לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

איחוד האמירויות הערביות

 • יציאה בתאריכים: 21.10.22 - 14.10.22
 • משך הטיול: 8 יום (סוכות)

איחוד האמירויות הערביות

 • יציאה בתאריכים: 21.10.22 - 14.10.22
 • משך הטיול: 8 יום (סוכות)

מסלול הטיול

 

1w

בהדרכת מומחה להיסטוריה, תרבות, אמנות וארכיטקטורה:

אדריכל רן שהם - אדריכל פעיל ומדריך טיולים, מרצה להיסטוריה של האדריכלות ולתולדות התרבות והאמנות. מגיש, עם חיוך, ברב תחומיות: היסטוריה, גיאוגרפיה, אמנות, אדריכלות, גסטרונומיה, פולקלור ועוד.

 

 

 

 

 

1

*פרופ' עוזי רבי - ראש מרכז משה דיין ללימודי המזרח התיכון ואפריקה ופרופ' מן המניין באונ' ת"א. חוקר בכיר במרכז ללימודים איראניים באונ' ת"א. מרצה מוערך ומרואיין מבוקש בכלי התקשורת בארץ ובעולם, בנושא המזרח התיכון.

 

 

 

 

 

איחוד האמירויות הערביות היא פדרציה של 7 נסיכויות על חוף המפרץ הפרסי. המדינה הזו קמה לפני 50 שנה ביוזמה בריטית והפכה תוך פרק זמן זה ממקום של חול וחושות של דייגים, עניים מרודים, לאחד המקומות הנוצצים והתוססים בתבל. כספי הנפט נוצלו ליצירת פלא ארכיטקטוני מיוחד במינו, שבו שולטת התפיסה "כמה שיותר גדול יותר טוב". במסגרת טיול התרבות נחשוף את הראוותנות הארכיטקטונית, אבל נשתדל גם לרדת לעומק השורשים של התרבות המקומית טרם עידן הנפט. כך נוכל להבין את תפיסת העולם שעומדת מאחורי קיומה של מדינה מיוחדת זו.

*פרופ' עוזי רבי - ידריך בתאריכים 15-18.10.22

 

תכנית הסמינר

 

 

יום 1, יום ו', 14.10.22, תל אביב – אבו דאבי

untitled 6 0006 day1

 

נצא מת"א בשעות הצוהריים בטיסה ישירה של חברת התעופה איתיחאד איירווייז אל נמל התעופה הבינלאומי של אבו דאבי (Abu Dabi). בהגעה לעיר נעבור על פני גשר שעוצב על ידי הארכיטקטית הידועה זהא חדיד ונתרשם מ"בניין המטבע" (Aldar HQ Building), בניין משרדים בצורת מטבע. נגיע לבית המלון לארוחת ערב ולינה באבו דאבי.

 

 

 

 

יום 2, יום שבת, 15.10.22, אבו דאבי

untitled 6 0000 day7

 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לחוות את העיר אבו דאבי, בירת הפדרציה של האמירויות ובירת הנסיכות. נבקר בארמון הנשיאות (Qasr El Wattan), יצירה אדריכלית מרשימה בממדיה ובפאר שהושקע בה. הארמון אינו משמש למגורים אלא רק לקבלות פנים רשמיות. נחלוף על פני המגדל הנטוי של בנין המשרדים הקפיטול (Capital Gate Building) ונגיע למרכז העיר של אבו דאבי שם נראה את המצודה העתיקה של העיר, ממנה צמחה העיר הנוכחית. לאחר שנתרשם מבניין הקפיטול, נמשיך אל אחד מהמסגדים הגדולים ביותר בעולם, סמל לפאר והדר שרק מוטיבציה וכסף יכולים לייצר, המסגד הגדול (Sheikh Zayed Grand Mosque) של אבו דאבי, המסגד בוהק בשיש עם עיטורים מוזהבים וממדים קולוסאליים. בסיום הביקור נתרענן בהפסקת צוהריים במתחם, ניפרד מפרופ' רבי ונמשיך לביקור במוזיאון הלובר (Louvre Museum), בו נתרשם גם מהארכיטקטורה המיוחדת של הארכיטקט הצרפתי הנודע ז'אן נובל וגם מאוסף האמנות, הפיסול והציורים המדהים המוצג במוזיאון. ארוחת ערב ולינה באבו דאבי.

 

 

 

 

יום 3, יום א', 16.10.22, שארג'ה, אמירות התרבות - אל עין

untitled 6 0002 day5 

מאבו דאבי לשארג'ה (Sharjah). השלישית בגודלה באמירויות ונחשבת למרכז התרבותי שלהן. בעיר הבירה שארג'ה, יש ריכוז גדול של מוסדות תרבות ולכן גם הביקור שלנו בעיר יעמוד בסימן זה. נעצור בכניסה לעיר בכיכר התרבות, ונראה את המונומנטים הבנויים סביבה. נמשיך פנימה לתוך העיר ונבקר במוזיאון המוקדש לתרבות האסלאם. הידעתם כי בעולם האסלאם פותחו אמצעי הניווט, הרפואה, הטכנולוגיה החקלאית והאדריכלות? במוזיאון נתוודע לרזי האסלאם והתפתחותו כתרבות החשובה בעולם במשך מאות בשנים. נמשיך למוזיאון האמנות שבו מרוכזות יצירות של אמנים ערבים במאה ה- 20. נראה את ההשפעות המערביות על יצירתם ונלמד את המסרים שבקשו להעביר באמצעות היצירה. נסייר במרכז העיר העתיקה, נראה את ככר "מג'ליס אל מידפא" (Majlis Al Midfa) עם המגדל העגול, ונבקר ב"בית אל נבודה" (Bait Al Naboodah) - ביתו של סוחר פנינים מקומי. שליית פנינים הייתה אחד הענפים הכלכליים החשובים ביותר באמירויות עד המאה ה- 20. נראה גם את המצודה שהייתה הגרעין להתפתחותה של העיר. נשתדל לבקר גם בבית ספר מקומי (כפוף לאישור) ולקבל מושג על מערכת החינוך באמירויות. בתום הסיור נצא בנסיעה אל תוך המדבר לנאת המדבר הגדולה - אל עין (Al Ain) לארוחת ערב ולינה במלוננו.

 

 

 

 

יום 4, יום ב', 17.10.22, אל עין - דובאי

untitled 6 0001 day6

 

נאת המדבר אל עין (Al Ain) הייתה מושב השייח'ים של אבו דאבי עד אמצע המאה ה- 20, והוכרזה כאתר מורשת התרבות העולמית של אונסק"ו, מפני שהיא משמרת את מאפייני החיים בנאות המדבר של מדבריות ערב, טרום עידן הנפט. לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום באתר גדול, נאות המדבר אואזיס ,(Al Ain Oasis) ונראה את יערות הדקלים ומערכת אספקת המים הייחודית למקום. נקבל תובנות על חשיבותם של הדקלים לקיום האנושי במדבר. נמשיך לביקור בארמון השייח' שבנאת המדבר, בו חיו השייח'ים של אבו דאבי, ונתוודע לאורח חייהם. נתחקה גם אחר התפתחותה של אל עין החל משנות ה- 60 מבחינת השירותים הציבוריים. נמשיך לביקור בשוק הגמלים והבקר של אל עין. הגמל כידוע, הוא בעל חיים שבלעדיו חיים במדבר לא היו אפשריים, ולכן הגמל הפך לסמל לעושר בחברה השבטית. נצא בנסיעה אל עבר היעד הבא, דובאי (Dubai), העיר המאוכלסת ביותר באיחוד האמירויות הערביות וכן הבירה של אמירות דובאי. העיר, ששוכנת על חופו הדרום-מזרחי של המפרץ הפרסי, החלה להתפתח ככפר דייגים ומרכז מסחרי ונודעה בעיקר בפנינים שדייגיה שלו מהמפרץ. רק בשנות ה- 50 החלו הניצנים הראשונים בתעשיית התיירות של דובאי, ובסוף המאה ה- 20 ותחילת המאה ה- 21 הכלכלה המקומית החלה לעבור מהסתמכות על תעשיית הנפט לפיתוח דובאי כמוקד תיירות ומסחר חופשי עולמי. בהגעה לדובאי נתמקם במלון ללינה.

 

 

 

 

 יום 5, יום ג', 18.10.22, דובאי - העיר העתיקה

untitled 6 0003 day4

 

נצא לסיור בחלק העתיק של דובאי. האזור שמור על אופיו כפי שהיה ולא נמצא בו את גורדי השחקים המאפיינים את קו הרקיע של העיר. נראה את המצודה שנבנתה עוד במאה ה- 18 והייתה הגרעין שממנו התפתחה העיר. נבקר במוזיאון "צומת התרבויות" (Crossroad Of Civilisations) ובו נבין את התפיסה של קברניטי העיר לגבי תפקידה הנוכחי בעולמנו. במוזיאון יש גם אולם שמוקדש לשואה, ואולם נוסף שמוקדש לארץ ישראל ובו נשמע על הצהרת בלפור, יצחק רבין ונבין איך האמירתים תופסים את ארצנו. נמשיך לטייל בקרית המוזיאונים ונבקר במוזיאון הארכיאולוגי סרוק אל חדיד (Saruk El Hadid), המוקדש לאתר בשם זה שנתגלה במקרה באזור הדיונות מחוץ לעיר. הממצאים במוזיאון ייקחו אותנו לשחר ההיסטוריה, ויחשפו אותנו לתרבות חומרית מפותחת מאד, מדהימה ביופייה, שלא נראתה כמותה במקומות אחרים. לאחר שסיפקנו את חוש הראיה נעבור ונספק את חוש הריח במוזיאון הבשמים. הבשמים היו חלק מהמערכת המסחרית המקומית במשך מאות בשנים ובמוזיאון נקבל מושג מה היו חומרי הגלם ומאין הם יובאו. נערוך טיול קצר בטיילת היפה שלאורך הנהר החוצה את העיר העתיקה ונגיע לאזור השווקים, שם נעשה הפסקת צוהריים. נחצה את הנהר ב"אברה" (Abra), סירה מקומית טיפוסית לגדה הנגדית. באזור זה מרוכזים שלושה שווקים מיוחדים: שוק התבלינים, שוק הזהב, שישאיר אתכם פעורי פה נוכח היצירות המוצגות בו למכירה ושוק הבשמים. בערב נסתובב באזור הרובע העתיק אל פהידי (Al Fahidi), נהנה מהאווירה ומארוחת ערב במקום. לינה בדובאי.

 

 

 

 

 יום 6, יום ד', 19.10.22, דובאי המודרנית

untitled 6 0005 day2

 

הבוקר ניפרד מפרופ' עוזי רבי ואת הבוקר נקדיש לדובאי המודרנית. זאת עיר שצמחה מהחולות ב- 40 השנים האחרונות והפכה למגרש המשחקים של הארכיטקטים והגשמת הפנטזיות של שליטי האמירות, כאשר המוטו הוא "גדול יותר הוא טוב יותר". נתחיל את סיורינו במוזיאון אתיחאד (Etihad Museum) נצא למסע ייחודי אל העבר והתמקדות במספר רב של אירועים בולטים שבסופו של דבר הובילו לאיחוד האמירויות כיום. נמשיך למרכז העיר החדשה ונבקר בגלריה לאמנות  (Gallery Dubai Opera)שבה מוצגות למכירה יצירות של מיטב האמנים העכשוויים. הקונים הפוטנציאליים הם כמובן הטייקונים המחזיקים דירות בדובאי, והשייחים המקומיים. לאחר הפסקת צוהריים נמשיך לביקור במבנה הגבוה בעולם בורג' חליפה (Burj Khalifa). המבנה מתנשא לגובה של למעלה מ- 800 מ' וממנו נשקפת תצפית על כל העיר, ובימים בהירים אף אל מעבר למפרץ הפרסי בואכה אירן. למרגלות המגדל שוכן הקניון הגדול בעולם (Dubai Mall) ובו מתקנים מעניינים כגון אקווריום ענק, ובערב מופע מזרקות מוזיקליות שנערך כל חצי שעה ונמשך כשלוש דקות. נסיים את היום החוויתי בשייט 5 כוכבים הכולל ארוחת ערב באזור המרינה של דובאי.

 

 

 

 

  יום 7, יום ה', 20.10.22, דובאי הפלאית

untitled 6 0004 day3 

 לאחר ארוחת הבוקר נצא לחוות את הנוף של דובאי מהכיוון השני, נבקר במבנה "המסגרת" (The Frame), אחד המבנים המיוחדים שנבנו בעיר בשנים האחרונות, ונצפה על ארמון השייח'ים שהוקם על החולות בשנות ה- 60. נדון בנושא הכיוונים השונים באדריכלות של המאה העשרים ואחת, וכיצד הם באים לביטוי בערים העכשוויות כגון דובאי.נבקר במוזיאון העתיד של דובאי (Dubai Future Foundation). המוזיאון מציג כיצד חיינו יכולים להשתפר על ידי הטכנולוגיה והקדמה וכל זאת על ידי פתרונות חברתיים וכלכליים. נמשיך אל פלא נוסף, ונבקר באחת מהיצירות היותר מרשימות שנוצרו בדובאי, פרוייקט הדקל (Palm Jumeurah). מדובר בשטח שיובש מהים בצורת עלי דקל ומשמש לווילות יוקרתיות ובתי מלון. נחצה את השטח במונורייל (Monorail), רכבת בעלת מסילה אחת, אוטומטית וללא נהג. במהלך הנסיעה נוכל לצפות מקרוב בבניינים שלצידי הדרך. בסיום הנסיעה הקצרה, נעלה לתצפית ממגדל השולט על האזור. לאחר הפסקת צוהריים נמשיך צפונה ונראה את אחד המבנים האייקונים של דובאי, מלון בורג' אל-ערב (Burj El Arab), שמעוצב בצורת מפרש וגם הוא נבנה על אי מלאכותי. נסיים את היום וכפוף לפתיחת העונה, ב"גן הפלאים" (Miracle Garden) - גן מעוצב שמשולבים בו מבנים עטויים בפרחים ובובות פרחים, שלעתים פוצחות בריקוד ניפרד מדובאי ונצא לאבו דאבי ללינה

 

 

 יום 8, יום ו', 21.10.22, אבו דאבי - תל אביב

untitled 6 0008 day8

 

 לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מאבו דאבי (Abu Dhabi) ונצא בדרכינו אל שדה התעופה בדובאי לטיסה ישירה ארצה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 הערות:

 1. תכנית הסמינר המטייל המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. על פי ההנחיות הידועות ביום הפרסום, על כל הנרשמים להיות מחוסנים נגד קורונה במינימום 2 חיסונים, (עד 6 חודשים). התו הירוק הינו תנאי להרשמה לסמינר הטיול (עקב הדרישה בחו"ל).
 3. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהייה כמובן מקלחת או אמבטיה).
 4. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 5. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדרים שביקשתם.
 6. הזמנת הטיסות הקבוצתית היא בחברת Etihad Airways (איתיחאד איירווייז) המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי, מהמחיר יקוזזו 490$ לאדם ולא ייגבו מסי נמל, דלק וביטחון.
 7. חברות התעופה עברו למודל של תמחור דינמי ברכישת הושבה, כלומר מחירי ההושבה יהיו נתונים לשינויים מצד החברה מעת לעת, מיעד ליעד, ומטיסה לטיסה.
 8. ניתן להזמין הושבה הלוך חזור במושב קדמי רגיל (בחירת חלון/אמצע/מעבר, אינו מרווח יותר) עבור 95 דולר לנוסע סה"כ. נכון להיום, הזמנת מושב ביציאת חירום, בחברת תעופה זו אינה ניתנת להזמנה מראש.
 9. בחברת התעופה איתיחאד איירווייז נוחות מושב מרבית, המרווח בין המושבים עומד על כ- 81 ס"מ.
 10. כל בקשות ההושבות יטופלו לאחר כרטוס בהתאם לזמינות המושבים. יש לקחת בחשבון, כי במקרה של ביטול השתתפות, למעוניינים בכרטוס מוקדם (במטרה להבטיח מקום הושבה מראש טרם הכרטוס הקבוצתי), תתווסף עלות ביטול כרטיסי הטיסה לעלות הכוללת, בהתאם לתנאי הביטול.
 11. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 12. אפשרויות ביטול: הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

לבחירתך, ישנם שני מסלולי ביטול אותם עליך לבחור בעת הרישום והם אינם ניתנים לשינוי לאחר ההרשמה.

 

מסלול חובק עולם:

 • אפשרות ביטול בהתאם להסכמים עם הספקים השונים בחו"ל (להלן). מסלול זה כולל את ההטבות: פריסה לעד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 דולר למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: ויזות, כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול. עבור ביטול עסקה ששולמה בכרטיס אשראי, בנוסף לדמי הרישום והטיפול, ינוכו 3% מעלות העסקה בגין עמלות סליקה של חברות האשראי והניכיון בגין עסקת מכר מרחוק.

 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

מסלול מקומי:

 • אפשרות ביטול בהתאם לזכות ביטול מכח חוק הגנת הצרכן הישראלי. מסלול מקומי אינו מקנה הטבות רישום מוקדם, ומחירו גבוה יותר ב- 400 דולר ממסלול חובק עולם. המסלול מאפשר, בין היתר, לבני 65 ומעלה לבטל את הרישום עד 4 חודשים מיום הרישום ותנאים מיטיבים נוספים, על פי התנאים המלאים והסייגים כפי שמופיעים בחוק הגנת הצרכן והתקנות.

לאחר תום תקופת זכות הביטול במסלול המקומי ו/או באם הלקוח אינו זכאי לתנאים המיטיבים בחוק הגנת הצרכן והתקנות, תחול מדיניות הביטול במסלול "חובק עולם".

 1. ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.
 2. יציאת הסמינר המטייל מותנית במינימום 20 מטיילים משלמים.
 3. בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום וכיסוי מלא לקורונה. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 120 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 4. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים ומגבלות הקורונה הידועות נכון ליום הפרסום, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי המלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.

הטבות מיוחדות לרישום מוקדם, במסלול חובק עולם בלבד, עד 18.08.22:

הנחה בסך 75 דולר למטייל ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

טל"ח

                  

                                                                           

אצלנו זה אחרת

טיול תרבות באיחוד האמירויות חוויה מרגשת של מורשת תרבותית, אמנות, ארכיטקטורה ודת רק ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

 • מדריכים מקצועיים המומחים להיסטוריה, לתרבות, לארכיטקטורה, לאמנות ולמזרח התיכון
 • מנהל טיול הדואג לפרט ולפרטים, בנוסף למדריכים
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים
 • לינה בבתי מלון ברמת 5 כוכבים דלקס (דובאי ואבו דאבי מלונות פאר)
 • מסלול מקורי של קשרי תרבות תבל
 • ביקור עומק במוזיאון העתיד שנפתח לאחרונה
 • ביקור עומק במוזיאון אתיחאד
 • ביקור כולל מדריך מומחה בלובר (דובר אנגלית)
 • נסיעה במונורייל לתצפית חווייתית
 • תצפית מהבורג' חליפה - המגדל הגבוה בעולם
 • תצפית מבניין המסגרת המפורסם של דובאי
 • שייט בסירת דאו מסורתית 5 כוכבים - כולל ארוחת ערב
 • מפגש הכנה, מיוחד ומקיף לפני היציאה לטיול
  • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
  • מקראה מהודרת על האמירויות, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול
  • בקבוק מים אישי לכל מטייל בכל יום
  • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, כל האתרים כלולים במחיר
  • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך
  • חבורת מטיילים איכותית ביותר

 

סמינר מטייל מהנה ופורה מצוות

                                                                                                    

תנאים ומחירים

 עלות החוויה:

2,995$ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה.       
3,195$ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
3,295$ לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים                

הטבות מיוחדות לרישום מוקדם, במסלול חובק עולם בלבד, עד 18.08.22: הנחה בסך 75 דולר למטייל ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

 

המחיר כולל:

 • טיסה:  טיסה סדירה בחברת איתיחאד איירווייז
 •  לינה: שלושה בתי מלון, ברמת 5 כוכבים
 • כלכלה:  חצי פנסיון
 • הדרכה: 2 מדריכים מומחים ומלווה אירגוני (יציאת המלווה מותנית ב- 22 מטיילים)
 • תחבורה: אוטובוסים, מטרו ומוניות, שייט 5 כוכבים,  לפי התכנית
 • דמי ביטול: על פי מסלול "חובק עולם" (ראו לעיל)
 • מפגש הכנה וירטואלי מקיף בארץ
 • מערכת שמע קבוצתית כולל אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לאתרים
 • תשר לנותני שירות מקומיים
 • לנרשמים עד 18.08.22: (במסלול חובק עולם)
 • עד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה

המחיר אינו כולל:

 • - *תוספת בחדר ליחיד בסך של $ 645
 • - מיסי נמל, דלק ובטחון כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר כיום כ- $ 95)
 • - אפשרות ביטול על פי "מסלול מקומי" (ראו לעיל)
 • - כניסות למופעים שאינם מפורטים בתוכנית
 • - ארוחות שאינן מפורטות בתוכנית
 • - הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון וכו')
 • - בדיקות קורונה בארץ ובחו"ל
 • - כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הטיול
 • - הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
 • - שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 3.08.22
 • -*  לאור הסכום הגבוה של התוספת ליחיד, אנו ממליצים לנסות ולמצוא שותף/ה לחדר
 • - ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ לוודא את הכסוי במקרה של ביטול ובמקרה קורונה. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • - תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 8 דולר סה"כ למטייל ליום)

  

הרשמה:

נהלי רישום ותשלום

הרשמה: הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,

בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038, או במשרדי קשרי תרבות תבל.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.    

 

גלרית תמונות

Untitled-6_0000_day7
Untitled-6_0001_day6
Untitled-6_0002_day5
Untitled-6_0003_day4
Untitled-6_0004_day3
Untitled-6_0005_day2
Untitled-6_0006_day1
Untitled-6_0007_איחוד-האמירויות
Untitled-6_0008_day8

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze