לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

צפון הודו - סמינר מטייל בין מורשת תרבותית, דת והיסטוריה

 • יציאה בתאריכים: 18.02.20 - 02.02.20
 • משך הטיול: 17 יום

צפון הודו - סמינר מטייל בין מורשת תרבותית, דת והיסטוריה

 • יציאה בתאריכים: 18.02.20 - 02.02.20
 • משך הטיול: 17 יום

מסלול הטיול

 

avihobareyal

ד"ר אביהו בר איל - היסטוריון, בוגר הסורבון בפריז. מרצה בקורסים של מלווי קבוצות, במסגרות שונות ובהשתלמויות מורים. מדריך בטיולי עומק וסמינרים מטיילים שנים רבות.

 

 

 

 

 

 

itzikherman

מר איציק הרמן  -  אדריכל וגיאוגרף, בעל תואר שני בתולדות האמנות, בוגר מגמת מזרח אסיה באוניברסיטה העברית. מתמחה בשימור מבנים ומרצה לאמנות ואדריכלות.

 

 

 

 

 

 

הודו היא עולם אחר, שונה מכל מה שאנחנו מכירים. זו תרבות בת 5,000 שנה שהגיעה לשיאים בכל התחומים. בטיול המיוחד הזה בצפון הודו נחשף לתרבות הייחודית והעשירה שלהם. נבקר בארמונות מהאגדות, נתוודע לדתות ופולחנים שאינם מוכרים, ננסה להבין את תפיסת העולם המיוחדת ואת "הרוחניות" שבהוויה ההודית, נתפעל מיצירות ארכיטקטוניות שתשארנה אותנו פעורי פה. נטייל בשווקים הססגוניים ונטעם ממאכלי המטבח ההודי העשיר, נתבשם מהריחות והתבלינים, נסתנוור מהצבעוניות הססגונית של הרחוב המקומי ונצלול לנבכי ההוויה ההיסטורית ההודית כדי לנסות ולהבין כיצד רב גוניות כה גדולה מצליחה לקיים דמוקרטיה מופתית.

הצטרפו לסמינר מטייל יחיד מסוגו בצפון הודו !!!

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום א', 2.2.20,  תל אביב - דלהי

k 0013 day1נצא מת"א בשעות הלילה בטיסה ישירה אל נמל התעופה הבינלאומי של דלהי (Delhi). העיר מציעה מיזוג מיוחד במינו בין עיר מוסלמית עתיקה וצפופה לכרך מודרני, עשיר ומטופח. עיר זו עם אוכלוסייה של כ- 18 מיליון תושבים, מהווה מרכז כלכלי, תעשייתי ופוליטי חשוב. דלהי הינה מקום מרתק בה אפשר לחוות ללמוד וליהנות מאחד ההיבטים של החיים בהודו.

 

 

 

 

 

  

 יום 2, יום ב', 3.2.20, דלהי

k 0012 day2לאחר הנחיתה בדלהי, בשעות הבוקר נתחיל את סיורנו בבירת הודו. נבקר בקבר הקיסר הומאיון, הקיסר השני בשושלת המוגולית. מבנה הקבר שלו מבשר את הבניה המונומנטלית של השושלת המוגולית (מאות 16-17) ששיאה בטאג' מאהאל שבאגרה. נמשיך לאתר השריפה של  גופתו של גנדהי שנרצח בינואר 1948 ומשם נצא לסיור בדלהי החדשה (New Delhi) שנבנתה ע"י הבריטים כבירת הודו. נראה את "שער הודו" וניסע לאורך ה"נתיב המלכותי" (Rajpath). נראה את בית הפרלמנט של הדמוקרטיה הגדולה בעולם ונצפה אל מתחם בית הממשלה וארמון הנשיאות. נמשיך למלוננו בבירת הודו. ארוחת ערב ולינה בדלהי.

 

 

 

 

 

יום 3, יום ג', 4.2.20, דלהי

k 0011 day3נתחיל את היום בהודו המוסלמית ונבקר במסגד הגדול של דלהי. נמשיך לשווקים של דלהי, הגדולים ביותר באסיה ונערוך סיור קולינרי שיאפשר לנו לטעום אוכל רחוב הודי (מבלי להסתכן, תוך שמירה מירבית על ההיגיינה). אחר הצהריים נבקר במקדש אקשרדם (Akshardam) - קומפלקס מודרני מגלומני שישמש כפתיחה טובה להיכרות עם הדת ההינדית. לינה וארוחת ערב בדלהי.

 

 

 

 

 

 

יום 4, יום ד',  5.2.20,  דלהי

k 0010 day4נתחיל את היום במקדש הבהאי של דלהי הידוע בכינויו "מקדש הלוטוס" על שום צורתו הארכיטקטונית. משם נמשיך לאתר קוטב מינר - האתר המוסלמי הראשון בדלהי, מהמאה ה- 11 ובו צריח מיוחד ושרידי המסגד מאותה תקופה. נסיים את היום במוזיאון מיוחד - מוזיאון הסנסקריט ובו יצירות קרמיקה מדהימות ושאר חפצי חן מעניינים. בערב נצא למופע אור-קולי במבצר האדום של דלהי. לינה וארוחת ערב בדלהי.

 

 

 

 

 

 

יום 5,  יום ה', 6.2.20, דלהי - אודייפור                                                                      

k 0009 day5נסיים את ביקורנו בדלהי במבנה מאד ייחודי - באר המדרגות (Agrasen Ki Bauli). מבנים מסוג זה מאפיינים את כל צפון הודו הצחיחה ובדלהי השתמר אחד מהם, מדהים ביופיו. משם נמשיך לנמל התעופה של דלהי ונטוס לאודייפור (Udaipur) שבמדינת רג'סטן - ארץ הנסיכים. רג'סטן היא ארץ האגדות של הודו ואודייפור היא היהלום שבכתר. לאחר הנחיתה ניסע לאחת הגבעות השולטות על העיר ונעלה לתצפית ברכבל. המראה שיתגלה מסביר מדוע זו העיר היפה ביותר ברג'סטן. היא שוכנת לחופם של שני אגמים שמחוברים ביניהם בתעלה. הנוף עוצר נשימה. משם נמשיך למלוננו לארוחת ערב.

 

 

 

 

 

יום 6,  יום ו',  7.2.20, אודייפור,  ארמון המהרג'ה - שייט באגם פיצו'לה - גן העלמות

k 0008 day6נתחיל את היום בביקור מרתק בארמון המהרג'ה (Mehrangarh Palace) של אודייפור, שהוא הגדול והמפואר שבארמונות רג'סטן. לאחר מכן נצא לשייט באגם פיצו'לה ונעצור באחד האיים שבו יש גן מטופח וארמון קטן. נחזור העירה לביקור בגן העלמות(Sahelon Ki Bari) , הגן שנבנה לכבודן של 48 עלמות הארמון. נסיים את היום בשווקי העיר נתרשם מהצבעוניות, ההתנהלות, הריחות והניחוחות. נתוודע לציורי המיניאטורות בבית ספר לציור שכה אופייניים לרג'סטן בפרט ולהודו בכלל. לינה וארוחת ערב באודייפור.

 

 

 

 

  

 

 יום 7, יום שבת, 8.2.20, אודייפור,  מוזיאון הפולקלור - אקלינגז'י - סדנת בישול הודי

k 0007 day7לאחר ארוחת הבוקר נצא למוזיאון הפולקלור (Folklore Museum) שייתן לנו מבט על צורות לבוש, אומנויות שונות ואורח החיים ברג'סטן. אחר כך נסע לעיירה אקלינגז'י (Eklingji), שם נבקר במקדש לאל שיווה שנבנה במאה ה- 8 ומתקיים בו פולחן מיוחד שמושך עולי רגל רבים. נחזור לאודייפור ונסיים את היום בסדנת בישול הודי. לינה וארוחת ערב באודייפור.

 

 

 

 

 

 

יום 8, יום א', 9.2.20, אודייפור - ג'ייפור - סרט בקולנוע מקומי

k 0006 day8לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לשדה התעופה לטיסה קצרה לג'ייפור (Jaipur) בירת מדינת רג'סטן. ג'ייפור מכונה גם "העיר הוורודה" בגלל צבע האבן המקומית. זו עיר מתוכננת מהמאה ה- 18, בנויה ברחובות שתי וערב שחלקם מאוד רחבים כדי שתהלוכת הפילים של המהרג'ה תוכל לעבור בהם בנוחיות. נבקר בארמון העיר של המהרג'ה (City Palace) ובמצפה הכוכבים הסמוך (Jantar Mantar Observatory), שהוא מלאכת מחשבת של מחקר אסטרונומי. לעת ערב נלך לראות סרט, בחברת המקומיים, באחד מבתי הקולנוע הגדולים ביותר בהודו. לינה וארוחת ערב בג'ייפור.

 

 

 

 

 

יום 9, יום ב', 10.2.20, טירת אמבר - רכיבה על פילים - ארמון הרוחות ומופע תיאטרון בובות

k 0005 day9לאחר ארוחת בוקר נצא לביקור בטירת אמבר (Amber Castle) השוכנת על גבעה השולטת על האזור. ננסה לעלות אליה על גבי פילים (מותנה באישור). בטירה נתרשם מהארכיטקטורה המיוחדת שבה יש שימוש במראות כדי להשיג אפקטים מיוחדים. לאחר הביקור נחזור העירה ונבקר בארמון הרוחות (Hawa Mahal) ששימש את נשות ההרמון לצפייה בתהלוכות מבלי שתתגלינה לקהל. נקדיש זמן גם לשווקי העיר ובעיקר למלאכת המחשבת שבשיבוץ אבני החן שהיא ייחודית לג'ייפור. בערב נצפה במופע תיאטרון בובות המאפיין את רג'סטן ונסעד במסעדה מקומית. לינה בג'איפור. 

 

 

 

 

 

יום 10, יום ג', 11.2.20, ג'איפור - ואראנאסי

k 0004 day10נסיים את ביקורינו בג'איפור ונצא אל טיסת צהריים שתוליך אותנו לוואראנאסי (Varanasi) - נשמתה של הודו. זו העיר הקדושה ביותר להינדים, וכל הינדי מאמין רואה חובה לעצמו להגיע אליה לפחות פעם בחייו, לטבול במימי הגנגס ולסגוד לאל שיווה במקדש הזהב. אם אפשר, גם למות בוואראנאסי זו מצווה גדולה, כי אז אפרך יפוזר בגנגס. נתמקם במלוננו ואחר כך נצא לגדות הגנגס, נראה את הטובלים ונצפה בטקס הבאת המנחה לאלה גנגה. לינה וארוחת ערב בוואראנאסי.

 

 

 

 

 

 

 

יום 11,  יום ד', 12.2.20,  ואראנאסי

k 0003 day11נתחיל את היום מוקדם בבוקר בשייט על הגנגס הקדוש. נראה את ריטואל הטבילה, נראה את אתרי שריפת המתים. נמשיך למקדש שיווה (מקדש הזהב), המקום הקדוש ביותר להינדים, נצפה עליו (זרים, לא הינדים, אינם מורשים להיכנס), נבקר גם במקדש "אמא הודו" – מקדש שמהטמה גנדהי יזם את הקמתו ומסמל את הלאומיות ההודית המודרנית. אחר הצהריים ניסע לסרנת (Sarnath), מקום הולדת הבודהיזם. שם נשא בודהא את דרשתו הראשונה. נבקר במתחם הכולל את הסטופה הגדולה (מהמאה ה- 3 לפנה"ס), נראה את גן הצבאים, נראה את העץ תחתיו ישב בודהא, ונבקר כמובן במקדש. לינה וארוחת ערב בוואראנאסי.

 

 

 

 

 

יום 12,  יום ה', 13.2.20,  ואראנאסי - קאג'וראהו 

k 0002 day12נתחיל את היום בשעה מוקדמת כדי להשתתף בסדנת יוגה של צחוק על שפת הגנגס. נחזור למלון לארוחת בוקר ונמשיך לשדה התעופה של ואראנאסי לטיסה לקאג'וראהו (Khajuraho). כפר נידח אשר התגלה בו מכלול מקדשים שהיו מכוסים בצמחיה ע"י שני קצינים בריטיים. על קירות המקדשים התגלה אמנות גילוף באבן מדהימה שבחלקה הגדול עוסקת בפולחן האהבה. אין לזה אח ורע בשום מקום אחר בהודו. אנחנו נבקר במקדשים ונתרשם מהסצנות המגולפות עליהם, וכמובן נבהיר את פשרן. לינה וארוחת ערב בקאג'וראהו.  

 

 

 

 

 

 

יום 13, יום ו', 14.2.20,  קאג'וראהו - אורצ'ה - אגרה

k 0001 day13לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה באוטובוס לאורצ'ה (Orchha). נעבור באזורי השדה של הודו, נתרשם מהכפרים ולעת צהריים נגיע לאורצ'ה. זו אחת העיירות המעניינות בהודו. הזמן כאילו קפא בה. היא משופעת בארמונות עם ציורי קיר שנבנו על ידי הנסיכים המקומיים. נבקר בהם, נתרשם משפע הנושאים שהם עוסקים בהם וגם מהסגנון הארכיטקטוני המיוחד שלהם. נמשיך לג'אהנסי (Jhansi) וממנה נעלה על הרכבת המהירה לאגרה (Agra). לינה וארוחת ערב באגרה.

 

 

 

 

 

 

 יום 14, יום שבת,  15.2.20, אגרה - גני ראם באג - איטימד אוד דאולה - טאג' מאהאל

k 0000 day14אגרה הייתה בירת הקיסרות המוגולית במאות 16-18 והיא משופעת במונומנטים, חלקם נחשבים ליפים בעולם. נתחיל את היום דווקא באתר הכביסות שעל שפת הנהר. זה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום בהודו ואתרים כאלה מצויים בכל מקום בהודו בו יש מקווי מים. אלה הן מכבסות מסחריות. מהיום היום והעכשווי, נחזור 500 שנים לאחור לקיסר המוגולי הראשון ונבקר בגנים שהוא עיצב באגרה. הגנים בתפיסה המוסלמית הם בבואה של גן עדן ולכן זו היתה היצירה הראשונה שהמוגולים יצרו בהודו. נתחיל את סיורנו בפנינה ארכיטקטונית איטימד אוד דאולה (Itimad Ud Daula) הידוע גם בכינויו "הטאג' הקטן". הוא נבנה כמוזוליאום ע"י אשת הקיסר ג'הנגיר עבור אביה שהיה יד ימינו של הקיסר. נמשיך למבצר האדום של אגרה, מתחם המוקף חומה גבוהה והוא מהווה מעין עיר קטנה שיש בה ארמונות, מסגדים ומרחצאות. שם גם נכלא הקיסר שה ג'יהאן שבנה את הטאג' על ידי בנו והושלך לחדר שממנו יכול היה להשקיף לקבר אשתו האהובה, הטאג' מאהאל (Tagh Mahal). שם גם נשלים את סיורנו במה שמוגדר כיהלום של אגרה. אנו נתרשם מההרמוניה העיצובית של המבנה והמתחם שמסביבו וכמובן שנקדיש זמן לסיפור האהבה המופלא הזה שבין הקיסר לאשתו עבורה הוא בנה את המוזוליאום האדיר. לינה וארוחת ערב באגרה.

 

 

 

יום 15, יום א' 16.2.20, אגרה - פטפור סיקרי - דלהי - אמריצאר

k 0016 day15נצא בבוקר לאתר פטפור סיקרי (Fatehpur Sikri), שם בנה הקיסר המוגולי אקבר את בירתו (סוף המאה ה- 16). אך לאחר שהושלמה הבניה הסתבר שבאזור אין מספיק מים לקיים חיי חצר פעילים והמקום ננטש. כל הבניינים נותרו שלמים ויוצרים מכלול נהדר שבו יש שילוב בין אלמנטים עיטוריים מוסלמים והינדים שמעידים על הניסיון לגשר בין שתי התרבויות. משם נמשיך לשדה התעופה של דלהי ונטוס לאמריצאר (Amritsar) - המרכז הדתי הקדוש ביותר לסיקים. לינה וארוחת ערב באמריצאר.

 

 

 

 

 

 

יום 16, יום ב', 17.2.20, אמריצאר

k 0015 day16נתחיל את היום בגני ג'אליאנוולה (Jallianwalla) שם טבחו הבריטים במפגינים מקומיים ב- 1919. משם ניכנס למקדש הזהב של אמריצאר, המקום הקדוש ביותר לסיקים. במרכז המקדש מוצג הספר הקדוש שהוא נשוא הפולחן (הדת הסיקית היא דת ספר). נראה את ההמונים הצובאים על פתח קודש הקדשים, טובלים לפני כן בבריכה הגדולה כדי להיטהר. נבקר גם במוזיאון "החלוקה" - מוזיאון חדש, יחיד מסוגו בהודו, עוסק בטרגדיה של חלוקת הודו ב- 1947. אחר הצהריים ניסע לווגה (Wagah), נקודת הגבול בין הודו לפקיסטן בה נערך כל יום אחר הצהריים טכס הזוי של הורדת הדגלים בשיתוף חיילים משתי המדינות האויבות. נחזור לאמריצאר. לינה וארוחת ערב באמריצאר.

 

 

 

 

 

יום 17, יום ג', 18.2.20,  אמריצאר - דלהי - תל אביב

k 0014 day17לאחר ארוחת הבוקר המוקדמת ניפרד מאמריצאר ונצא בטיסה לדלהי. משם נמשיך בטיסה בינלאומית של אייר אינדיה לארץ. ננחת בנתב"ג בשעות הערב המוקדמות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או מקלחת ו/או אמבטיה בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 4. בסמוך למועד הטיול אנו נדאג להנפיק לקבוצה אשרת כניסה להודו בעלות של 120 דולר לאדם.
 5. אשרת הכניסה ניתנת ע"י הרשויות המקומיות בהודו. למרות כל ההסכמים והתנאים הנוחים שנוצרו לקבלת אשרת כניסה לישראלים, אין החברה אחראית לאי מתן אשרה ע"י שלטונות הודו. הרשמת המטייל לטיול כמוה כהסכמה להגבלות אלו.  יש לוודא הדרכון בתוקף ל- 6 חודשים מיום הכניסה להודו, כולל 2  דפים ריקים.
 6. המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי - מהמחיר יקוזזו 900 דולר לנוסע.
 7. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדר שביקשתם.
 8. הזמנת הושבה הלוך חזור במחלקת תיירים בטיסות AIR INDIA ת"א-דלהי-ת"א כרוכה בתשלום כדלהלן: שורות 12-27 = 65 דולר לאדם. שורות 11 ו- 30 (סמוך ליציאת החירום) = 100 דולר לאדם.  שורות 27-39 (למעט שורה 30) ללא עלות.
 9. הושבה תינתן על בסיס מקום פנוי רק לאחר הכרטוס הקבוצתי
 10. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 11. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים, גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש, שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע אם הנכם מעוניינים להשתתף בסמינר מטייל זה - נא הקדימו הרשמתכם, ותיהנו גם מההטבות לרישום מוקדם
 12. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד לתאריך 30.6.19: הנחה בסך 75 $ ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה.     טל"ח                                                                                                                      

                                                                                                                                  

אצלנו זה אחרת

 סמינר מטייל מקיף בצפון הודו

חוויה מרגשת של מורשת תרבותית, אמנות, ארכיטקטורה ודת בנופים הקסומים של צפון הודו

רק ב"קשרי תרבות תבל"  לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!   

                                                         

 • שני מדריכים מקצועיים המומחים להודו, להיסטוריה, לתרבות, לארכיטקטורה ולאמנות
 • *מנהל/ת טיול הדואג/ת לפרט ולפרטים, בנוסף לשני המדריכים המקצועיים
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים, בזכות צוות ההדרכה המורחב
 • דגש מיוחד למפגש עם התרבות, המסורת ודופק החיים העכשווי של הודו הקלאסית
 • לינה בבתי מלון ברמת 5 כוכבים - מרכזיים
 • טיסות אייר אינדיה ישירות לדלהי ועוד 6 טיסות פנים בכדי לחסוך זמן יקר
 • סיור קולינרי ומופע אור קולי בדלהי
 • סרט קולנוע הודי ומופע תיאטרון בובות בג'אייפור
 • שייט באגם פיצו'לה באודייפור
 • מופע פולקלור אותנטי ומיוחד באודייפור
 • סדנת בישול אוכל הודי וביקור במטבח מקומי באודייפור
 • סדנת יוגה צחוק בוואראנסי
 • רכיבה על פילים לביקור בטירת אמבר
 • חצי פנסיון לאורך כל הטיול
 • מפגש הכנה לפני היציאה כולל הרצאת רקע
 • מקראה מהודרת על הודו, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אזניות אישיות לכל מטייל
 • כל אתרי הביקור כלולים במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול
 • אין זמן חופשי במהלך הטיול - הזמן מנוצל נטו
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

4,795 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה
4,995 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
5,295 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים
5,395 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

 

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 30.6.19: 75 דולר הנחה לנוסע ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה הטבה לנרשמים בין 1-11.7.19: 30 דולר לנוסע ו- 6 תשלומים. למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסך 25 דולר ועוד 10 דולר  לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי 1.1.16

 

המחיר כולל:

 • טיסה ישירה של “אייר אינדיה” אל דלהי וחזרה
 • מיסי נמל (נכונים להיום וכפופים לשינויים. יעודכן ביום הכרטוס)
 • בתי המלון ברמת 5*
 • חצי פנסיון לכל אורך הטיול
 • אוטובוס תיירים ממוזג
 • שני מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנית במינימום 25 מטיילים)
 • אשרת כניסה להודו
 • מקראה מהודרת בהפקה של קשרי תרבות תבל
 • מפגש הכנה בארץ
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לאתרים
 • 2 בקבוקי מים מינרלים לאדם ליום
 • תשר לנותני השירותים המקומיים
 • לנרשמים עד 30.6.19: הנחה של 75 דולר ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 995$
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי כגון: כביסה, שתייה, טלפון בידור וכו'
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל בניהם אשרת כניסה
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק  והביטחון החל מ- 2.6.19.
 • **ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 $ למטייל ליום).

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:   

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038,

או במשרדי קשרי תרבות תבל.  טל'  07-22-11-68-88 פקס. 09-7428885. מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 $ למטייל דמי רישום וטיפול, (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 7- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

    ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.   יציאת הטיול מותנית במינימום 20 משתתפים.                    טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת בטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו, יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל, בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל וגם בחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

מעתה ניתן לפנות אלינו גם ב-WhatsApp, שמרו ברשימת אנשי הקשר של הטלפון הנייד שלכם את המספר: 054-2177333

הערות:
1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד. 
2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

גלרית תמונות

k_0000_Day14
k_0001_Day13
k_0002_Day12
k_0003_Day11
k_0004_Day10
k_0005_Day9
k_0006_Day8
k_0007_Day7
k_0008_Day6
k_0009_Day5
k_0010_Day4
k_0011_Day3
k_0012_Day2
k_0013_Day1
k_0014_Day17
k_0015_Day16
k_0016_Day15

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze