לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

שיכרון חושים באלזס-לורן בין הווז' ליער השחור, בין צרפת לגרמניה
סופרים, משוררים, יין, נופים, בתים, ציורים ושאר סיפורים

 • יציאה בתאריכים: 12.09.22 - 5.09.22
 • משך הטיול: 8 יום

שיכרון חושים באלזס-לורן בין הווז' ליער השחור, בין צרפת לגרמניה
סופרים, משוררים, יין, נופים, בתים, ציורים ושאר סיפורים

 • יציאה בתאריכים: 12.09.22 - 5.09.22
 • משך הטיול: 8 יום

מסלול הטיול

 

run

 

 

 

אדריכל רן שהם - אדריכל פעיל, מדריך טיולים ומרצה להיסטוריה של האדריכלות ולתולדות התרבות והאמנות.

 

   

 

Ruhama

 

 

 

ד"ר רוחמה אלבג - מרצה בכירה בחוג לספרות במכללת לוינסקי, מתמחה ביהדות ובספרות עברית, מלווה אקדמית של סמינרים בחו"ל ומרצה מבוקשת במסגרות רבות בארץ.

 

 

  

חבל אלזס-לורן הינו אחד המחוזות היפים ביותר במזרח צרפת. ההיסטוריה רבת הפנים, במהלכה החליפו תושבי האזור ארבע פעמים את השתייכותם המדינית בין צרפת וגרמניה, ניכרת היטב. מצב זה יצר מגוון תרבותי מרתק המשלב את הטוב והמשובח שבשתי התרבויות. האלזסים עצמם גאים במורשתם בעלת השפה הייחודית והמוטיבים התרבותיים, הדתיים והחקלאיים, ואינם רואים עצמם לא כצרפתים ולא כגרמנים, אלא כאלזסים. במסע נעמוד על מאפיינים אלה עם הרחבה לעבר הצד הצרפתי - מחוז לורן, על הערים הייחודיות והמורשת שלו, כולל הכרות עם ההתיישבות היהודית בעמק הריין המכונה גם "המרחב האשכנזי" המרתק לכשעצמו. במסע ניגע גם בצד הגרמני - עיירת המרחצאות באד הומבורג שהיתה מרכז ספרותי חשוב והיידלברג, שבין יתר מעלותיה, התגורר ולמד בה המשורר ש. טשרניחובסקי. אשכנז ההיסטורית, תזכה למבט מקיף, אגב התעמקות בתרבות היהודית שפרחה כאן. השילוב בין כרמי יין, עיירות ציוריות, טירות, מוזיאונים וערים עתיקות, ספרות ואמנות, יהדות והיסטוריה מקומית מחד ושמחת חיים אלזסית מאידך, מבטיח מסע שכולו הנאה צרופה.

הצטרפו אלינו לסמינר מטייל ייחודי ויוצא דופן, נינוח, הרווי בתרבות והיסטוריה.

 

תכנית הסמינר

יום 1, יום ב', 5.09.22 תל אביב - פרנקפורט

בשעות אחר הצוהריים נצא בטיסת ישירה לפרנקפורט (Frankfurt). לאחר הנחיתה ניסע ישירות למלוננו להתארגנות ולינה בפרנקפורט.

 

יום 2, יום ג', 6.09.22  באד הומבורג - ערש התרבות העברית

untitled 1 0003 day2

נתחיל הבוקר בסיור בדום(Dom)  הנמצא במרכז העיר פרנקפורט, שנבנה החל מהמאה ה- 13 בסגנון גותי. נסייר בכיכר המרכזית העתיקה של העיר - הרומר (Roemer), שרוב בתיה משוחזרים בנאמנות למקור. נצא לעיירה הציורית באד הומבורג (Bad Homburg), אחת הערים המקסימות בחבל זה, שהייתה בעבר עיר מרחצאות מפורסמת. ביקורנו יתמקד בתקופה המסעירה שבין שתי מלחמות עולם, כשהעיר שימשה צומת תרבותי ורוחני לקהילת הסופרים העבריים כמו ח.נ. ביאליק, אחד העם, מרטין בובר וזוכה פרס נובל הסופר ש"י עגנון שהתגורר ויצר בה. נשמע על תולדותיו של עגנון במקום, כולל יחסיו עם ביאליק שהתגורר כאן ונראה את ביתו. נבקר בפארק ייחודי ונראה את האנדרטה הממוקמת בו המציינת את פועלו של עגנון בכלל ונתוודע לקשרים בין החבורה האינטלקטואלית שהשפיעה על תולדות המחשבה והספרות העברית. נטייל במדרחוב הציורי, ונראה כמה משכיות החמדה של העיירה, כמו "המגדל הלבן" ובתי העץ המסוגננים שלה. לקראת אחה"צ ניסע הישר אל ליבו של חבל אלזס ונגיע לבית המלון בשטרסבורג (Strasbourg) בו נלון בלילות הבאים.

 

  

 

יום 3, יום ד',  7.09.22 שטרסבורג

untitled 1 0002 day3

שטרסבורג בירת אלזס הינה העיר השמורה ביותר מימי הביניים בעמק הריין. היא גם מקום מושבה של מועצת אירופה והפרלמנט האירופי. היום כולו יוקדש להיכרות מעמיקה עם העיר, כולל חלקה העתיק - הבנוי כמבוך של כיכרות וסמטאות עם בתי עץ עתיקים וביניהם כנסיות ומבני ציבור מפוארים. נבקר בקתדרלה בעלת המגדל הגבוה ביותר בעולם (עד בניית מגדל אייפל), נראה כיצד פועל השעון האסטרונומי המפורסם. נצעד ב"רחוב היהודים", אחד מהרחובות העתיקים בעיר שבו ניתן לראות שרידי אטליז ומקווה. נבקר ברובע הציורי "פטיט פרנס", כיכר זיקס ו"בית הבורסקאים" המרהיב. בשטרסבורג נולד הצייר גוסטב דורה (Gustave Dore), שהרבה לצייר את סיפורי התנ"ך, ובמקביל נשמע על יהודי שטרסבורג, כשאחד המקורות שבידינו הוא יומן המסע מראשית ימי הביניים שכתב בנימין מטודלה .(Benjamin of Tudela) לקראת ערב נשוט סביב התעלות המקיפות את העיר לצרכי הגנה. נחזור למלוננו ללינה.

 

  

 

 

יום 4, יום ה', 8.09.22 מנזר ונוף אוברנה וסלסטה

untitled 1 0001 day4

הבוקר נמשיך ללמוד על אורחות החיים במוזיאון לפולקלור אלזסי  .(Musée Alsacien)נצא שוב אל החלק הצפוני של הרי הווז', לעבר מנזר מונט סט-אודיל (Mont Sainte Odile), היושב על הר שהיה קדוש עוד לקלטים, אשר הקיפו את ההר בחומה באורך 10 ק"מ וגובה 3 מטרים. בביקור במנזר נשמע את סיפורה של הפטרונית של אלזס, אודיל. נמשיך אל העיירה אוברני (Obernai) ונראה את בית העירייה היפה, כיכר השוק, הכנסייה ובתי העץ המקושטים. ב"סמטת היהודים" נראה שרידים לנוכחותם במקום כולל כתובות יהודיות השמורות על גבי קירות הבתים. להשלמת ייצוג היהודים במחוז זה, נתוודע לספרו המופלא של הצייר אלפונס לוי (Alponse Levy), שהקדיש פרק חשוב מפועלו לתיאור הווי החיים המסורתי האופייני ליהודייה הכפריים של אלזס. נמשיך לביקור בעיירה סלסטה (Sélestat) נראה כמה מן המבנים הייחודיים בה - הכנסייה הרומנסקית הבנויה מאבן חול אדומה, נראה את בית הכנסת ונשמע על ההווי המיוחד בו, כן נראה את הספרייה ההומניסטית, מהעתיקות ביותר בצרפת. נדבר על גותיקה ורומנטיקה לפני שנחזור דרך כפרי דרך היין אל שטרסבורג.

 

 

 

יום 5, יום ו',  9.09.22  מחוז לורין

untitled 1 0000 day5

היום ניסע מערבה אל המחוז הצרפתי לורין (Lorraine) הגובל עם מחוז אלזס. נבקר בבירת המחוז, העיר נאנסי (Nancy) ונראה את פארה מימי הביניים ותקופת הבארוק כאשר העיר גדלה והורחבה על ידי המלך הפולני סטניסלס (Stanislas Place). נעמוד על יופיים של כמה מן האתרים הידועים בעיר שהוכרזו על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. בין השאר נראה את חזיתו של בית הכנסת שהוקם בסוף המאה השמונה עשרה, ונלמד על תהפוכות חיי היהודים במקום, כולל התחנה בחייו של המשורר נתן אלתרמן בעיר. אחרי הפסקת צהריים נבקר במוזיאון "אקול דה נאנסי" (The Ecole De Nancy Museum) לאומנות הארט-נובו שנאנסי הייתה אחד המרכזים החשובים באירופה בסגנון זה. נשוב לשטרסבורג.

 

 

  

 

יום 6, יום שבת, 10.09.22 הערים הצפוניות: היידלברג

untitled 1 0007 day6

 

היום נתחיל בצדו המזרחי של עמק הריין בעיר האוניברסיטאית היידלברג (Heidelberg). נתרשם מן האווירה הסטודנטיאלית התוססת והצעירה ונבקר בתצפית של שלוס היידלברג, הטירה העצומה השומרת על העיר מלמעלה. כאן למד רפואה המשורר שאול טשרניחובסקי, וכאן כתב כמה מיצירותיו הידועות, ביניהן "לנוכח פסל אפולו". מהיידלברג נשוב חזרה לעבר צרפת ונערוך ביקור בבוקסווילר (Bouxwiller), עיירה אותנטית-טיפוסית על בתיה וסמטאותיה הנראים כמו גלויה צבעונית. נסייר בעיירה היפה ונבקר במוזיאון היהודי השוכן בבית הכנסת שהיה בתקופה הנאצית מפעל תחמושת. המוזיאון מגולל את סיפורה של יהדות אשכנז ואלזס בפרט, מראשיתה ועד מלחמת העולם השנייה. לקראת ערב נשוב לשטרסבורג.

 

 

  

יום 7, יום א',  11.09.22, דרך היין

untitled 1 0006 day7

 

דרך היין, Route de Vin, הינה דרך העוברת למרגלות הרי הווז', דרך כרמי הריזלינג והגוורטסטרימינר, בין כמה מן העיירות היפות ביותר בצרפת. נתחיל את יומנו בקולמר (Colmar) ונבקר במוזיאון אונטרלינדן (Musée Unterlinden) בו נראה את מזבח איזנהיים הידוע של מתיאס גרינוולד (The Isenheim Altarpiece), אחת מיצירות המופת של הרנסאנס הגרמני. נתמקד בבתיה המיוחדים של העיירה בה נולד פרדריק ברתולדי (Frederic Bartholdi), הפסל האולטימטיבי של קולמר ויוצר פסל החירות בניו-יורק. במהלך הסיור נראה את בית הכנסת הגדול ששרד בעיירה הקטנה. נשמע על אחת מעלילות הדם שפקדה את יהודי המקום במאה הארבע עשרה, ולהבדיל נכיר את המפעל הגדול של העתקת התלמוד הבבלי בידי אשת הרב המקומי. נמשיך דרך שתיים מן העיירות היפות ביותר שבאלזס על החנויות, הבתים הצבעוניים וגגותיהם המחודדים. נשוטט בקייזרזברג (Kaysersberg), כפר ציורי היושב משני צדי נחל קסום (פירוש השם הוא "הר הקיסר"), בו נולד אלברט שוויצר (Albert Schweitzer), פילוסוף, רופא, כומר, סופר ומוסיקאי, שקיבל פרס נובל על פעולותיו בקרב החולים והמצורעים באפריקה. בסיום נבקר בריקיאוויר (Riquewihr) המוקפת חומה, על שלל בתי ימי הביניים והרנסאנס. הכפר נחשב ליפה ביותר באלזס, את היופי הבלתי רגיל ניתן לראות בכל סמטה וכיכר, והם ילוו אותנו בדרכנו לשטרסבורג. 

 

 יום 8, יום ב', 12.09.22, שטרסבורג - מיינץ - תל אביב

untitled 1 0005 day8

 

הבוקר ניפרד משטרסבורג וניסע לעבר העיר מיינץ  (Mainz). עיר זו, שנקראה גם מגנצא, היתה אחת מקהילות שו"ם הנודעות. נתוודע לכמה אתרים מרשימים כמו הקתדרלה של מיינץ וכנסיות מפוארות, כן נראה את כיכר השוק הגדולה, במהלך הסיור נשמע את סיפורו של ר' אמנון, והמסורת כי הוא זה שחיבר את הפיוט 'ונתנה תוקף'. נקרא ביצירתו של ש. טשרניחובסקי "ברוך ממגנצא", ובצוהריים נצא אל שדה התעופה של פרנקפורט, בדרכנו חזרה.

 

 

 

 

  

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או מקלחת ו/או אמבטיה בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון הקצאת חדרים על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן, במסגרת כרטוס קבוצתי, להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות), או להבטיח חדר מסוים במלון.
 4. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 5. ניתן לבחור הושבה החל מ- 23 שעות לפני ההמראה בתהליך אונליין צ'ק אין - ללא עלות בהתאם לזמינות המושבים.
 6. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 7. אפשרויות ביטול: הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

לבחירתך, ישנם שני מסלולי ביטול, אותם עליך לבחור בעת הרישום והם אינם ניתנים לשינוי לאחר ההרשמה.

מסלול חובק עולם:

 • אפשרות ביטול בהתאם להסכמים עם הספקים השונים בחו"ל (להלן). מסלול זה כולל את ההטבות: הטבות רישום מוקדם: 75 אירו הנחה ופריסה לעד 6 תשלומים.
 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 אירו למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: ויזות, כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול. עבור ביטול עסקה ששולמה בכרטיס אשראי, בנוסף לדמי הרישום והטיפול, ינוכו 3% מעלות העסקה בגין עמלות סליקה של חברות האשראי והניכיון בגין עסקת מכר מרחוק.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

 

מסלול מקומי:

 • אפשרות ביטול בהתאם לזכות ביטול מכח חוק הגנת הצרכן הישראלי. מסלול מקומי אינו מקנה הטבות רישום מוקדם, ומחירו גבוה יותר ב- 300 אירו ממסלול חובק עולם. המסלול מאפשר, בין היתר, לבני 65 ומעלה לבטל את הרישום עד 4 חודשים מיום הרישום ותנאים מיטיבים נוספים, על פי התנאים המלאים והסייגים כפי שמופיעים בחוק הגנת הצרכן והתקנות.
 • לאחר תום תקופת זכות הביטול במסלול המקומי ו/או באם הלקוח אינו זכאי לתנאים המיטיבים בחוק הגנת הצרכן והתקנות, תחול מדיניות הביטול במסלול "חובק עולם".
 • ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.
 • יציאת הסמינר המטייל מותנית במינימום 20 מטיילים משלמים.
 • בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום וכיסוי מלא לקורונה. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 120 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 • עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים ומגבלות הקורונה הידועות נכון ליום הפרסום, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי המלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם, במסלול חובק עולם בלבד, עד 20.07.22:

75 אירו הנחה ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה. טלח                                                                                                                                                                                         

                                                                           

אצלנו זה אחרת

סמינר מטייל באלזס-לורן רק ב"קשרי תרבות תבל", שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית במפגש עם צרפת, נופיה ותרבותה

ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

 • הדרכה מורחבת על ידי המומחים לאלזס בנושאי: תרבות, פולקלור, היסטוריה, אמנות, אדריכלות, החברה הצרפתית, ספרות עברית ויהדות
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים, בזכות צוות ההדרכה המורחב
 • מלווה אירגוני מקצועי, הדואג לפרט ולפרטים
 • לינה במלון אחד, ברמת 4 כוכבים השוכן במבנה משופץ מהמאה ה- 16 במרכז שטרסבורג (למעט הלילה הראשון).
 • טיסות ישירות - הלוך ושוב עם לופטהנזה לפרנקפורט בשעות נוחות מאד!
 • מסלול מקיף ועשיר, מיוחד מסוגו, בן 8 ימים
 • הרחבות בנושאי הקהילה היהודית באלזס והספרות העברית והצרפתית
 • דגש מיוחד על המפגש עם התרבות, דופק החיים והווי החיים הכפרי
 • תולדות ציירים, משוררים, סופרים והוגים - מאושיות התרבות העברית
 • שייט בתעלות העיר שטרסבורג
 • מקראה מהודרת על אלזס, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל"
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, הכול כלול במחיר
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה, בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם: הנחה בסך 75 אירו למטייל, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

   "קשרי תרבות תבל" - חוויה מתרבות אחרת!

                                                                                                                

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

2,995€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים                          
3,195€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
 3,395€ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 20.07.22:  75€ הנחה לנוסע ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה. מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע איתנו לחו"ל אחרי 1.1.19. למטייל המתמיד: הנחה בסך 25€ עבור הטיול הראשון ועוד 10€ לכל טיול נוסף מאז.

המחיר כולל:

 • ישירה בחברת לופטהנזה
 • לינה: 4 כוכבים. מלון מרכזי ברמת 4 כוכבים בשטרסבורג
 • כלכלה: ארוחות בוקר (למעט יום ההגעה)
 • הדרכה: שני מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנית ב- 22 מטיילים לפחות)
 • תחבורה::אוטובוס ממוזג ושייט תעלות כמפורט בתכנית
 • מפגש הכנה בארץ
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לאתרים
 • תשר לנותני שירות מקומיים

לנרשמים עד 20.07.22: 75€ הנחה, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 795€
 • מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך  
 • לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר כיום 180€)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתוכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי: (כביסה, שתייה, טלפון וכו')
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע
 • ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 13.07.22
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6€ סה"כ למטייל ליום).

 

הרשמה:

הרישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":

רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל. 072-2116888, פקס. 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

  

 

הערות:

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
 • לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

Untitled-1_0000_day5
Untitled-1_0001_day4
Untitled-1_0002_day3
Untitled-1_0003_day2
Untitled-1_0004_תמונת נושא
Untitled-1_0005_day8
Untitled-1_0006_day7
Untitled-1_0007_day6

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze