסף להרצאות ייעודיות על הקונצרטים, כל משתתף יקבל תכנייה מפורטת בעברית וגרמנית לכל קונצרט, עם תרגום לעברית של הקנטטות.

קונצרט הפתיחה לפסטיבל באך - כנסיית תומאס. יום שישי ה- 8 ביוני, בשעה 17:00
- טוקאטה ופוגה ברה מינור רי"ב 565 - י.ס. באך - עוגב.
- "אלוהים, אותך נשבח" (יוהאן הרמן שיין) - מקהלה
- מיסה בפה מז'ור רי"ב 233 - י.ס. באך - מקהלה.
- "ותן לנו בטובך שלום" - פליקס מנדלסון ברטולדי - מקהלה.

קנטטות של י.ס באך בכנסיית ניקולאי. יום שישי ה- 8 ביוני, בשעה 20:00
- "בוא, גואל הגויים" - רי"ב 61 Nun komm, der Heiden Heiland, BWV 61
- "התנשאו בגיל אל על" - רי"ב 36 Schwingt freudig euch empor, BWV 36
- "עורו, התפללו, היו נכונים" - רי"ב 70 Wachet! betet! betet! wachet!, BWV 70
- "אז ימלא פינו צחוק ולשוננו רינה" - רי"ב 110 Unser Mund sei voll Lachens, BWV 110

קנטטות של באך י.ס בכנסיית תומאס. יום שבת ה- 9 ביוני, בשעה 12:00
- "כולם משבוא יבואו" - רי"ב 65 BWV 65 Sie werden aus Saba alle kommen
- "עמנואל היקר, נסיך היראים" - רי"ב 65 BWV 65 Liebster Immanuel, Herzog der Frommen
- "ישוע ישן, מה אקווה?" - רי"ב 81 BWV 81 Jesus schläft, was ich hoffen
- "היה לי די !" - רי"ב 82 Ich habe genug BWV 82

קונצרט לעוגב (י.ס באך ומנדלסון) אולם הקונצרטים הגדול בגוונדהאוס. יום שבת ה- 9 ביוני בשעה 17:00 (כלול במחיר!)
- הטריו-סונטות לעוגב (רי"ב 525-526-527), .ס. באך
- הסונטות לעוגב, (MWV W 56-57-58) אופוס 65, פליקס מנדלסון

משך כל קונצרט כשעתיים, ללא הפסקה

 

הערות:

 • תכנית הסמינר מציינת נקודות פוקוס בלבד, מהווה תכנית מסגרת וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ו/או בלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה.
 • לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או אמבטיה ו/או מקלחת בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה). 
 • ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן להבטיח חדר מסוים במלון.
 • ההושבה מתבצעת בשדה התעופה בלבד, ללא עלות. 
 • בטיסה ניתן להעלות מטען לבטן המטוס עד 25 ק"ג ומטען יד עד 6 ק"ג. בטיסה מחולקת ארוחה צמחונית ושתיה חמה/קרה.
 • אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה והקצאת החדרים במלון, היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם. 
 • אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 • חשוב: עליית הביקוש העולמי לטיולים גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - אם הינכם מעוניינים להשתתף בטיול זה - נא הקדימו הרשמתכם.
 • הטבה מיוחדת לרישום מוקדם עד 15.02.18: הנחה בסך 75 אירו, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים! טל"ח

 

 

אצלנו זה אחרת


בעקבות באך ומנדלסון - ברתולדי שילוב של חוויה רגשית ומעשירה  מפגש ייחודי ויזואלי ואינטלקטואלי, עם גרמניה, אתריה ותרבותה!  ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר ! מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:
 • אירוח בבתי מלון ברמת 4 ו- 5*
 • מדריכה מומחית ורבת ידע, בעלת ניסיון רב בהדרכת טיולים מן הסוג הזה
 • מדריך מומחה לבאך ולמוסיקה
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים בזכות צוות המומחים
 • בנוסף לצוות ההדרכה, מנהל טיול הדואג לפרט ולפרטים
 • מסלול מקורי וייחודי שלא קיים במפת התיירות מישראל
 • כניסות והדרכה באתרים ייחודים
 • ארבעה קונצרטים במסגרת פסטיבל באך בעיר לייפציג
 • ארוחות בוקר לכל אורך הטיול ועוד ארוחת ערב אחת לסיכום הטיול (כולל כוס בירה)
 • מפגש הכנה מיוחד לפני היציאה לטיול הכולל הרצאת מבוא
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, הכל כלול במחיר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבה מיוחדות לרישום מוקדם: הנחה בסך 75 אירו למטייל ו- 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.


"קשרי תרבות תבל" - חוויה מתרבות אחרת!
סמינר מטייל פורה ומהנה!!!

תנאים ומחירים

 

המחיר:

1995 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25 מטיילים ומעלה
2095 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים
בה מיוחדת לנרשמים עד 15.02.18: 75 אירו הנחה לנוסע ו- 6 תשלומים
הנחה לנרשמים בין 16-28.02.18: 30 אירו הנחה לנוסע.
למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסך 25 אירו, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי 1.1.15

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות של גרמניה איירליינס
 • לינה: בתי מלון ברמת 4 ו- 5 כוכבים
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול ועוד ארוחת ערב אחת (כולל כוס בירה) לסיכום הטיול.
 • הדרכה: 2 מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנית ב- 24 מטיילים ומעלה).
 • תחבורה:
  - מפגש הכנה בארץ כולל הרצאת מבוא
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית
  - מיסי נמל, דלק וביטחון (נכון ל- 29.01.18)
  - כרטיסים למופע הרביעי שיתקיים
  בתאריך 9.06.18 בשעה 17:00
  - תשר לנותני שירות מקומיים
  - לנרשמים עד 15.02.18: 75 אירו הנחה, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה, ליווי P.I.V בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין, ובביקורת

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 385 אירו
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון, בידור, הושבה בטיסות וכו')
 • כרטיסים ל- 3 המופעים הראשונים
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • כל הוצאה, מס ו/או היטל שאינם כלולים ואינם מפורטים במחיר הכולל של הטיול.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף ביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול (החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל או לחפציו במהלך הטיול).
 •  תשר למדריכי הסמינר (נהוג כ- 6 אירו למטייל ליום)

 

נהלי רישום ותשלום

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":
רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: * הודעת הביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל"  (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.במקרה של ביטול עד 45 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 אירו למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.

 •  מטייל המבטל בין 30- 44 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 29 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.
 • ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הסמינר מותנית במינימום 20 משתתפים. טל"ח.

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:

1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושירותי התיירות השונים בארץ היעד.
2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

גלרית תמונות

1gerba
2gerba
3gerba

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze