לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

טיול תרבות בבורמה (מיאנמר) ארץ מקדשי הזהב

 • יציאה בתאריכים: 05.12.19 - 19.11.19
 • משך הטיול: 17 ימי הדרכה

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

טיול תרבות בבורמה (מיאנמר) ארץ מקדשי הזהב

 • יציאה בתאריכים: 05.12.19 - 19.11.19
 • משך הטיול: 17 ימי הדרכה

מסלול הטיול

 

ShushanYaacov

יעקב שושן - מבכירי המדריכים, עם ניסיון של עשרות שנים בהדרכת טיולים במגוון יעדים בעולם, בעל ידע נרחב מאד בחקר תרבויות עתיקות, מדריך ומרצה מבוקש בארץ ובעולם.

 

 

 

 

 

 

 

בורמה (Burma) או בשמה כיום מיאנמר (Myanmar), המכונה גם "ארץ הזהב", היא אחת המדינות המרתקות והמסקרנות בדרום-מזרח אסיה. מיאנמר משמרת אורח חיים בודהיסטי מסורתי מזרם התראוואדה, שנחשב לבודהיזם הקרוב ביותר לתפיסתו של הבודהה עצמו. במיאנמר חיים כחצי מיליון נזירים, השומרים על גחלת המסורת, מהווים מורים רוחניים לבני עמם, ואף היוו כוח מחאה כנגד המשטר הצבאי ששלט בארצם תקופה ארוכה. מיאנמר, כמדינה המשמרת את הבודהיזם, מזמנת לנו הכרות ראשונית עם מסורות, מנהגים ואורחות חיים, כמו גם הצצה אל תוך הפילוסופיה, היבטי הדת, הפן הפסיכולוגי והאימון הרוחני.  

מיאנמר נתברכה בנופי טבע מגוונים: שפכי נהרות אדירים, רכסי הרים מושלגים, יערות טרופיים סבוכים, מישורי סוואנה צחיחים ורמות זרוּעות כפרים. הנוף האנושי מגוון אף הוא ומציג מיקס תרבותי-אתני, של לא פחות ממאה קבוצות שבטיות ולשוניות שונות. רוב התושבים מקיימים אורח חיים מסורתי-דתי-בודהיסטי. מציאות זו עיצבה "מדינת מעבדה" שבה הזמן כאילו עצר מלכת. לאחרונה, בעקבות שינוי בשלטון, התאפשר תהליך שהוביל לדמוקרטיזציה מנהלית. טיול למיאנמר מהווה בעיקר חוויה חושית ורגשית של מגע עם אנשים יפים, שובי לב בפשטותם, בנדיבותם ובקבלת הפנים הלבבית שלהם.

אתם מוזמנים להצטרף לטיול תרבות ברמה גבוהה מאוד, שאינה נהוגה בטיולים מהארץ.

 

תכנית הסמינר:

ימים 1-2, ימים ג'-ד', 19-20.11.19 ת"א - סיאול - יאנגון

נמריא בטיסת לילה של חברת התעופה קוריאן אייר לסיאול, אליה נגיע בשעות הצהריים של יום המחרת. נמשיך בטיסה ישירה ליאנגון (Yangon), בירת מיאנמר (Myanmar), בורמה לשעבר. עיר הבירה שוכנת בדרום מיאנמר, על שלוחותיו של נהר איירוואדי (Ayeyearwady), ומתגוררים בה למעלה משבעה מיליון תושבים. לאחר הנחיתה בנמל התעופה של יאנגון ניסע ישירות אל בית המלון, לארוחת ערב ולינה ביאנגון.

 

יום 3, יום ה', 21.11.19 יאנגון

 לאחר ארוחת הבוקר, נקדיש את היום להכרת הבירה ואתריה המרכזיים. נבקר במרכז העיר, הבנוי בסגנון קולוניאלי ונשוטט בשווקים הסואנים ובמקדשים אפופי הקסם. נתרשם מהשווקים של Chinatown ומהרובע ההודי כדי לחוש מעט את קצב העיר. סיור מורשת רגלי ייקח אותנו אל פגודת סולה (Sule) המוזהבת, הניצבת בלב העיר העתיקה ובה, כך על פי המסורת, שמורה קווצת שיער מראשו של בודהה המעניקה למקום מעמד קדושה גבוה במיוחד. נמשיך דרך מבנים מרשימים מתקופת השלטון הבריטי אל בית הכנסת "מצמיח ישועה" שנבנה לפני כ- 120 שנה, עת הייתה בעיר קהילה גדולה של יהודים, בעיקר יוצאי עיראק, פרס והודו, שהתפרנסו ממסחר ומטקסטיל. מכאן נמשיך לביקור במקדש Chauk Htat Kyi, בו נמצא פסל אדיר ממדים של הבודהה השוכב, באורך של כמעט שבעים מטר, העטוף בגלימה מוזהבת ועל כפות רגליו חקוקים סמלים דתיים. האתר האחרון להיום הוא הדובדבן שבקצפת, הלא היא פגודת שוואדאגון (Shwedagon), הידועה גם בתור "פגודת הזהב", על שם כיפת הזהב המוזהבת העצומה שלה, המתנוססת לגובה של 100 מ' ואשר הפכה, זה מכבר, לסמלה המובהק ביותר של העיר ואף של מיאנמר כולה. זהו האתר הבודהיסטי המקודש ביותר בכל המדינה והמבנים שבו מצופים בהרבה מאוד זהב, יהלומים ואבנים טובות... ארוחת ערב ולינה ביאנגון.

 

יום 4, יום ו', 22.11.19 יאנגון - מנדליי

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשדה התעופה של יאנגון ממנה נטוס למנדליי (Mandalay), עיר המלכים ובירתה האחרונה של מיאנמר לפני הכיבוש הבריטי. מנדליי נחשבת כאחת הערים החשובות במיאנמר כולה. העושר והיופי הרב עוד ניכרים ברחובותיה, כל זה לצד התפתחות מואצת והפיכתה לעיר מודרנית ומערבית המאופיינת בפגודות מסורתיות. מנדליי היא העיר השנייה בגודלה בבורמה ומשמשת כמרכז תרבותי בודהיסטי והן כלכלי בשל אוצרות הטבע הרבים באזור. נסייר במנדליי השופעת בארמונות עתיקים ובאתרים דתיים רבים.

ארוחת ערב ולינה במנדליי.

 

יום 5, יום שבת, 23.11.19 מנדליי

הבוקר נסייר במנדליי, העיר השנייה בגודלה במיאנמר ונמצאת כ- 600 ק"מ צפונית לבירה יאנגון. היא נוסדה ב- 1857 על ידי המלך מינדוֹן כהתגשמות של נבואה בודהיסטית עתיקה בת 2,400 שנה. נתרשם מפגודת Mahamuni שנחשבת לאחד המקדשים המכובדים ביותר בבורמה ואז נמשיך אל מקדש  Kuthodaw Paya הסמוך, אשר מכיל את הספר הגדול ביותר בעולם. במקדש נערכות סדנאות שונות, כגון: אריגת שטיחים, גילוף בעץ, גילוף בשיש ויציקת ברונזה. נבקר במנזר ארמון הזהב - מבנה עץ מסורתי עתיק ולסיום נקנח בתצפית על העיר מגבעת מנדליי הסמוכה. ארוחת ערב ולינה במנדליי.

 

יום 6, יום א', 24.11.19 שייט על נהר האירוואדי

לקראת צהריים יקבל אותנו צוות ספינת הפאר Anawrahta שתשמש לנו כמלון צף בשלושה ימים הבאים. נצא בשייט על נהר האירוואדי (Irrawaddi) עצום הממדים המהווה את עורק החיים של מיאנמר. הנהר מתחיל בהרי ההימלאיה ונשפך אל ים אנדמן, ובדרך משקה את השדות החקלאיים הפוריים ומשמש גם כעורק תחבורה ראשי. שייט על נהר האיראוואדי, החוצה את מיאנמר לאורכה, מספק הצצה למדינה מרתקת, שטרם הפכה ליעד תיירותי הומה. מסע דרך כפרים מסורתיים, ערים עתיקות, מקדשים, פגודות ושווקים מקומיים. ניהנה מארוחת צהריים על הספינה העושה את דרכה צפונה, במעלה הזרם, לכיוון העיר סאגאינג (Sagaing), שהייתה הבירה המלכותית הישנה, המפורסמת במאות מקדשיה ובאווירה המיסטית השלווה האופפת אותה. באזור ניצבות פגודות ומנזרים רבים. הנוף הירוק של העמק ומקדשיו נשקף מראשה של גבעת סאגאינג. נשוב לספינה ונמשיך את מסענו במעלה הנהר בשעת בין ערביים כשקרניה של השמש השוקעת צובעות את הנהר בזהוב.

ארוחת ערב ולינה בספינת הנהר.

 

יום 7, יום ב', 25.11.19 שייט על נהר האירוואדי

משכימי הקום יוכלו להצטרף לשיעור יוגה על הספינה. נבקר ביאנדאבו (Yandabo), כפר שליו שבו הבריטים והבורמזים חתמו על הסכם שסיים את המלחמה האנגלו-בורמזית הראשונה ב- 1826. הכפר מפורסם בכלי הטרקוטה היפים שמיוצרים בו, ואנו ניהנה מההזדמנות לצפות בהדגמה של יצירת עבודות קדרות על ידי אמנים מקומיים ובהצצה לחיי הכפר. לאחר שנשוטט רגלית בכפר ונכיר את אורחות חייהם של המקומיים, נשוב לספינה ונמשיך במסענו צפונה, במעלה הנהר.

ארוחת ערב ולינה בספינת הנהר.

 

יום 8, יום ג', 26.11.19 שייט על נהר האירוואדי - בגאןנגיע אל עיירת השוק פאקוקו (Pakokku), הנמצאת כמה עשרות קילומטרים צפונית-מזרחית לבגאן. נבקר בבתי מלאכה המייצרים את הכפכפים הבורמזיים, שנחשבים לפופולאריים מאוד. נבקר במקדש Shwegu Temple, הידוע בזכות גילופי העץ היפהפיים המעטרים אותו ובזכות פסל מקסים של בודהה, הישוב על עלי הכותרת של פרח הלוטוס.

נעגון בבגאן (Bagan) בשעות הצהריים וניפרד מהספינה ומהצוות המקסים והמיוחד במינו שליווה אותנו במהלך ימי השייט. באגן הינה עיר המקדשים האבודה של מיאנמר. העמק זרוע אלפי פגודות ומקדשים שמאז ימי מלכות אנאוורטה מסתירים את סוד הממלכה. חלקן יצירות מופת באמנות ובארכיטקטורה אשר הקנו לבגאן מעמד של אחד האתרים היפים ביותר בדרום-מזרח אסיה. מעטים מהמקדשים עדיין פעילים, וברבים מהם, גם בנטושים, אפשר לראות יצירות מופת ארכיטקטוניות ואמנותיות - ציורים, גילופים, פסלים ועוד. בגאן שייכת לרשימה נבחרת של אתרים בעולם, שהוכרזו ע”י אונסק”ו כבעלי חשיבות עליונה למורשת העולמית. ארוחת ערב ולינה בבגאן.

 

ימים 9-10, ימים ד'-ה', 27-28.11.19 אגם אינלה

נטוס מבגאן לההו (Heho) וניסע אל אגם אינלה הצר והארוך השוכן בין גבעות שאן הירוקות. האגם, 22 ק"מ אורכו ו- 11 ק"מ רוחבו, הוא אחת מפינות החמד הידועות של מיאנמר. כפרים רבים על כלונסאות מאכלסים את האגם ותושביהם, בני שבט האינתה (Intha), מוצאים את פרנסתם בדיג, מלאכות שונות וטיפוח גידולי ירקות ופירות על פני המים בשיטה ייחודית. מיומנותם בחתירה בסירות באמצעות כף הרגל מדהימה. נתור את האגם לאורכו ולרוחבו, נבקר בפגודה המרכזית, בבית אריגה ובמפעל ביתי להכנת סיגרים. נשוט בין גידולי המים המשגשגים ועינינו לא תשבע מראות. נצא בשייט לכיוון השוק האזורי על שפת האגם. שוק זה מחליף כל יום את מקומו במעגל מחזורי של חמישה ימים. השוק מהווה מרכז לשבטי האזור הבאים לקנות ולמכור מתוצרתם, חלקם רכובים על עגלות עץ רתומות לשוורים. נשוטט בשוק הצבעוני המהווה הזדמנות נהדרת לקניית מזכרות. נצא בשייט אל הכפר אינדאין שבצדו המערבי של האגם. נשוטט בכפר ונלך אל המנזר הסמוך, המוקף בקבוצה גדולה של פגודות עתיקות וצפופות, היוצרות מראה קסום. נטייל בין הפגודות המתפוררות והמופלאות הללו (יש האומרים שמספרן הוא 1054). לינה 2 לילות באגם אינלה.

 

יום 11, יום ו', 29.11.19 חוף נאפאלי

נטוס לנאפאלי (Ngapali), רצועת חופי רחצה יפים במיוחד, יש שיגידו היפים ביותר במיאנמר… ניסע לעיר המחוז ת'אנדווה (Thandwe) ונבקר בשוק המקומי. נשוטט ברחובות העיירה ונמשיך למלוננו על שפת האוקיינוס ההודי. היום ומחר לינה בחוף נאפאלי.

 

יום 12, יום שבת, 30.11.19 חוף נאפאלי

השכם בבוקר נצא לטיול רגלי על חוף הים ונצפה בסירות דייגים השבות מהמסע הלילי. נחזה בנשות וילדי הכפר שמקדמים את פני הדייגים מורידים את הדגה מהסירות וממיינים על החוף. נבקר בשוק האיכרים שבכפר ונשוב למלון לארוחת בוקר. בהמשך היום נטייל בכפרים הסמוכים ונתמקם במרפסת המלון לצפייה בשקיעה. לינה בחוף נאפאלי.

 

יום 13, יום א', 1.12.19 חוף נאפאלי - יאנגון

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה ליאנגון. עם הגעתנו, נבקר בשוק סקוט הצבעוני והתוסס בו נספוג מן האווירה המקומית ובו ממוקמת בורסת אבני החן הגדולה של הארץ, שכן במיאנמר כורים אבני חן נדירות כספיר, אודם, אמרלד ועוד. לינה ביאנגון.  

 

יום 14, יום ב', 2.12.19 מיאנמר - סיאול

נשלים את ביקורנו ביאנגון. נבקר בבית מרקחת מסורתי ובבית הקברות היהודי העתיק. ניסע לשדה התעופה של יאנגון ממנו נצא בטיסה אל סיאול, בה נלון 2 לילות. בסיאול, בירת קוריאה הדרומית, נמצא שדה התעופה הבינלאומי אינצ'ון, אחד משדות התעופה הטובים בעולם. סיאול היא העיר הגדולה במדינה והמרכז הכלכלי, הפיננסי, הפוליטי והתרבותי שלה. יותר מ- 26 מיליון בני אדם גרים באזור המטרופולין, כמחצית מאוכלוסיית קוריאה הדרומית, בהם כחצי מיליון תושבים זרים. כאן גם ממוקמים המרכזים של החברות הקוריאניות שהפכו שם דבר ברחבי העולם: סמסונג, LG ויונדאי. התחבורה הציבורית בעיר יעילה מאוד, עם רכבת תחתית מהטובות בעולם וקווי אוטובוסים המגיעים לכל פינה. ואם אתם מתקשים להתנתק מהמחשב, תשמחו לגלות שבסיאול יש חיבורי אינטרנט מהמהירים בעולם.

 

ימים 15-17, ימים ג'-ה', 3-5.12.19 סיאול - תל אביב

העיר המחולקת ע"י נהר האן לצפון ודרום היא שילוב של מסורת עתיקה ושל מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת. את סיורנו בעיר נתחיל בתצפית על הבית הכחול - בית הנשיא של קוריאה הדרומית. נמשיך לביקור בארמון דיאוקסוגונג הנמצא בליבה הסואן של סיאול ובמהלך הסיור בארמון יציצו לנו גורדי השחקים הרבים של העיר אל תוך תמונת הנוף של הארמון. נבקר באזור יאטאון, אזור ססגוני עם מגוון רב של חנויות עם שלל מוצרים במחירים מפתיעים. ניסע צפונה לכיוון הגבול עם צפון קוריאה לביקור בשטח המפורז שבין שתי המדינות (DMZ). בתום המלחמה בין הצפון לדרום חתמו המדינות על הסכם שהשאיר שטח מפורז בין המדינות אליו לא נכנסים. רוחב השטח הוא 4 ק"מ ובתוך שטח זה החלו להתפתח חיי טבע נדירים ומיוחדים. נצפה על הציפורים הנדירות ושאר חיות הבר החיות באזור זה. נראה את המנהרות שנותרו מן המלחמה. נבקר באחד הכפרים שבאזור ונסיים בתצפית על גשר השלום.

בתאריך 5.12.19 בשעה 14:35 נמריא בטיסת קוריאן אייר ישירה לתל אביב, אליה נגיע בשעה 19:55 שעון ישראל.

 

הערות:

 1. תכנית הטיול המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של המדריך.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או מקלחת ו/או אמבטיה בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל לא ניתן במסגרת כרטוס קבוצתי להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות).
 4. ישראלים המעוניינים להגיע למיאנמר למטרת תיור מחויבים בהגשת בקשה לאשרה מראש. ניתן להגיש את הבקשה לאשרה בשגרירות ישראל מיאנמר בישראל בעלות של 40$ לאדם (השגרירות נמצאת בבית הטקסטיל בת"א). כמו כן, ניתן להגיש בקשה לוויזה אלקטרונית (Evisa) באינטרנט בעלות של 50$ לאדם דרך האתר הרשמי של ממשלת מיאנמר https://evisa.moip.gov.mm (יש להצטייד בדרכון בתוקף למינימום 6 חודשים מיום היציאה ובתמונת דרכון סרוקה עדכנית על רקע לבן ללא משקפיים). התשלום נעשה באתר באמצעות כרטיס אשראי (ניתן להגיש דרכנו בקשה לוויזה אלקטרונית בעלות 75 דולר).
 5. אנו מציעים טיסות עם חברת התעופה הקוריאנית המצוינת קוריאן אייר. המחיר כולל מזוודה והושבה ללא עלות לאחר כרטוס על בסיס מקום פנוי, בהתאם לזמינות המושבים ודגם המטוס. לא ניתן להזמין מראש הושבה בשורה ראשונה או ביציאת חירום. בטיסות הפנימיות יש מגבלת משקל של עד 20 ק"ג למזוודה, ועד 5 ק"ג לתיק יד.
 6. ניתן לצבור נקודות נוסע מתמיד במועדון "SkyTeam" אך לא ניתן במסגרת הזמנה קבוצתית לממש נקודות עבור שדרוגים. המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי. מהמחיר יקוזזו 930 דולר לנוסע ולא ייגבו מסי נמל, דלק וביטחון.
 7. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם חזרה.
 8. במידה וחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה מוקדם ככל האפשר כדי שנעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה בלבד. אין באפשרותנו להבטיח את מבוקשכם.
 9. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי מלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.
 10.  הטבות מיוחדות לרישום מוקדם: הנחה בסך 100 דולר ועד 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה! טל"ח

 

 

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

6590 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25 מטיילים ומעלה
6670 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 16-24 מטיילים

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 18.04.2019100 דולר הנחה לנוסע ועד 10 תשלומים!לנרשמים בין 19-30.04.19 - הנחה בסך 50 דולר לנוסע ועד 6 תשלומים! למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" שנסעו החל מה- 1.01.16: הנחה נוספת בסך 25 דולר למטייל מתמיד, ועוד 10 דולר לכל טיול נוסף מאז!

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות עם קוריאן אייר
 • לינה: בתי מלון ברמת 4 ו- 5* וספינת פאר
 • כלכלה: חצי פנסיון ועוד 5 א. צהריים במיאנמר בסאול על בסיס חצי פנסיון
 • הדרכה: מדריך בכיר מצוות ההדרכה של  קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (מעל 25 מטיילים)
 • תחבורה:  תחבורה לפי התכנית
 • מפגש הכנה בארץ
 • מלווה ארגוני (מעל 25 מטיילים)
 • מקראה מהודרת בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
 • מערכת שמע קבוצתית כולל אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לאתרים
 • תשר לנותני שירות מקומיים כולל בספינה!
 • בקבוק מים מינרליים מדי יום
 • לנרשמים עד 18.04.19:
 • הנחה בסך 100 דולר לנוסע ועד 10 תשלומים!

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת בחדר ליחיד בסך של *1,665 דולר
 • מיסי נמל, דלק ובטחון כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר כיום כ- 319$)
 • אשרת כניסה למיאנמר.
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון וכו')
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הסמינר
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 27.03.2019.
 • *  לאור הסכום הגבוה של התוספת ליחיד, אנו ממליצים לנסות ולמצוא שותף/ה לחדר
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 •  תשר למדריך הטיול

 

נהלי רישום ותשלום

 הרשמה:

הרישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל או בדואר: רח' ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038.

טל' 072-211-6888, פקס 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

 

 אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר שדמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 61 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 $ למטייל (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 60-45 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 44-30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 29-15 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 75% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ- 14 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.
 • ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.           יציאת הטיול מותנית במינימום 16 משתתפים.                           טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ולכל מצב רפואי. כך תהינו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

     

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
 • לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

 

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze