לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

מלטה - טבור הים התיכון

 • יציאה בתאריכים: 03.4.20 - 29.03.20
 • משך הטיול: 5 ימים

מלטה - טבור הים התיכון

 • יציאה בתאריכים: 03.4.20 - 29.03.20
 • משך הטיול: 5 ימים

מסלול הטיול

 

 

BrendwienShukiבהדרכת: שוקי ברנדווין - גיאוגרף ומרצה, מדריך ותיק ומנוסה למלטה המכיר את כל צפונותיה.

 

 

 

מלטה היא הפינה הדרומית ביותר של אירופה, ואחת המדינות הקטנות ומעוטות האוכלוסין ביותר שלה. עם זאת, מהווה ארץ קטנה זאת מיקרוקוסמוס מרתק של השפעות היסטוריות, תרבותיות, לשוניות ואמנותיות.

מלטה איננה מתויירת מדי, ויש בה, במקביל למציאות המערבית של המאה ה- 21, סממנים קסומים של מציאות בלתי ממוסחרת ותיירותית. בני העם המלטזי, כולם, ללא יוצא מן הכלל, דוברי אנגלית, מה שהופך את המקום לידידותי למטייל ונוח מאד.  

האתרים הפרהיסטוריים הקדומים ביותר עלי אדמות, ההשפעות של הפניקים, היוונים והרומים, המצור העות'מאני, קאראוואג'יו, נפוליאון והקרב הכבד במלחמת העולם השנייה הותירו את רישומם על אי זה. מלטה היא מקום מרתק וקסום, המושך ומזמין את המעוניינים לחוויה ייחודית ושונה. חודש מרץ הוא ללא ספק הזמן האידיאלי לטיול במלטה מבחינת התנאים ומזג האוויר. מלוננו המעולה, בדרגת חמישה כוכבים, ממוקם בקרבת חוף הים המרהיב בסט. ג'וליאן.

 

יום 1, יום א', 29.03.20  תל אביב - מלטה - שוק מרסה-שלוק - "שלוש הערים"

day1

נצא בטיסת בוקר ישירה, מנתב"ג למלטה (Malta). לאחר התרעננות קצרה, נצא בנסיעה קצרה לשוק מרסה-שלוק (Marsaxlokk Market) אשר ממוקם במפרץ הדייגים בנמל היסטורי דרכו עברו ספינות וחיילות ים מפורסמים, במקום מתקיים בכל יום ראשון שוק מקומי שהוא אירוע מרכזי בכל מלטה, מדובר בשוק ציורי מאוד ומשובב נפש.

משם נמשיך וניסע אל עבר "שלוש הערים" (The Three Cities). זהו כינוין של שלוש הערים העתיקות של מלטה, היושבות מצדו האחר של "הנמל הגדול"  (The Grand Harbour), מול ואלטה הבירה. בערים אלו השתמר האופי העתיק, הים תיכוני, של מלטה, בניגוד לוואלטה (La Valletta) שהיא עיר מתוכננת. בשעות אחה"צ המאוחרות נגיע למלוננו.

 

 

יום 2, יום ב', 30.03.20  ואלטה - גוזו - ואלטה

day2

נצא מוקדם ממלוננו בדרכנו למערב האי, שם נעלה על מעבורת ונשוט לאי הקטן יותר בקבוצת האיים של מלטה, גוזו (Gozo). נתחיל את סיורנו באמג'אר (Mgarr), ומשם נמשיך אל המקדש המרשים של ג'גאנטייה (Ggantija). נבקר באזור הכפר הציורי שלנדי (Xlendi), נעלה לויקטוריה (Victoria), או בשמה הקודם ראבאט (לא לבלבל עם העיר ראבאט באי מלטה, בה נבקר בהמשך טיולנו - "בירת" האי הקטן והעיר הגדולה בו). נסייר בה ונעלה למצודה לתצפית על האי כולו. נפקוד את הקתדרלה היפהפייה ונשלים את הסיור באתרי האי גוזו באזור דווירה (Dwejra), שם, אם מזג האוויר יאפשר, נצא לשייט אל בין המערות ואתרי הסלעים המופלאים. לעת ערב, נשוב למלוננו.

 

 

 

יום 3, יום ג', 31.03.20 ואלטה - מוסטה - מדינה  - ראבאט - מערת סט. פול - ואלטה

day4

היום ניסע מערבה. בדרכנו, נראה את הכנסייה המרשימה של מוסטה (Mosta Church), המוכרת גם בשמה כנסיית עליית מרים או הכיפה של מוסטה (Mosta Rotunda). הכנסייה, שהיא אחד המבנים הגדולים באי, בנויה בצורת רוטונדה בעלת כיפה גדולה הנראית מכל רחבי האי. במהלך מלחמת העולם השנייה חדרה פצצה גרמנית את כיפת הכנסייה, נפלה אל תוך המבנה, אך בדרך נס לא התפוצצה. נמשיך לשתי הערים העתיקות והיפהפיות של מלטה הסמוכות זו לזו. הראשונה היא מדינה (Mdina) העתיקה, היפה והקסומה, אחת מן הפנינים האורבאניות של אירופה, שבסמטאותיה קפא הזמן מלכת. נבקר בכמה מן האתרים החשובים שבעיר: הווילה הרומית (Domus Romana) המפורסמת, הקתדרלה (St. Paul's Cathedral) והכנסייה הכרמליטית (Carmelite Church), בה החל המרד נגד נפוליאון. נמשיך לתצפית אל עבר צוקי דינגלי (Dingli Cliffs) המרהיבים. העיר השנייה בה נבקר היא ראבאט (Rabat), העיר הססגונית הצמודה למדינה. נבקר במוזיאון לחפצי דת ואמנות (Vignacourt Museum), השוכן במבנה מהמאה ה- 18 ונקרא על שם אחד ממושלי מלטה. נסיים את היום בביקור במערת סט. פול Catacombs)  (St. Paul'sונראה את הקטקומבות מעליהן נבנתה העיר.

 

 

יום 4, יום ד', 1.04.20  ואלטה - המערה הכחולה - מקדשים - ואלטה  

day5

נתחיל את יומנו בביקור במערה הכחולה (Blue Grotto) היפהפייה של מלטה. נצא לשייט מענג ומהנה, בסירות מנוע קטנות, אל המערות הכחולות, למרגלות מצוקי הים (מותנה במזג האוויר ובמצב הים). נבקר במקדשים מגליתיים פרה-היסטוריים מרתקים: חַגַ'ר אִים  (Hagar Qim) ומנאיידרה (Mnajdra). במהלך היום, נתייחס גם לקהילה היהודית של מלטה. נשוב לוואלטה לביקור במוזיאון הארכיאולוגי (Valletta Archeological Museum). לעת ערב, נחזור למלוננו.

 

 

 

 

 

 

יום 5, יום ה', 2.04.20  ואלטה - גני בארקה - קאזה רוקה פיקולה  - ת"א

day3

נקדיש את היום לסיור מקיף באתריה המרכזיים של ואלטה, בירת מלטה. העיר ואלטה נקראת על שמו של האח הגדול ז'אן דה לה ואלט (Jean Parisot de la Valette), שהדף, בשנת 1565, את המצור התורכי על האי. נבקר בכמה מהמוזיאונים המרכזיים בעיר, כולל מוזיאון המלחמה, בהם יחשפו לפנינו צדדים שונים ומגוונים של האי הקטן אך הגדוש. נצפה בחזיון האור-קולי "סיפורה של מלטה"(Malta Experience) , אשר יחשוף בפנינו את תולדותיו של אי קסום זה. לאחר מכן, נבקר בגני בארקה (Barraka Gardens), הנמצאים בקצה הצוק המשקיף אל הנמל והמפרץ ובקתדרלת סט. ג'ון John's Co-Cathedral) (St., מפניני האי. בקתדרלה המדהימה והססגונית, ניתן למצוא גם את תמונותיו של ענק הציור, קאראוואג'יו (Caravaggio), בן המאה ה- 17, המוכר בציוריו המתארים סצנות מהתנ"ך ונחשב לאחד מחלוצי סגנון הבארוק. נכיר את המסדר ההוספיטלרי, שאביריו קבלו את השליטה על האי מלטה בשנת 1530, נראה את ארמונו המרשים של מפקד המסדר ההוספיטלרי (Grand Master's Palace) ונשמע על המצור העות'מאני הגדול. לא נשכח כמובן את סיפורה של מלטה במלחמת העולם השנייה. נסיים בביקור בקאזה רוקה פיקולה (Casa Rocca Piccola), שהיה, ומשמש גם כיום כמקום מגוריהן של בני משפחות האצולה. נחתום את טיולנו בשיחת סיכום וארוחת ערב במסעדה מקומית, ובשעות הלילה המאוחרות ניסע אל שדה התעופה לקראת טיסתנו חזרה ארצה.

* המראה ונחיתה ביום שישי ה- 3.04.20.

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הטיול המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות בבתי המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהייה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון הקצאת חדרים על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן, במסגרת כרטוס קבוצתי, להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות), או להבטיח חדר מסוים במלון.
 4. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה היא של חברת התעופה בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 5. אספקת ארוחות מיוחדות, לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 6. על כל שינוי מהטיסה הקבוצתית יחולו דמי שינוי בסך €50, בנוסף לעלות שינוי/שדרוג הכרטיס מטעם חברת התעופה.
 7. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על הביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם בחזרה.
 8. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי מלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע
 9. הטבה מיוחדת לרישום מוקדם לנרשמים עד 1.10.19: הנחה בסך 75 אירו, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון בצ'ק-אין, בבדיקת תיקי היד ובביקורת הדרכונים!     
 10. טל"ח         

 

 

 

 

אצלנו זה אחרת

טיול מלטה - טבור הים התיכון שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית במפגש עם מלטה, נופיה, אנשיה ותרבותה. ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

 

 • אירוח במלון אינטרקונטיננטל ברמת 5 כוכבים
 • מדריך מומחה למלטה, בעל ידע רב וניסיון עשיר בהדרכה במקום
 • ביקור בפינות חמד נסתרות מהעין, בזכות ההיכרות המיוחדת של המדריך
 • כניסות רבות לאתרים שאינם מופיעים בתכניות הטיול הרגילות
 • מקראה מהודרת על מלטה, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, הכל כלול במחיר
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • הנחה בסך 75 אירו למטייל
 • 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה
 • טיפול I.P ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין, בבדיקת תיקי היד ובביקורת הדרכונים

תנאים ומחירים

 

המחיר:

1395 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
1445 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
1495 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 1.10.19: 75 אירו הנחה לנוסע, 6 תשלומים וטיפול V.I.P ביציאה. הנחה לנרשמים בין 2-17.10.19: 30 אירו הנחה לנוסע. למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" שנסעו אחרי 1.1.17 - הנחה נוספת בסך 25 אירו לנוסע מתמיד, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז.

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות שכר ישירות תל אביב-מלטה-תל אביב
 • לינה: מלון אינטרקונטיננטל ברמת 5 כוכבים
 • כלכלה: על בסיס ארוחות בוקר, וארוחת ערב אחת המסעדה מקומית ביום האחרון
 • הדרכה: מדריך בכיר, ותיק ומנוסה מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל
 • תחבורה: טיסות, אוטובוס, מעבורת ושייט (מותנה במזג האוויר), כמפורט בתוכנית
 • מפגש הכנה בארץ, לקראת הטיול
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • מקראה מהודרת בהפקת קשרי תרבות תבל
 • תשר לנותני השירותים המקומיים 

לנרשמים עד 1.10.19: הנחה של 75 אירו, 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפולVIP  בנתב"ג ביציאה מהארץ.

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 325 אירו
 • מיסי נמל, דלק וביטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חב' התעופה (המחיר כיום 77 אירו).
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון, בידור וכו').
 •  ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • כל הוצאה, מס ו/או היטל שאינם כלולים ומפורטים  במחיר הכולל
 •  שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מ- 09.09.19.
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה!!!)
 • מומלץ להוסיף לביטוח גם הטסה רפואית, איתור וחילוץ. יש לוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה: רישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רח' ויצמן 74 כפר סבא 4425038 או במשרדנו.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

 אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 € למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הטיול מותנית ב- 20 מטיילים משלמים.          טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת בטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:

1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים  ושרותי התיירות השונים בארץ היעד

2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

Malta4
Malta5
Malta6
Malta7
Malta1
Malta8
Malta9
Malta3
Malta2

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze