לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

האיים הקנאריים - שלושה איים מופלאים: גראן קנאריה, טנריף, לנזרוטה. 
בחופשת חג החנוכה ויום ביקור בציריך

 • יציאה בתאריכים: 08.12.18 - 27.11.18
 • משך הטיול: 11 ימים

האיים הקנאריים - שלושה איים מופלאים: גראן קנאריה, טנריף, לנזרוטה. 
בחופשת חג החנוכה ויום ביקור בציריך

 • יציאה בתאריכים: 08.12.18 - 27.11.18
 • משך הטיול: 11 ימים

מסלול הטיול

 

rita

ריטה ליפסקי - מדריכה ותיקה, בעלת תואר בלימודי כלכלה וניהול עם התמקצעות בהיסטוריה כללית ותולדות האמנות מאוניברסיטת ת"א.

 

 

 

 

 

האיים הקנאריים (The Canary Islands) - המכונים "גן עדן באוקיינוס האטלנטי" ו"איי המזל" - הם תוצר פעילות טקטונית, שמקורה ב"נקודה חמה" המצויה מתחת להם. התוצאה היא שילוב מדהים וביזארי של נופים ייחודיים, של הרי געש ומכתשים וולקנים, תופעות גיאולוגיות, ונוף בראשיתי של מרחבים צחיחים וקווי חוף מרתקים. כל אלו היוו מצע לצמחייה ייחודית, אנדמית ומעניינת, שלא נראתה בשום מקום אחר. לא מפליא אם כן, ש- 40% משטח האיים הוכרז כשמורת טבע. שיוכם של האיים לספרד ומיקומם לצד אפריקה ומרוקו, בא לידי ביטוי בציוריות ובצבעוניות של כפרי הדייגים, העיירות החקלאיות והערים התוססות, ובשילוב בין ארכיטקטורה קולוניאלית טיפוסית וארכיטקטורה ספרדית ומרוקנית. זהו ארכיפלג של למעלה מ- 13 איים (מתוכם רק 7 מיושבים), שזכה לביקורי ימאים בכל התקופות, החל מיובה ה- 2 מלך מאוריטניה ועד הנסיך הפורטוגלי המפורסם אנריקה ה"ספן". אנו נבקר בשלושה מן האיים, גראן קנאריה, לנזרוטֶה וטנריף - שבכל אחד מהם נפגוש צבע, ניחוח, היסטוריה, תרבות, אוכל ואגדות ייחודיים.

 

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום ג', 27.11.18  תל אביב - ציריך - גראן קנאריה -  אלטה ויסטה - לאס פאלמס

day 1 las palmas

נצא בטיסה ישירה מנתב"ג לציריך ובטיסת המשך אל האי גראן קנאריה (Gran Canaria), אחד מהאיים הגעשיים בארכיפלג האיים הקנאריים. "סערה שהתאבנה", כך תיאר הסופר הספרדי מיגל דה אונאמונו (Miguel de Unamuno) את הנופים הפראיים של גראן קנאריה, השני בגודלו מבחינת אוכלוסייה והשלישי בשטחו בארכיפלג האיים הקנאריים הספרדיים(Las Islas Canarias) באוקיינוס האטלנטי, כ- 100 קילומטר מערבית לחופי מרוקו. לאחר הנחיתה, ניסע באזור כפרי, דרך כרמים ושדות ונעצור לתצפית אל אלטה ויסטה (Altavista). בה נוכל לצפות על העיר היפיפייה של לאס פאלמס וחוף הים. בשלושת הלילות הבאים נלון בלאס פאלמס, בחלקו הצפון מזרחי של האי - בעיר הבירה התוססת, בה עגנו לראשונה הכובשים הספרדים.

 יום 2, יום ד', 28.11.18 גראן קנאריה - וגאטה - הגנים הבוטניים - אגווימס - מספלומאס

day 2 maspalomas

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את יומנו בנסיעה קצרה, ונגיע לרובע העתיק וגאטה (Vegueta). נתרשם מהקתדרלה שהיא הכנסייה הראשונה שנבנתה ע"י הספרדים באיים הקנאריים. נמשיך ונבקר גם בכיכר סנטה אנה ובית העירייה הסמוך (Santa Ana Square), נטייל ברחוב המרפסות עד למוזיאון כריסטופר קולמבוס (Columbus Museum), בו נראה מפות עתיקות וגם את דגם הספינה סנטה מריה. נסיים את ביקרונו ברובע הקסום במוזיאון האיים הקנאריים (Canario Museo), בו ממצאים על הגואנצ'ס שחיו באיים טרם הכיבוש הספרדי, תרבותם, מנהגי הקבורה היחודיים ואפילו מומיות חנוטות. בשעות הצהריים נמשיך בנסיעה לעבר הגנים הבוטניים של גראן קנאריה (Botanical Gardens), שם נסתובב בין שלל צמחיים ייחודיים לאי, צמחיה ענפה וקקטוסים עצומי מימדיים. נמשיך ונעלה לפסגת מצפה באנדאמה (Bandama), שם נוכל להשקיף על האי בתצפית פנורמית מרשימה מגובה של 574 מטר. לאחר מכן נצא בנסיעה דרומה לעבר כפר אגוויימס וגווידקה (Aguimes & Guayadeque), שם היה מקום מושבו של הבישוף עד המאה ה – 19. נראה את הכיכר העתיקה, הסמטאות הצבעוניות ואת הכנסייה המפורסמת שעל גגה כוורת שהדבש ניגר ממנה. בהמשך גם נבקר במערות בנוף וולקני ופראי בסמוך לגווידקה שתושבים מקומיים עדיין גרים שם. לסיומו של היום נגיע לנקודת השיא ונבקר בחולות הזהב שבמספלומאס (Maspalomas) לחוף האוקיינוס, המאופיין בחול בצבע צהוב מהקוורץ המובא מהסהרה האפריקאית לכאן שם גם נראה ונבקר בכפר הדייגים מוגאן (Mogan), נגיע בחזרה למלוננו לארוחת ערב ולינה.

 

יום 3, יום ה', 29.11.18  ארוקאס - טרור -  טאפירה - טאמאדאבה - סנטה לוסיה טירחאנה

day 3 cruz de tejeda

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה בדרך הררית ויפה בין מטעי בננות לרובע ארוקאס (Areucas), נבקר בכנסיית סן            חואן באטיסטה המרשימה שתוכננה על ידי מנואל וגה מרץ' (Manuel Vega March), תלמידו של אנטוני גאודי, נבקר במפעל רום מקומי ואף נהנה מטעימת המשקה המקומי. לאחר נסיעה קצרה מערבה נגיע לטרור (Teror), שלמרות שמה זוהי עיר יפה ובה בתים עם מרפסות עץ וכנסייה עם פסל פטרונית העיר מעץ אורן עתיק. נמשיך במסלולנו ונגיע לאחד מאתרי הנופש והאקדמיה המפורסמים של האי טאפירה (Tafira), בו נמצאת האוניברסיטה של גראן קנאריה. בשל האופי המיוחד של האי בשילוב בין החופים לחלק הוולקני נגיע לקרוס דה ט'זדה (Cruz de Tejeda), שם נבקר ונסתובב בעיירה מקסימה ששוכנת בתוך אגן וולקני המוקף בסלעי בזלת. נמשיך דרך נופית לכפר הקטן ארטנארה (Atrenara), שבו פסל הבתולה והילד החצוב בסלע, משם גם נהנה מתצפית מרשימה מהכפר שהוא הגבוה באי. נמשיך ליער האורנים טאמאדאבה (Tamadaba), שהוא בעצם יער המשתרע עד קצה צוק הגולש ישירות לים, נטייל רגלית ונגיע לנקודת תצפית מרשימה בין מים לשמיים.

בתום הטיול ביער נמשיך במסלולנו דרך כביש המתעקל בתלילות בנוף דרמטי ועוצר נשימה ונגיע לסנטה לוסיה טירחאנה (Santa Lucia de Tirajana), זהו כפר יפה אשר מיד בכניסה אליו נראה ציור קיר ענק המתאר את המקום ובסמוך גם נראה את הכנסייה המקומית העתיקה. בתום יום מלא חוויות נחזור לארוחת ערב ולינה לקראת נסיעה למחרת לאי טנריף.

 

 יום 4, יום ו', 30.11.18 לאס פאלמס - פוז דה לס ניאבס - מעבורת לטנריף - פוארטו לה קרוז

day 4 santa cruz de tenerife

הבוקר נסיים את הביקור שלנו בלאס פאלמס, נבקר בפיקו דה לס ניאבס (Pico De Los Nieves), מיצפור מגובה אדיר של 1949 מ' ממנו נשקפת פנורמה נפלאה של כל האי וביום בהיר גם נראה את הר טיידה שבטנריף. נמשיך מערבה לעבר אגאטה (Agaete), משם נעלה על מעבורת לעבר סנטה קרוז דה טנריף, או בשמה הקצר טנריף, שם נעביר את שלושת הימים הקרובים. מהנמל נצא בנסיעה קצרה לעבר הלגונה ונעבור בדרכנו בנסיעה לאורך האוקיינוס בפוארטו דה לה קרוז (Puerto De La Cruz), עיירה קטנה ותוססת הממוקמת על חוף הים. נטייל בסמטאות והכיכרות, נתרשם מעבודת האומן סזאר מנריקה (Cesar Manrique), ששילב טבע אדריכלות ויצירתיות כדי לבנות ברכות בתוך האוקיאנוס למען תושבי העיירה. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נגיע  לעיר לה לגונה (La Laguna), שהייתה הבירה הראשונה של האיים הקנאריים, זוהי עיר אוניברסיטאית מרשימה במרכז האי טנריף. נגיע למלוננו לארוחת ערב ולינה בשלושת הלילות הקרובים.

 

 יום 5, יום שבת, 1.12.18  לה לגונה - לה אורטבה  - הפארק הלאומי טיידה - גרצ'יקו

day 5 teide national park

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור קצר בעיר בה אנו שוהים, לה לגונה. נראה את הקתדרלה ובתי האצולה המפורסמים של עשירי העיר. נצא בנסיעה דרך מטעי בננות לעיר היפה לה אורטבה  (La Orotava), בה נראה את בית העירייה, גני ויקטוריה ובתי המרפסות שם נתוודע לעבודות יד מקומיות ונתכבד בטעימות יין. בתום הביקור בעיירה המקסימה נמשיך בנסיעותינו מערבה לעבר הפארק הלאומי טיידה (Teide National Park), במרכז האי טנריף וסביב הר הגעש טיידה, שהוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. במרכז הפארק בולט הר הגעש, הגבוה בהרי ספרד ובהרי האיים (3718 מטר מעל פני הים), המכוסה בכיפת שלג חלק גדול מהשנה. נטפס לפסגה בנוף יפהפה תוך תצפיות נוף עוצרות נשימה בנופים וולקניים מדהימים. במרכז המבקרים בפארק נכיר את תהליכי היווצרות האיים, את מאפייני הפעילות הגעשית, את הצמחייה האנדמית האופיינית למקום ונצפה על יערות האורן הקנארי הפרושים על המדרונות. ניסע לחופי האוקיינוס דרך העיירה היפיפייה גרצ'יקו (Garachico). לעת ערב נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

 

 יום 6, יום א', 2.12.18  לה לגונה - מסקה - גווימאר - קנדלריה - לה לגונה

day 6 guimar piramides

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מערבה בדרך נופית יפהפייה ונגיע לכפר נידח, מסקה (Masca), החבוי בתוך נקיק ששימש מקום מסתור לפיראטים בעבר וכיום מתגוררות בו כמה עשרות משפחות בלבד, שם נערוך טיול רגלי קצר בין בתי העיר ונכיר את התרבות המקומית. נעלה בנסיעה חזרה צפונה לעבר גווימאר (Guimar), ונבקר בפארק אתנולוגי בו נראה פירמידות שמהוות עדיין חידה לארכיאולוגים, נתוודע לסיפור המדהים של החוקר תור היירדאל (Thor Heyerdahl), שיצא על הרפסודה קון-טיקי מדרום אמריקה לפולינזיה ואף נראה דגם של ספינת הגומא. נמשיך לאחד המקומות הקדושים באיים הקנאריים ונגיע לקנדלריה (Candelaria), שם נבקר בכנסייה שידועה כמקום עליה לרגל לפטרונית של האיים הקנאריים.

בשעות אחר הצהריים המאוחרות נגיע חזרה למלוננו לארוחת ערב ולינה

 

 יום 7, יום ב', 3.12.18  לה לגונה - הרי אננגה - סנטה קרוז  - לנזרוטה - חאמוס דל אגואה

day 7 lanzarote

לאחר ארוחת הבוקר נצא מזרחה דרך הרי אננגה ופסגת הרי מרצדס (Anaga & Mercedes monte), שם נעצור לתצפית מרשימה על האי טנריף בו שהינו בשלושת הימים האחרונים. נגיע על עיר הבירה היפה סנטה קרוז  (St. Cruz de La Palma), שנבנתה עוד ב- 1493 כמרכז מנהלי, וסבלה מאסונות טבע שהחריבו בה חלקים ניכרים. מאה שנים לאחר שנוסדה, זכתה לעדנה ושגשוג כלכלי, כשניהלה את ייצוא קנה הסוכר אל אירופה והנמל הפך אז לאחד מהנמלים החשובים ביותר בספרד. נטייל ברחובות העיר ונהנה מחוויה תרבותית מרתקת לפני שנצא לשדה התעופה לטיסה קצרה לאי האחרון בטיולנו לנזרוטה (Lanzarote). ננחת בשעות אחר הצהריים המוקדמות ונצא בנסיעה קצרה לטגיסה (Teguise), עיירה עתיקה ומטופחת עם בתי אבן עוד מהתקופה שהעיירה הייתה בירתה של האי. נמשיך בנסיעותינו על חמאוס דל אגואה (Jameos De Agua Cave), זהו בעצם חלל שנוצר כתוצאה מהתמוטטות החלק העליון של הניקבה הוולקנית והאמן המקומי סזאר מנריקה הפך את המקום לקומפלקס פנאי יפיפייה הכולל מסעדה, מועדון לילה, אודיטוריום ובריכה. לקראת ערב נגיע לבית המלון השוכן על חופו של האוקיינוס הצלול בו נשהה בשלושת הלילות הקרובים.

 

יום 8, יום ג', 4.12.18  פארק טימאנפיה - שמורה וולקנית - אל גולפו - הרוויאס

day 8 timanfaya national park

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לדרום האי, נתחיל את ביקורנו בפארק הלאומי טימאנפיה (Timanfaya National Park), בו כ – 200 לועות ומכתשים געשיים. נכיר ונבין את התופעות הגעשיות, ניסע ונלך בתוכן ונבקר במוזיאון הפארק. בתום הסיור בפארק נצא בנסיעה קצרה לביקור בלה גריה (La Geria), עיירה מיוחדת בה נבקר במוזיאון היין אל גריפו ואף נהנה מטעימת יין מקומי ממגוון הכרמים הגדלים באי הוולקני. נעלה בנסיעה על עבר אל גולפו (El Golfo), שזהו בעצם לגונה בתוך מכתש וולקני עצום על רקע צוק תלול ושחור מעל פני הים. נבקר גם בהרוויאס (Hervideros De Agua), ונצפה על נוף מדהים של מערות בקצה לשון לבה ולגונות ירוקות של צמחייה שגדלה סביב ובתוך אותם מכתשים של בזלת שחורה ובוהקת. נתחיל בנסיעותינו לכיוון המלון ונעבור בדרך באל קמפסינו שם נראה את אנדרטת האיכר (Monument of the Farmer), של האומן המקומי סזאר מנריקה אשר כבר ראינו מספר יצירות שלו בטנריף וגראן קנאריה.

 

 יום 9, יום ד', 5.12.18  מערות ורדס - גן הקקטוסים - מצפה דל ריו - טירת סנטה ברברה - מצודת סן חוזה

day 9 jardin de cactus

לאחר ארוחת הבוקר נצפין ונסע לבקר ביום מרתק אותו נתחיל במערות ורדס (Cueva De Los Verdes), שם נראה את מנהרת הלבה התת ימית הגדולה בעולם. נמשיך בנסיעה קצרה לגן הקקטוסים  (Jardin De Cactus), שם נראה יצירת מופת של האמן מנריקס עם למעלה מאלף סוגי קקטוס מקומיים על טרסות טבעיות, פשוט מקסים ושובה לב. לסיום החלק הראשון של היום נצפין עוד ונעלה למצפה דל ריו (Mirador De Rio), שם מגובה רב נהנה מתצפית יפה על שלושת האיים הסמוכים. בשעות הצהריים נתחיל את דרכנו חזרה ונבקר בדרך בטירת סנטה ברברה (Santa Barbara Castillo), אשר נבנתה לשפתו של לוע הר הגעש. בטירה נבקר במוזיאון המהגרים ונזכה לתצפית מרשימה ויפה על האי לנזרוטה. נעצור ונבקר בדרכנו גם במצודת סן חוזה (Castillo De San Jose), שנבנתה על הצוק בכדי להגן על האי מפני שודדי ים. במצודה נבקר במוזיאון לאומנות מודרנית (Museo Internacional De Arte). לקראת שעות אחר הצהריים המאוחרות נגיע בחזרה למלוננו ללילה אחרון באיים המרתקים, ארוחת ערב במלון.

 

יום 10, יום ה', 6.12.18 לנזרוטה - ביתו של סזאר מנריקה - פוארטו דל כרמן - ציריך

day 10 foundation of cesar manrique

לאחר ארוחת הבוקר נפרד לשלום מהמלון על החוף שהיה ביתנו בשלושת הימים האחרונים ונצא בנסיעה קצרה לביקור ביצירת המאסטר של סזאר מנריקה: ביתו (Faundation Cesar Manrique), שהוא פרויקט המשלב בוטניקה, גיאולוגיה ואמנות. בבית זה הוא התגורר עד 1988, והוא נחשב כמונומנט למסר שלו: לשמר את היופי ולעצור את הקדמה. נסיים את הביקור שמסכם חלק ניכר מהאמנות שחווינו לאורך המסלול ונצא בנסיעה קצרה לעבר פוארטו דל כרמן (Puerto Del Carmen), זהו אתר נופש לאורך חוף הים הצלול בה נמצאים ומבלים מרבית תושבי ותיירי לנזרוטה, נהנה קצת מהשמש, האווירה הטרופית ומעט מנוחה לפני נסיעה לשדה התעופה בשעות אחר הצהריים לטיסת ערב לציריך.

ננחת בשדה התעופה בציריך (Zurich), בשעות הערב המאוחרות ונסע למלון בקרבת שדה התעופה למנוחה לקראת יום גדוש ומלא חוויות למחרת.

 

 

יום 11, יום ו', 7.12.18  ציריך - מפלי שטיין אם ריין - קוסטנץ' - תל אביב

day 11 stein am rhein

לאחר ארוחת הבוקר בבית המלון בציריך נצא בנסיעה קצרה לשטיין אם ריין (Stein Am Rhein), עיירה עתיקה מימי הביניים שקיבלה את שמה כמובן ממפלי הריין הידועים כעוצמתיים ביותר באירופה. נטייל בעיר הצנועה אך היפיפייה, נצפה על זרם המים האדיר בהם בכל שנייה חולפים למעלה מ 700 מטרים מעוקבים מגובה עצום של 21 מטרים. נעניק זמן חופשי לארוחת צהריים במגוון בתי הקפה והמסעדות האותנטיות הפזורים בכל רחבי העיר ולאחר מכן נמשיך בנסיעתנו לקוסטנץ (Contance), עיירה מיוחדת ויפה היושבת על שפת אחד האגמים הגדולים בגבול בין גרמניה לשוויץ ומעניקה חוויה פסטורלית שקטה ונעימה לסופו של טיול מרתק. נסייר ברחובות העיר, נראה את הבתים המיוחדים, בית העירייה ומעגן הסירות. בתום הסיור נפרד לשלום משוויץ ונצא בנסיעה קצרה לשדה התעופה בציריך לטיסת ערב בחזרה לישראל.

* הנחיתה בארץ, אחרי חצות (יום שבת 8.12.18).

 

 

 

 

הערות:

 1. תוכנית הטיול המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמה לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התוכנית מהווה מסגרת שלד וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של המדריכה ו/או של מנהל הטיול.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות בבתי המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. יש נושאים שאינם בשליטתנו, כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל לא ניתן במסגרת כרטוס קבוצתי להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות).
 4. ניתן לבחור מושב בתשלום בטיסות ת"א-ציריך-ת"א בעלות 80 אירו לאדם עבור מושב רגיל עם מקום נוסף לרגליים.
 5. ניתן לבחור בצ'ק אין באינטרנט מושב באתר סוויס החל מ- 24 שעות לפני ההמראה, ללא תשלום, בהתאם לזמינות.
 6. במידה וחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 7. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 8. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי מלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.
 9. הטבה מיוחדת לרישום מוקדם 13.07.18 : הנחה בסך 75 אירו, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול P.I.V ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!                                                                                          

                                                                                                                        

אצלנו זה אחרת

 

טיול תרבות באיים הקנאריים שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

 

 • סיורים ולינה בשלושה מהאיים הקנאריים
 • הדרכה מורחבת - עם מומחית לאזור על טבע, צומח, ארכיטקטורה, אומנות ותרבות מתוך התפיסה של קשרי תרבות תבל: "להבין" מקום ולא רק לראותו!
 • דגשים ותוספות בתוכנית: האיים הקנאריים הלא-מוכרים ו"הלא-תיירותיים"
 • לינה בארבעה בתי מלון לאורך כל הטיול, ברמת 4 ו- 5 כוכבים
 • טיסות בינלאומיות בחברת סוויס
 • יום ביקור מלא בשוויץ כולל כניסות לאתרים כפי שמופיע במסלול
 • שייט במעבורת מגראן קנאריה לטנריף
 • טיסת פנים, מטנריף ללנזרוטה
 • כניסות לאתרים רבים וייחודים שאינם מופיעים במסלולים הרגילים שיוצאים מישראל
 • מנהל טיול הדואג לפרט ולפרטים*
 • מפגש הכנה מיוחד לפני הטיול, הכולל הרצאת מבוא
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
 • הכל כלול במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals)
 • זמן הטיול מנוצל בצורה מרבית - אין זמן חופשי במהלך הטיול
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הנפשי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • הנחה בסך 75 אירו למטייל ו- 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה
 • טיפול I.P. ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים

תנאים ומחירים

 

מחיר הסמינר:  

2,695€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
2,795€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
2,895€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים
2,995€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 13.07.18: 75 € לנוסע, 6 תשלומים וליווי P.I.V בנתב"ג!
הנחה לנרשמים בין 14-31.07.18: 30 הנחה לנוסע ו- 4 תשלומים
למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז
(מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.01.15)

 

המחיר כולל:

 • טיסות: טיסות בינלאומיות סדירות בחברת סוויס, וטיסת פנים.
 • לינה: בתי מלון ברמת 4 ו- 5 כוכבים.
 • כלכלה: חצי פנסיון (למעט בשוויץ).
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג ומעבורת כמפורט בתכנית.
 • הדרכה: מדריכה בכירה מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומנהל ארגוני (יציאת המנהל מותנת ב - 22 מטיילים לפחות).
  - מפגש הכנה מקיף בארץ כולל הרצאת רקע.
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות.
  - דמי כניסה לכל האתרים שבתכנית.
  - תשר לכל נותני השירותים המקומיים.
  - לנרשמים עד 13.07.18:
  75€ הנחה, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וליווי P.I.V לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים.

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 470 €.
 • מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חב' התעופה (המחיר כיום כ- 95 €)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית.
 • הוצאות בעלות אופי אישי: (כביסה, שתייה, טלפון בידור וכו')
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול.
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק והביטחון, החל מ- 1.07.18
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכת הטיול (נהוג כ – 3 אירו ביום).

 

נהלי רישום ותשלום:

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038,

או במשרדי קשרי תרבות תבל. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100€ למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: הושבה בטיסה ועוד), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.  יציאת הטיול מותנית במינימום 15 מטיילים משלמים.          טל"ח.

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות: 1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

גלרית תמונות

Day 1 - Las Palmas
Day 2- Maspalomas
Day 3 - Cruz de tejeda
Day 4 - Santa Cruz De Tenerife
Day 5 - Teide National Park
Day 6 - Guimar Piramides
Day 7 - Lanzarote
Day 8 - Timanfaya National Park
Day 9 - Jardin de cactus
Day 10 - Foundation of Cesar Manrique
Day 11 - Stein Am Rhein
Canary

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze