לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

צפון הודו 2019 - סמינר מטייל בין מורשת תרבותית, דת והיסטוריה

 • יציאה בתאריכים: 18.02.19 - 31.01.19
 • משך הטיול: 19 יום

צפון הודו 2019 - סמינר מטייל בין מורשת תרבותית, דת והיסטוריה

 • יציאה בתאריכים: 18.02.19 - 31.01.19
 • משך הטיול: 19 יום

מסלול הטיול

 

avihobareyal

ד"ר אביהו בר איל - היסטוריון, בוגר הסורבון בפריז. מרצה בקורסים של מלווי קבוצות, במסגרות שונות ובהשתלמויות מורים. מדריך בטיולי עומק וסמינרים מטיילים שנים רבות.

 

 

 

 

 

 

itzikherman

מר איציק הרמן  -  אדריכל וגיאוגרף, בעל תואר שני בתולדות האמנות, בוגר מגמת מזרח אסיה באוניברסיטה העברית. מתמחה בשימור מבנים ומרצה לאמנות ואדריכלות.

 

 

 

 

 

 

הודו היא עולם אחר, שונה מכל מה שאנחנו מכירים. זו תרבות בת 5,000 שנה שהגיעה לשיאים בכל התחומים. בטיול המיוחד הזה בצפון הודו נחשף לתרבות הייחודית והעשירה שלהם. נבקר בארמונות מהאגדות, נתוודע לדתות ופולחנים שאינם מוכרים, ננסה להבין את תפיסת העולם המיוחדת ואת "הרוחניות" שבהוויה ההודית, נתפעל מיצירות ארכיטקטוניות שתשארנה אותנו פעורי פה. נטייל בשווקים הססגוניים ונטעם ממאכלי המטבח ההודי העשיר, נתבשם מהריחות והתבלינים, נסתנוור מהצבעוניות הססגונית של הרחוב המקומי ונצלול לנבכי ההוויה ההיסטורית ההודית כדי לנסות ולהבין כיצד רב גוניות כה גדולה מצליחה לקיים דמוקרטיה מופתית.

הצטרפו לסמינר מטייל יחיד מסוגו בצפון הודו !!!

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום ה', 31.1.19  תל אביב - מומבאי

1

נצא מת"א בשעות הבוקר בטיסה ישירה אל נמל התעופה הבינלאומי של מומבאי (Mumbay). עם הנחיתה נצא בנסיעה קצרה לבית המלון לארוחת ערב ולינה לקראת תחילת המסלול המרתק שמחכה לנו בצפון הודו.

 

 
 

 

 

יום 2, יום ו', 1.2.19 מומבאי - גבעת מלבר - אודייפור - עלייה ברכבל לתצפית

2

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר הגדולה בהודו, המרכז הכלכלי שלה והלב הפועם שלה. נעלה לגבעת מלבר (Malabar) ממנה נצפה על קו החוף של העיר עם גורדי השחקים והמרכז הכלכלי של הודו. נטייל בגנים התלויים, נבקר במקדש הג'ייני ונמשיך למרכז העיר ששמר על חזותו הקולוניאלית. לקראת צהריים נתקדם לעבר שדה התעופה ונטוס לאודייפור (Udaipur). לפני ההגעה למלון נצא לתצפית על העיר ואגמיה. נעלה ברכבל לאחת הגבעות הצופות על העיר ונתרשם מהמראות המרהיבים. לינה וארוחת ערב במלון באודייפור.

 

 

 

 

 

יום 3, יום שבת, 2.2.19 ארמון המהרג'ה - שייט באגם פיצו'לה - מופע פולקלור

3

אודייפור היא ארץ האגדות. היא יושבת על שפת שני אגמים שמחוברים ביניהם בתעלה. באגמים ישנם איים ועליהם ארמונות מפוארים. נתחיל את היום בביקור מרתק בארמון המהרג'ה (Mehrangarh Palace) של אודייפור, שהוא הגדול והמפואר שבארמונות רג'סטן. לאחר מכן נצא לשייט באגם פיצו'לה ונעצור באחד האיים שבו יש גן מטופח וארמון קטן. אחר הצהריים נשוטט בשווקי העיר ונתרשם מהצבעוניות, ההתנהלות, הריחות והניחוחות. נתוודע לציורי המיניאטורות בבית ספר לציור שכה אופייניים לרג'סטן בפרט ולהודו בכלל. נסיים את היום במופע פולקלור בארמון מקומי. לינה וארוחת ערב באודייפור.

 

 

 

 

יום 4, יום א', 3.2.19 גן העלמות - מוזיאון הפולקלור - אקלינגז'י - סדנת בישול הודי

4

נתחיל את היום בביקור בגן העלמות.(Sahelon Ki Bari)  הגן נבנה לכבודן של 48 עלמות כחלק מהנדוניה של הנסיכה.  נמשיך בנסיעה למוזיאון הפולקלור (Folklore Museum) שייתן לנו מבט על צורות לבוש, אומנויות שונות ואורח החיים ברג'סטן. אחר כך נסע לעיירה אקלינגז'י (Eklingji), שם נבקר במקדש לאל שיווה שנבנה במאה ה- 8 ומתקיים בו פולחן מיוחד שמושך עולי רגל רבים. נחזור לאודייפור ונסיים את היום בסדנת בישול הודי. לינה באודייפור.

 

 

 

 

 

 יום 5, יום ב', 4.2.19 אודייפור - ג'ייפור - סרט בקולנוע מקומי

5

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לשדה התעופה לטיסה קצרה לג'ייפור (Jaipur) בירת מדינת רג'סטן. ג'ייפור מכונה גם "העיר הוורודה" בגלל צבע האבן המקומית. זו עיר מתוכננת מהמאה ה- 18 בנויה ברחובות שתי וערב שחלקם מאוד רחבים כדי שתהלוכת הפילים של המהרג'ה תוכל לעבור בהם בנוחיות. נבקר בארמון העיר של המהרג'ה (City Palace) ובמצפה הכוכבים הסמוך (Jantar Mantar Observatory), שהוא מלאכת מחשבת של מחקר אסטרונומי. לעת ערב נלך לראות סרט, בחברת המקומיים, באחד מבית הקולנוע הגדולים ביותר בהודו. לינה וארוחת ערב בג'ייפור.

 

 

 

 

יום 6, יום ג', 5.2.19 טירת אמבר - רכיבה על פילים - ארמון הרוחות - מופע פולקלור  

6

לאחר ארוחת בוקר נצא לביקור בטירת אמבר (Amber Castle) השוכנת על גבעה השולטת על האזור. ננסה לעלות אליה על גבי פילים (מותנה באישור). בטירה נתרשם מהארכיטקטורה המיוחדת שבה יש שימוש במראות כדי להשיג אפקטים מיוחדים. לאחר הביקור נחזור העירה ונבקר בארמון הרוחות (Hawa Mahal) ששימש את נשות ההרמון לצפייה בתהלוכות מבלי שתתגלינה לקהל. נקדיש זמן גם לשווקי העיר ובעיקר למלאכת המחשבת שבשיבוץ אבני החן שהיא ייחודית לג'ייפור. בערב נצא למופע פולקלור רג'סטני בשילוב עם ארוחת ערב. לינה בג'ייפור.

 

 

 

 

 

יום 7, יום ד', 6.2.19 ג'ייפור - אבהנרי - פטפור סיקרי - אגרה

7

לאחר ארוחת הבוקר נצא מג'ייפור בנסיעה מזרחה לכיוון אגרה (Agra). נעצור בדרך בכפר  אבהנרי (Abheneri) שם נראה את באר המדרגות, מהמפוארות בהודו. נמשיך בדרכנו ונעצור לביקור בעיר הנטושה פטפור סיקרי (Fatehpur Sikri) שבנה הקיסר אקבר במאה ה- 16 ונועדה להיות בירת האימפריה המוגולית. העיר ננטשה בגלל מחסור במים אך נותרה שלמה. נבקר בארמונותיה, מבניה ומקדשיה, ונתרשם מהפאר והתחכום שבארכיטקטורה המוגולית. משם נמשיך לאגרה ללינה וארוחת ערב.

 

 

 

 

 

יום 8,  יום ה', 7.2.19 אגרה - גני ראם באג - איטימד אוד דאולה - טאג' מאהאל

8

אגרה הייתה מקום מושבים של הקיסרים המוגולים והם פיארו אותה במבנים מפוארים שהפכו לציוני דרך בתולדות הארכיטקטורה. נתחיל את סיורנו בגני ראם באג (Ram Bagh), גנים שעוצבו על ידי באבור - הקיסר המוגולי הראשון, והפכו לאב טיפוס של הגנים המוגולים בהודו. נמשיך לפנינה ארכיטקטונית אחרת איטימד אוד דאולה (Itimad Ud Daula) הידוע גם בכינויו "הטאג' הקטן". הוא נבנה כמוזוליאום ע"י אשת הקיסר ג'הנגיר עבור אביה שהיה יד ימינו של הקיסר. נמשיך למבצר האדום של אגרה, מתחם המוקף חומה גבוהה והוא מהווה מעין עיר קטנה שיש בה ארמונות, מסגדים ומרחצאות. שם גם נכלא הקיסר שה ג'יהאן שבנה את הטאג' על ידי בנו והושלך לחדר שממנו יכול היה להשקיף לקבר אשתו האהובה, הטאג' מאהאל (Tagh Mahal). שם גם נשלים את סיורנו במה שמוגדר כיהלום של אגרה. אנו נתרשם מההרמוניה העיצובית של המבנה והמתחם שמסביבו וכמובן שנקדיש זמן לסיפור האהבה המופלא הזה שבין הקיסר לאשתו עבורה הוא בנה את המוזוליאום האדיר. לינה וארוחת ערב באגרה.

 

 

יום 9, יום ו' 8.2.19  אגרה - רכבת מהירה לג'הנסי - מבצר אורצ'ה - קאג'ורהו

9

לאחר ארוחת הבוקר נצא לתחנת הרכבת באגרה ונעלה על הרכבת המהירה לג'הנסי (Jhansi), שם ימתין לנו אוטובוס וניסע לכיוון אורצ'ה (Orchha), עיירה מיוחדת, משופעת בארמונות עם ציורי קיר מרהיבים. נעצור לביקור קצר במבצר אורצ'ה ונלמד על העוצמות האדירות של המבנים העתיקים. נצא ונמשיך בנסיעה דרך האזורים הכפריים של הודו, נתרשם מעבודות השדה ומראה הכפרים המקומיים ולעת ערב נגיע לקאג'ורהו (Khajuraho). לינה וארוחת ערב בקאג'ורהו.

 

 

 

 

 

יום 10, יום שבת, 9.2.19 קאג'ורהו - המקדשים הארוטיים - טיסה לואראנסי  - טקס ליד נהר הגנגס

10

הבוקר יוקדש למקדשים הארוטיים (Erotic Temples) של קאג'ורהו. נצפה בסצנות הארוטיות המגולפות באבן וננסה להבין את התפיסה הדתית העומדת מאחורי היצירה המיוחדת הזו. בשעות אחר הצהריים נסע לשדה התעופה ונעלה את טיסה לואראנסי (Varanasi), העיר הקדושה של הודו.  ואראנסי היא תמציתה של ההוויה ההודית. אנחנו נצלול לתוך ההוויה המיוחדת הזו ונלך לצפות בטקס הבאת המנחה שנערך כל ערב על שפת נהר הגנגס. הטקס מושך אליו המונים כי הוא מהווה את אחד השיאים בריטואל העלייה לרגל לואראנסי. לינה וארוחת ערב בואראנסי.

 

 

 

 

 

 יום 11, יום א', 10.2.19 שייט על הגנגס - מקדש הזהב - מקדש אמא הודו - סדנת יוגה

11

נתחיל את היום מוקדם בבוקר בשייט על נהר הגנגס במהלכו נוכל לצפות בעולי הרגל הרבים הבאים לטבול במימי הנהר הקדוש.  בשייט נצפה ונלמד על מקדש הזהב (Golden Temple) של האל שיווה שהוא המקום הקדוש ביותר להינדים (הכניסה לזרים אסורה). נבקר גם במקדש "אמא הודו" (Mother India Temple) שנבנה ביוזמתו של גנדי. נבקר במטוויית משי ונלמד על הסארי - הלבוש המסורתי של נשות הודו. ואראנסי היא מרכז לטווית משי והמוניטין של הסארים שלה יצאו למרחוק. אחר הצהריים ננסה להיכנס לאווירה הרוחנית של המקום בסדנת יוגה ומדיטציה. לינה וארוחת ערב בואראנסי.

 

 

 

 

 

יום 12, יום ב' 11.2.19 סרנאת - מקדש בודהיסטי - פארק הצבאים - טיסה לדלהי

12

לאחר ארוחת הבוקר נסע לסרנאת (Sarnath) הידועה גם "כירושלים של הבודהיסטים". שם נשא בודהא את דרשתו הראשונה של דרך האמצע להגיע לנירוונה וייסד בכך תפיסת עולם חדשה שלא מפסיקה לרתק אנשים גם כיום. נבקר במקדש הבודהיסטי (Buddhist Temple), שם נראה את הסטופה שנבנתה על ידי המלך אשוק ונשוטט בפארק הצבאים (Deer Park). משם נמשיך לשדה התעופה של ואראנסי ונטוס לדלהי (Delhi). לינה וארוחת ערב בדלהי.

 

 

 

 

 

 

 יום 13, יום ג' 12.2.19 שער הודו - בית הפרלמנט - ארמון הנשיאות -  אתר קוטב מינר - מקדש הלוטוס - מופע פולקלור

13

דלהי היא בירת הודו. זו עיר עתיקה שנבנתה מחדש 7 פעמים, ולאחרונה לפני כ- 90 שנה ע"י הבריטיים. נצא לסיור היכרות מעמיק עם העיר. נתרכז בעיקר בניו דלהי - העיר שתוכננה כבירת הודו. נצפה ונעבור בשער הודו (India Gate), בית הפרלמנט (Parliament House), ארמון הנשיאות (Presidential Palace) ובכיכר המרכזית של ניו דלהי והלב העסקי שלה. נמשיך למוזיאון ייחודי שבו יצירות פיסול ענקיות עשויות מטרה קוטה ומייצגות מסורות וצבעוניות מאזורים שונים בהודו. משם נמשיך לאתר קוטב מינר (Qutub Minar) שהוא מתחם דתי מוסלמי שנבנה ע"י הסולטן המוסלמי הראשון של הודו במאה ה- 12. במרכזו של המתחם מגדל בגובה של 72.50 מטר שהפך לאחד מסמליה של העיר. נמשיך לביקור מרתק במקדש הלוטוס(Lotus Temple) , המקדש הבהאי המרהיב של דלהי – ושבו יצירות פאר ארכיטקטונית בצורת פרח הלוטוס. בערב נצא למופע פולקלור מקומי. לינה וארוחת בערב בדלהי.

 

 

 

 

 יום 14, יום ד' 13.2.19 קבר הומאיון - מונומנט גנדי - דלהי העתיקה - מקדש אקשרדם

14

לאחר ארוחת בוקר נתחיל בקברו של הקיסר המואיון (Humayun's Tomb). מבנה הקבר המונומנטלי הוא הראשון בסדרת מבנים מרשימים מתקופת הזוהר של הקיסרים המוגולים במאות ה- 16 וה- 17. משם נמשיך למונומנט של גנדי (Gandhi's Memorial) - אביה של הודו העצמאית. המונומנט בנוי במקום שרפת גופתו של המנהיג ואיש הרוח שנרצח בשנת 1948. את שעות הצהריים נבלה בסיור אוכל בשווקיה של דלהי הישנה ובמהלכן נטעם אוכל רחוב מקומי במיטבו, וכך נקבל מושג על מהות הבישול ההודי, היחס לתבלינים, ונכיר בצורה בלתי אמצעית את חיי הרחוב בעיר הגדולה. נסיים את היום במקדש אקשרדם (Akshardham Complex) מקדש הינדי מודרני, מפואר מאוד ומגלומני בתפיסתו, אך מרהיב ביופיו. הארכיטקטורה שלו משלבת אלמנטים וסגנונות מכל התקופות ומאזורים שונים בהודו. לינה וארוחת ערב בדלהי.

 

 

 

 

  יום 15, יום ה' 14.2.19 טיסה לאמריצאר - מקדש הזהב - גן מקומי

15

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה בדלהי לטיסת בוקר קצרה לאמריצאר (Amritsar), המרכז הדתי של הסיקים. את שעות אחר הצהריים נקדיש למרכז הדתי המפורסם מקדש הזהב (Golden Temple) - אליו נוהרים המוני עולי רגל. נבקר במקדש ונראה את קודש הקודשים שלו, בו נמצא הספר שנכתב על ידי הגורו הראשונים של הסיקים ולו הם סוגדים. נבקר גם בגן מקומי סמוך שבו טבחו הבריטיים במאות מפגינים הודים בשנת 1919. לינה וארוחת ערב באמריצאר.

 

 

 

 

 

 

 יום 16, יום ו' 15.2.19 מוזיאון החלוקה - ראם טיראת - טקס הורדת דגלים בגבול

16

נתחיל את יומנו בביקור במוזיאון החלוקה (Partition Museum), מוזיאון ייחודי בהודו שעוסק בטרגדיה הגדולה של חלוקת הודו הבריטית בשנת 1947. בהמשך ניסע לאתר ראם טיראת (Ram Tirath) - אתר עליה לרגל שבו על פי המסורת גרה סיטה, אהובתו של קירשנה, מסיפורי הרמאיינה, האפוס ההינדי הגדול. אחר הצהריים נמשיך למעבר הגבול בין הודו לפקיסטן לצפות בטקס הורדת הדגלים, טקס הזוי שמבטא היטב את מערכת היחסים בין שתי המדינות. לינה וארוחת ערב באמריצאר.

 

 

 

 

 

 

 יום 17, יום שבת 16.2.19 טיסה למומבאי - עיר הסרטים - גשר בנדרה וורלי

17

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לשדה התעופה ונעלה על טיסה למומבאי (Mumbay). עם הנחיתה נסע לביקור בעיר הסרטים (Film City Live) - הידועה גם "בוליווד". זה מרכז תעשיית הקולנוע ההודית, תעשיית הקולנוע הגדולה בעולם. נבקר באולפנים ונשתתף בהקלטות. אחר הצהריים נמשיך למרכז העיר דרך גשר בנדרה וורלי (Bandra Worly), הנחשב לאחד ההישגים הטכנולוגיים שההודים מתגאים בהם. נמשיך לאורך קו החוף ושדרת גורדי השחקים שיוצרים את קו הרקיע של המרכז המודרני של מומבאי לקראת השקיעה. נראה גם את אצטדיון הקריקט הגדול בהודו שהוא הספורט הלאומי של הודו והיא כידוע אלופת העולם בו. לינה וארוחת ערב במומבאי.

 

 

 

 

 

 יום 18, יום שבת 17.2.19 בית הכנסת היהודי - שער הודו - מוזיאון הנסיך מווילס

18

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למכבסות הגדולות (Dhoby Ghat), ונצפה שם בשיטות של פעם בהם אנשים שטפו את בגדיהם. נמשיך נתוודע לסיפורם של יהודי מומבאי בבית הכנסת שער הרחמים (Gate of Mercy Synagogue) העתיק ביותר בעיר. נראה את שער הודו (Gate of India), דרכו נכנס המלך ג'ורג' ה- 5 להודו (שהיה המלך הבריטי היחיד שביקר בהודו), ואת מלון טאג' שבסמוך לו שהוא אחד מסמלי העיר מתקופת השלטון הבריטי. לאחר מכן נמשיך למוזיאון הנסיך מווילס (Chhatrapati Shivaji Maharaj Museum), שיהווה סיכום נאות לחוויות האמנותיות של הטיול כולו.

 

 

 

 

 

 יום 19, יום א' 18.2.19 מומבאי - תל אביב

26414950060 f1e0107f6a m

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה קצרה לשדה התעופה הבינלאומי של מומבאי לטיסת צהריים חזרה לישראל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או מקלחת ו/או אמבטיה בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 4. בסמוך למועד הטיול אנו נדאג להנפיק לקבוצה אשרת כניסה להודו בעלות של 120 דולר לאדם.
 5. אשרת הכניסה ניתנת ע"י הרשויות המקומיות בהודו. למרות כל ההסכמים והתנאים הנוחים שנוצרו לקבלת אשרת כניסה לישראלים, אין החברה אחראית לאי מתן אשרה ע"י שלטונות הודו. הרשמת המטייל לטיול כמוה כהסכמה להגבלות אלו.  יש לוודא הדרכון בתוקף ל- 6 חודשים מיום הכניסה להודו, כולל 2  דפים ריקים.
 6. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 7. הזמנת הושבה רגילה במחלקת תיירים בטיסות אל על למומבאי כרגע אינה כרוכה בתשלום.
 8. הושבה תינתן על בסיס מקום פנוי רק לאחר הכרטוס הקבוצתי. 
 9. ניתן גם לבחור הושבה החל מ- 23 שעות לפני ההמראה בתהליך אונליין צ'ק אין - ללא עלות בהתאם לזמינות המושבים.
 10. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 11. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים, גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש, שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - אם הנכם מעוניינים להשתתף בסמינר מטייל זה - נא הקדימו הרשמתכם, ותיהנו גם מההטבות לרישום מוקדם.
 12. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד לתאריך 18.10.18: הנחה בסך 75 $ ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה.
 13. טל"ח

                                                                                                                                  

אצלנו זה אחרת

 סמינר מטייל מקיף בצפון הודו

חוויה מרגשת של מורשת תרבותית, אמנות, ארכיטקטורה ודת בנופים הקסומים של צפון הודו

רק ב"קשרי תרבות תבל"  לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!                                                             

 • שני מדריכים מקצועיים המומחים להודו, להיסטוריה, לתרבות, לארכיטקטורה ולאמנות
 • *מנהל/ת טיול הדואג/ת לפרט ולפרטים, בנוסף לשני המדריכים המקצועיים
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים, בזכות צוות ההדרכה המורחב
 • דגש מיוחד למפגש עם התרבות, המסורת ודופק החיים העכשווי של הודו הקלאסית
 • לינה בבתי מלון ברמת 5 כוכבים - מרכזיים
 • טיסות אל על ישירות למומבאי ועוד 6 טיסות פנים בכדי לחסוך זמן יקר
 • שייט באגם פיצו'לה באודייפור
 • מגוון מופעי פולקלור אותנטיים ומיוחדים
 • סדנת בישול אוכל הודי וביקור במטבח מקומי באודייפור
 • רכיבה על פילים לביקור בטירת אמבר
 • חצי פנסיון לאורך כל הטיול
 • מפגש הכנה לפני היציאה כולל הרצאת רקע
 • מקראה מהודרת על הודו, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אזניות אישיות לכל מטייל
 • כל אתרי הביקור כלולים במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול
 • אין זמן חופשי במהלך הטיול - הזמן מנוצל נטו
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

5,495 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה
5,695 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
5,995 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

 

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 18.10.18: 75 דולר הנחה לנוסע ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה
הטבה לנרשמים בין 19-31.10.18: 30 דולר לנוסע ו- 6 תשלומים.
למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסך 25 דולר ועוד 10 דולר
לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי 1.1.16

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות ישירות וסדירות בחברת אל על
 • לינה: בתי המלון ברמת 4*
 • כלכלה: חצי פנסיון לכל אורך הטיול
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג
 • הדרכה: שני מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנת
  במינימום 25 מטיילים)
  - מקראה מהודרת בהפקה של קשרי תרבות תבל
  - מפגש הכנה בארץ
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים
  - תשר לנותני השירותים המקומיים
  - לנרשמים עד 18.10.18: הנחה של 75 דולר ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 1095$
 • מיסי נמל, בטחון ודלק כפי שיקבע בסמוך ליציאה ע"י חברת התעופה (נכון ל- 4.10.18: כ- 96 $)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי כגון: כביסה, שתייה, טלפון בידור וכו'
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול 
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל בניהם אשרת כניסה
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק והביטחון החל מ- 30.9.18
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 $ למטייל ליום).

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:   

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038,

או במשרדי קשרי תרבות תבל.  טל'  07-22-11-68-88 פקס. 09-7428885. מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 $ למטייל דמי רישום וטיפול, (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 7- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

    ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.   יציאת הטיול מותנית במינימום 20 משתתפים.                    טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת בטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו, יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל, בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל וגם בחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:

 1.  המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד
 2.  לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. 

טל"ח

גלרית תמונות

A_view_of_Mumbai_from_Bandra_Worli_Sea_link
1
2
3
4
4a
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
26414950060_f1e0107f6a_m

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze