לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

יעד: סמינר שט ליפן וקוריאה בפסח 2020 - תקופת פריחת הדובדבן

* על סיפונה של אניית הפאר Celebrity Millennium
* כולל ליל הסדר

 • יציאה בתאריכים: 6-22.04.20
 • משך הטיול: 17 יום

יעד: סמינר שט ליפן וקוריאה בפסח 2020 - תקופת פריחת הדובדבן

* על סיפונה של אניית הפאר Celebrity Millennium
* כולל ליל הסדר

 • יציאה בתאריכים: 6-22.04.20
 • משך הטיול: 17 יום

מסלול הטיול

 

בהדרכת:

Nissim Otmazgin Formal 2017

בהדרכת המומחה ליפן פרופ' ניסים אוטמזגין - ראש המכון ללימודי אסיה באוניברסיטה העברית בירושלים, מומחה להיסטוריה ותרבות של יפן. מלמד קורסים העוסקים בהיסטוריה, בפוליטיקה ובתרבות של יפן. גר ביפן עשר שנים, בעל דוקטורט מאוניברסיטת קיוטו, עוסק בתפוצת התרבות העכשווית היפנית והקוריאנית במזרח אסיה.

 

 

 

 

טוקיו כולה מתמרקת ומתכוננת לאולימפיאדה שתתקיים בעיר ב- 2020 והבנייה של תשתיות תחבורה, תקשורת ובניינים היא אדירה. היפנים מקווים שהאולימפיאדה תסייע להם להציג את ההישגים הכלכליים והטכנולוגיים האדירים של יפן ותאפשר לה לזנק שוב לתודעת העולם - ממש כפי שעשתה האולימפיאדה הקודמת שהעיר ארחה בשנת 1964. בביקור בטוקיו ננסה לתפוס את העיר במעופה.

בסמינר השט נלמד לא רק על ההיסטוריה העשירה של המדינה המרתקת הזאת ונתרשם מהתרבות והאסתטיקה הייחודים לה, אלא גם נבקר בחלקים שונים בארכיפלג היפני והקוריאני. נבקר בערים מודרניות, באזורים כפריים, ובנופים מוריקים תוך כדי הכרות מעמיקה עם התרבות המקומית. נלמד כיצד מיקומה הגיאוגרפי השפיע על זהותה לאורך השנים, וגרם לה לנוע בציר שבין פתיחות להתבודדות. במהלך השייט נלמד להכיר בצורה המעניינת ביותר את ההיסטוריה, התרבות, האמנות והחברה של יפן, ונשלב הרצאות רקע מעמיקות בנושאים אלו.

בזכות הידע והניסיון הרב של המדריך, נצליח להתבונן ולהכיר את יפן מעבר לחזות השגרתית המוצגת לתיירים. נערוך ביקורי עומק - בכפרים, בשווקים מקומיים, בעיירות קסומות, ברחובות צדדיים וביפן הסמויה מהעין. כמו כן, נבקר בעיר הדרומית פוסן, העיר השנייה בגדולה בקוריאה הדרומית, ונוכל לעמוד על נקודות הדמיון, השוני ויחסי הגומלין בין שתי המדינות. הביקור בארכיפלג המעניין והעצום של יפן הוא תמיד חוויה מרגשת ולא ניתן להשוותו לביקור באף מקום אחר בעולם. צריך להיות שם כדי להבין.  

בכל אלה ועוד, נתנסה באופן ישיר וחוויתי בסמינר שט יחיד מסוגו - "יפן וקוריאה".

מלון הייאט ריג'נסי טוקיו (Hyatt Regency Tokyo) מציע אירוח ברמת 5 כוכבים באזור שינג'וקו .(Shinjuku)

שינג'וקו הוא רובע מסחר ובילוי ענק. המכיל מלונות יוקרה רבים, גורדי שחקים מרהיבים, מאות חנויות ומסעדות, וחיי לילה תוססים. בשעות הלילה הופך מרכז הקניות למרכז בילוי נוצץ וססגוני. האזור רווי מסעדות, פאבים ומועדוני לילה, בתי קולנוע ותיאטראות ועוד מיני סוגי בילוי שונים ומגוונים וכל זאת תחת האורות הנוצצים של שלטי החוצות הענקיים. תחנת הרכבת של שינג'וקו הינה בין העמוסות ביותר בעולם ורוב הפעילות מתרכזת באזור זה. מתחת לתחנת הרכבת ממוקם אזור קניות ענק תת קרקעי ובו חנויות רבות, מסעדות ובתי קפה.

 

במלון תוכלו למצוא בריכה מקורה, 7 מסעדות ואינטרנט אלחוטי חינם. החדרים ממוזגים ומודרניים וכוללים חלונות גדולים עם נוף של שינג'וקו. כל חדר מציע אינטרנט אלחוטי מהיר, טלוויזיה בלוויין, שולחן עבודה מרווח ומיני בר. חדרי הרחצה הצמודים כוללים אמבטיה עם ראש מקלחת.

 

תכנית הסמינר

יום 1+2, ימים ב' -ג', 6-7.4.20 תל אביב - טוקיו

 0009 12

נצא בטיסה אל טוקיו (Tokyo), בירתה התוססת של יפן ואחד הכרכים האורבאניים הגדולים ביותר בעולם. בהשוואה לטוקיו, ערים כמו פריז, לונדון וניו יורק עשויות להיראות כשכונות מנומנמות. נצא לסיור היכרות ראשוני באזור שינג'ו'קו (Shinjuku) שוקק החיים שבו נשהה בשלושת הימים הקרובים לפני היציאה לשייט. לינה בבית המלון בטוקיו.

 

 

 

 

 

 

יום 3, יום ד', 8.4.20 טוקיו - מוזיאון מקומי - רובע גינזה - ליל הסדר במסעדה מקומית

 0008 3

נתחיל את מסענו באחת הערים המרתקות בעולם, טוקיו. העיר אינה רק ערב רב של בנייני משרדים, אופנה, אנשים, שווקים, רכבות מהירות ורובעי שעשועים מוארים אלא גם המרכז הפוליטי, הכלכלי והתרבותי של יפן. בטוקיו נתוודע לעושר התרבותי ולעוצמה הכלכלית של יפן: נטייל בעיר התחתית ונבקר במוזיאון אדו  (Edo Museum)כדי ללמוד על ההיסטוריה העשירה של העיר. נלמד על אמנות הדפסי העץ המיוחדת של יפן ונתרשם מהמקדשים והשווקים ההומים של אסקוסה (Asakusa). נמשיך לבקר ברובע גינזה (Ginza), אחד הרובעים היוקרתיים ביותר בטוקיו עם מסעדות, גלריות, מועדונים וחנויות נפלאות. זהו אזור הקניות והבילויים המפורסם ביותר בטוקיו, והיקר ביותר. במהלך הימים בטוקיו נלמד על "הנס" הכלכלי היפני וההתקדמות האדירה שהמדינה עשתה מחורבות המלחמה לקדמת הכלכלה העולמית, על גלגולה של טוקיו לאורך השנים מבירה המאוכלסת בסמוראים וסוחרים לבירת אנשי העסקים, ועל ההבניה של טוקיו כעיר גלובאלית דרך אדריכלות, אופנה ותרבות נוער פרועה. בערב נחגוג בצוותא את ליל הסדר.

 

 

יום 4, יום ה', 9.4.20 טוקיו - ניקו - מקדש טושוגו - טוקיו

 0007 4לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה צפונה לעבר ניקו (Nikko), שם נבקר בקומפלקס האדיר והעתיק של מקדשי טושוגו (Toshogu Shrine) שנחשבים למפוארים מבין מקדשי יפן. בפאתי המקדש שוכן קברו של טוקוגאווה איאיאסו, שהיה המפורסם מבין שליטי יפן שאיחד את המדינה בראשית המאה ה- 16, ושצאצאיו שלטו ביפן במשך יותר מ- 250 שנים! בניקו נלמד על סדרי הממשל והחברה בתקופת טוקוגאווה (1603-1868) ולראשונה נוכל גם להתרשם מהטבע היפני הכובש. במהלך הנסיעה נראה את ההרים המקיפים מכל מעבר, ואת האגמים המהפנטים שנבנו בגובה רב של 550 מטר, הצצים בין נופי הכפר והעיר. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נשוב לטוקיו ונצא לסיור לילי בקבוקיצ'ו ((Kabukicho - רובע השעשועים המרכזי של טוקיו.

 

 

 

 

יום 5, יום ו', 10.4.20 טוקיו - האי המלאכותי אודאיבה - יוקוהמה - עלייה לאנייה סלבריטי מיליניום

 0006 5

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליוקוהמה (Yokohama) שם נלמד על ההיסטוריה של העיר ועל ראשית ההתיישבות של זרים ביפן. יוקוהמה, שהייתה עד מחצית המאה ה- 19 כפר דייגים שומם, היא כיום אחת הערים הגדולות והמפותחות ביותר ביפן. פיתוחה החל עם בוא הזרים אליה ועם סלילת מסילת הרכבת הראשונה ביפן מהבירה טוקיו. בדרך ליוקוהמה נחלוף על פני האי המלאכותי אודאיבה (Odaiba) שנבנה על הררים של אשפה ממוחזרת ומשמש כמרכז אירועים ובילוי פופולארי. ביוקוהמה נבקר בבית הקברות ההיסטורי של הזרים ונעמיק בהיסטוריה המודרנית של יפן: נדבר על קומודור פרי וגנרל מק'ארתור, שני האמריקאים ששינו את יפן, על הרסטורציה של מייג'י והמודרניזציה המהירה של יפן שהיה הביאה. לקראת שעות הצהריים נגיע לנמל בו נעלה לראשונה על אניית הפאר סלבריטי מילניום (Celebrity Millennium) שתהיה ביתנו ב- 12 הימים הקרובים למסע מרתק לאורך חופי יפן וקוריאה.

 

 

 

יום 6, יום שבת, 11.4.20 נמל שימיזו - הר פוג'י - הרצאת ערב באנייה

 0005 6

לאחר ארוחת בוקר מפנקת באנייה נעגון בנמל הראשון למסענו הימי שימיזו (Shimizu), שם תהיה לנו הזדמנות ראשונה לחוות את יפן שמחוץ לכרכים האורבניים הגדולים. לאחר שנתרשם מהנמל המקומי ניסע אל פנים הארץ לחוות את הטבע מקרוב, ואם תהיה ראות טובה נוכל להשקיף אל עבר הר פוג'י (Fuji Mountain), אחד מסמליה הידועים של יפן. נבקר במוזיאון הפתוח בהאקונה  (Hakone Open-Air Art Museum), בשעות הצהריים נחזור לאונייה ונפליג לאורכו של ים הסטונאיקאיי - "הים התיכון" של יפן בו מתקיימת תנועה ערה של מסחר בין שלושת האיים המאוכלסים הונשו, קיושו ושיקוקו. נמשיך ונדבר על המשמעות של יפן כמדינת איים ועל המעבר בין בידוד, מסחר וכיבושים.

לאחר מנוחה באנייה נתכנס להרצאה ראשונה: מקור היפנים - מונגולים, סיביריים או פולינזים? שם נבין ונעסוק בשאלה שמעסיקה חוקרים יפנים רבים בשנים האחרונות, וגם אמצעי התקשורת אינם טומנים את ידם בצלחת. ההרצאה תעסוק בתיאוריות השונות לגבי מקור היפנים, בעדויות המוקדמות בדבר מוצא היפנים ובמשמעויות הפוליטיות של העיסוק בשאלה.

 

 

יום 7, יום א', 12.4.20 אוסקה ונארה

 0004 7

הבוקר נעגון בנמל אוסקה (Osaka) ונצא בנסיעה לכיוון נארה (Nara), עיר עתיקה ומקסימה שבמאה השמינית שימשה כבירה הקיסרית של יפן. כאן נמשיך בחקירתנו את האסתטיקה וארכיטקטורת העץ והדת ביפן. נבקר במקדש טודאיג'י (Todai-ji), ובו פסל הברונזה של בודהה הגדול ביותר בעולם השוכן במקדש העץ הגדול ביותר ביפן. בהמשך נטייל בפארק הצבאים, המפורסם בצבאים החביבים הסובבים סביב המבקרים וברחוב הסוחרים הישן של העיר. נחזור לאוסקה לסיור ערב באזור נאנבה (Nanba), אזור הבארים והמסעדות התוסס של העיר, לפני שנחזור לאוניה.

 

 

 

 

 

יום 8, יום ב', 13.4.20 קובה - קיוטו - היכל סנג'וסנגנדו - שביל הפילוסופים - פביליון גינקאקוג'י

 

 0003 8

לאחר העגינה בעיר הנמל קובה (Kobe), נרד מהאנייה וניסע לעבר קיוטו (Kyoto), בירתה העתיקה של יפן ומקום מושבו של הקיסר עד לשלהי המאה התשע עשרה. נתוודע אל העושר התרבותי המגוון, אותו אוצרת העיר קיוטו ונבקר במקדשים ובגנים שהם מהיפים ביותר ביפן. נתחיל את ביקורנו בהיכל סנג'וסנגדו (Sanjusangendo), היכל העץ הגדול בעולם ובו מיצג אדיר של פסלים בודהיסטיים. לאחר מכן נמשיך ונטייל לאורך שביל הפילוסופים (Tetsugaku No Michi), הנמתח למרגלות הרי קיוטו המזרחיים ותחום בשדרת עצי סקורה ארוכה. נמשיך ונראה את פביליון הכסף גינקאקוג'י (Ginkakuji Pavillion). בערב נחזור לקובה. לינה באונייה.

 

 

 

 

 

יום 9, יום ג', 14.4.20 קוצ'י - טירת דאיימיו - רובע הסמוראים - שוק הירומה

 0002 9

בשעות הבוקר המוקדמות נעגון בנמל קוצ'י (Kochi), ונצא למסע מיוחד, בו תהיה לנו הזדמנות לחקור את האי הרביעי בגודלו ביפן שיקוקו (Shikoku), אליו מגיעים מעט מטיילים, שלא בצדק. בגלל הבידוד היחסי של קוצ'י, השתמרו בה מבנים ורחובות מהתקופה הטרום מודרנית. נערוך ביקור בטירת דאיימיו (Daimyo Castle), בה ישב השליט המקומי. נטייל ברובע הסמוראים של העיר ובשוק הירומה .(Hirome Market) נמשיך ונלמד על עטרת העיר - סקמוטו ריומה - הסמוראי המפורסם ביותר שנולד וגדל בעיר. במהלך הביקור בקוצ'י נלמד על מעמדות חברתיים, מוביליות מעמדית וסדר שלטוני בתקופת טוקוגאווה (1605-1868) ועל הסמוראים הצעירים שלבסוף שברו את הסדר השלטוני והמעמדי בשלהי המאה ה- 19. בשעות אחר הצהריים נשוב לאנייה.

 

 

 

 

יום 10, יום ד', 15.4.20 קגושימה - ביקור במוזיאון

 0001 10

הבוקר נעגון בקגושימה (Kagoshima), העיר המרכזית בדרום האי קיושו ובירתה של ההאן (ממלכת) סצומה עד לשלהיי המאה ה- 19. קגושימה היא גם עיר הולדתו של הסמוראי המפורסם סייגו טקמורי (Saigo Takamori) אשר הונצח בסרט "הסמוראי האחרון". בקגושימה נלמד על ההיסטוריה של דרום קיושו, נבקר במוזיאון מקומי, ונתקרב עד כמה שאפשר לצפות בהר הגעש סקורג'ימה האדיר, שהתפרץ לאחרונה באביב 2017. בשעות הצוהריים נשוב לאונייה.

 

 

 

 

 

 

יום 11, יום ה', 16.4.20 פוסן - פארק אולימפי - טיילת - שוק הדגים

 0000 11

לאחר ארוחת הבוקר נעגון לביקור מרתק בפוסן (Busan). פוסן היא העיר השנייה בגודלה בקוריאה הידועה, בין היתר, בדיאלקט הכבד של תושביה ובחריפות תבשיליה, מאידך פוסן היא גם עיר נמל משגשגת עם נוף ימי מהמם ותושבים מאירי פנים. נבקר ונתרשם מהטיילת האדירה בסמוך לים ומהפארק האולימפי (Olympic Park), שנבנה לרגל האולימפיאדה בסיאול ב- 1988. נמשיך ונבקר גם בשוק הדגים - שהוא אחד הגדולים באסיה. בשעות הצהריים נחזור לאונייה למנוחה והמשך ההפלגה ליעדים חדשים ביפן.

 

 

 

 

 

 

יום 12, יום ו', 17.4.20  שייט באנייה - הרצאות ובילוי בשלל האטרקציות בסלבריטי מיליניום

 0022 12

היום נישאר באונייה, נפרד לשלום מדרום קוריאה ונפליג חזרה לכיוון האי הצפוני של יפן. במהלך היום כל מגוון האטרקציות והפעילויות באונייה יהיו פתוחים לקהל הרחב. היום ניפגש לשתי הרצאות מרתקות: הראשונה בשעות הבוקר - האימפריאליזם היפני באסיה וכיבוש קוריאה: הנשיאה הקודמת של קוריאה הדרומית, פארק קון האיי, סירבה לפגוש את ראש ממשלת יפן, אבה שינזו, במשך קרוב לשלוש שנים! זאת למרות ששתי המדינות נהנות מיחסים דיפלומטיים וכלכליים מצוינים. התשובה לכך תמונה בעבר: יפן כבשה את קוריאה למשך 35 שנים - תקופה אותה קוריאנים רבים רואים כניסיון יפני לחסל את זהותם. ההרצאה תעסוק בדרך שבה ההיסטוריה משחקת תפקיד ביחסים שבין המדינות ותעמוד על הסיבות לכך שקוריאנים רבים חשים עויינות כלפי יפן.

לפני ארוחת הערב נשב יחדיו להרצאה שניה בנושא פורדיזם, טויוטיזם ורובוטים: התעשייה היפנית חובקת עולם: בעשורים שאחרי מלחמת העולם השנייה, יפן שיקמה במהירות את כלכלתה ובנתה מחדש את התעשייה. רכבים ומוצרי אלקטרוניקה יפניים כבשו את שווקי העולם ורבים מכל רחבי תבל באו ללמוד מה"נס" היפני. בעשורים האחרונים יפן משקיעה רבות בתעשיית הרובוטים האנושיים, אותה היא רואה כתעשיית העתיד. ההרצאה תעסוק בקפיצת הדרך התעשייתית האדירה שיפן עשתה מתום המלחמה, כמו גם בהישגים ובאתגרים של התעשיות שלה כיום.


 

יום 13, יום שבת, 18.4.20 אאומורי - מוזיאון היסטורי - מוזיאון האמנות

 0021 13

בשעות הבוקר נעגון באאומורי (Aomori), אשר הינה אחת הערים הגדולות באזור טוהוקו - האזור הצפוני ביותר באי המרכזי הונשו. במהלך הביקור נלמד על ההיסטוריה של העיר והאזור, ונבקר בשני סוגי מוזיאונים. ראשית נבקר במוזיאון ההיסטורי, המתאר את ראשית ההתיישבות באי. משם נמשיך לסגנון שונה לחלוטין במוזיאון האמנות, המציג אמנות יפנית עכשווית בשונה מכל התרבות העתיקה, העץ והבד שלמדנו עד כה במהלך מסענו. נחזור לאונייה למנוחה והמשך הפלגה.

 

 

 

 

 

 

יום 14, יום א', 19.4.20 שייט באנייה - הרצאות ובילוי בשלל האטרקציות בסלבריטי מיליניום

 0020 14

היום נישאר באנייה, ניפרד לשלום מהאי הצפוני ונפליג חזרה לכיוון טוקיו בה גם נסיים את ההפלגה. במהלך היום כל מגוון האטרקציות והפעילויות באנייה יהיו פתוחים לקהל הרחב. היום  נשמע שתי הרצאות מרתקות: הראשונה בשעות הבוקר - האיינו: התושבים המקוריים של האי הוקאידו: אוכלוסיית האיינו מונה, אולי, כ- 30,000 אנשים אך בעבר הייתה נבדלת בתרבותה ובשפתה מזו של יפן. מאין הם הגיעו וכיצד התייחסו אליהם היפנים לאורך המאות? מדוע שומעים עליהם מעט מאוד והאם הם עדיין שומרים של מסורותיהם?

לפני ארוחת הערב, נשב יחדיו להרצאה שנייה בנושא רוסים ויפנים: המחלוקת על האיים הקוריליים: בסוף מלחמת העולם השנייה הזדרזה ברית המועצות לכבוש את האיים הקוריליים הקטנטנים בחלקה הצפוני של יפן, בניגוד להסכמים קודמים, ועד היום רוסיה מתעקשת להחזיק בהם. יפן, לעומת זאת, הכריזה שלא תיתכן נורמליזציה עם רוסיה ללא החזרת האיים. מדוע האיים האלה כל כך חשובים? האם מסתמן פתרון באופק ומהי ההשפעה על יחסי רוסיה - יפן?

 

 

יום 15, יום ב', 20.4.20 יוקוהמה - טוקיו - פארק מייג'י - גן יפני

 0019 15

היום נעגון בנמל יוקוהמה (Yokohama), בו נעביר גם את הלילה האחרון. נסיים את מסלול ההפלגה ונעביר יום מלא חוויות בטוקיו. נטייל בגן יפני קסום במוזיאון נזו (Nezo Museum), נמשיך לרובע שיבויה (Shibuya), מהאזורים האופנתיים ביותר בעיר, חביב הצעירים, ובו מתחמי בילוי וקניות רבים. נבקר גם במערב העיר שם נראה את  פארק ומקדש מייג'י (Meiji Shrine), נתרשם מהאדריכלות המתוחכמת ומתרבות הנוער הצבעונית.

בערב נקיים על האונייה הרצאה בנושא - יפן בעולם: שמש עולה או שמש שוקעת: בהרצאת סיכום זו נדון באתגרים ובהזדמנויות העומדות בפני יפן במאה ה- 21, הן אתגרים פוליטיים וטריטוריאליים, והן אתגרים חברתיים, כלכליים ותרבותיים.

לאחר מכן נתכנס לארוחת ערב אחרונה ומסכמת באוניה.

 

 

 

 

ימים 16-17, ימים ג' -ד', 21-22.4.20  טוקיו - תל אביב

 0018 16

בבוקר ניסע אל שדה התעופה בטוקיו, ניפרד מארץ השמש העולה ונעלה לטיסה חזרה לארץ. הגעה לישראל ביום ה- 17.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. תכנית הטיול והשייט המופיעה לעיל, מציינת נקודות פוקוס ודוגמה לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלד וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות בבתי המלון ו/או מקלחת ו/או אמבט (למען הסר ספק, בחדר תהיה מקלחת או אמבט).
 3. החדרים ביפן קטנים מהמקובל במערב. חדרי היחיד הינם חדרים המיועדים לשימוש יחיד ומרבית החדרים הזוגיים מכילים 2 מיטות נפרדות (Twin Room).
 4. כל החדרים בספינה מודולריים. המיטות ניתנות להפרדה או לחיבור.
 5. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו, כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בתי המלון והאנייה.
 6. ניתן לקבל זיכוי על הטיסות ולהזמינן עצמאית. לא ניתן להזמין מראש מקום הושבה בטיסות לפני נהלי חברת התעופה, אלא רק בצ'ק אין 24 שעות לפני מועד היציאה.
 7. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 8. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות, בשייט ובבית המלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה, השייט ובית המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.
 9. הטבה מיוחדת לרישום מוקדם לנרשמים עד 1.10.19: הנחה בסך 75 דולר, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין, בבדיקות כבודת היד ובביקורת הדרכונים!                                                        טל"ח

הספינה בה נשוט: Celebrity Millennium

חברת השייטCelebrity Cruises  - פאר מודרני ושירות ללא תחרות! מבית תאגיד השייט הגדול ביותר בעולם רויאל קריביאן.

אניית הסלבריטי מיליניום נכנסה בתחילת פברואר 2019 לשיפוץ מקיף (תהליך שקורה כל כמה שנים בכל אניות החברה) הכולל פירוק האנייה לגורמים והחלפת כל מרכיביה, כולל עיצוב מחדש של כל פרט קטן כגדול בשטח האנייה, בניהם: ריהוט חדש, שיפוץ החללים הציבוריים, שדרוג המסעדות והתפריטים, עד לרמה של החלפת הטפט על הקיר ומרבד הדשא במרפסת הטרסה בה תוכלו לשבת עם קוקטייל מפנק בערב על מול הים. בעצם אנחנו מקבלים מלון פאר צף, חדש, לשייט מושלם ומפנק לאורך חופי יפן וקוריאה בתקופת פריחת הדובדבן.

בספינה: שלוש בריכות, אחת מקורה • אולם קולנוע • ספא • מכון כושר • קזינו • WiFi (בתשלום) • חיבור סלולרי של AT&T (בתשלום) • מסעדות • חנויות • קפה אינטרנט • מגרשי ספורט.

בחדרים: טלוויזיית לווין אינטראקטיבית • מיזוג אוויר • מיני בר ושירות חדרים בתשלום נפרד • כספת • מייבש שיער • טלפון.

במהלך השייט מובטח שירות מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר, ומתקנים חדישים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר. כל אניות החברה מעוצבות באלגנטיות קלאסית ומציעות אווירה של פאר מודרני. הקבינות מפוארות במיוחד כמו גם השטחים הציבוריים והמסעדות, וכולם מקרינים יוקרה ואיכות מעולה.

 

אצלנו זה אחרת

סמינר שט ביפן וקוריאה בתקופת פריחת הדובדבן שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית מפגש מיוחד עם התרבות, המסורת ודופק החיים העכשווי של יפן

ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר !

מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

 • הדרכה עם מומחה ליפן, לתרבות, לפולקלור, להיסטוריה, לפוליטיקה ולחברה היפנית
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים בזכות מדריך דובר יפנית שלמד וחי בעבר ביפן
 • הרצאות עומק על יפן וקוריאה בתחומים רבים ומגוונים
 • שייט באניית יוקרה בחדרים עם חלון לים על בסיס אירוח הכול (כמעט...) כלול
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בכל נמל עגינה
 • בנוסף לצוות ההדרכה, מנהל טיול הדואג לפרט ולפרטים
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל
 • כל הסיורים כלולים במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals)
 • זמן הטיול מנוצל כולו - אין זמן חופשי במהלך הטיול
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבה מיוחדת לרישום מוקדם: $75 הנחה, עד 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וליווי VIP בנתב"ג.

ב"קשרי תרבות תבל" - תמורה מלאה לכספך !

 

סמינר שט: חוויה שלא תרצו להפסיקה

טיול השייט שלנו הינו חבילה שלמה, מאורגנת היטב, הכוללת הכל: העברות משדה התעופה לאנייה, לינות, ארוחות, סיורי חוף, הרצאות מעשירות על האנייה, מופעים, בידור ומכלול של שירותים והנאות, עליהם מופקד צוות חברת השייט. גם המחיר שאנו מציעים כולל, למעשה, הכל!* טיסות, העברות, סיורי חוף, מיסי האנייה, טיפים לכל נותני השירותים המקומיים (כולל צוות האנייה, שבכל מקום אחר יש לשלמם בנפרד) ולמדריך הישראלי. * כלכלה: ארוחות בוקר בימים בטוקיו, במהלך השייט פנסיון מלא, במהלך סיורי החוף על בסיס חצי פנסיון.

סיורים, הרצאות, מופעים

השייט כולל תכנית מגוונת של סיורי חוף, מודרכים בעברית, בערים העתיקות, באתרים ההיסטוריים, במקדשים ובמוזיאונים והרצאות באולם האוניה יועברו ע"י פרופ' ניסים אוטמזגין, מדריך הטיול הישראלי שיתלווה לקבוצה, ויעמיק את ההיכרות עם העמים, התרבויות והאתרים במקומות בהם נבקר.

הספינה: מלון פאר צף

אוניות הפאר נבנו כדי לפנק. כל אחת מהן היא בית מלון משובח, ולעיתים אפילו אתר נופש קטן על המים. באנייה יקיפו אתכם פאר ונוחות, החל בטרקלין ובבר עם חלונות פנורמיים וכורסאות רכות, דרך חדרים מאובזרים עד לפרט האחרון, וכלה בספריה. כל חדרי האנייה המהודרים, מצוידים כהלכה ומשתווים ברמתם לחדר מלון מהודר, שכולל מיזוג אוויר, חדר שירותים ומקלחת, טלוויזיה, אינטרנט (בתשלום) ושירותים נוספים. אתם מוזמנים לעלות לאנייה, לפרוק את המזוודות שלכם (רק פעם אחת) ולהרגיש בבית.

אמנת השירות וארוחות 5 כוכבים

השירות באניות עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של התיירות העולמית, החל מעבודת דיילות שירות-החדרים וכלה בשירותי מנהל השייט. הצוות הידידותי קשוב לצרכיו של הנוסע ויתאמץ לעשות הכל על מנת להפוך את הטיול שלכם לחוויה שאתם מצפים לה.

הארוחות מלהיבות לא פחות מהנופים ואתרי הטיול. צוות של שפים, מובילים בתחומם, מציע מדי יום 4 ארוחות עשירות, מזנון לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה / תה ועוגה אחר הצהריים (עמדת הקפה פתוחה 24 שעות) ארוחת ערב וארוחת לילה...

רישום מוקדם

הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד 1.10.19: הנחה בסך 75 דולר, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול  V.I.Pביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הבטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!

תנאים ומחירים

 

המחיר:

עלות החוויה:

7895 $ לאדם בחדר זוגי עם חלון בקבוצה של 25-29 מטיילים
8295 $ לאדם בחדר זוגי עם חלון בקבוצה של 20-24 מטיילים

*הטבה מיוחדת לנרשמים עד 1.10.19: 75 דולר הנחה לנוסע, 10 תשלומים וליווי P.I.V בנתב"ג ביציאה מהארץ. הנחה לנרשמים בין 2-17.10.19: 30 דולר הנחה לנוסע. למטייל מתמיד עם קשרי תרבות תבל: הנחה נוספת בסך 25 דולר לטיול הראשון החל מ- 1.01.17, ועוד 10 דולר לכל טיול נוסף מאז.

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות עם קתאי פסיפיק
 •  לינה: בית מלון בטוקיו ברמת 5*, לינה באנייה ברמת 5* (תא עם חלון) ארוחות בוקר בימים בטוקיו, במהלך השייט פנסיון מלא, במהלך סיורי החוף על בסיס חצי פנסיון
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג ביפן וקוריאה, שייט בין הנמלים
 •  הדרכה: מדריך בכיר מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל, מלווה ארגוני ומדריכים מקומיים.
 • תא עם חלון לים
 • מפגש הכנה בארץ
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לאתרים
 • תשר לכל נותני השירות המקומיים ולמדריך הישראלי
 • לנרשמים עד 1.10.19הנחה של 75 דולר, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, וליווי P.I.V בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין, בבדיקות כבודת היד ובביקורת הדרכונים


המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד (תא עם חלון) בסך 3068$.
 • מיסי נמל, דלק וביטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר נכון ל- 5.09.19: 295 $)
 • שידרוג לתא עם מרפסת בסך: 1465 $ לאדם.
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית.
 • תוספת לשינויי טיסה ולמחלקת עסקים.
 • הוצאות בעלות אופי אישי: (כביסה, שתייה, טלפון בידור וכו')
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול.
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק והביטחון, החל מ- 10.09.19.
 • - ** ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רח' ויצמן 74, כפר סבא 4425038, או במשרדי "קשרי תרבות תבל".   טל'  072-2116888 פקס. 09-7428885   וואטסאפ: 054-2177333, מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

  

 אפשרות ביטול: הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל"

(יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 120 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 400 $ למטייל דמי רישום וטיפול,

אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.

 • מטייל המבטל בין 85 - 119 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 15% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 45 - 84 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 21 - 44 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 85% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 21 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.  יציאת הטיול מותנית במינימום 20 מטיילים. טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת בטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום.   

יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו

ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר

הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג

וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:
1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

גלרית תמונות

_0007_יום 4
_0008_יום 3 ניקו
_0009_יום 1+2
_0010_Millennium-6
_0011_7347093924_74e0153e1e_m
_0012_4025891651_f704105273_m
_0013_3285664615_c77f7c9a0b_m
_0014_יפן
_0015_יום 19
_0016_יום 18
_0017_יום 17
_0018_יום 16
_0019_יום 15
_0020_יום 14
_0021_יום 13
_0022_יום 12
_0000_יום 11
_0001_יום 10
_0002_יום 9
_0003_יום 8
_0004_יום 7
_0005_יום 6
_0006_יום 5

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze