לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סמינר מטייל לארצות הבלטיות - וילנה - קובנה - ריגה - טאלין

 • יציאה בתאריכים: 25.07.20 - 15.07.20
 • משך הטיול: 10 ימים

סמינר מטייל לארצות הבלטיות - וילנה - קובנה - ריגה - טאלין

 • יציאה בתאריכים: 25.07.20 - 15.07.20
 • משך הטיול: 10 ימים

מסלול הטיול

 

ulick

יוליק גורביץ' - יהודי דובר עברית, תושב וילנה. מדריך בכיר ומנוסה לארצות הבלטיות.

 

 

 

 

motiz

פרופ' מוטי זלקין - מומחה לתולדות יהודי האזור הבלטי, מרצה וחוקר באוניברסיטת בן גוריון בנגב, מומחה ומנוסה בהדרכה בארצות הבלטיות.

 

 

 

 

שואת יהודי אירופה הביאה לקיצן למעלה מחמש מאות שנה של חיים יהודיים תוססים בקהילות האזור הבלטי. רבות עניין ביותר היו מאתים השנים האחרונות, שהתאפיינו בקיטוב רעיוני וחברתי בין מי ששאפו לשמר את אורחות חייה המסורתיות של יהדות זו, לבין מי שחלמו להשתלב בתהליכי הפתיחות והמודרניזציה של התרבות האירופית, או לחלופין, לעצב אדם חדש ועולם חדש. עם אלה נמנו הגאון מווילנה ואבא קובנר, אברהם מאפו ולאה גולדברג, ישעיהו ליבוביץ' וישעיהו ברלין. דמויות אלה, ורבות אחרות, "ילוונו" בסמטאותיהן של וילנה וקובנה, ריגה וטאלין, בעיירות מרוחקות ובכפרים נדחים שם נתחקה על עקבותיו של עולם תרבותי מגוון, מופלא וייחודי. במקביל נתרשם מנופיו יוצאי-הדופן של האזור, כמו גם מהעושר התרבותי, האתני וההיסטורי של העמים החיים לחופי הים הבלטי.

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום ד', 15.07.20  תל אביב - וילנה

 0001 day1

נמריא לקראת הצוהריים מתל-אביב לווילנה (Vilnius) דרך ורשה. וילנה היא עיר מודרנית ומשגשגת, שמקיימת בהצלחה חיים כפולים שנעים בין התמערבות והתנערות מהקיפאון הסובייטי. כל אלו באים לידי ביטוי בחנויות היוקרה ובאווירה הצעירה התוססת בעיר החדשה, לבין זהות היסטורית מורכבת וגאה שאותה ניתן לחוש בעיר העתיקה. בשני חלקי העיר יש מגוון אתרים מרתק שמביא לידי ביטוי את הזהות המורכבת והרב-תרבותית של העיר, שמכילה בתוכה השפעות מתרבויות המדינות ששלטו בליטא בתקופות השונות. עם הגעתנו ניסע למלון לארוחת ערב ולינה.

 

  

 

 

יום 2, יום ה', 16.07.20  וילנה

 0000 day2

היום נבקר בקתדרלה (Vilniaus Katedros) המרשימה  ונמשיך אל"מגדל הפעמון"  (Aikštės Bokštas-Laikrodis) הסמוך לה. נמשיך לארמון הנשיאות, מקום רב חשיבות בהיסטוריה הליטאית שבו נדונו גם שאלות הרות גורל בעניינם של יהודי ליטא. נבקר בקומפלקס בן מאות השנים של האוניברסיטה הווילנאית (Vilnius University), אחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה המוקדמים והמרשימים ביותר במזרח אירופה. ניסע לביקור בבית הקברות היהודי בו מצויים קבריהם של "הגאון מווילנה", "הגר צדק" (גראף ולנטין פוטוצקי), סופרים, מהפכנים ואנשי המחתרת היהודית שלחמו בנאצים. בתום הביקור נצא לאתריה הנוצריים והמיוחדים של וילנה: כנסיית "פטר ופול" (Petro ir Povilo Bažnyčia), וכן המתחם המקודש הסובב את שער "אוסטרה בראמה" (Aušros vartai). אם יישאר זמן נבקר גם במוזיאון הענבר (Gintaro Muziejus-Galerija), "הזהב של ליטא". בערב נצא למסעדה לארוחת ערב ומופע פולקלור. לינה בווילנה.

 

 

 

יום 3, יום ו', 17.07.20 פונאר - טראקאי

 0009 day3

נתחיל את היום בביקור בבית הכנסת "טהרת הקודש". לאחר מכן נצא לסיור התייחדות עם קורבנות השואה ב"יער פונאר" (Paneriai), גיא ההריגה הגדול של יהדות ליטא. מכאן נמשיך לטראקאי (Trakai), הבירה העתיקה של נסיכי ליטא השוכנת בלב אזור אגמים יפהפה. נתחיל את הסיור בטירה המרשימה המציגה את ההיסטוריה המעניינת והייחודית של האומה הליטאית, וכן נבקר במוזיאון הקראי (Karaite Museum) המשקף מאות שנים של חיי הקראים בליטא. נטייל להנאתנו על שפת האגם ונתרשם מיופיו הנדיר של המקום. לינה בווילנה.

 

 

 

 

 

יום 4, יום שבת, 18.07.20  ירושלים דליטא

 0008 day4

נפתח את היום בסיור רגלי ב"ירושלים דליטא". נתחיל את ביקורנו ב"רחוב הגאון" (Gaono Gatvė), נמשיך ל"רחוב היהודים" Žydų Gatvė)) ולביתו של "הגאון מווילנה". נבקר במקום בו ניצב ה"שולהויף", הלא הוא בית הכנסת המפורסם ומבני הציבור שהיו סמוכים לו. נצעד בעקבותיהם של איציק ויטנברג ואבא קובנר בסמטאות הגטו ובחצר בנין ה"יודנראט", וכן ליד בניין התיאטרון היהודי. במקום בו פעלה "ספרית שטראשון"              (The Strashun Library) נדון במקומה של הספרייה בתהליכי המודרניזציה של יהודי ליטא. בחצר בה נולד וגדל הפסל מרדכי אנטוקולסקי נקדיש זמן מה למפגש התרבותי המרתק שבין האמן היהודי ועולם הפיסול הרוסי. נסיים את היום בביקור בבית הדפוס המפורסם ביותר בעולם היהודי, "האלמנה והאחים ראם" (Romm), וכאן נעסוק בשאלת מקומו של הספר בעולמם של יהודי מזרח אירופה ובמוציאים-לאור כסוכני תרבות. לינה בווילנה.

 

 

 

יום 5, יום א', 19.07.20  וילנה - ז'זמר - קובנה

 0007 day5

הבוקר נצא מהעיר לכיוון צפון-מערב, והתחנה הראשונה בסיורנו תהיה בעיירה ז'ז'מר (Zezmariai). במקום השתמר בית כנסת ייחודי העשוי מעץ, וכאן נעסוק בשאלת תפקידם החברתי ועיצובם הארכיטקטוני של בתי כנסת באזור הבלטי. תחנתנו הבאה תהיה המוזיאון האתנוגרפי הפתוח (Open Air Museum) בעיירה רומשישוק (Rumšiškės) הממחיש את אורחות חייה של האוכלוסייה הכפרית במרחב זה. מכאן נמשיך בדרכנו לקובנה (Kaunas), העיר השנייה בגודלה בליטא ובירתה בתקופה שבין שתי מלחמות העולם. נתחיל את סיורנו באזור העתיק של העיר, היושבת על מפגש הנהרות ניימן (Nemunas) ונריס (Neris), ונעבור ברחובות הקרויים על שמותיהם של הסופר אברהם מאפו ואבי שפת האספרנטו לודוויג זמנהוף. מכאן נמשיך לבית הכנסת ולאנדרטה המרשימה לזכר הילדים היהודים שנספו בשואה. לאחר ארוחת הצוהריים נסייר ב"סלובודקה" (Vilijampolė) - פרבר העיר שהיה מאוכלס ביהודים רבים. כאן, במקום בו חיבר הסופר אברהם מאפו את יצירותיו הגדולות ובהן "אהבת ציון" ו"אשמת שומרון" נעסוק בתהליכי התפתחותה של הספרות העברית החדשה. כמו כן נבקר בבניין הישיבה המפורסמת וברחובות הגטו של יהודי קובנה. נסיים את היום ב"פורט התשיעי" (Kauno IX Fortas), המצודה ששימשה כמחנה מעצר ומוות בתקופת מלחמת העולם השנייה וכבית סוהר לאסירים פוליטיים בתקופות שונות. לינה וארוחת ערב בקובנה.

 

יום 6, יום ב', 20.07.20  קובנה - קיידאן - שאוולי - ריגה

 

 0006 day6

לאחר ארוחת הבוקר נסור לביקור קצר ליד הבית בו גדלה המשוררת לאה גולדברג, ובחצר הגימנסיה העברית )"שוואבה"( נדון במקומם המרכזי של הרעיון הציוני ושל השפה העברית בעולמם של יהודי ליטא. מכאן נצא בדרכנו צפונה לעיירה קיידאן (Kedainiai) שבה השתמרה ושוחזרה הכיכר המסורתית ולצדה שני בתי כנסת גדולים, כנסייה ייחודית הבנויה מעץ וסמטאות ציוריות. נמשיך בדרכנו לשאוולי (Šiauliai), עיר המחוז הגדולה שבצפון ליטא. נתרשם מקרוב מאורחות חייה של "אצולת הממון" היהודית המקומית באמצעות ביקור ב"ארמון" משפחת פרנקל ובבית החרושת לעיבוד עורות של משפחה זו. נצא משאוולי, ובדרכנו צפונה נבקר ב"גבעת הצלבים" (Kryžių Kalnas), אתר עלייה לרגל ייחודי ומרשים שהיה לאחד מסמלי ההתנגדות הליטאית לשלטון הזר. בסיומו של יום נגיע לריגה (Riga) ללינה וארוחת ערב.

 

 

 

יום 7, יום ג', 21.07.20  ריגה - העיר העתיקה - יער ביקירניקי - סאלאספילס   

 0005 day7

הבוקר נתחיל את סיורנו בעיר העתיקה של ריגה. נעבור דרך "השער השבדי" (Zviedru Varti), הקתדרלה (Rīgas Doms), "בית החתולים" (Kaķu Māja), בית "שחורי הראש" (Melngalvju Names), וכן בתי הגילדה הגדולה (Lielā ģilde) והגילדה הקטנה (Mazā ģilde), המשקפים את אורח החיים של הסוחרים העשירים שהיוו מרכיב חשוב באוכלוסייה המקומית ובפעילותה הכלכלית. אחרי הצהריים נתחיל בביקור באנדרטה לזכר בית הכנסת הגדול של ריגה שנשרף על ידי הנאצים ועוזריהם, וכן בבניין בית הספר היהודי שהיה אחד הראשונים באימפריה הרוסית. מכאן ניסע לאתר הזיכרון המרשים ביער ביקירניקי (Bikerniki), הסמוך לעיר, וכן במחנה הריכוז סאלאספילס (Salaspils). לינה בריגה.

 

 

 

 

יום 8, יום ד', 22.07.20  ריגה - טאלין

 

 0004 day8

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשוק המרכזי של ריגה, אחד הגדולים והמרשימים באירופה כולה, על שלל ריחותיו, צבעיו וטעמיו. נמשיך לאחת הפנינים הארכיטקטוניות של צפון אירופה, הלא היא רחוב "אלברטה" (Alberta Iela) בו יש ריכוז ייחודי של בניינים יפים ומעניינים שעוצבו על ידי האדריכל מיכאל אייזנשטיין בסגנון ה- Art Nouveau. בשעות הצהריים בדרכנו צפונה לטאלין (Tallinn), בירתה של אסטוניה. לינה בטאלין.

 

 

 

 

 

 

יום 9, יום ה' 23.07.20 טאלין

 0003 day9

נתחיל את היום בסיור פנוראמני עם האוטובוס סביב העיר העתיקה של טאלין, ונמשיך לביקור ב"שדה הזמרה", המקום בו החלה עצמאותה של אסטוניה שהובילה מאוחר יותר להתפרקותה של ברית המועצות. מכאן נמשיך לביקור ב"פיריטה" (Pirita), האזור, בפרברי טאלין, שבו התקיימה תחרות השייט באולימפיאדת מוסקבה בשנת 1980. בשובנו לעיר נעצור ליד האנדרטה המרשימה "רוסלקה" (Rusalka), בת הים. בהמשך היום נטייל ברגל בעיר העתיקה. נתחיל מהעיר העליונה ונתרשם מחומות העיר ומגדליה. נציץ אל בניין הפרלמנט של אסטוניה ולידו כנסיית אלכסנדר נבסקי (Alexander Nevsky) הרוסית - סמל השלטון הרוסי באסטוניה במשך יותר ממאתיים שנה. נתבונן בנוף היפהפה של העיר ושל נמל טאלין. נרד לעיר התחתונה ברחוב "פיק יאלג" (הרגל הארוכה) ונמשיך את סיורנו בעיר העתיקה של טאלין ששימרה, במידה רבה, את סגנונה מימי הביניים. לינה וארוחה מסכמת בטאלין.

 

 

 

 

יום 10, יום ו', 24.07.20  טאלין  - תל אביב

 0002 day10

בבוקר נמשיך את הסיור הרגלי בעיר העתיקה של טאלין ונבקר בבית מרקחת שהוקם ב- 1422, נמשיך לבתי המלאכה וגם לשוק המזכרות. לסיום הסמינר נערוך ביקור בבית הכנסת החדש של טאלין שנחנך בשנת 2007 ונצא לשדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה.

הגעה לתל אביב ב- 25.07 לפנות בוקר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה בלבד.
 2. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון. ככלל, לא ניתן, להבטיח חדר מסוים בבית המלון.
 4. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב מוקדם ככל האפשר, ואנו מעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את מבוקשכם.
 5. המחיר כולל מזוודה אחת במשקל מקסימלי של עד 23 קילו (גודל מקסימלי 100x80x50 ס"מ) וכבודת יד אחת במשקל מקסימלי עד 8 קילו (גודל מקסימלי 55x40x20 ס"מ).
 6. חברת התעופה לוט אינה מאפשרת הזמנת ארוחות בטיסה מראש. ניתן לרכוש ארוחות ישירות בזמן הטיסה באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
 7. הזמנת הטיסות הקבוצתית היא בחברת לוט. המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי, מהמחיר יקוזז €240 לאדם ולא ייגבו מסי נמל, דלק וביטחון.
 8. לא ניתן לבקש הושבה בטיסה מראש. ניתן לרכוש הושבה לאחר הכרטוס באתר של חברת התעופה.
 9. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם חזרה.
 10. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חבורת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 11. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש שאינן מוחזרות. בתקופות שיא, הדרישות אף מחמירות יותר וכך גם תנאי הביטול. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע, במידה והנכם מעוניינים להשתתף בסמינר זה - נא הקדימו הרשמתכם.            טל"ח

 

אצלנו זה אחרת

סמינר מטייל לארצות הבלטיות שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית במפגש עם המדינות הבלטיות, נופן, תרבותן: ב"קשרי תרבות תבל" - לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו, בין היתר, מ:

 • דגש מיוחד למפגש עם התרבות, הנופים, הערים וההיסטוריה של המדינות הבלטיות
 • שני מדריכים מומחים להיסטוריה, ליהדות ולגיאוגרפיה של הארצות הבלטיות
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים
 • דגשים על ההיסטוריה של יהודי המדינות הבלטיות
 • התרשמות בלתי אמצעית מהנופים יוצאי הדופן של האזור
 • 5 ארוחות ערב
 • מלונות מרכזיים ברמת 4-5 כוכבים
 • מופע פולקלור בווילנה
 • מקראה מהודרת על המדינות הבלטיות, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול.
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, כל האתרים כלולים במחיר
 • אין זמן חופשי במהלך הטיול - הזמן מנוצל עד תומו
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך

                                                                                       

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

2295 אירו למטייל בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
2395 אירו למטייל בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
2595 אירו למטייל בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

 

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 31.01.20:  75 אירו הנחה לנוסע+10 תשלומים. הנחה לנרשמים בין 01-20.02.20: 30 אירו הנחה לנוסע. מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.01.17. למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז.

 

המחיר כולל:

 • טיסהטיסות סדירות בחברת התעופה לוט
 • לינה:  מלונות מרכזיים ברמת 4 ו- 5 כוכבים*
 • כלכלה: 5 ארוחות ערב
 • תחבורה:  אוטובוס תיירים גדול וממוזג
 • הדרכה: שני מדריכים מצוות ההדרכה של "קשרי תרבות תבל" ומנהל ארגוני (יציאת המנהל מותנית ב- 22 מטיילים).
  > מפגש הכנה בארץ
  > מופע פולקלור בווילנה
  > מקראה מהודרת בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
  > מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  > דמי כניסה לאתרים
  > בקבוק מים מדי יום
  > תשר לכל נותני השירותים המקומיים

המחיר אינו כולל:

 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 550 אירו
 • מיסי נמל, דלק ובטחון כפי שיקבע בסמוך ליציאה (נכון ל- 19.01.20: כ- €145)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי: כביסה, שתייה, אוכל, טלפון, בידור וכו'.
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר כולל
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ להוסיף ביטוח גם הטסה רפואית, ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול (החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל או לחפציו במהלך הטיול).
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 אירו למטייל ליום)

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038, או במשרדי קשרי תרבות תבל. טל' 072-2116888, פקס 09-7428885, וואטסאפ: 054-2177333
דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 אירו למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: כרטיסים למופעים, ויזות, רכבות וכו'), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 31- 45 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 15% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.  יציאת הסמינר מותנית במינימום 20 מטיילים משלמים.               טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:

 1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים  ושרותי התיירות השונים בארץ היעד
 2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם.  טל"ח

גלרית תמונות

_0000_DAY2
_0001_DAY1
_0002_DAY10
_0003_DAY9
_0004_DAY8
_0005_DAY7
_0006_DAY6
_0007_DAY5
_0008_DAY4
_0009_DAY3

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze