וייטנאם וקמבודיה

וייטנאם וקמבודיה 05.12.17 - 20.12.17

a1aדורית גורפינקל - בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ובלשנות, תואר ראשון בסוציולוגיה ותואר שני באנתרופולוגיה. מדריכה ותיקה במגוון יעדים בעולם תוך התמקדות בתרבות וחברה על כל גווניהן.

 

 

s2sd*ד"ר טל טובי - מרצה בכיר במחלקה להיסטוריה כללית באוניברסיטת בר אילן, היסטוריון צבאי החוקר את מלחמת וייטנאם. כתב מספר ספרים.

 

 

 

להגשמת החלום ולרישום לטיול הורד את טופס ההרשמה
 • וייטנאם וקמבודיה מציעות לבאים בשעריהן הכל מכל: נופים מגוונים של פסגות נישאות מול נהרות שוצפים, תרבות עתיקה ומפוארת מול עבר קרוב עקוב מדם, שווקים ססגוניים ואוכלוסייה מעניינת, ולצד כל אלה - מטבח משובח. ביקור בווייטנאם וקמבודיה חושף עבר היסטורי עשיר, הכולל ממלכות ומקדשים, והשפעות תרבותיות מגוונות מצד השכנות הגדולות סין והודו. חקלאות פרימיטיבית של אורז, עצי קוקוס ודייג בשפע המים והנהרות, לצד ניסיונות הסתגלות לכלכלה מודרנית ובנייה מואצת לאחר דורות של דיכוי קולוניאלי ומלחמות פנימיות אכזריות ועקובות מדם. נראה את וייטנאם הססגונית, על מאכליה הנפלאים ושווקיה העמוסים. נחווה את נעימותם ועדינותם של הקמבודים, נפגוש במקומיים מכל שכבות האוכלוסייה והקבוצות הדתיות השונות, ונבקר באזורי טבע מרשימים וייחודיים.
  השם וייטנאם (Vietnam) מעורר אמנם אסוציאציות קשות מתקופת המלחמה, אך זוהי מדינה יפהפייה, עם נופים מהממים, פלאי טבע, מטבח מעורר תיאבון ותרבות מדהימה. שנים רבות חלפו מאז המלחמה, הממשל אמנם עדיין קומוניסטי והשחיתות חוגגת, אך בשנים האחרונות הוא עבר שינויים מרחיקי לכת ושינה את פניו.
  קמבודיה (Cambodia) היא מדינה היושבת בלב הודו-סין, בה התפתחה האימפריה הקמרית שהותירה אחריה אוצרות אדירים של מקדשים, אמנות, כתב וריקוד והשפיעה רבות על התרבויות השכנות. נבקר בעיר המקדשים אנגקור, מקור גאוותם של תושבי המדינה, הנחשבת לפלא השמיני של העולם ולאחד מפלאי המזרח בשל האקזוטיות, רמת ועושר האומנות, השפע והמידות של המבנים והג'ונגל המדהים שעוטף חלק מן המקדשים. חובה להיות כדי להבין!
  בכל אלה ועוד, נתנסה באופן ישיר וחוויתי בטיול יחיד מסוגו - "וייטנאם וקמבודיה".

  * ד"ר טל טובי יצטרף לקבוצה כמדריך נוסף ב- 13 דצמבר.
 • מציגים:
  סמינר מטייל בווייטנאם וקמבודיה
  שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית
  במפגש עם נופים ותרבויות
  רק ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!
  מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:
  • צוות מדריכים מנוסה, מקצועי ומומחה לאזור, מסגל ההדרכה של קשרי תרבות תבל
  • מנהל/ת טיול* הדואג/ת לפרט ולפרטים, בנוסף לצוות ההדרכה
  • דגש מיוחד למפגש עם התרבות ודופק החיים של וייטנאם וקמבודיה
  • ביקור בסאפה, בירת שבטי ההרים
  • סדנת בישול חווייתית בהוי אן
  • כדור פורח מעל מקדשי אנגקור בקמבודיה
  • בתי מלון ברמת 4 ו- 5 כוכבים
  • חצי פנסיון לאורך כל ימי הטיול ועוד 3 ארוחות צהריים
  • הרצאות עומק של ד"ר טל טובי, להעשרת הידע על וייטנאם
  • מופע ריקודים מסורתי בקמבודיה, כולל ארוחת ערב עשירה
  • המעבר לקמבודיה יתבצע בטיסה, ולא בנסיעה ארוכה ומייגעת באוטובוס ובשייט
  • מקראה מהודרת על וייטנאם וקמבודיה, בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
  • חבורת מטיילים איכותית ביותר
  • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזנייה אישית לכל מטייל
  • הכל כלול במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals)
  • הזמן מנוצל כולו - אין זמן חופשי במהלך הטיול
  • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הנפשי שלך
  • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
   הנחה בסך 100 דולר למטייל
   6 תשלומים ללא ריבית והצמדה
   טיפול V.I.P. ביציאה מהארץ – ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים
 • יום 1-2 ימים ג'-ד', 5-6.12.17 ת"א - בנגקוק - האנוי
  נמריא בטיסת לילה של אל על לבנגקוק (Bangkok), אליה נגיע בשעות אחר הצהריים המוקדמות של יום המחרת. לאחר מנוחה קצרה נמשיך בטיסה להאנוי (Hanoi), בירתה היפה של וייטנאם, בעלת העבר הקולוניאלי המרשים. העיר שוכנת בצפון המדינה, על גדות הנהר האדום (Red River), שהחקלאות סביבו עשירה ומגוונת, ובה נלון.

  יום 3, יום ה', 7.12.17 האנוי - הבירה המודרנית - האלונג ביי
  נקדיש את היום לעיר ומרכזי העניין שבה: נתרשם מן האדריכלות הצרפתית על גינותיה ושדרותיה, נראה את המאוזוליאום של אבי האומה - הו צ'י מין (Ho Chi Min Mausoleum), במתחם ההיסטורי שלצדו. נתרשם מהמקדש הראשון בעיר - פגודת העמוד האחד (One Pillar Pagoda), מבית הכלונסאות (House on Stilts) המפורסם של הו צ'י מין וממקדש הספרות - האוניברסיטה הראשונה בווייטנאם (Temple of Literature), שנבנה בהשפעה סינית גדולה במאה ה- 11. נהנה מסיור ריקשות בעיר העתיקה ובשעות אחר הצהריים נצא בדרכנו למפרץ האלונג ביי (Halong Bay), בו נלון, לקראת השייט במפרץ ביום המחרת.

  יום 4, יום ו', 8.12.17 מפרץ האלונג ביי - האנוי - לאו קאי- - האנוי
  את היום נקדיש למפרץ האלונג (Halong Bay), אזור שהוכרז עוד בשנת 1994 ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. אזור ייחודי ובו צוקי גיר מזדקרים מן הים ויוצרים אלפי איים, מערות וצורות בעיצוב איתני הטבע. נצא לשייט, נצפה בציפורים מיוחדות המקננות בראשי הצוקים. הריר עמו הן מדביקות את הקינים נאסף ונמכר על פי משקל, במחיר השווה למחיר הזהב. נראה גם חקלאות ימית מקומית ונהנה מארוחת דגים ופירות ים במהלך השייט. בתום הביקור במפרץ, נשוב להאנוי להשלמת הסיור ולארוחת ערב במסעדה מקומית, ונעלה על אוטובוס שייקח אותנו ללאו קאי (Lao Cai). לינה בלאו קאי.

  יום 5, יום שבת, 9.12.17 סאפה - שבטים ושווקים
  לאחר ארוחת הבוקר נעלה על מיניבוסים וניסע לסאפה (Sapa), בירת שבטי ההרים, אשר ידועה בטרסות האורז המרהיבות שלה ובנוף האנושי המיוחד. לאחר שנבקר בשוק של סאפה, נצא להליכה בין כפרים של בני השבטים. נראה מסורת שלא השתנתה, מזה מאות בשנים, נתוודע אל בני שבט המונג השחור
  (Black H'anong)ואל בני שבט הזאו האדום (Red Dao). נסייר בין הכפרים השונים בהם הם מתגוררים ונראה את הלבוש המסורתי, החקלאות ומשלוחי היד האחרים, האופייניים לאזור. ארוחת ערב ולינה בסאפה.

  יום 6, יום א', 10.12.17 סאפה - האנוי - הואה
  הבוקר נשלים את ביקורנו בסאפה ובכפרים הסמוכים לה ונצא בדרכנו חזרה להאנוי לקראת טיסתנו להואה (Hue), בירתם העתיקה של הקיסרים. ארוחת ערב ולינה בהואה.

  יום 7, יום ב', 11.12.17 הואה - דאננג - הוי אן
  נבקר בארמון המלכותי (Royal Palace), הנמצא בלב "העיר האסורה" (Forbidden City), שהיה מקום מגוריהם של קיסרי שושלת נגויאן (Neguyen) ומשפחותיהם. בשעות הצהריים נפרד מהואה ונצא אל הוי אן (Hoi An). נעצור לביקור בשדות האורז ונטייל בכפר חקלאי טיפוסי. נלון בהוי אן, השוכנת על שפת הנהר טו-בון (Thu Bồn).

  יום 8, יום ג', 12.12.17 הוי אן - וסדנת בישול ויאטנמית
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר העתיקה. נבקר בבית העתיק - טאן-קי
  (Tan Ki House), במרכז הקונגרסים (Congress Center), בגשר היפני (Japanese Bridge), בן 400 השנים ובשוק הדגים. לקראת שעות הצהריים נשתתף בסדנת בישול וייטנאמית. המטבח הווייטנאמי ידוע בעולם בשל טעמיו המגוונים, ההגשה המסורתית והטריות. נלמד על עשבי התיבול המקומיים, נקצוץ, נקפיץ, נערבב טעמים ונכין ארוחה מקומית לתפארת, כמו המקומיים. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך את ביקורנו בהוי אן ונהנה מהעיר היפה והפסטורלית.

  יום 9, יום ד', 13.12.17 הוי אן - הו צ'י מין סיטי (סייגון)נטוס
  בטיסת בוקר לדרום וייטנאם אל הו צ'י מין סיטי City) (Ho Chi Min, או בשמה הקודם סייגון (Saigon). אותה העיר המפורסמת מן המלחמה, שכיום נהפכה למנוע הכלכלי של וייטנאם, מטרופולין רועש וצפוף בו מתגוררים למעלה מעשרה מיליון תושבים. לאחר הגעתנו נפגש עם ד"ר טל טובי, שיצטרף אלינו כמדריך נוסף. נטייל בעיר החדשה והישנה. נבקר בארמון האיחוד (Independence Palace) ונמשיך לביקור ברובע הקולוניאלי(Colonial Quarter) , בו נראה את קתדרלת נוטרדאם
  (Notre Dame Cathedral) היפה, את בית הדואר הישן (Old Post Office), שהוא שריד נדיר ביופיו של הבנייה הצרפתית ואת בית האופרה (Opera House). נבקר כמובן במוזיאון המלחמה .(War Remnant Museum)
  לינה בסייגון.

  יום 10, יום ה', 14.12.17 סייגון - מקדשי הקאו דאי - מנהרות הוייטקונג
  נצא מסייגון ונבקר בקומפלקס מקדשים של זרם דתי, אקלקטי ומיוחד הנקרא קאו דאי (Cao Dai). זרם המשלב בודהיזם וסיאנס לצד אלמנטים מן הנצרות, המודרניזם הצרפתי, האסלאם ועוד. כל זאת, במתחם צבעוני ומעוטר ובזמן תפילת הצהריים של מאות מאמינים. נמשיך לסיור באתר הלחימה נגד האמריקנים, מנהרות קוצ'י (Chu Chi Tunnels), בו נבין את השימוש שעשו המקומיים במערכת אדירה של מנהרות ומתחמים תת קרקעיים ונספוג משהו מאווירת המלחמה והחיים בצילה. בתום הביקור באתר, נחזור אל מלוננו בסייגון.
  יום 11, יום ו', 15.12.17 סייגון - הדלתא של המקונג - קאן טו
  בשעות הבוקר ניסע אל אזור הדלתא של נהר המקונג (Mekong Delta), אחד הנהרות הגדולים באסיה, אשר מזרים לווייטנאם כמויות עצומות של מים ובוץ. אזור שפך הנהר אל הים הוא שטח רב ממדים, מיושב בצפיפות ונחשב לאחד מהאזורים הפוריים ביותר בעולם. הנהר מתפצל כאן לנהרות משנה, ליובלים, פלגים ואלפי תעלות. המקומיים בונים בנהר איים מלאכותיים, ומגדלים עליהם כל גידול טרופי אפשרי. נשוט ונטייל באיים, נטעם מפירות "גן העדן" הזה ונצפה גם בדייג הרב ובספינות השטות במעלה הנהר אל קמבודיה ולאוס השכנות. לינה בקאן טו (Can Thu).

  יום 12, יום שבת, 16.12.17 קאן טו - השוק הצף - סייגון
  מוקדם בבוקר נפליג בתוך שוק צף צבעוני, מעניין ואדיר מימדים של קאי ראנג (Cai Rang) - אלפי סירות של מקומיים הבאים לסחור כאן במרכולתם ובתוצרתם החקלאית, עוד לפני שהיום מתחמם. במהלך השייט נצפה בשווקים צפים ובמסחר ערני המתנהל מתוך הסירות. עם תום הסיור ניפרד מווייטנאם ונטוס לסיאם ריפ (Siem Reap) שבקמבודיה. בשלושת הלילות הבאים נלון בסיאם ריפ.

  ימים 13-15, ימים א' - ג', 17-19.12.17 סייגון - סיאם ריפ - מקדשי אנגקור - בנגקוק - תל אביב
  סיאם ריפ מהווה בסיס נוח לביקור בקומפלקס המקדשים של אנגקור
  .(Angkor Temple Complex) בימים הקרובים נבקר בשער הדרומי של אנגקור ת'ום (Angkor Thom), בבאיון (Bayon), בבהאפון (Baphuon), במרפסת הפילים Elephant Terrace)), בתא פרום (Ta Prom), באנטאי סראי (Banteay Srey), במרפסת המלך המצורע (Terrace of the Leper King) ובאתרים נוספים. נרחף בכדור פורח ונצפה במקדשים השונים ממעוף הציפור. על גדות אגם הטונלה סאפ (Tonlé Sap Lake) התפתחה לפני כ- 1000 שנה ממלכה אדירה שהשקיעה כספים ומאמצים רבים בבניית מקדשים וארמונות, על פי עקרונות השאובים מן ההינדואיזם והקוסמולוגיה ההודית. המתחם העצום כולל אלפי מבנים ומאות אלפי פסלים ועיטורים של אלים שונים, ברמת גימור ועידון מדהימה ונדירה, המהווים נכס תרבותי בל יתואר ביופיו וחשיבותו. נסייר במקדשים השונים, ונתרשם מתבליטי הקיר השונים והמיתולוגיה הדתית הבולטת בכל מקום. באחד הימים נשוט באגם, נצפה בעופות המים הרבים ונתרשם מבתי הכלונסאות, ממימדי הגאות והשפל האדירים ומהחיים על המים. בשעות הערב ניסע אל שדה התעופה של סיאם ריפ, לקראת טיסתנו לבנגקוק, בדרכנו ארצה.
  *הנחיתה בארץ, בשעות הבוקר המוקדמות של יום המחרת ה- 20.12.17.

  הערות:
  1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הטיול.
  2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או מקלחת ו/או אמבטיה בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהייה מקלחת או אמבטיה).
  3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן במסגרת כרטוס קבוצתי להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות).
  4. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
  5. הזמנת הושבה רגילה במחלקת תיירים בטיסות אל-על לתאילנד אינה כרוכה בתשלום.
  6. הזמנת מושב ביציאת חרום הלוך ושוב בטיסות אל-על כרוכה בתשלום של 225$ לנוסע (מושב הממוקם ביציאת חירום, בעל מרווח רגליים גדול יותר משאר המושבים במחלקת התיירים ולכן מעניק נוחות טיסה מרבית).
  7. הזמנת מושב תיירים פלוס הלוך ושוב בטיסות אל-על (הממוקם בקדמת מחלקת תיירים ומציע מרווח רגליים גדול יותר וזווית הטיית מושב גדולה יותר) כרוכה בתשלום של 325$ לאדם.
  8. ניתן לאשר הושבה בתיירים פלוס או ביציאת חירום רק לאחר כרטוס. חשוב לציין שבמקרים בהם כרטיסי הטיסה יכורטסו זמן רב לפני מועד היציאה, יחולו דמי ביטול כרטיסי הטיסה על אלה המבטלים כמתחייב מחוקי הביטול של חבורת התעופה (יתכן אף מחיר כרטיס במלואו).
  9. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
  10. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי המלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע. אם הינכם מעוניינים להשתתף ביטול זה, נא הקדימו הרשמתכם.
  11. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד 31.08.2017: הנחה בסך 100 דולר, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!
 • המחיר:
  4995 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 24 מטיילים
  5495 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 23 - 15
  הטבה מיוחדת לנרשמים עד 31.08.17: 100 דולר הנחה לנוסע ו- 6 תשלומים
  הטבה לנרשמים בין 1-14.09.17: 30 דולר לנוסע.
  למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסף 25 דולר ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי 1.1.14


  המחיר כולל:
  טיסה: טיסות בינ"ל סדירות בחברות: אל-על,Thai ו- Bangkok Airlines
  לינה: בתי מלון ברמת חמישה וארבעה כוכבים
  כלכלה: חצי פנסיון במשך כל ימי הטיול ועוד 3 ארוחות צהריים
  תחבורה: אוטובוס ממוזג, שייט וטיסות פנים כמפורט בתוכנית
  הדרכה: צוות מדריכים בכיר של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנת במינימום 20 מטיילים).
  - מפגש הכנה בארץ
  - מקראה מהודרת, בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - סדנת בישול של אוכל וייטנאמי וכדור פורח מעל מקדשי אנקור
  - מופע ריקודי פולקלור מסורתי כולל ארוחת ערב עשירה
  - אשרות כניסה (ויזות) לוייטנאם ולקמבודיה
  - דמי כניסה לאתרים המפורטים בתוכנית
  - תשר לנותני השירותים המקומיים בלבד
  - שלושה בקבוקי מים מינרליים ליום בכל ימי הטיול
  - לנרשמים עד 31.08.17: הנחה של 100 דולר ו- 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה

  המחיר אינו כולל:
  - תוספת לאדם בחדר ליחיד: 890 $
  - מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חב' התעופה (המחיר כיום 180 $)
  - ארוחות שאינן מפורטות בתכנית.
  - הוצאות בעלות אופי אישי: שתייה במשך היום ובארוחות הערב, כביסה, טלפון, בידור וכו'
  - כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל
  של הטיול.
  - הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
  - שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע
  ומיסי הנמל, הדלק והביטחון החל מ-25.07.17.
  - ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח, איתור, חילוץ והטסה רפואית ולוודא את הכיסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
  - תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6$ למטייל ליום)

  נהלי רישום ותשלום
  הרשמה:
  הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":
  רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל' 07-22-11-68-88 פקס. 09-7428885 מייל: dialog@k-tarbut.co.il.
  הסדרי תשלום::כמפורט בטופס הרישום.

  אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.
  • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 $ למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה) אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
  • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • מטייל המבטל בין 7- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • במקרה של ביטול החל מ- 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.
  ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הטיול מותנית במינימום 15 משתתפים. טל"ח
  ** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו, יתאים לכם פוליסת ביטוח לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ולאחר החזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
  הערות:
  1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
  2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח


התקשרו עכשיו 073-3742283 או מלאו פרטים ונחזור בהקדם

כתבו לנו או התקשרו 072-2116888