לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

לונדון - סמינר דואט: אמנות הציור ואמנות הבלט

 • יציאה בתאריכים: 20.12.19 - 15.12.19
 • משך הטיול: 5 ימים

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

לונדון - סמינר דואט: אמנות הציור ואמנות הבלט

 • יציאה בתאריכים: 20.12.19 - 15.12.19
 • משך הטיול: 5 ימים

מסלול הטיול

 בהדרכת מומחים לאמנות ולאמנות הבלט:

gilitevegi

ד"ר גילית איבגי - מרצה בנושאי תולדות האמנות והתרבות המערבית. חוקרת היסטוריה של מוזיאונים. מדריכה ותיקה ומנוסה.

 

 

 

 

 

guynew

גיא באום - מומחה לאמנות הבלט, בוגר בהצטיינות של אוניברסיטת רומאמפטון בלונדון - חוד החנית של חקר המחול בבריטניה. מרצה מבוקש למוסיקה קלאסית, ואמנות הבלט מהיבטים מוסיקאליים, סוציולוגים ועוד.

 

 

 

 

 

 

בלונדון המקושטת והזוהרת לקראת שנה אזרחית חדשה, מגיעות עונת אמנויות הבמה ועונת תערוכות האמנות לשיאן.

רנסנס ובארוק, אימפרסיוניזם ואמנות המאה ה- 20 יוצרים קומפוזיציה איכותית ורבת טעמים. בסיור קצר ומרוכז, נבקר באופן מודרך בתערוכות, ונקבל הדרכה לקראת המופעים. בשלושה ערבים נצא עם גיא לחוות קשת מושלמת של מיטב אמנויות הבמה: אופרה, תיאטרון מחול ובלט ניאו-קלאסי.

המופעים יוצרים שלושה נושאים אשר יהוו את צירי הסמינר כולו:

 1. טרגדיה ונפש האדם
 2. אגדה וגלגוליה
 3. סגנון אמנותי וסגנון כוריאוגרפי

בבקרים שלפני המופעים יתקיימו הרצאות הכנה של גיא אשר יארח לפרקים את  גילית, עם מצגות וקטעי וידאו.

 

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום א' 15.12.19 ת"א - לונדון - אוסף וואלאס

k 19 0004 1

טיסה ישירה מתל אביב בשעות הבוקר, תביא אותנו לבירת הממלכה המאוחדת לונדון (London). נצא משדה התעופה הית'רו בנסיעה לאזור המלון. חצי קבוצה תתחיל מידית סיור עם גילית באוסף וואלאס (Wallace Collection). המחצית השנייה של הקבוצה תקבל את אותו סיור מאוחר יותר. מדובר באוסף לאומי אשר נוצר במאות ה- 18 וה- 19 על ידי אנשי אצולה אנגלים, והוענק לאומה בסוף המאה ה- 19. באוסף יצירות של גדולי המאסטרים האירופאים, ביניהם רמברנדט, האלס, ריינולדס וגיינסבורו, ואוסף נפלא של ציורי רוקוקו צרפתי. המכלול כולו אסתטי-יוקרתי, וכולל פריטים רבי יופי מפורצלן, זכוכית אבנים יקרות וחומרים נוספים.

ריכוז יצירות אמנים-גאונים יאפשר לנו לחקור את אחת מסוגיות היסוד של הסמינר: סגנונו האישי של היוצר על רקע זמנו ותקופתו. מה הופך אמן למאסטר דגול וגדול?

בית המלון שלנו נמצא במיקום מצוין על רחוב אוקספורד, במרחק הליכה קצר מ-Wallace Collection , וזאת במרכז לונדון. בסיום הסיור נשוב אליו ובו נשהה בארבעת הלילות הקרובים.

 
יום 2, יום ב' 16.12.19 הגלריה הלאומית לאמנות ובית האופרה המלכותי - האופרה "אותלו"

k 19 0003 2 1

לאחר ארוחת הבוקר נתכנס להרצאת הכנה של גיא לקראת האופרה "אותלו" בבית האופרה של לונדון. האופרה "אותלו" היא אחת מיצירות המופת האחרונות של המאסטרו ג'וזפה ורדי, המאופיינת במוטיבים מוזיקאליים המעמיקים את הממד הפסיכולוגי של הדמויות, בדרכם לתהומות הקנאה הרומנטית. עיבוד המחזה השייקספירי נחשב גם אחד התפקידים המאתגרים ביותר עבור כל טנור בתפקיד הראשי, בעוד תפקיד הנבל "יאגו", דורש מהבריטון וירטואוזיות דרמטית.

לאחר ההרצאה נצא עם גילית לסיור בגלריה הלאומית, בו נעסוק במוטיבים של טרגדיה, דרמה ופסיכולוגיה באמנות. במרכז הסיור נתבונן בקנאה ובתוצאותיה האכזריות בציור המנייריסטי של הצייר ברונזינו, צייר החצר של קוזימו דה מדיצ'י הדוכס הגדול.

בשעות הערב נצא לאזור קובנט גארדן לבית האופרה המלכותי (Royal Opera House), בלב ליבה של לונדון. נצפה באותלו בביצוע כוכבי האופרה גרגורי קונדה וארמונלה יאהו.

(המופע מתחיל בשעה 19:30, נמשך כשלוש שעות ועשר דקות, כולל הפסקה אחת)

 

יום 3, יום ג' 17.12.19 טייט בריטיין - מופע תיאטרון המחול "הנעליים האדומות"

k 19 0002 3 1

לאחר ארוחת הבוקר נתכנס להרצאת הכנה של גיא לקראת מופע תיאטרון המחול, "הנעליים האדומות". מרכז המחול המודרני בלונדון (Sadler’s Wells) מארח כמדי שנה את להקתו ויצירותיו של מת'יו בורן. הכוריאוגרף עטור הפרסים, אשר יצר את הפקת המחול המצליחה בכל הזמנים - "אגם הברבורים" (משנת 1995 כשהברבורים מגולמים ע"י גברים), נוהג לעבד מחדש יצירות קלאסיות וגם קלאסיקות קולנועיות. גם הפעם, בעיבודו לקלאסיקה הקולנועית "הנעליים האדומות" משנת 1948, בורן מספר סיפור בצורה צבעונית, שנונה ומרגשת, המדגישה את האווירה ההוליוודית והצבעוניות של להקת "הבלט הרוסי" של דיאגילב.

 

לאחר ההרצאה נצא בנסיעה למוזיאון טייט בריטיין (Tate Britian). בשנת 2000 התפצלה גלריית טייט הלונדונית לטייט בריטיין וטייט מודרן. הגלריה מציגה אמנות בריטית החל מן המאה ה- 15, ובו נמצאת מיטב היצירה האנגלית במאות ה- 19 וה- 20. כאן נעסוק בעיקר בעולם היופי והאגדה ביצירה הפרה רפאלית האנגלית ובניפוצו האכזרי באמנות האנגלית במאה ה- 20. בנוסף נעסוק בסימפוניות הציוריות של טרנר, מגאוני ציורי הים של כל הזמנים.

בערב נצא למופע תיאטרון המחול "הנעליים האדומות".

(המופע מתחיל בשעה 19:30, נמשך כשעתיים, וכולל הפסקה אחת של כ- 20 דקות)

 

יום 4, יום ד' 18.12.19 הגלריה הלאומית (ביקור שני) - ושלישיית מופעי בלט  

k 19 0000 4

לאחר ארוחת הבוקר, נתכנס להרצאה לקראת שלישיית מופעי הבלט בערב. הבלט המלכותי של לונדון מבצע שלוש יצירות של שלושה מאסטרים בסגנונות שונים. המערכה השלישית מתוך "ריימונדה", Grand Pas Classique, מערכה קלאסית ענקית בכוריאוגרפיה של מריוס פטיפה למוזיקה של אלכסנדר גלזונוב. "קונצ'רטו", בלט מוזיקאלי ווירטואוזי של הכוריאוגרף הבריטי קנת' מקמילן, למוזיקה של שוסטקוביץ'. "וריאציות אניגמה", של המלחין אדוארד אלגר מועבדת לבלט תיאטרלי ומשעשע מאת הכוריאוגרף המייסד של הבלט המלכותי בלונדון, סר פרדריק אשטון.

לאחר ההרצאה נשוב אל הגלריה הלאומית, ונתחקה אחר גלגולי סגנון אישי ואישיותי של אמן במסגרת הסגנון הכללי התקופתי. מן החידה הגדולה של נבכי זכרונו של לאונרדו, וכמיהתו של בוטיצ'לי אל אהובה אפלטונית, ועד השאלה טורדת המנוחה המזינה עוד ועוד סרטים וספרים: מה בדיוק ארע לוואן גוך המתבונן חבוש אוזן במראה. האישיות והביוגרפיה, אשר נדחקו בתקופות מסוימות לשוליים, ישובו בסיורנו אל מרכז הבמה. נסיים את הסיור ונשוב למלון למנוחה לקראת המופעים בערב.

(המופע מתחיל בשעה 19:00, נמשך כשעתיים, וכולל שתי הפסקות של כ- 20 דקות כל אחת)

 

 

 

יום 5, יום ה' 19.12.19 המוזיאון הבריטי - וטיסה לת"א

k 19 0001 5

לאחר ארוחת הבוקר במלון, צפויה לנו הרצאת אורח מרגשת של רקדן/ית (כפוף לאישור מוקדם) בהנחייתו ובתרגומו של גיא. בתום הרצאת האורח נשמע הרצאת הכנה ומבוא עם מצגת בת רבע שעה מפי גילית, לקראת הביקור במוזיאון הבריטי.

לאחר ההרצאות נצא אל המוזיאון הבריטי, הוא המוזיאון הלאומי והאנציקלופדי הראשון.

במרכז סיורנו אולם "השיש של אלגין" Elgin Marbles. היזהרו לא להשתמש בביטוי זה באתונה, שם הפסלים נקראים

"The Parthenon Marbles". מדובר באוצר מדרגה ראשונה. זהו קודש הקודשים של הפיסול הקלאסי. כאן ננסה להתחקות, ברוח הסמינר שלנו, אחר הפסל הגדול פידיאס. מי היה הרב אמן הזה, שהצליח לנסח ולזקק את עקרונות אתונה בתקופתה הטובה ביותר, לפסלים ותבליטים. נתקרב אל הקפלים, אל תיאורי השרירים, ואל הקומפוזיציות המותאמות עם האדריכלות. לאחר הביקור במוזיאון, כל אחד לפי טעמו יוכל להמשיך לחקור את המוזיאון או את העיר. בשעות הערב המוקדמות נצא אל שדה התעופה הית'רו, לטיסה ישירה חזרה ארצה אליה נגיע לפנות בוקר.

 

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הטיול המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. לונדון עשירה בתערוכות ובאירועים. נוכל לתת המלצות למי שיעדיפו לוותר על זמן המנוחה, אם כי מאוד מומלץ להגיע רעננים למופעים. יתכן שלתערוכת אוצרות תות אנך אמון אשר תוצג בגלריה סאצ'י Saatchi צריך יהיה להזמין כרטיסים מראש.
 3. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהייה כמובן מקלחת או אמבטיה).
 4. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 5. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדרים שביקשתם.
 6. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 7. חברות התעופה החלו לאחרונה במודל של תמחור דינמי ברכישת הושבה, כלומר מחירי ההושבה יהיו נתונים לשינויים מצד החברה מעת לעת, מיעד ליעד, ומטיסה לטיסה.
 8. כל הבקשות להושבות יטופלו לאחר כרטוס בהתאם לזמינות המושבים. על המעוניינים בכרטוס מוקדם, על מנת להבטיח מקום הושבה מראש טרם הכרטוס הקבוצתי, לקחת בחשבון כי במקרה של ביטול השתתפות, תתווסף עלות ביטול כרטיסי הטיסה לעלות הכוללת, בהתאם לתנאי הביטול.
 9. הזמנת הטיסות הקבוצתית היא בחברת בריטיש איירוויס. המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי ויקוזז מהמחיר 210 £ לאדם ולא ייגבו מסי נמל, דלק וביטחון.
 10. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי מלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.
 11. המופעים הינם במסגרת תוכנית המנויים של בתי האופרה, ולכן הכרטיסים שמורים לנו עד 8.08.19. אשר על כן, מומלץ להקדים ככל האפשר את הרישום וההזמנה.
 12. מחירי המופעים אינם כלולים במחיר, ניתן לבחור את הקטגוריה והמחיר לכל אירוע - פרטים בנספח אירועים.
 13. ההרצאות פתוחות לכל המשתתפים, גם אם לא רכשו כרטיסים לאירוע.
 14. אנו ניצור אתכם קשר לאחר ההרשמה לאישור הזמנת הכרטיסים לאירועים שיתקיימו בערבים.

     טל"ח

                                                                                                                        

אצלנו זה אחרת

 

לונדון החגיגית בשיא עונת התרבות חוויה לימודית ורגשית, איכותית וייחודית רק ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! תוכנית ייחודית ומקורית בה תיהנו מ:

 

 • צוות מדריכים מקצועיים המומחים לאמנות הציור ואמנות הבלט
 • אירוח במלון ברמת 4 כוכבים במרכז לונדון
 • שלושה מופעים לבחירה בערבים
 • הדרכה במוזאונים נבחרים
 • הרצאות עומק על מופעי הערב להעשרה ותוכן נרחב
 • מפגש הכנה מיוחד לפני היציאה לטיול הכולל הרצאות
 • מנהל סמינר הדואג לפרט ולפרטים
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • תמורה מלאה לכספך! ולא פחות חשוב - כל היתרונות במחיר אטרקטיבי
 • הטבות מיוחדות לנרשמים עד 8.08.19:  כרטיס חינם ל"שלישיית מופעי בלט" ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה

"קשרי תרבות תבל" חוויה מתרבות אחרת !

תנאים ומחירים

 

מחיר הסמינר:  

1,995 £ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
2,095 £ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
2,195 £ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים       
2,295 £ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

 

בה מיוחדת לנרשמים עד 8.08.19: כרטיס חינם ל"שלישיית מופעי בלט" ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה מטייל מתמיד עם  "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע איתנו לחו"ל אחרי 1.01.16. למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 £ עבור הטיול הראשון, ועוד 10 £ לכל טיול נוסף.

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסת סדירות וישירות ללונדון.
 • לינה: מלון מרכזי, ברמת 4 כוכבים.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הטיול.
 • תחבורה: הסעות על פי התכנית.
 • הדרכה: שני מדריכים מצוות ההדרכה של "קשרי תרבות תבל" ומנהל ארגוני.
  - מפגש הכנה מורחב בארץ
  - הרצאות הכנה למופעים המוסיקליים
  - מערכת שמע קבוצתית, כולל אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית
  - מסים עירוניים
  - תשר לנותני שירות מקומיים
  - הטבה מיוחדת לנרשמים עד 08.8.19: כרטיס חינם ל"שלישיית מופעי בלט" - ו 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת ליחיד בחדר זוגי בסך 575 £.
 • מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י
 • חב' התעופה. (המחיר נכון ל- 24.7.19: כ- 195 £)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית.
 • כניסות למופעים בערבים
 • הוצאות בעלות אופי אישי: (כביסה, שתייה, טלפון וכו').
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול.
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל,  הדלק והביטחון, החל מתאריך 18.7.18.
  - ** ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו מסיבה כל שהיא במהלך הטיול.
  - תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 ליש"ט למטייל ליום).

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל או בדואר: רח' ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038.

טל' 072-211-6888, פקס 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

 אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר שדמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 £ למטייל (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 30-20 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 19-14 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 13-7 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 85% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ- 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.   יציאת הטיול מותנית במינימום 20 משתתפים.              טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שיתאימו לך פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה מאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ולכל מצב רפואי. כך תהינו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:

 1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים  ושרותי התיירות השונים בארץ היעד
 2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם.  טל"ח

גלרית תמונות

 
k-19_0000_4
k-19_0001_ 5
k-19_0002_3_1
k-19_0003_2_1
k-19_0004_1

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze