לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

מסע עומק בקוריאה לפסטיבלי הסתיו וצבעי השלכת בהרים

 • יציאה בתאריכים: 23.10.18 - 09.10.18
 • משך הטיול: 15 ימים

מסע עומק בקוריאה לפסטיבלי הסתיו וצבעי השלכת בהרים

 • יציאה בתאריכים: 23.10.18 - 09.10.18
 • משך הטיול: 15 ימים

מסלול הטיול

מדריכים :

איתמר (איתי) סופר, מומחה בתרבות קוריאה, חי את ההוויה הקוריאנית, מתגורר בגיונגג'ו בקוריאה מאז 2004 ונשוי לקוריאנית. דובר, קורא וכותב קוריאנית. התמקד בלימוד המסורת, המנהגים, ההוויה והתרבות המקומית תוך כדי התנסות אישית בחיי היום יום.

אילה דנון , גיאוגרפית, בוגרת תואר שני בגיאוגרפיה כלכלית. חיה את ההוויה של צפון מזרח אסיה מ-1996 במסגרת חיים ביפן. יזמית ומקימת 'יפן חוויה אחרת. Explore Japan'  אילה מומחית בתכנון, ארגון והדרכת מסעות עומק ייחודיים ליפן ולקוריאה.

מבוא

בחודש אוקטובר הקיץ החם והלח מפנה את מקומו לסתיו. מזג האוויר מתייצב והגשמים פוחתים משמעותית. הטבע נצבע בקשת אינסופית של גווני צהוב, אדום וכתום. ים של צבעים נפרש משדות האורז לפני הקציר, דרך מטעי האפרסמונים וגידולי הדלועים ועד השלכת בהרים.

קוריאה הדרומית צמחה בעשורים האחרונים באופן ראוי להערצה ולחיקוי: מעוני ונחשלות למעצמה כלכלית מובילה בכל תחומי התעשייה והמסחר; משלטון מלכים ואצילים לדמוקרטיה משגשגת. במשך כל מסענו נחווה את המיזוג בין מסורת לקדמה. נסייר בסיאול, עיר אולטרה מודרנית, בה נמצא מגדלי עסקים מעוצבים ומיוחדים בצד ארמונות עתיקים ושווקים עממיים. נתוודע לאורחות החיים של העם הקוריאני, תרבותו ומנהגיו. נפגוש אומנים קוריאניים המתמחים באומנויות מסורתיות עממיות מגוונות, ונתחקה אחר השילוב המיוחד והמרתק של שימור המסורות העתיקות בצד חדשנות טכנולוגית מהמתקדמות בעולם. נטייל גם בנופי הטבע המגוונים ועוצרי הנשימה של חצי האי הקוריאני.

הסמינר המטייל מתאים לאנשים שזוהי פגישתם הראשונה עם קוריאה, המעוניינים בהכרות מעמיקה עם האתרים הקלאסיים ובמקביל להגיע למחוזות עלומים, המוכרים בעיקר בקרב האוכלוסייה המקומית. נטייל בקבוצה קטנה ונזכה לחוויה איכותית ומעמיקה במפגשנו עם תרבותה הייחודית של קוריאה. מועדי הסמינר, המסלול והאתרים נבחרו בקפידה רבה כדי להגיע לשיא פסטיבלי הסתיו וצבעי השלכת בהרים.

לנו קוריאה היא לא "עוד יעד". היא "היעד". את מסע האביב יובילו שני המומחים מצוות Explore Korea  - איתמר סופר ואילה דנון. שניהם חיים ונושמים קוריאה מבוקר ועד ליל, והם יחשפו בפניכם את רבדיה הגלויים והסמויים של תרבות ייחודית זו.

קוריאה מהווה עדיין תרבות עלומה ולא מוכרת לתיירים מערביים. הזדמנות לתגליות וחוויות ייחודיות. אתם מוזמנים לצאת עמנו למפגש עם הקסם הקוריאני.

 

תכנית הטיול

יום 1 – 9 באוקטובר, יום שלישי | בדרכנו לקוריאה:

נפגש בשעות הערב בשדה התעופה בן-גוריון ונטוס לקוריאה הדרומית בטיסת לילה ישירה של חברת קוריאן אייר.

יום 2 –  10 באוקטובר, יום רביעי | סיאול (Seoul):

בשעות אחר הצהריים ננחת בשדה התעופה הבינלאומי של סיאול (אינצ'ון). נצא לעבר הר נאם-סאן, שבראשו מתנוסס מגדל סיאול הנראה לכל עבר, ממנו נצפה על המטרופולין הענקית (הביקור במגדל מותנה בראות טובה). בהמשך הערב נתכבד יחדיו בארוחת הערב הראשונה שלנו על אדמת קוריאה.

לינה: סיאול

יום 3 – 11 באוקטובר, יום חמישי | כפר פולקלור, סווון (Suwon), ג'ונג'ו (Jeonju):

נפרד זמנית מסיאול ונצא אל כפר הפולקלור (Korean Folk Village). נשתלב עם התושבים המקומיים – תלמידי בתי ספר, משפחות וילדים, שבאים להתרפק על אורחות החיים המסורתיים. נמשיך לעבר סווון ונשמע את סיפורה של העיר, שכמעט ירשה את מקומה של סיאול כבירה. אחר הצהריים יוקדש לביקור במבצר הוואסונג (Hwaseong), המשתרע על חלק גדול ממרכז העיר, והוכרז כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו בשנת 1997. נמשיך דרומה לעיר ג'ונג'ו, בירת מחוז ג'ולה.

לינה: ג'ונג'ו

555 

יום 4 – 12 באוקטובר, יום שישי | ג'ונג'ו, האין-סה (Haeinsa), ג'ינג'ו (Jinju):

ג'ונג'ו הינה בירת ייצור הנייר הקוריאני המסורתי "Hanji", שבעת העתיקה שימש לא רק לכתיבה וציור, אלא גם לציפוי רצפות הבית וקירותיו, ולמגוון רב של שימושים נוספים. נפתח את היום בביקור במוזיאון ייחודי, בו נלמד על "תרבות הנייר" במהלך ההיסטוריה האנושית ועל התפתחות הנייר הקוריאני, סגולותיו ורזי ייצורו. נצא לשיטוט ברובע העתיק הקסום של ג'ונג'ו (Jeonju Hanok Village), בו נחוש כאילו שעון הזמן עצר מלכת. הרובע עבר תהליך שימור וחידוש בשנים האחרונות. נהלך בינות בתי מלאכה, חנויות מסורתיות וסדנאות אומנים. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך למקדש האין-סה (Haeinsa) המבודד, שהיה אחד האתרים הראשונים בקוריאה שהוכר כאתר מורשת עולמית. במקדש מאוחסנים ה"טריפיטאקה קוריאנה" - 81,258 לוחות עץ, עליהם חרוטות דרשותיו הקדושות של בודהה.

נמשיך לעבר העיר ג'ינג'ו ונשתתף בפסטיבל מנורות הנייר נאמגאנג יודיאונג (Namgang Yudeung). הפסטיבל מתעד את האסטרטגיה הצבאית שנקטו הקוריאנים לפני 422 שנה נגד המתקפה היפנית. היפנים רצו לחצות את הנהר נאמגאנג (Namgang) ולתקוף את המצודה. הקוריאנים 'הדליקו את המים' וניסו לחסום את ההתקפה (נשמע מוכר? תעלת סואץ – 1967...). כיום המנהג הוא להשיט על מימי הנהר פסלי נייר מוארים ומנורות נייר דולקות, הנושאות משאלות אישיות. יש הרגשה של שהייה ב"עולם חלומי", עם השתקפויות מדהימות במי הנהר.

לינה: ג'ינג'ו       

1313 2121 1212

יום 5 – 13 באוקטובר, יום שבת | ג'ינג'ו, ג'יריסאן (Jirisan), בוסאןBusan) ):

נשכים קום ולאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במרחב הכפרי ובשמורת הטבע הלאומית ג'יריסאן (Jirisan). תחנתנו הראשונה תהיה באזור האדונג ( ,(Hadongהמפורסם בגידולי התה המשובחים שלו ובמדרונות התלולים שעליהם נטועים בטרסות שיחי התה. נלמד את תהליך הכנת התה ונתנסה בטקס שתיית תה מסורתי. נמשיך בנסיעה בנופי טבע קסומים לביקור בכפר "האנפה הכחולה", המוכר רק בקרב התושבים המקומיים. נתוודע לקהילה הייחודית, שמאסה באופי החיים העירוני המודרני ומאמינה באורח חיים בדרכו של טאנגון (,Tangun "שליט הר הליבנה"), אבי האומה הקוריאנית. נמשיך לעבר העיר בוסאן ונקנח את יומנו בתצפית ממגדל בוסאן על מרחבי העיר, הנמל והים. לאחר התארגנות במלוננו נצא לשיטוט לילה חופשי במרכז העיר ההומה.

לינה: בוסאן

110

 יום 6 – 14 באוקטובר, יום ראשון | בוסאן, האי ג'ג'ו (Jeju):

נקדיש את יומנו לעיר בוסאן, עיר נמל יפה ותוססת. נצא לביקור בשוק הדגים ג'אגאלז'י (Jagalchi), המפורסם ביותר בקוריאה, אשר שמו יצא למרחקים באיכות ובמבחר פירות הים והדגה. נבקר בשוק הבינלאומי הפתוח ונתוודע למאכליה המסורתיים של העיר ולמרכז העיר השוקק חיים. נצא לביקור באזור הייונדאי דוסאן, הידוע בחופיו הקסומים ובאדריכלות העכשווית ששולבה בו, ובמתחם APEC המפורסם, בו התקיימה בשנת 2005 פסגת ראשי 21 הכלכלות המובילות של האזור. לאחר ארוחת הצהריים נבקר בכפר הפולקלור גמצ'און (Gamcheon Culture Village). כפר הפולקלור, שזכה לתואר "מצ'ו פיצ'ו של בוסאן", הינו רובע ציורי וצבעוני השזור בגלריות ובבתי קפה ייחודיים, והוא בנוי על שיפולי ההרים היורדים לעבר מפרץ בוסאן. אחר הצהריים נמריא מבוסאן בטיסה ישירה לאי ג'ג'ו. עם נחיתתנו באי נמשיך למלוננו, שממוקם על קו החוף הקסום.

לינה: האי ג'ג'ו

800x6001 12345

יום 7 – 15 באוקטובר, יום שני | האי ג'ג'ו:

יומנו יוקדש להיכרות עם אתרים נבחרים של האי ג'ג'ו, שצורף בשנת 2011 לרשימת פלאי עולם הטבע החדשים של זמננו. נפתח בסיור במערת הלבה מנג'נגול (Manjanggul Cave), הארוכה בעולם, ונלמד את ההיסטוריה הגיאולוגית של האי. נמשיך לביקור במוזיאון האניו (Haenyo Museum), המספר את סיפורן של נשות ההאניו, הצוללות ושולות את פרי הים ממעמקים באופן מסורתי, ללא שימוש בבלוני חמצן, וחיות במסגרת קהילה מטריארכאלית, בה הנשים אחראיות לפרנסת המשפחה. אם ישחק לנו המזל נוכל לצפות בהן בפעולה.

נעפיל לפסגת הר הגעש סאונגסן ילצ'ולבונג ((Seongsan Ilchulbong, ממנה נשקף נוף מרהיב לכל עבר. נבקר בכפר הפולקלור סונגאפ (Seongeup folk village), בו נוכל לחזות כיצד התגוררו תושבי האי מדורי דורות. נצא אל מפלי צ'אונג'איאון (Cheongjeyeon Waterfall), שפירוש שמם בקוריאנית הוא "אגם האל". מקור השם באגדה מקומית, המספרת על שבע פיות אשר שירתו את מלך גן העדן, שבחרו לרחוץ במימי אגם צלולים באי ג'ג'ו. אם זמננו יאפשר נמשיך בסיורנו אל נמל העיר המקומית סאוגוויפו (Seogwipo) ולעבר גשר סיאונגיו, המיוחד בעיצובו האדריכלי ונראה בזמן השקיעה כלהבה על רקע הים הכחול.

לינה: האי ג'ג'ו 

 9 13

יום 8 – 16 באוקטובר, יום שלישי | האי ג'ג'ו, בוסאן, אולסאן (Ulsan):

את הבוקר נפתח בסיור רגלי בשמורת ג'אל מול (Jal Mul Recreation Forest), ונלך ביער ארזים סבוך ומקסים ביופיו, כדרך הקוריאנים, המרבים לטייל בטבע. נמשיך לעבר פארק האבנים של ג'ג'ו (Jeju Stone Park), פארק אקולוגי ותרבותי המלווה את "תרבות האבן", שהינה ציר מרכזי בהיסטוריה, בגיאולוגיה הוולקנית ובתרבות האנושית של האי, שעל פי אמונת המקומיים נברא ע"י האלה האם הלמנג (Seolmundae Halmang), שאחראית גם לבריאתם של האבנים, האדמה, הרוח, הברזל והמים. אחר הצהרים נעזוב את האי בטיסה ישירה לבוסאן ומשם נמשיך לעיר אולסאן, העיר השביעית בגודלה בקוריאה, עם 1.1 מיליון תושבים. העיר מהווה את מרכז התעשייה הכבדה של דרום קוריאה והיא מכונה גם  "Hyundai City", מאחר שחלק ניכר מתושביה מועסקים במפעלי יונדאי (בעיר ממוקמים מפעל המכוניות הגדול ביותר בעולם והמספנה הגדולה ביותר בעולם, שניהם בבעלות יונדאי).  

לינה: אולסאן

2 222

יום 9 – 17 באוקטובר, יום רביעי | אולסאן, גיונגג'ו (Gyeongju):

את הבוקר נפתח בביקור במספנה של חברת יונדאי. יונדאי, מעבר להיותה ענק מוביל בתעשיית הרכב ובתעשיות נוספות, הינה חברת בניית האניות המובילה בעולם, עם פלח שוק של יותר מ-15% (הביקור מותנה באישור החברה). הידעתם – המספנה הוקמה בשנת 1972 ומאז ועד היום בנתה יותר מ-2000 אניות, שסופקו ללקוחות ביותר מ-52 מדינות. נמשיך לעיר גיונגג'ו - בירתה העתיקה של קוריאה בתקופת שושלת שילה, העיר שכינויה "המוזיאון ללא קירות" וארבעה אתרים בה הוכרו ע"י אונסק"ו כאתרי מורשת עולמית.

נמשיך את היום במספר מפגשים אנושיים תרבותיים מרתקים בהם נתוודע לאורח החיים ולמנהגים המסורתיים של התושבים המקומיים.  אחר הצהריים נבקר במנזר גולגול סה Golgulsa)), שם נחזה בהדגמה מאלפת של תלמידי אמנות הלחימה זן מודו (Seon Mudo). לאחר ארוחת הערב נבקר במתחם אנאפג'י ,(Anapji) בו נזכה לצפות בשילוב הקסום וההרמוני של מבני הארמון המסורתיים, בריכת המים והטבע שמסביב, כשהם מוארים באור נגוהות. מראה שלא יישכח.

לינה: גיונגג'ו

10 11

יום 10 – 18 באוקטובר, יום חמישי | גיונגג'ו, סיאול :

יומנו יוקדש לביקור באתריה של העיר גיונגג'ו. נתחיל את ביקורנו במתחם הקברים המרשים של מלכי שושלת שילה. תלי הקברים נותרו חתומים עד היום, ובקבר היחיד שנפתח (באקראי, כשאיכר חפר בשולי התל) נמצאו בין השאר כתרי זהב של מלכי שילה, שהעתקיהם מוצגים במקום. נבקר גם בצ'אמסאנגדה (Cheomsangdae), מצפה הכוכבים הראשון באסיה. נמשיך לביקור ברובע העתיק הקסום של גיונגג'ו, בו נפגוש ונחווה במנהגים ובמסורות עתיקות. אחר הצהריים נבקר במתחם בולגוקסה (Bulguksa) המקודש, שהוכרז כאתר מורשת עולמית ב-1995, ובשעות אחר הצהריים המאוחרות נצא ברכבת "הקליע" הקוריאנית לעבר בירתה של קוריאה סיאול, בה התחלנו את טיולנו. 

לינה: סיאול

22 1234

יום 11 – 19 באוקטובר, יום שישי | סיאול:

הימים הבאים יוקדשו להיכרות בלתי אמצעית עם עיר הבירה השוקקת של קוריאה הדרומית, סיאול: בהליכה, במוניות, ברכבלים ובמערכת הרכבות התחתיות היעילה. נתחיל את סיורנו לאורך אפיק הנחל צ'אונגיצ'און ((Cheonggycheon Stream, העובר במרכז סיאול, ממנו נגיע לכיכר העיר והשדרה המרכזית (Seoul plaza ושדרת Sejog-daero). ניכנס לסיור בבית העירייה המרשים, המשלב אדריכלות מודרנית עם המבנה ההיסטורי מתקופה השלטון היפני בקוריאה. נמשיך לטקס החלפת המשמרות בארמון דאוקסוגונג (Deoksugung), נתהלך לאיטנו בסמטאות העיר ונכנס לביקור במוזיאון ההיסטוריה של העיר סיאול (Seoul Museum of History). המוזיאון ממחיש את החיים בעיר מיום הקמתה ועד היום. היהלום שבכתר הינו מודל תלת מימדי של העיר בקנה מידה 1:1500, המאפשר למבקרים מעין תצפית פנורמית על מרחבי העיר, מדהים! לאחר ארוחת הצהרים נמשיך לשיטוט בשוק נאמדאמון (Namdaemun Market), השוק הגדול, הצבעוני וההומה ביותר בקוריאה. תחנתנו הבאה תהיה ביקור ברובע הצעירים מיונגדונג (Myeong-dong). נסיים את היום בביקור במרכז העיצוב החדשני DDP (Dongdaemun Design Park), בתכנונה של האדריכלית זאהה חדיד. זהו קומפלקס בעיצוב עתידני, המזכיר חללית "חייזרים" שנחתה לביקור בכדור הארץ. בשעות החשיכה המבנה מואר במופע אורות קסום בשלל צבעים, המשתנים משנייה לשנייה.

לינה: סיאול

800x6002 8

יום 12 – 20 באוקטובר, יום שבת | סיאול:

נפתח בביקור במקדש ג'וגיה-סה (Jogyesa), המשמש כמרכז המינהלי והרוחני של הזרם המרכזי בבודהיזם הקוריאני. נתרשם מהאווירה החגיגית, מהקישוטים ומפסטיבל הסתיו המרהיב - "פיסולי טבע" של פרחי הכריזנטמות (חרציות), המסמלות את בואו של הסתיו. נמשיך לסיור בארמון המלך גיונגבוק (Gyeongbokgung), ארמון מרשים מתקופת שושלת ג'וסון הקונפוציאנית, ששלטה בקוריאה מהמאה ה-14 ועד הסיפוח היפני ב-1910. נחזה בטקס החלפת המשמרות המפורסם, וממנו נמשיך למוזיאון הלאומי לפולקלור. אחרי ארוחת הצהריים נשוטט ברובע בוקצ'ון (Bukchon), בו התגוררו האצילים ופקידי המלוכה. תחנתנו הבאה תהיה רובע האומנים, האומנות והגלריות המפורסם אינסה דונג (Insadong) והסמטאות המוליכות אליו.

לינה: סיאול         

11 12 7                                                                                                                                                                          

יום 13 – 21 באוקטובר, יום ראשון | סיאול, DMZ, סוקצ'ו (Sokcho), הר סאוראק (Seoraksan):

יום זה יוקדש לאחד הפרקים החשובים והמרכזיים ביותר בתולדות קוריאה – מלחמת קוריאה, חלוקתה וכמיהתם של תושבי קוריאה הדרומית לאיחוד עם אחיהם בצפון. נתחיל את יומנו בביקור במוזיאון המלחמה, המתעד צעד אחר צעד את הרקע וההיסטוריה של הסכסוך בין שתי הקוריאות, ונמשיך לסיור מיוחד ומתואם מראש באזור המפורז DMZ (Korean DeMilitarized Zone), המפריד בין קוריאה הדרומית לקוריאה הצפונית. נחוש את הניגוד בין הרצון העז של תושבי הדרום לאיחוד עם אחיהם שנותרו בצפון לבין המאבק של אנשי הצפון בקוריאה הדרומית, המסמלת עבורם את הקפיטליזם המערבי. בשעות הערב נגיע לעיר הנמל סוקצ'ו. לאחר ארוחת הערב נצא לשמורת הר סאוראק (Seoraksan), הסמוכה לעיר. השמורה נחשבת בעיני רבים מהקוריאנים כאזור הטבע היפה ביותר בחצי האי. את הלילה נבלה ב'בועה תרבותית אנגלית' - מלון ייחודי הממוקם בלב השמורה, שהוא גם מוזיאון לתרבות אנגליה, מהביטלס ועד האוטובוס האדום האגדי.

לינה: הר סאוראק

77 1  

יום 14 – 22 באוקטובר, יום שני | הר סאוראק, סיאול:

לאחר ארוחת הבוקר נצא למיטב "אדריכלות הטבע" בשמורת סאוראק, בשיא צבעי השלכת. נעפיל לפסגתו של הר גואהן גום סהונג (Gwongeumseong), ממנה נפרסת תצפית מרהיבה לכל עבר. נסייר במנזר סינאונג-סה (Sinheungsa) ונפגוש בפסל הבודהה מברונזה הגדול ביותר בחצי האי. נבקר במפל "הדרקון המעופף", ובדרך המובילה אליו נחווה את עוצמת הטבע בהליכה בקניונים שמשני עבריהם מתלולים נישאים, מים זורמים וטבע פראי. אחר הצהרים נחזור אל סיאול ונצא לארוחת ערב, לסיכום טיולנו.   

לינה: סיאול

oct

 

יום 15 – 23 באוקטובר, יום שלישי | סיאול – תל אביב:

זהו יומנו האחרון בקוריאה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במוזיאון הלאומי של קוריאה. מי שיחפוץ בהשלמת קניות או בסיור פרידה מקוריאה המסורתית, יוכל לבקר ברובע האומנים אינסה דונג, הסמוך למלוננו. הרובע מפורסם בכל קוריאה בשפע החנויות לממכר פריטים קוריאניים, גלריות, בתי תה מסורתיים ומוכרי רחוב ססגוניים. אחר הצהריים נצא בטיסה ישירה של חברת קוריאן אייר מסיאול לתל אביב.

 444 333  

הערות:
מסע העומק מתמקד בשיטוט בנתיבי ההוויה הקוריאנית ואינו סמינר למיטיבי לכת, אולם לצורך הגעה לחלק מהאתרים נדרשת הליכה, לעתים הליכה במדרון וכן עלייה במדרגות.

 • כדי להתוודע לאורחות החיים של העם הקוריאני, תרבותו ומנהגיו, נשתמש בחלק מהזמן בתחבורה ציבורית בטיולינו בסיאול (רכבת תחתית, מוניות, רכבלים ועוד).
 • יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות.
 • אין צורך בוויזה לכניסה לקוריאה הדרומית.
 • אין צורך בחיסונים לביקור בקוריאה הדרומית.
 • בבתי המלון בקוריאה הדרומית אין שירות נשיאת מזוודות (במידת הצורך יעזרו למשתתפים נהג האוטובוס ומדריכי הטיול).
 • תוכנית מסע העומק המופיעה לעיל כפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות, שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות Explore Korea.
 • התוכנית מבוססת על מועדי ההמראה והנחיתה של טיסות חברת קוריאן אייר מישראל ואליה. אם יחולו שינויים במועדים אלה תשתנה התוכנית בהתאם.
 • מסע העומק מתוכנן לשיא השלכת בשמורת הר סאוראק (על בסיס זמני השלכת בשנים האחרונות). השלכת תלויה במזג האוויר, שאינו ניתן כמובן לשליטה או חיזוי. יתכן מצב בו השלכת תקדים או תאחר את זמן הטיול.
 • התוכנית כוללת טיסות פנימיות מבוסאן לאי ג'ג'ו ובחזרה לבוסאן.
 • התוכנית כוללת נסיעה ברכבת הקליע הקוראנית (KTX), מגיונג'ו לסיאול.
 • במהלך מסע העומק ישולבו "מגוון הפתעות תרבותיות".

טל"ח

תנאים ומחירים

מחיר הטיול:

מחיר הטיול למטייל בחדר זוגי הינו 5850$ (המחיר כולל את עלות מיסי נמל ודלק בחברת קוריאן אייר, בסך 433$ למטייל).

הערות:

 • לנרשמים עד ה- 5 ביולי 2018 תינתן הנחת רישום מוקדם בסך 100$ למטייל.
 • מיסי הנמל והיטלי בטחון ודלק עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה. עדכון המיסים וההיטלים יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה.
 • תוספת ליחיד בחדר - סך של 860$ למטייל.
 • זיכוי עבור כרטיס הטיסה למטיילים שטסים באופן עצמאי - סך של 1140$ למטייל (הזיכוי כולל את עלות מיסי נמל ודלק בחברת קוריאן אייר, בסך 433$ למטייל).
 • Explore Korea שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את מחיר הטיול אם יחולו שינויים במחירי שירותי הקרקע או במחירי הטיסות, גם אם המטייל שילם תשלום חלקי או מלא.

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות ישירות בחברת קוריאן אייר – ישראל-קוריאה-ישראל
 • טיסות פנימיות –בוסאן-האי ג'ג'ו-בוסאן
 • נסיעה ברכבת החץ הקוריאנית (KTX) מגיונג'ו לסיאול.
 • 15 ימי טיול
 • טיול בקבוצה קטנה - עד 25 מטיילים
 • 13 לילות בבתי מלון מערביים מודרניים, שווה ערך ל-4* ויותר (בקוריאה אין דירוג כוכבים)
 • תחבורה: אוטובוס תיירים צמוד ונסיעות משלימות באמצעי תחבורה מגוונים (תחתית / מוניות / רכבלים ועוד)
 • הדרכה: איתמר סופר - מומחה בתרבות קוריאה, מתגורר בקוריאה שנים רבות, חי ונושם את ההוויה הקוריאנית מדי יום. נשוי לקוריאנית ודובר את השפה המקומית.
 • ניהול, ליווי והדרכה של אילה דנון, המייסדת והבעלים  של .Explore Korea 
 • 13 ארוחות בוקר
 • 1 ארוחת צהריים
 • 12 ארוחות ערב
 • כניסות לכל האתרים
 • מגוון פעילויות וחוויות ייחודיות - הטיול משופע בפעילויות חווייתיות, כמו פסטיבלי פריחה, הופעת פולקלור, מפגשים תרבותיים, סדנת ייצור נייר ועוד.
 • אסופת מאמרים ייחודית - "מסע מרתק בארץ השחר השלו" - תוענק לכל מטייל
 • מכשירי שמע

המחיר אינו כולל:

 • ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל"
 • ביטוח רפואי ומטען
 • חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית
 • הוצאות בעלות אופי אישי

אופן רישום ותנאי התשלום:

 • להבטחת מקום בסמינר יש להרשם אצל עופר דנון: 
 • טלפון 054-4734897, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • תנאי תשלום: ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום המקובלים, לרבות כרטיסי אשראי. להלן תנאי התשלום לסמינר:
 • מקדמה בסך 2,000 ₪ למטייל תשולם במעמד ההרשמה לסמינר.
 • יתרת התשלום למחיר הסמינר תועבר עד 9 לאוגוסט 2018
 • התשלומים יבוצעו לפי שער דולר העברות והמחאות גבוה ביום התשלום.
 • ניתן לשלם את יתרת התשלום ב-3 תשלומים דולריים או שקליים שווים בכרטיס אשראי, ללא ריבית והצמדה. אם החיוב דולרי, כל תשלום יתורגם לערכו השקלי ביום החיוב של הלקוח.
 • התשלומים יבוצעו אצל מאיה מור מ'דיזנהאוז רמת השרון', שאחראית מטעמנו על גביית התשלום*. מאיה תשמח לענות לכל שאלה בנושא תשלומים וטיסות. ניתן ליצור עמה קשר בטלפון ישיר:

 03-548-8183 בימים א-ה, בשעות 09:00–15:30. 

 • מטיילים שיבחרו לשלם במזומן (בשקלים או בדולרים) - ניתן לבצע את התשלום בכל סניפי דיזנהאוז ברחבי הארץ. יש לפנות למאיה לפני התשלום והיא תנחה אתכם כיצד לבצעו.
 • ניתן גם לשלם בהמחאה אחת במזומן (לא ניתן לשלם בתשלומים במספר המחאות).
 • משתתפים שיבחרו לבצע העברה בנקאית, להלן פרטי הבנק והחשבון:
  • הבנק הבינלאומי הראשון, סניף צמרות הרצליה 064, חשבון מספר 409-098000
  • עבור דיזנהאוז - רמת השרון
  • הערה: אנא ציינו בהעברה "עבור מסע העומק אוקטובר 1 2018 לקוריאה"

תנאי דמי ביטול:

 • עד 31 ימי עבודה לפני יציאת הטיול – ייגבו 500 ₪ דמי ביטול.
 • מ-31 ימים ועד 20 ימי עבודה לפני יציאת הטיול ייגבו דמי ביטול בסך 35% ממחיר הטיול לאדם.
 • מ-19 ימים ועד 14 ימי עבודה לפני יציאת הטיול ייגבו דמי ביטול בסך 55% ממחיר הטיול לאדם.
 • מ-13 ימים ועד 7 ימי עבודה לפני יציאת הטיול ייגבו דמי ביטול בסך 70% ממחיר הטיול לאדם.
 • מ-6 ימי עבודה לפני יציאת הטיול, או במהלך הטיול, ייגבו דמי ביטול מלאים.

במועד בו יבטל מטייל את השתתפותו בטיול לאחר ההרשמה, יחויב המטייל (בנוסף על דמי הביטול המצויינים לעיל) בעלות ביטול מרכיבי התעופה (טיסות בינלאומיות ו/או טיסות פנים, כמתחייב בחוקי הביטול של חברת התעופה).

הודעה על ביטול יש למסור ל-Explore Korea בכתב במייל לעופר דנון This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הגדרת "ימים" או "ימי עבודה" - ימי עבודה הם הימים א' עד ה' - להוציא חג או ערב חג.

* על אף האמור לעיל, מרגע הודעת הביטול, Explore Korea תעשה כל מאמץ למזער את הנזק הכספי ותפעל כמיטב יכולתה מול כל הגורמים הרלוונטיים.    

כללי / תקנון:

 • הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס אינה נמצאת בשליטתנו (ככלל ברוב חברות התעופה לא ניתן במסגרת כרטוס קבוצתי להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס, להבדיל מהזמנות אישיות).
 • בקוריאה אין דירוג "כוכבים" רשמי ומפורסם לבתי מלון בדומה למדינות אחרות בעולם. כדי לתת למטיילים מדד על איכות בתי המלון בהם אנו משתכנים אנו משווים אותם לתקינה המקובלת באירופה (HOTREC- EHQ).
 • החדרים בקוריאה לרוב קטנים מהמקובל במערב. כדי שנוכל ליהנות ממרחב אישי גדול יותר, החדרים המוזמנים על ידינו הינם מסוג Double Bed – DB (מיטה אחת גדולה), Non-Smoking. למטיילים החולקים חדר יוזמן חדר מסוג Twin (שתי מיטות נפרדות), Non-Smoking.   
 • אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 • מטיילים הבוחרים לחרוג ממסגרת הטיסה הקבוצתית בתאריך היציאה, החזרה או ביעד ההגעה או החזרה, בן שטסים באותה חברה תעופה או בחברת תעופה אחרת, יהיו חייבים להודיע על כך ל Explore Korea  90 יום לפני מועד היציאה לטיול. המטיילים יזוכו בעלות הטיסה המופיעה במסמך זה. במקרים שבהם טיסות הפנים כלולות בעסקה הקשורה בטיסה הבינ"ל, יחויבו המטיילים בעלות טיסות הפנים במחיר מלא ונפרד. המטיילים יהיו אחראים להגיע באופן עצמאי ועל חשבונם משדה התעופה למלון ובחזרה לשדה.  

ביטול כרטיס טיסה לפני היציאה לטיול יחייב את המטייל בסכום דמי הביטול כפי שחויב על ידי חברת התעופה (כולל טיסות פנימיות).

 • לפני הטיול יערך מפגש קבוצה. במפגש תינתן הרצאת מבוא על יעד הטיול, סקירה כללית על מסלול הטיול, הכרות עם חברי הקבוצה ומעבר על כל הפרטים הטכניים הקשורים להתנהלות הטיול. אנו ממליצים מאד להשתתף במפגש הקבוצה,
 • בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה לטיול פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. לידיעתכם, בסוכנויות ביטוח רבות ניתן כיום לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל המאפשרת ביטוח 90 יום מראש ויותר.
 • Explore Korea תהיה רשאית להודיע על ביטול טיול, מלא או חלקי, אף בהתראה קצרה ביותר, אם לפי שיקול דעתנו הבלעדי והמוחלט לא ניתן לבצעו או שנוצרה מניעה או סכנה בביצועו, בנסיבות שאינן תלויות בנו, לרבות בשל שביתות, התרעות, הנחיות של רשויות מוסמכות, מגפות, פגעי טבע, מצבי מלחמה וחירום וכיו"ב (מצבי כוח עליון). בכל מקרה כאמור, אנו לא נהיה אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, או לאי נעימות עקב הביטול המלא או החלקי. במקרה של ביטול מלא כאמור, יוחזרו למטייל הכספים ששולמו לחברה בפועל, בשקלים, בקיזוז כל הוצאה אשר הוציאה החברה (לרבות התחייבות של החברה) ואשר לא קיבלה בעבורה החזר.

אם יבוטל הטיול באופן חלקי, יוחזרו למטייל התשלומים בעבור שירותי הקרקע אשר לא ניצל בלבד, בקיזוז אלו אשר החברה לא תקבל בעבורם החזר. בכל מקרה שבו מטייל יחליט לבטל את יציאתו לטיול, לרבות בגין הסיבות דלעיל, יחולו לגביו ההוראות המפורטות בתקנון בנוגע לאפשרות ביטול.

* על אף האמור לעיל, מרגע הודעת הביטול, Explore Korea תעשה כל מאמץ למזער את הנזק הכספי ותפעל כמיטב יכולתה מול כל הגורמים הרלוונטיים.   

 • Explore Korea לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, לגוף או לרכוש, שייגרם למטייל במהלך הטיול או עקב ביטולו או שינויים בו, מכל סיבה שהיא, לרבות בגין תאונה, גנבה, אובדן של כבודה או מסמכים, או הוצאות שיהיה על המטייל להוציא בגינם. אם הוציאה החברה הוצאה כלשהי בעבור המטייל, יהא המטייל חייב בהשבה מלאה שלה לחברה. המטייל מתחייב לרכוש בעצמו ובעבורו ביטוח מלא ומתאים לגוף ולרכוש, בלא זכות שיבוב כלפי החברה או מי מטעמה.
 • Explore Korea שומרת לעצמה את הזכות לדחות בקשה להרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתה עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול, ללא כל צורך לנמק את עמדתה בנידון. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, והכל על פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של המדריך בטיול. במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, לא יוחזרו למטייל הכספים אשר נגבו על הטיול אלא אם החברה תקבל החזר בעבור אותו חלק יחסי שלא נוצל.

*  כל הכתוב לעיל מתייחס לגברים ולנשים כאחד. טל"ח.

*  'דיזנהאוז רמת השרון' הינה קבלן של Explore Korea ואיננה אחראית לקביעת מחיר הטיול ולמדיניות התשלומים של המטיילים.

 

גלרית תמונות

ללא שם-1
1
2
7
8
9
10
11
12
13
22
34
77
110
111
222
333
444
555
666
777
800X6001
800X6002
1212
1234
1313
2121
12345
Oct

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze