לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

שיכרון חושים באלזס
בין הוויז' ליער השחור, בין צרפת לגרמניה

 • יציאה בתאריכים: 30.09.18 - 22.09.18
 • משך הטיול: 8 ימים

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

שיכרון חושים באלזס
בין הוויז' ליער השחור, בין צרפת לגרמניה

 • יציאה בתאריכים: 30.09.18 - 22.09.18
 • משך הטיול: 8 ימים

מסלול הטיול

 

Ran

מדריך הטיול - רן שהם - אדריכל פעיל, מדריך טיולים ומרצה להיסטוריה של האדריכלות ולתולדות התרבות והאמנות.

 

 

 

 

Ruhama

משתתפת פעילה - ד"ר רוחמה אלבג - מרצה בכירה בחוג לספרות במכללת לוינסקי, מתמחה ביהדות ובספרות עברית, מלווה אקדמית של סמינרים בחו"ל ומרצה מבוקשת במסגרות רבות בארץ.

 

 

 

 

 

חבל אלזס-לורין הינו אחד המחוזות היפים ביותר במזרח צרפת. ההיסטוריה רבת הפנים, במהלכה החליפו תושבי האזור ארבע פעמים את השתייכותם המדינית בין צרפת וגרמניה, ניכרת היטב. מצב זה יצר מגוון תרבותי מרתק המשלב את הטוב והמשובח שבשתי התרבויות. האלזסים עצמם גאים במורשתם בעלת השפה הייחודית והמוטיבים התרבותיים, הדתיים והחקלאיים, ואינם רואים עצמם לא כצרפתים ולא כגרמנים, אלא כאלזסים. במסע נעמוד על מאפיינים אלה עם הרחבה לעבר הצד הצרפתי - מחוז לורין, על הערים הייחודיות והמורשת שלו, כולל הכרות עם ההתיישבות היהודית בעמק הריין המכונה גם "המרחב האשכנזי" המרתק לכשעצמו. במסע ניגע גם בצד הגרמני - עיירת המרחצאות באד הומבורג שהיתה מרכז ספרותי חשוב והיידלברג, שבין יתר מעלותיה, התגורר ולמד בה המשורר ש. טשרניחובסקי. אשכנז ההיסטורית, תזכה למבט מקיף, אגב התעמקות בתרבות היהודית שפרחה כאן. השילוב בין כרמי יין, עיירות ציוריות, טירות, מוזיאונים וערים עתיקות, ספרות ואמנות, יהדות והיסטוריה מקומית מחד ושמחת חיים אלזסית מאידך, מבטיח מסע שכולו הנאה צרופה.

סמינר מטייל יוצא דופן לאניני טעם, תרבות והיסטוריה, צריך רק לטעום כדי להבין!

 

 

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום שבת, 22.9.18 פרנקפורט - באד הומבורג - שטרסבורג (אשכנז ויהדות)

אלזס צרפת יום 1

נצא בטיסת בוקר מוקדמת לפרנקפורט (Frankfurt). משם ניסע לעיירה הציורית באד הומבורג (Bad Homburg), אחת הערים המקסימות בחבל זה, שהייתה בעבר עיר מרחצאות מפורסמת. ביקורינו יתמקד בתקופה המסעירה שבין שתי מלחמות עולם, כשהעיר שימשה צומת תרבותי ורוחני לקהילת הסופרים העבריים כמו ח.נ. ביאליק, אחד העם, מרטין בובר וזוכה פרס נובל הסופר ש"י עגנון שהתגורר ויצר בה, ואשר השנה מציינים מאה ושלושים שנה להולדתו. נשמע על תולדותיו של עגנון במקום, ונראה את האנדרטה הממוקמת בטיילת והמציינת את פועלו. נתוודע לקשרים בין החבורה האינטלקטואלית שהשפיעה על תולדות המחשבה והספרות העברית ונטייל במדרחוב. לעת ערב, נגיע לבית המלון בשטרסבורג (Strasbourg) בו נלון בלילות הבאים.

 
יום 2, יום א', 23.9.18  יום בהרים - הטוב והרע

אלזס צרפת יום 2נתחיל את יומנו בהרי הווז' (Vosges). ניסע דרך העיירה הציורית טירקהיים (Turckheim) לעבר עמק מינסטר (Munster Valley) הידוע בייצור הגבינות המפורסמות בצרפת. נבקר בחווה לייצור גבינות ונלמד על התהליך הייחודי. ממינסטר נעלה אל הגרנד באלון ד'אלזס, הפסגה הגבוהה ביותר בצד הצרפתי של עמק הריין. נוכל לראות את שרשרת הרי היער השחור בצדו השני של עמק הריין רחב הידיים. נמשיך בנסיעה נופית בכביש "דרך הפסגות" אשר נסלל כחלק מן הביצורים הצרפתיים לקראת מלחמת העולם הראשונה. נמשיך אל מחנה הריכוז הנאצי המערבי ביותר באירופה, מחנה נאצווילר-שטרוטהוף (Natzweiler-Struthof). נבקר בשרידיו ונלמד על סיפורו הייחודי. המחנה הוקם לצורך "טיפול" במתנגדי  משטר, ואכן רוב הנרצחים היו לוחמי מחתרת צרפתים וגרמנים, מתנגדים פוליטיים, הומואים, צוענים ועוד, שהובאו לכאן מכל אירופה. מחנה זה היה בין הראשונים שהוקמו, והיווה מעיין ניסיון ראשון לשיטות שיושמו מאוחר יותר בפולין. הניגוד בין המחנה והנופים הנפלאים הנשקפים בסביבותיו הם מראה שלא יישכח. בתום הסיור נחזור אל שטרסבורג. 

 

 יום 3, יום ב', 24.9.18  שטרסבורג

אלזס צרפת יום 3שטרסבורג בירת אלזס הינה העיר השמורה ביותר מימי הביניים בעמק הריין. היא גם מקום מושבה של מועצת אירופה והפרלמנט האירופי. היום כולו יוקדש להיכרות מעמיקה עם העיר, כולל חלקה העתיק - הבנוי כמבוך של כיכרות וסמטאות עם בתי עץ עתיקים וביניהם כנסיות ומבני ציבור מפוארים. נבקר בקתדרלה בעלת המגדל הגבוה ביותר בעולם (עד בניית מגדל אייפל), נראה כיצד פועל השעון האסטרונומי המפורסם ונלמד על אורחות החיים במוזיאון לפולקלור אלזסי (Musée Alsacien). בין יתר אתריה נבקר ברובע הציורי "פטיט פרנס", כיכר זיקס ו"בית הבורסקאים" המרהיב. בשטרסבורג נולד הצייר גוסטב דורה (Gustave Dore), שהירבה לצייר את סיפורי התנ"ך, ובמקביל נשמע על יהודי שטרסבורג, כשאחד המקורות שבידינו הוא יומן המסע מראשית ימי הביניים שכתב בנימין מטודלה (Benjamin Tudela). נצעד ב"רחוב היהודים", אחד מהרחובות העתיקים בעיר שבו ניתן לראות שרידי אטליז ומקווה. לקראת ערב נשוט סביב התעלות המקיפות את העיר לצרכי הגנה.

 

 יום 4, יום ג', 25.9.18  מנזר טירה ונוף

אלזס צרפת יום 4הבוקר נצא שוב אל החלק הצפוני של הרי הווז', לעבר מנזר מונט  סט-אודיל (Mont Sainte Odile), היושב על הר שהיה קדוש עוד לקלטים. הללו הקיפו את ההר בחומה באורך 10 ק"מ וגובה 3 מטרים. בביקור במנזר נשמע את סיפורה של הפטרונית של אלזס, אודיל. נמשיך אל העיירה אוברני (Obernai) ונראה את בית העירייה היפה, כיכר השוק, הכנסייה ובתי העץ המקושטים. ב"סמטת היהודים" נראה שרידים לנוכחותם במקום כולל כתובות יהודיות השמורות על גבי קירות הבתים. להשלמת ייצוג היהודים במחוז זה, נתוודע לספרו המופלא של הצייר אלפונס לוי (Alponse Levy), שהקדיש פרק חשוב מפועלו לתיאור הווי החיים המסורתי האופייני ליהודייה הכפריים של אלזס. אחרי הפסקת צהריים נעלה אל מצודת הוט-קוניגסבורג (Haut-Koenigsbourg), אחת המצודות הגדולות והמרשימות ביותר באירופה וגם ארמון נופש של הקייזר וילהלם במאה ה- 19. נדבר על גוטיקה ורומנטיקה לפני שנחזור דרך כפרי דרך היין אל שטרסבורג..

 

 

יום 5, יום ד', 26.9.18 מחוז לורין

אלזס צרפת יום 5היום ניסע מערבה אל המחוז הצרפתי לורין (Lorient) הגובל עם מחוז אלזס. נבקר בבירת המחוז, העיר נאנסי (Nancy) ונראה את פארה מימי הביניים ותקופת הבארוק כאשר העיר גדלה והורחבה על-ידי המלך הפולני סטניסלס (Stanislas Place). נעמוד על יופיים של כמה מן האתרים הידועים בעיר שהוכרזו על-ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. בין השאר נראה את חזיתו של בית הכנסת שהוקם בסוף המאה השמונה-עשרה ונלמד על תהפוכות חיי היהודים במקום. אחרי הפסקת צהריים נבקר במוזיאון "אקול דה נאנסי" (The Ecole De Nancy Museum) לאומנות הארט-נובו שנאנסי הייתה אחד המרכזים החשובים באירופה בסגנון זה. בדרכנו חזרה אל אלזס ניכנס לעיירה בוקסווילר (Bouxwiller), עיירה אותנטית-טיפוסית על בתיה וסמטאותיה הנראים כמו גלויה צבעונית. נסייר בעיירה היפה ונבקר במוזיאון היהודי השוכן בבית הכנסת שהיה בתקופה הנאצית מפעל תחמושת. המוזיאון מגולל את סיפורה של יהדות אשכנז ואלזס בפרט, מראשיתה ועד מלחמת העולם השנייה. לקראת ערב נשוב לשטרסבורג.

 

 

יום 6, יום ה', 27.9.18 הערים הצפוניות: היידלברג ומץ

אלזס צרפת יום 6

היום נתחיל בצדו המזרחי של עמק הריין בעיר האוניברסיטאית היידלברג (Heidelberg). נתרשם מן האווירה הסטודנטיאלית התוססת והצעירה ונבקר בתצפית של שלוס היידלברג, הטירה העצומה השומרת על העיר מלמעלה. כאן למד רפואה המשורר שאול טשרניחובסקי (Shaul Tchernichovsky), וכאן כתב כמה מיצירותיו הידועות, ביניהן "לנוכח פסל אפולו". מהיידלברג נשוב חזרה לעבר צרפת אל העיר מץ (Metz). נראה את קתדרלת סנט אטיין (Sens Cathedral) המרהיבה בה מצויים גם הויטראז'ים של מארק שאגאל (Mark Shagal). נתוודע להיסטוריה המעניינת של העיר, מרומא העתיקה ועד מוזיאון פומפידו החדיש וכן נראה את אחד מבתי הכנסת הגדולים ששרדו באשכנז. מץ היא גם עיר הולדתו של אחד מגדולי משוררי צרפת בכל הזמנים פול ורלן (Paul Verlaine), והיא גם  עירו של רבנו גרשום מאור הגולה (Gershom Ben Judah). במהלך הסיור נקרא ביומן הנדיר שנכתב ביידיש "גליקל" (Gluckel) שכתבה גליקל מהמלין שהתגוררה בעיר, ובו מתועד באופן מרתק העולם היהודי במאה השמונה-עשרה. במץ חי גם הסופר פרנסואה רבלה (Francois Rabelais), ובדרכנו חזרה לשטרסבורג נקרא בקטעים משעשעים מספרו הידוע "גרגנטואה ופנטגוראל" (Gargantua & Pantagruel) המתאר את הווי החיים בצרפת במאה השש-עשרה.

 

 

 יום 7, יום ו', 28.9.18 דרך היין

אלזס צרפת יום 7

Route de Vin, דרך היין, הינה דרך העוברת למרגלות הרי הווז' דרך כרמי הריזלינג והגוורטסטרימינר בין כמה מן העיירות היפות ביותר בצרפת. נתחיל את יומנו בקולמר (Colmar) ונבקר במוזיאון אונטרלינדן (Musée Unterlinden) בו נראה את מזבח איזנהיים הידוע של מתיאס גרינוולד                         (The Isenheim Altarpiece), אחת מיצירות המופת של הרנסאנס הגרמני. נתמקד בבתיה המיוחדים של העיירה בה נולד פרדריק ברתולדי         (Frederic Bartholdi), הפסל האולטימטיבי של קולמר ויוצר פסל החירות בניו-יורק. במהלך הסיור נראה את בית הכנסת הגדול ששרד בעיירה הקטנה. נשמע על אחת מעלילות הדם שפקדה את יהודי המקום במאה הארבע-עשרה, ולהבדיל נכיר את המפעל הגדול של העתקת התלמוד הבבלי בידי אשת הרב המקומי. נמשיך דרך שתיים מן העיירות היפות ביותר שבאלזס על החנויות, הבתים הצבעוניים וגגותיהם המחודדים. נשוטט בקייזרזברג (Kaysersberg), כפר ציורי היושב משני צדי נחל קסום (פירוש השם הוא "הר הקיסר"), בו נולד אלברט שוויצר (Albert Schweitzer), פילוסוף, רופא, כומר, סופר ומוסיקאי, שקיבל פרס נובל על פעולותיו בקרב החולים והמצורעים באפריקה. בסיום נבקר בריקיאוויר (Riquewihr) המוקפת חומה, על שלל בתי ימי הביניים והרנסאנס. הכפר נחשב ליפה ביותר באלזס ומצוי בו יקב משובח. את הטעמים והריחות ניתן יהיה לחוש בכל סמטה וכיכר, והם ילוו אותנו בדרכנו לשטרסבורג. וגם

 

 

יום 8, יום שבת, 29.9.18  מולהוז - תל אביב

אלזס צרפת יום 8

אחרי שבוע של ערים עתיקות, נקדיש את יומנו האחרון לאספקטים מודרניים יותר. נתחיל את היום בביקור בשטרסבורג (Strasbourg) בחצר בנין הפרלמנט האירופי בו נשמע על חזון אירופה המאוחדת, נראה את בית הכנסת הגדול והחדש של העיר ונתוודע לקורותיו של בית הכנסת העתיק והמרשים שנשרף כליל בשנת 1940. נשלים את סיורינו בעיר ונמשיך אל העיר התעשייתית מולהוז (Mulhouse) בה נבקר במוזיאון המכוניות המרתק, ששופך מעט אור על היסטוריית התכנון והעיצוב של המכונית בה אנו משתמשים כה הרבה ללא מחשבה מרובה. נמשיך אל עיר ימי הביניים שטיין אם ריין (Stein Am Rhein) שבשווייץ, עיר שובת לב ביופיה ונסכם את חוויותינו. לקראת אחה"צ  נצא אל שדה התעופה של ציריך לסיום הטיול.

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או מקלחת ו/או אמבטיה בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון הקצאת חדרים על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן, במסגרת כרטוס קבוצתי, להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות), או להבטיח חדר מסוים במלון.
 4. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 5. בחירת מושבים בטיסה כרוכה בתשלום. העלות הינה 55 אירו (הלוך-חזור) למושב רגיל ו- 140 אירו (הלוך-חזור) למושב עם מרווח גדול יותר לרגליים. מחירים אלו נכונים למאי 2018 ועלולים להשתנות ע"י חברת התעופה.
 6. הושבה תינתן על בסיס מקום פנוי רק לאחר הכרטוס הקבוצתי.
 7. ניתן גם לבחור הושבה החל מ- 23 שעות לפני ההמראה בתהליך אונליין צ'ק אין - ללא עלות בהתאם לזמינות המושבים.
 8. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 9. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים, גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש, שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - אם הנכם מעוניינים להשתתף בטיול זה - נא הקדימו הרשמתכם, ותיהנו גם מההטבה לרישום מוקדם.
 10. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד 31.05.18: הנחה בסך 75€, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P  ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!
 11. ט.ל.ח                                                                                                                                         

אצלנו זה אחרת

 

סמינר מטייל באלזס רק ב"קשרי תרבות תבל", שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית במפגש עם צרפת, נופיה ותרבותהלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! סמינר ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

 • טיסות ישירות - הלוך עם לופטהנזה לפרנקפורט וחזור עם סוויס מציריך
 • מסלול מקיף ועשיר, מיוחד מסוגו, בן 8 ימים
 • הדרכה מורחבת על ידי המומחים לאלזס בנושאי: תרבות, פולקלור, היסטוריה, אמנות, אדריכלות, החברה הצרפתית, ספרות עברית ויהדות.
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים, בזכות צוות ההדרכה המורחב
 • מלווה אירגוני מקצועי, הדואג לפרט ולפרטים
 • לינה במלון אחד, ברמת 4 כוכבים השוכן במבנה משופץ מהמאה ה- 16 במרכז שטרסבורג
 • הרחבות בנושאי הקהילה היהודית באלזס והספרות העברית והצרפתית
 • דגש מיוחד על המפגש עם התרבות, דופק החיים והווי החיים הכפרי
 • תולדות ציירים, משוררים, סופרים והוגים - מאושיות התרבות העברית
 • שייט קצר בתעלות העיר שטרסבורג
 • מקראה מהודרת על אלזס, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל"
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, הכול כלול במחיר
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה, בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם: הנחה בסך 75 אירו למטייל, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול I.P. ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תורים בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים.

תנאים ומחירים

 

מחיר הסמינר:  

2,995€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
3,195€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
3,395€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

 

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 31.05.18:  75€ הנחה לנוסע, 10 תשלומים ו- V.I.P בנתב"ג!
הנחה לנרשמים בין 1-14.6.2018: 30€ הנחה לנוסע.
מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע איתנו לחו"ל אחרי 1.1.15.
למטייל המתמיד: הנחה בסך 25€ עבור הטיול הראשון ועוד 10€ לכל טיול נוסף מאז.

 

המחיר כולל:

 • טיסה: הלוך עם לופטהנזה וחזור עם סוויס
 • לינה: מלון מרכזי ברמת 4 כוכבים בשטרסבורג
 • כלכלה: ארוחות בוקר (למעט יום ההגעה)
 • הדרכה: שני מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנית ב- 22 מטיילים לפחות)
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג ושייט תעלות כמפורט בתכנית
  - מפגש הכנה בארץ
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים
  - תשר לנותני שירות מקומיים
  - לנרשמים עד 31.05.18: הנחה 75€, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה ושירות V.I.P לטיפול מאיץ תורים בנתב"ג

 

המחיר אינו כולל:

 • - תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 892€
 • מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך 
 • לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר כיום 90€)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתוכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי: (כביסה, שתייה, טלפון וכו')
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע
  ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 14.05.18
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6€ למטייל ליום).

 

הרשמה:

הרישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל או בדואר: רח' ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038.

טל' 072-211-6888, פקס 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

 אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר שדמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 € למטייל (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 30-20 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 19-14 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 13-7 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 75% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ- 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הטיול מותנית במינימום 20 משתתפים. טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ולכל מצב רפואי. כך תהינו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:

 1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים  ושרותי התיירות השונים בארץ היעד
 2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם.  טל"ח

גלרית תמונות

_0000_שטרסבורג - יום 3
_0001_שטיין אם ריין - יום 8
_0002_קולמר - יום 7
_0003_עמק מינסטר - יום 2
_0004_ננסי - יום 5
_0005_מצודת הוט-קוניגסבורג - יום 4
_0006_היידלברג נוסף - יום 6
_0007_היידלברג - יום 6
_0008_באד הומבורג - יום A
_0009_אוברני - יום D

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze