לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

ונציה חוגגת ביאנלה - אמנות, אמנות ועוד...אמנות

 • מחזור 1 :  06.09.22 - 01.09.22
 • מחזור 2 : 11.09.22 - 06.09.22
 • מחזור 3 : 18.09.22 - 13.09.22
 • משך הטיול: 6 ימים

ונציה חוגגת ביאנלה - אמנות, אמנות ועוד...אמנות

 • מחזור 1 :  06.09.22 - 01.09.22
 • מחזור 2 : 11.09.22 - 06.09.22
 • מחזור 3 : 18.09.22 - 13.09.22
 • משך הטיול: 6 ימים

מסלול הטיול

 בהדרכת:

gilit e

ד"ר גילית איבגי - חוקרת ומרצה בנושאי אמנות ותרבות, ובתחום לימודי מוזיאונים.

 

 

 

 

 

 

 

בניהול

omer k

עמר בן זאב, עו"ד - מנכ"ל קשרי תרבות תבל.

 

 

 

 

 

 

הביאנלה לאמנות בוונציה, תערוכת האמנות הבינלאומית הוותיקה ביותר בעולם (נוסדה בשנת 1895), היא האירוע החשוב והמקיף ביותר בעולם האמנות. זו הזדמנות מיוחדת במינה להיחשף לעשייה האמנותית והאוצרותית המתרחשת היום בעולם, ולהתעדכן בהלכי רוח חברתיים ופוליטיים שהיא נושאת עמה. בביאנלה גם ניתנת במה לטכנולוגיות עדכניות להיבטים כלכליים שהאמנות העכשווית והפקתה כרוכים בהם.

האתרים המרכזיים של התערוכה הם הביתנים הלאומיים הממוקמים בג'ארדיני והתערוכות בארסנלה. אתרים אלה נאצרים בכל שנתיים על ידי צוות אוצרותי בראשות אוצר או אוצרת ראשיים שנבחרו להוביל את הביאנלה. תערוכות אלה משקפות את ההתפתחויות בסצינת האמנות העכשווית הבינלאומית ובמקביל גם מחוללות אותן. לצד התערוכות הללו מתקיימות ברחבי העיר תערוכות נלוות רבות במוזיאונים, בארמונות, בכנסיות ובאתרי תצוגה נוספים.

צ'צ'יליה אלמאני (Cecilia Alemani) היא אוצרת ממוצא איטלקי העובדת בניו-יורק. היא אצרה וניהלה את תערוכות האמנות בהיי ליין (High Line) במנהטן מאז שנת 2011, אצרה את הביתן האיטלקי בביאנלה בוונציה בשנת 2017, וכן אצרה וניהלה תערוכות עכשויות גדולות בפרויקטים בינלאומיים שונים. את התערוכות המרכזיות של הביאנלה הקרובה בנתה אלמאני במהלך השנתיים של מגיפת הקורונה. מן הצד המעשי איפשר לה הסגר כמות עצומה של פגישות וירטואליות עם אמנים מכל העולם. מן הצד המחשבתי, גרמה המגיפה למחשבה מעמיקה על מקומה של האמנות בחיי האנושות היום, במנעד שבין המדע ומקום הקסם והדימיון. שתי התערוכות שאצרה עשירות מאד, יש בהן ייצוג נשי רב, והן עוסקות בזיקה שבין הסוריאליזם המקורי בן המאה, ובין האמנות העל מציאותית בימינו. התערוכות מציגות קפסולות היסטוריות-סוריאליסטיות לצד אמנות עכשווית. בתערוכות יש גם ייצוג גדול מתמיד של מחוזות שונים מכל כדור הארץ, והרבה מופעים של אמנים צעירים. אין לנו ספק, שזו אחת מתערוכות הפוסט-קורונה החשובות והמקוריות, תערוכה שבעצמה תהפוך היסטורית ואיקונית. במוזיאון פגי גוגנהיים תתקיים תערוכה אשר תחזק ותתמוך בתימה של אלמאני, ותוצג שם תערוכה בשם "סוריאליזם וקסם", במסגרתה נתוודע לעולמה של לאונורה קרינגטון (Leonora Carrington), אשר הייתה נשואה בצעירותה לאמן מקס ארנסט (Max Ernst), אשר לימים היה נשוי תקופה מסויימת לפגי גוגנהיים (Peggy Guggenheim).

גם מספר המדינות המשתתפות השנה בביאנלה גדל מאז השנים הקודמות, ואנו סקרנים לפגוש ביתנים של מצטרפות חדשות כקמרון, נמיביה, נפאל, עומן, אוגנדה, קזחסטן ועוד. מנגד, הביתן הרוסי הגדול יושבת, שכן האוצר והאמנים הנבחרים מביעים את הסתייגותם מן התוקפנות הרוסית באוקראינה. הביתנים הלאומיים כבכל השנים האחרונות, גולשים ממתחמי ה"ג'רדיני" וה"ארסנלה" אל רחבי העיר.

שפע של תערוכות ואירועים נלווים, וכן תערוכות פסלים ומיצבים בחוץ, ילוו את הביאנלה. הסמינר שלנו יכלול מעברים בסמטאות ובתעלות, בדרכנו אל התערוכות המגוונות.

בסיורים אלו, נכלול גם ביקור באקדמיה, היא ה"אופיצי" של ונציה. נתבונן הן ביצירות מופת מן הרנסנס הוונציאני, והן בתערוכה זמנית של יצירותיו המוקדמות של אניש קאפור (Anish Kapoor), אשר פסלו "היפוך העולם" ניצב במוזיאון ישראל.


פרטי הטיסות (ישיר עם אל-על הלוך חזור לוונציה):

 • אל-על 289, 1.09.22  ת"א-ונציה.    המראה 06:00 - נחיתה 08:50.
 • אל-על 290, 6.09.22  ונציה-ת"א.    המראה 22:10 - נחיתה 02:35 (7.09.22).

 • אל-על 289, 6.09.22    ת"א-ונציה.   המראה 18:15 - נחיתה 21:05.
 • אל-על 290, 11.09.22  ונציה-ת"א.   המראה 22:10 - נחיתה 02:35 (12.09.22).

 • אל-על 289, 13.09.22  ת"א-ונציה.   המראה 18:15 - נחיתה 21:05.
 • אל-על 290, 18.09.22  ונציה-ת"א.   המראה 22:10 - נחיתה 02:35 (19.09.22).

 

לינה במלון בונווקיאטי (Hotel Bonvecchiati) הממוקם במרחק של שתי דקות הליכה מכיכר סן מרקו (Saint Mark's Square)  ומגשר ריאלטו (Rialto Bridge) ומציע רציף עגינה פרטי עבור מוניות מים. החדרים מעוצבים בסגנון ונציאני קלאסי. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, מיזוג אוויר, טלוויזיה בלוויין וחדר רחצה פרטי עם חלוק רחצה ונעלי בית. מסעדת המלון, La Terrazza, עברה שיפוץ ומעוצבת היום בסגנון מודרני. המסעדה מציעה מאכלים מהמטבח הוונציאני, האיטלקי הקלאסי והבינלאומי, המוגשים כולם על הטרסה לצד המים. ארוחת הבוקר עשירה ומוגשת בסגנון מזנון. זהו מלון בדירוג 4 כוכבים, עם צוות ותיק ומנוסה, הזמין 24 שעות ביממה ודובר אנגלית רהוטה.

 

תוכנית הסימנר:

להלן תכנית הסיור של מחזור 1 (סדר הדברים ישתנה בין המחזורים בהתאם לאילוצי הטיסות).

יום 1, יום ה', 1.09.22, טיסה והעברה למלון

בשעות הבוקר המוקדמות נמריא מנתב"ג, ננחת בוונציה נלך אל מעגן הסירות אשר בשדה, ונעלה על סירות מוניות אשר יובילו אותנו אל בית המלון, או אל קרבתו במידה וגובה המים יחייב זאת. נתארגן ליציאה ליום הדרכה.

 מחזורים 2+3: יום זה מתאחד עם היום למחרת. נגיע למלון נקבל את החדרים

 ונלך להתארגן ולישון לקראת יום המחרת.

 

יום 2, יום ו', 2.09.22, הביאנלה - מתחם הג'ארדיני

לאחר ארוחת בוקר במלון, נתארגן לקראת יציאה ליום הסיור המלא הראשון. יום זה יוקדש כולו למתחם גני הביאנלה, ה"ג'ארדיני" (The Giardini). נבקר בתערוכה המרכזית העשירה הנקראת "חלב חלומות", וננוע בין הקפסולות המוקדשות לסוריאליזם ההיסטורי, ובין היצירות העכשוויות. נבקר בביתנים הלאומיים, ובכללם הביתן של ישראל, בו תציג השנה האמנית, הצלמת-חוקרת, עילית אזולאי. הפסקת הצהריים תתקיים בג'ארדיני, על שלל הקיוסקים שבמקום. נאפשר בסוף היום ביקור בחנות הספרים, הקטלוגים והמזכרות של הביאנלה.

 

יום 3, יום שבת, 3.09.22, הביאנלה - מתחם הארסנלה

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא אל המתחם השני הגדול של הביאנלה, ה"ארסנלה". המתחם שימש בעבר כמספנה שהייתה במאה ה- 16 הגדולה בעולם ואפשרה את בנייתה של אנייה שלמה ביממה. הארסנלה מארח מדי שנתיים את מחציתה השנייה של תערוכת הנושא המרכזית של הביאנלה שהיא תערוכה רבת משתתפים. החללים הגדולים והגבוהים במקום זה, מאפשרים הצבת יצירות גדולות, אשר נוצרות כעבודות מותאמות לחלל ספציפי (Site Specific). כן נבקר בביתנים הלאומיים, הפזורים בשטח הגדול שסביב מאגר המים. הפסקת הצהריים תתקיים בשטח הארסנלה, ויעמדו לרשותנו הקפיטריה והקיוסקים.

 

יום 4, יום א', 4.09.22, חללי תצוגה נוספים לביאנלה

ביום זה נסייר רגלית בין חללי תצוגה אלטרנטיביים המשמשים את הביאנלה. ארמונות עתיקים, חללים תעשייתיים לשעבר ומבנים שונים שמושכרים בתקופת הביאנלה למדינות ולגופים שונים המעוניינים להשתתף באירוע. המעבר בין האתרים השונים ייעשה הן באמצעות הוופורטו והן בהליכה בין הסמטאות האופייניות לוונציה. סיור ייחודי זה מזמן אפשרות לקשור את אווירתה המיוחדת של העיר ואת ההיסטוריה שלה לתכנים העכשוויים שמזינים את תערוכות האמנות.


יום 5, יום ב', 5.09.22, ג'ודקה, סנט ג'ורג'יו מג'ורה ואקדמיה

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא אל האי הקטנטן סן ג'ורג'ו מג'ורה, עליו ניצבת הכנסיה הפאלאדיאנית בעלת החזית הניאו קלאסית. במידה ותהיה תערוכה רלוונטית על האי נבקר בה, ובכל מקרה נהנה ממראה הלגונה. נמשיך לביקור באי הסמוך ג'ודקה, עליו בשנים האחרונות מוצגות יותר ויותר תערוכות ביאנלה ותערוכות נלוות לאירוע. בהזדמנות זו נוכל להתרשם מאזור מגורים של תושבים, על סירותיהם ודרך חייהם הייחודית. לאחר הפסקת הצהריים על אחד האיים, נבקר במוזיאון האקדמיה המציג את תור הזהב של האמנות הוונציאנית. נבקר בתערוכה זמנית המוקדשת לאניש קאפור הצעיר.

 

יום 6, יום ג', 6.09.22, תערוכות במוזיאונים

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא אל בית פגי גוגנהיים, ונראה את התערוכה הזמנית "סוריאליזם וקסם" המתכתבת עם התערוכות המרכזיות של הביאנלה. לאחר הפסקת צהריים על האי דורסודורו, נבקר באחד משני המתחמים אשר בבעלות פרנסואה פינו (הפונטה דלה דוגנה או פאלאצו גראסי). פינו הוא מאספני האמנות העכשווית החשובים והבולטים, ולאחרונה הוא חנך את המוזיאון שלו בבית הבורסה המסחרית הישן והמשופץ בפריז, לאחר הפסקת הצהריים נשוב למלון להתארגנות לקראת יציאה לשדה על מנת להמריא לתל אביב.

 

 

 • התנועה בוונציה תתבצע ברגל ובתחבורה ציבורית על המים (וופורטו).
 • לקראת מפגש הקבוצה תשלח אליך תוכנית המותאמת למחזור אליו נרשמת.

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המטייל המפורסמת כאן, באפריל 2022, הינה תכנית מסגרת, המציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לאילוצים ולתנאים אשר יכתיב המקום ולשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה.
 2. על פי ההנחיות הידועות ביום הפרסום, על כל הנרשמים להיות מחוסנים נגד קורונה במינימום 2 חיסונים, (עד 6 חודשים). התו הירוק הינו תנאי להרשמה לסמינר הטיול.
 3. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהייה כמובן מקלחת או אמבטיה).
 4. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 5. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדרים שביקשתם.
 6. אנו מציעים טיסות ישירות עם אל-על הלוך חזור לוונציה, כולל מזוודה אחת לבטן המטוס (עד 23 ק"ג) + תיק יד (עד 8 ק"ג). ניתן לצבור נקודות נוסע מתמיד אך לא ניתן במסגרת הזמנה קבוצתית לממש נקודות עבור שדרוגים והושבות. המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי ויקוזז מהמחיר 300 אירו לאדם ולא ייגבו מסי נמל, דלק וביטחון.
 7. חברת אל על עובדת במודל של תמחור דינמי ברכישת הושבה, כלומר מחירי ההושבה יהיו נתונים לשינויים מצד החברה מעת לעת, מיעד ליעד, ומטיסה לטיסה. להלן פירוט עלויות של מושבים נכון להיום:
 8. ניתן להזמין הושבה הלוך חזור מושב רגיל בשורות קדמיות עבור 60 אירו לנוסע, בשורות קידמיות עם מרווח ושורת יציאת החירום עבור 140 אירו לנוסע. כל ההושבות יטופלו לאחר כרטוס בהתאם לזמינות המושבים.
 9. כל בקשות ההושבות יטופלו לאחר כרטוס, בהתאם לזמינות המושבים. יש לקחת בחשבון, כי במקרה של ביטול השתתפות, למעוניינים בכרטוס מוקדם (במטרה להבטיח מקום הושבה מראש טרם הכרטוס הקבוצתי), תתווסף עלות ביטול כרטיסי הטיסה לעלות הכוללת, בהתאם לתנאי הביטול.
 10. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 11. Save the Date! - בתאריך 29.08.22 יתקיים סמינר הכנה מעמיק לקראת היציאה לביאנלה, כולל הרצאת מבוא.
 12. ההגעה עם מוניות המים (סירות) למעגן בתי המלון, תלויה בגובה המים.
 13. הטיול אינו קשה ומותאם לגיל השלישי. יחד עם זאת, אנו יוצאים כל יום בבוקר מבית המלון וחוזרים אליו רק בשעות הערב. הטיול אינו מתאים למוגבלים בהליכה ועמידה. ישנה הליכה אורבנית רבה בסמטאות ונציה שכולן סלולות, ותהיינה עליות וירידות במדרגות הגשרים הרבים, כמו כן, נרבה להשתמש בוופורטו (אוטובוס ימי). מומלץ מאד לקחת עימכם מהארץ כיסא מוזיאון, שיקל על ההליכה והעמידה סביב יצירות האמנות.
 14. מספר המקומות בטיול מוגבל ל- 25 מטיילים לקבוצה (בשל מגבלה בכמות האנשים המורשים להיכנס כקבוצה למוזאונים). אשר על כן, הבטחת המקום בטיול תתבצע בשיטת "כל הקודם זוכה".
 15. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש שאינן מוחזרות. בתקופות שיא, כדוגמת הביאנלה, הדרישות אף מחמירות יותר וכך גם תנאי הביטול. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - במידה והינכם מעוניינים להשתתף בטיול תרבות זה - נא הקדימו הרשמתכם, ותהנו גם מההטבות לרישום מוקדם.
 16. אפשרויות ביטול: הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.
 17. לבחירתך, ישנם שני מסלולי ביטול, אותם עליך לבחור בעת הרישום והם אינם ניתנים לשינוי לאחר ההרשמה.

מסלול חובק עולם:

 • אפשרות ביטול בהתאם להסכמים עם הספקים השונים בחו"ל (להלן). מסלול זה כולל את ההטבות: הטבות רישום מוקדם: שירות I.P בשדה התעופה ופריסה לעד 6 תשלומים.

במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 אירו למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: ויזות, כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול. עבור ביטול עסקה ששולמה בכרטיס אשראי, בנוסף לדמי הרישום והטיפול, ינוכו 3% מעלות העסקה בגין עמלות סליקה של חברות האשראי והניכיון בגין עסקת מכר מרחוק.

 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

מסלול מקומי:

 • אפשרות ביטול בהתאם לזכות ביטול מכח חוק הגנת הצרכן הישראלי. מסלול מקומי אינו מקנה הטבות רישום מוקדם, ומחירו גבוה יותר ב- 300 אירו ממסלול חובק עולם. המסלול מאפשר, בין היתר, לבני 65 ומעלה לבטל את הרישום עד 4 חודשים מיום הרישום ותנאים מיטיבים נוספים, על פי התנאים המלאים והסייגים כפי שמופיעים בחוק הגנת הצרכן והתקנות.

לאחר תום תקופת זכות הביטול במסלול המקומי ו/או באם הלקוח אינו זכאי לתנאים המיטיבים בחוק הגנת הצרכן והתקנות, תחול מדיניות הביטול במסלול "חובק עולם".

 1. ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.
 2. יציאת הסמינר המטייל מותנית במינימום 20 מטיילים משלמים.
 3. בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום וכיסוי מלא לקורונה. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 120 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 4. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים ומגבלות הקורונה הידועות נכון ליום הפרסום, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי המלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.

הטבות מיוחדות לרישום מוקדם, במסלול חובק עולם בלבד, עד 14.04.22:

ליווי V.I.P בנתב"ג ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

                                                                                                              

 

 

אצלנו זה אחרת

הביאנלה בוונציה - חוויה ויזואלית ואינטלקטואלית

 • טיסות ישירות הלוך חזור עם אל על לוונציה.
 • אירוח במלון BONVECCHIATI* בדרגת 4 כוכבים במרכז ונציה, בסמוך לכיכר סן מרקו, שלו מעגן פרטי למוניות מים (סירות). (ראו אפשרויות נוספות להלן)
 • הדרכות של חוקרת האמנות והתרבות ד"ר גילית איבגי
 • הדרכות עומק מקצועיות, אחרי סיור מקדים בתערוכה, שמעצימות את חוויית הביאנלה.
 • מנהל הסיור, מנכ"ל קשרי תרבות תבל, הדואג לפרט ולפרטים לצד המדריכה.
 • סמינר הכנה לקראת היציאה לביאנלה הכולל הרצאת מבוא מקצועית.
 • מסלול מקורי של קשרי תרבות תבל.
 • כניסות לארמונות נוספים ויחודיים שלא מופיעים בתוכנית.
 • חבורת מטיילים איכותית. גודל קבוצה מירבי: 25 מטיילים.
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל.
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול. כל הסיורים כלולים במחיר.
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך.

 

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

עלות החוויה במלון *4 (כאמור, יש אפשרות למלון *3/*5): 2495 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25 מטיילים 2595 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות אל על סדירות וישירות לוונציה
 • לינה: מלון BONVECCHIATI ברמת 4 כוכבים,
 • בסמוך לכיכר סן מרקו (מאוד מרכזי).
 • כלכלה: ארוחות בוקר למעט ביום הראשון.
 • הדרכה: ד"ר גילית איבגי ומלווה ארגוני צמודים לקבוצה.
  - מפגש הכנה בארץ טרם היציאה לוונציה, כמבוא לנושא האמנות, וסרט הדרכה מוקלט לקראת החלק האירגוני.
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות.
  - כרטיס וופורטו (אוטובוס ימי) לכל ימי הטיול.
  - דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.
  - מסים עירוניים.
  - תשר לנותני שירות מקומיים.
  - לנרשמים עד 14.04.22: שירות VIP בנתב"ג
 • ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת ליחיד חדר זוגי בסך 775 אירו*.
 • מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חברת התעופה. (המחיר נכון ל- 5.04.22 - 85 אירו)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית.
 • בדיקות קורונה (אם יהיה בהן צורך) בארץ ובחו"ל
 • הוצאות בעלות אופי אישי: (כביסה, שתייה, טלפון, בידור, וכו').
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול.
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 5.04.22.
 •  ** ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית והרחבת קורונה ולוודא את הכיסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו מסיבה כל שהיא במהלך הטיול.
 • תשר למדריכת הטיול (נהוג כ- 5 אירו סה"כ למטייל ליום).
 • לאור הסכום הגבוה של התוספת ליחיד, אנו ממליצים לנסות ולמצוא שותף/ה לחדר.

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסיור באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, בוואטסאפ או במשרדי "קשרי תרבות תבל": רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, וואטסאפ: 054-2177333 דואר אלקטרוני:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

הערות:

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
 • לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

 

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze