לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

משדות פלנדריה ומרחבי הסום - אל העידן המודרני בלגיה וצרפת - קצת אחרת

 • יציאה בתאריכים: 27.06.19 - 19.06.19
 • משך הטיול: 9 ימי הדרכה

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

משדות פלנדריה ומרחבי הסום - אל העידן המודרני בלגיה וצרפת - קצת אחרת

 • יציאה בתאריכים: 27.06.19 - 19.06.19
 • משך הטיול: 9 ימי הדרכה

מסלול הטיול

 

uzi t

עוזי טאובר - מדריך טיולים בכיר כשלושה עשורים. מחבר ספרים, מרצה וצלם, חוקר מלחמות העולם ובעל ניסיון עשיר באירופה המודרנית והעתיקה כאחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לראשונה בתולדות הטיולים המאורגנים לחו"ל, נצא לסמינר ייחודי ומקורי בפלנדריה - חבל ארץ היסטורי בבלגיה, ומשם למחוז הסום, בצרפת.

מיקומה של פלנדריה תרם לפריחתה הכלכלית לאורך ההיסטוריה, עובדה הקיימת עד עצם היום הזה, אך הוא גם זה אשר היה לה לרועץ בזמן מלחמת העולם הראשונה, עת הייתה לזירת הקרבות הקשה ביותר במלחמה. נכיר את ההיסטוריה והתרבות של פלנדריה דרך מבני פאר בני מאות שנים וקתדרלות מרשימות, נשוטט בעיירות קטנות וציוריות. נסע בדרכים כפריות זרועות ירק, חוות, ושדות של פרגים לאורך תעלות המים, על פני גבעות ירוקות ונלגום בירה בלגית איכותית, שיוצרה במבשלת בירה מקומית או קפה בלגי משובח, עם אלכוהול וקצפת, בבתי קפה קטנים ומסוגננים...

נמשיך מפלנדריה אל מחוז הסום הצרפתי רב הנופים והתרבות, בו נבקר בערים כמו אמיין, אראס ועוד (מחוץ למסלול הטיול השחוק של התיירים). לצד ביקורים בשכיות התרבות והנוף במרחב, יעבור הסיור שלנו דרך אתרי הקרבות החשובים ביותר של "החזית המערבית" של מלחמת העולם הראשונה. נהלך בשוחות האילמות המסגירות קרבות קשים ונבקר בבונקרים שבאתרי השחזור המרתקים.

 הצטרפו אלינו לחוויה רגשית לצד העשרה אינטלקטואלית במלאת 101 שנים לסיום מלחמת העולם הראשונה.

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום ד', 19.6.19 תל אביב - בריסל - טוביז

fr 0008 day 1 brusselsבשעות אחר הצהריים נטוס לבריסל (Brussels) וממנה נצא בנסיעה קצרה, לעבר העיר הקטנה טוביז (Tubize). שם נמצא בית המלון בו נלון ונצבור כוחות לקראת תחילת המסע המשותף לאורך ההיסטוריה המשותפת של בלגיה וצרפת. ארוחת ערב ולינה במלון.

 

 

 

 

 

 

 

יום 2, יום ה', 20.6.19 מונס - איפר - שער מנין - הוג'

fr 0007 day 2 menin gateלאחר ארוחת הבוקר נתחיל את יומנו בנסיעה לעיר הבלגית מונס (Mons). זוהי עיר עתיקה ומרשימה, רחובותיה מפותלים ומצוירים וכיכר העיר היא מרהיבה. נבקר בעיר ובתעלת המים הסוגרת עליה, ונשמע אודות אחד מתיאורי הקרב הגדולים שאירעו כאן עם פרוץ המלחמה. נמשיך בדרכנו מערבה לעבר העיר איפר (Ypres), אשר בעבר הייתה אחד ממרכזי הטקסטיל החשובים ביותר באירופה ושגשגה. את עושרה ניתן לראות עד היום בבניין העירייה ובאולם הבדים המפואר שבה. במלחמת העולם הראשונה הייתה שיאה של מובלעת בתוך השטח הגרמני הכבוש. נבקר בשער מנין (Menin Gate) ההיסטורי, המנציח את נעדרי קרובת איפר. מכאן נעפיל אל חומות העיר ונצעד עליהן בעוד אנו משקיפים אל תעלת המים המקיפה אותה. נרד חזרה אל מרכז העיר, נראה את הכיכר הראשית ואת אולם הבדים ההיסטורי מן המאה ה- 14, ששוקם. נמשיך אל קתדרלת העיר, אל "שוק הדגים" לשעבר, ומשם, נשוטט בין הסמטאות, שם נראה את השוקולטיירים הבלגיים האיכותיים. לא הרחק מהעיר, באזור כפרי בשם הוג', שאנו מוקפים עצים ודשא, ובסמוך לפארק שעשועים פעיל, נסור אל אחד המקומות הנדירים ששרדו את ימי המלחמה הגדולה. נשוטט בין השוחות ששרדו ונתרשם משרידי כלי המלחמה שנמצאו במקום. נמשיך ונבקר באתרים נוספים הקשורים במובלעת איפר הידועה לשמצה. ובשעות אחר הצהריים נגיע לבית המלון באיפר.\

 

 

יום 3, יום ו', 21.6.19 מוזיאון הזיכרון פשנדייל - דיקסמאונד - מבשלת אינגלמונסטר

fr 0006 day 3 dixmudeעם בוקר נצא בנסיעה קצרה, דרך נוף חקלאי שטוח, אל עבר מוזיאון הזיכרון פָּשנְדֵייל 1917 (Memorial Museum Passchendaele 1917). יופייה וצניעותה מסתירות את אחד האירועים הדרמטיים ביותר שאירעו בה לפני למעלה ממאה שנה. במהלך הביקור במוזיאון נחשף לחיילים עצמם, ללבושם, לציודם האישי, לכלי הנשק שלהם, נעיין במכתבים שכתבו ונסייר במכלול של בונקרים ותעלות בהם חיו חודשים ארוכים. ביקור זה ימחיש לנו את אורח החיים של מאות אלפי חיילים בחזיתות השונות בכל אזורי הקרב במלחמה הגדולה. לאחר מכן נמשיך צפונה על פני המישורים הירוקים ולאורך חוות חקלאיות הזרועות בראשי בקר, לביקור באתר דיקסמאונד (Dixmude). במהלך ביקורנו נשוחח על עמידת הגבורה של שארית הצבא הבלגי במלחמה ונסייר בקו התעלות שיכול היה להתקפות הגרמניות.

לאחר מכן נצא ונבקר בכפר הקטן הסמוך במבשלת השיכר אינגלמונסטר (Ingelmunster Brewery), אשר לידו מיתמרת מצודה עתיקה, בה מיוצרת בירה מעולה מזה 200 שנה. נסייר במוזיאון במקום ונטעם ממבחר הבירות המיוצרות כאן. בשעות אחר הצהריים נשוב לאיפר לבית המלון.

 

 

יום 4, יום שבת, 22.6.19 איפר - מסין - אי פארק השלום - ציון אופ"א - אראס

fr 0005 day 4 uefa monumentבבוקר נעזוב את איפר ונעשה את דרכנו דרומה לכיוון צרפת. עדיין בבלגיה, נעצור בלב העיירה מסין (Meseine), שהכיכר המרכזית הקטנה והצנועה שבה, מספרת המון. נוכל לטייל במרכז המבקרים הקטן הצמוד, וכן לצלם את הפסל המרגש, המנציח את אירוע "הפסקת האש של חג המולד 1914". נמשיך על אי פארק השלום האירי (Ireland Peace Park), חלקת אחו ירוקה ובה מעיין קטן, מקום בו נדגיש את תרומתם של בני אירלנד ומאבקה של בריטניה. נציין גם את "התקוממות חג הפסחא" שהתרחשה בדבלין בשנת 1916, כהזדמנות לאירים להיפרד מן השלטון ארוך השנים של האנגלים על אירלנד. אחד משיאי הביקור יהיה בציון "אוּפָ"א" (UEFA Monument), התאחדות הכדורגל הבינלאומית, שהנציחה את משחק הכדורגל ההיסטורי שנערך בין חיילים בריטיים וגרמנים, במהלך הפסקת האש של חג המולד. נתרגש יחדיו מול שדרות של עצים ושדות מוריקים, בהם ניכרים עדיין שרידי התעלות, ונבקר באנדרטה הצנועה לצד בריכת מים קטנה, המראה מרגש ומטלטל. לאחר מנוחה קצרה נתחיל בנסיעתנו לכיוון אראס (Arras) בצרפת. נספיק ונבקר במתחם האדיר ממדים המנציח את חללי הקרבות הקנדים סביב גבולה של צרפת, על רכס ווימי (Vimy Ridge). במקום מאות מכתשים פעורים, שרידי תעלות וכמובן מונומנט אדיר נישא. לעת ערב נגיע למלוננו באראס.

 

 

 יום 5, יום א', 23.6.19  מחצבות וולינגטון - קמברה - טנק "מארק 4" - אראס

fr 0000 day5 tank deborhאנו מתחילים את יומו החמישי של הטיול במוזיאון של מחצבות וולינגטון (Carrière Wellington), הנמצא מדרום למרכז העיר. במהלך השנים 1916 , 1917, הגו מדינות ההסכמה רעיון של הכנת מתקפת פתע מתוך מחצבות עתיקות. במשך חודשים חיו החיילים מתחת לפני האדמה, בלב המחצבות אותן הכשירו לחיי יום יום, ומהן יצאו "לקרב אראס".

מכאן נצא לטיול ברחבי העיר הנעימה. נעבור בקתדרלה של אראס, שנבנתה לפני כ- 260 שנה ולה חזית קלאסית, עם עמודים רומיים וגמלון. נחלוף על פני מצודת העיר (Arras Citadelle), שנבנתה במאה ה- 17 על ידי סבסטיאן דה וובאן, הארכיטקט הצבאי של המלך לואי הארבעה עשר, והייתה חלק מקבוצה של 12 ביצורים שנבנו על ידו כחלק מ"חגורת ברזל" שנועדה להגן על הממלכה. לאחר הפסקת הצהריים נצא לכיוון דרום מזרח, אל העיר הציורית קמברה (Cambrei), הנמצאת כחמישים ק"מ מאראס ושלידה נערך, במלחמת העולם הראשונה, הקרב הראשון בהיסטוריה בו נעשה שימוש מוצלח בטנקים. נמשיך לכפר קטן ורגוע הניצב במקום בו היה שדה הקרב וננסה לראות את שרידיו של טנק בריטי אמיתי מדגם "מארק 4" שהשתתף בקרב, נפגע, כוסה בעפר והתגלה מחדש בסוף שנות התשעים...

במהלך הביקור בעיר קמברה, שלה היסטוריה עשירה, ששורשיה נעוצים בתקופה הרומית, נראה את "שער פאריס", שהיה חלק ממערך הביצורים של העיר בימי הביניים ואת הקתדרלה של קמברה, שנבנתה בסביבות שנת 1700 ולה חזית ניאו-קלאסית יפהפייה, וכן מבנים היסטוריים המעטרים את רחובותיה מרוצפי-האבן, שבתי קפה נעימים פרוסים לאורכם. נחזור למלוננו באראס (Arras).

 

 

יום 6, יום ב',  24.6.19 אראס - בומונט האמל - מגדל אולסטר - לה בואסיל - שייט בהורטיונאז'

fr 0004 day 6 beaumont hamelיום זה הינו מרגש ומטלטל במיוחד. נקדיש אותו ליום הראשון של "הקרב על הסום". בתאריך 1 ביולי 1916, בשעה 07:30, נשרקו המשרוקיות שסימנו לעשרות אלפי חיילים להסתער לעבר שוחות הגרמנים מנגד, לאחר ריכוך ארטילרי כבד. מכאן ואילך התרחש טבח שאין שני לו, "היום הנורא ביותר של הצבא הבריטי". נצא לאתר בּוּמונְט-הָאמֶל (Beaumont-Hamel), ונבקר בשדות הקרב כפי שנותרו. נצעד בין שוחות הבריטיים דרך שטח ההפקר (No Man's Land), אל עבר שוחות הגרמנים. נתעכב מול מראות מטלטלים וננסה לחוות את אימת המסתערים כמו גם, המתגוננים. באתר המרגש נוכל לשוטט ולראשונה, להיווכח בשדה קרב אמיתי. נמשיך אל מגדל אולסטר (Ulster Memorial Tower), אנדרטה נוספת לזכר האירים שנפלו בקרבות הסום, ונגיע אל טיפוואל (Thiepval), מונומנט היסטורי אדיר ממדים המנציח כ- 73,000 לוחמים שמקום קבורתם לא נודע. בשדות המעובדים הסמוכים לעיירה לה-בואסיל נופתע נוכח מכתש ענק שנוצר על ידי מטען חבלה בן 27 טונות, וסימן את תחילת הקרב על הסום. נבקר במוזיאון הסום בעיירה אלבר (Albert), ונמשיך בנסיעה לכיוון אמיין (Amiens). אחר הצהריים נצא לסיור בעיר, העיר שהייתה לחזית המערכה על הסום, המונה כ- 120,000 תושבים בלבד, היא בירת החבל. נחלוף על פני בית העירייה, היכל הצדק, נטייל במדרחוב הראשי ונבקר בקתדרלה עוצרת הנשימה של אמיין. נמשיך בשיטוט רגלי על פני רובע סן לו המוכר גם כוונציה הקטנה, בתים עתיקים וציוריים הניצבים לגדות תעלות מים שקטות ולאורכם שפע גלריות ובתי קפה. בסיום הסיור נצא לשייט קצר בסירת משוטים על נהר ההורטיונאז'. לינה באמיין.

 

 

יום 7, יום ג', 25.6.19 אמיין - סן קאנטין - מוזיאון שמן דה דאם - מערת הדרקון - ריימסן

fr 0003 day 7 caverne du dragonלאחר ארוחת הבוקר נפרד מאמיין ונצא לכיוון סן קאנטין (St. Quentin), עיירה שהייתה בזמנו בעין הסערה, במיוחד עם הסתערות האמריקאים על הגרמנים בשלהי המלחמה. כיום זוהי עיירה קטנה ויפה השוכנת על גדות נהר הסום. נסייר בעיר העתיקה המשופעת במונומנטים ארכיטקטוניים והיסטוריים. מכאן נמשיך למוזיאון שמן דה דאם (Chemin Des Dames), אחד מאתרי הקרבות המטלטלים ביותר של מלחמת העולם הראשונה, כולל ביקור במערת הדרקון שעמדה במרכז הקרבות. בתום הביקור המרתק נצא בנסיעה קצרה דרומה על עבר ריימס (Reims), עיר השמפניה ומרכז אדריכלי ייחודי. עם הגיענו נצא לסיור קצר במרכזה של העיר המרשימה.

 

 

 

 

 

יום 8, יום ד', 26.6.19 ריימס - קתדרלת נוטרדאם - סיור בעיר

fr 0002 day 8 reimsאת היום הזה נקדיש לביקור בעיר הגדולה ביותר בחבל שמפאן-ארדן, שבעברה הייתה גם הבירה של המחוז. ריימס נוסדה בעת העתיקה ואנחנו נתחיל את הביקור בעיר באחד האתרים המפורסמים ביותר בהיסטוריה המרתקת של צרפת כולה, קתדרלת נוטר-דאם (Notre Dame De Reims Cathedral). בקתדרלה הזו שבנייתה החלה כבר בשנת 1211, הוכתרו מרבית מלכי צרפת בין המאה השביעית ועד למאה ה- 19. נסייר בעיר בין שפע של מבנים היסטוריים, סמטאות ורחובות ציוריים, פארקים ירוקים ועוד שלל בניינים שמייצגים ארכיטקטורה של פעם. בסמוך לקתדרלה נראה את הארמון הישן של הבישוף ובו מוצג אוצר הקתדרלה. לינה בריימס.

 

 

 

 

 

יום 9, יום ה', 27.6.19 ריימס - יער קומפיין - שדה התעופה בפריז - טיסה לארץ  

fr 0001 day 9 compiegneהבוקר נעזוב את ריימס לכיוון יער קומפיין (Compiegne Forest). מדובר באתר טבע יפה ומיוחד המשתרע על שטח של למעלה מ- 140 ק"מ, אבל מפורסם מסיבות אחרות. בתאריך 11 בנובמבר 1918, נחתם בקרון הרכבת שחנה בלב היער הסכם שביתת נשק בין גרמניה לבין מעצמות ההסכמה ובעצם זוהי נקודת הסיום למלחמת העולם הראשונה ולמסע שלנו בעקבותיה. נבקר במוזיאון הרכבת ובקרון ונצעד באותם שבילים בהם הלכו מנהיגים דגולים לסיומה של תקופה כה אכזרית ועקובה מדם לאורכם של ארבעת השנים החולפות. בתום הביקור המרתק נמשיך בנסיעה קצרה לעבר שדה התעופה בפריז לטיסת אל על חזרה ארצה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הטיול מציינת נקודות פוקוס בלבד, מהווה תכנית מסגרת וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות, ו/או בלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או אמבטיה ו/או מקלחת בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או מקומות הישיבה במטוס. ככלל לא ניתן להבטיח חדר מסוים במלון.
 4. הושבות בתשלום רק לאחר כרטוס ובהתאם לזמינות. הושבה רגילה (חלון או מעבר) כולל הלוך חזור בשורות 46-60 - 10€ לאדם.
 5. בחירת מושב בקדמת המטוס במחלקת תיירים (חלון, אמצע או מעבר) כרוכה בתשלום של €60 לנוסע, הלוך ושוב.
 6. הזמנת מושב ביציאת חירום כרוכה בדמי טיפול של 140€ לנוסע, הלוך ושוב.
 7. על כל שינוי מהטיסה הקבוצתית יחולו דמי שינוי בסך 50€, בנוסף לעלות שינוי/שדרוג הכרטיס מטעם חברת התעופה.
 8. ניתן גם להמתין עד 24 שעות לפני ההמראה ולבחור הושבה בהתאם לזמינות וללא עלות.
 9. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון ולחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה בטיסה והקצאת החדרים במלון היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 10. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריותם לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם בחזרה.
 11. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 12. חשוב: עליית הביקוש העולמי לטיולים גרמה לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש, שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - אם הנכם מעוניינים להשתתף ביטול זה - נא הקדימו הרשמתכם
 13. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם: הנחה בסך 75 אירו, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפולV.I.P  ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!      
 14. טל"ח                                                                                                                                  

אצלנו זה אחרת

חווית מסע מטלטלת במלאת 101 שנה לסיום מלחמת העולם הראשונה. שילוב של חוויה רגשית לצד העשרה אינטלקטואלית. ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

 • סמינר ייחודי ומקורי במסלול שאינו מופיע במפת הטיולים בארץ
 • הדרכה על ידי מומחה לחקר תולדות מלחמות העולם באירופה במאה העשרים
 • מנהל סמינר הדואג לפרט ולפרטים
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים הודות למדריך הבכיר
 • ביקורים באתרי הקרבות והתרשמות בלתי אמצעית בשטח
 • הרצאות העשרה במהלך ימי הטיול מפי מדריך הטיול
 • טיסות אל על ישירות הלוך לבריסל וחזור מפריז
 • אירוח בבתי מלון ברמת 4 כוכבים, לילה אחד במלון 3 כוכבים
 • מפגש הכנה מקיף לפני היציאה הכולל הרצאת רקע
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, הכל כלול במחיר
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • הנחה בסך 75 אירו למטייל, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, טיפול I.P ביציאה מהארץ: ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים

ב"קשרי תרבות תבל" - תמורה מלאה לכספך! סמינר מהנה ופורה

                                                                                                                

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

2095 אירו למטייל בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה
2295 אירו למטייל בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
2395 אירו למטייל בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים
2595 אירו למטייל בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

 

הטבות מיוחדות לנרשמים עד 14.02.19: 75 אירו הנחה, 10 תשלומים וטיפול V.I.P בנתב"ג! הנחה לנרשמים בין 15-28.02.19: 30 אירו הנחה לנוסע. מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע איתנו לחו"ל אחרי 1.01.16.  למטייל מתמיד: הנחה נוספת בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז.

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות ישירות וסדירות של אל-על
 • לינה: ברמת 4 כוכבים (לילה אחד במלון *3)
 • כלכלה: ארוחות בוקר ועוד ארוחת ערב אחת
 • תחבורה: על פי המפורט בתכנית
 • הדרכה: מדריך בכיר מסגל ההדרכה של "קשרי תרבות תבל" ומלווה אדמיניסטרטיבי
 • מפגש הכנה מורחב בארץ
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לכל האתרים
 • שייט באמיין
 • תשר לנותני השירותים המקומיים
 • לנרשמים עד 14.02.19 - 75 אירו הנחה למטייל, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P בנתב"ג!

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד: 496 אירו
 • מיסי נמל, דלק ובטחון כפי שיקבע בסמוך ליציאה (נכון ל- 4.02.19: כ- 97 אירו)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי: כביסה, שתייה, בידור וכו'
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף ביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול (החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל או לחפציו במהלך הטיול).
 • תשר למדריך הטיול (נהוג כ- 4 € למטייל ליום)

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038, או במשרדי קשרי תרבות תבל.  טל' 072-211-6888, פקס. 09-7428885, דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 אירו למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאה מותנית במינימום 15 מטיילים משלמים.      טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו, יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
 • לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

fr_0004_Day 6 - Beaumont Hamel
fr_0005_Day 4 - Uefa Monument
fr_0006_Day 3 - Dixmude
fr_0007_Day 2 - Menin Gate
fr_0008_Day 1 - BRUSSELS
fr_0009_42248359641_f76a03386b_m
fr_0010_בלגיה
fr_0000_Day5 - Tank Deborh
fr_0001_Day 9 - Compiegne
fr_0002_Day 8 -Reims
fr_0003_Day 7 - Caverne Du Dragon

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze