לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

צפון הודו - סמינר מטייל בין מורשת תרבותית, דת והיסטוריה

 • יציאה בתאריכים: 18.02.20 - 02.02.20
 • משך הטיול: 17 יום

צפון הודו - סמינר מטייל בין מורשת תרבותית, דת והיסטוריה

 • יציאה בתאריכים: 18.02.20 - 02.02.20
 • משך הטיול: 17 יום

מסלול הטיול

 

avihobareyal

ד"ר אביהו בר איל - היסטוריון, בוגר הסורבון בפריז. מרצה בקורסים של מלווי קבוצות, במסגרות שונות ובהשתלמויות מורים. מדריך בטיולי עומק וסמינרים מטיילים שנים רבות.

 

 

 

 

 

 

itzikherman

מר איציק הרמן  -  אדריכל וגיאוגרף, בעל תואר שני בתולדות האמנות, בוגר מגמת מזרח אסיה באוניברסיטה העברית. מתמחה בשימור מבנים ומרצה לאמנות ואדריכלות.

 

 

 

 

 

 

הודו היא עולם אחר, שונה מכל מה שאנחנו מכירים. זו תרבות בת 5,000 שנה שהגיעה לשיאים בכל התחומים. בטיול המיוחד הזה בצפון הודו נחשף לתרבות הייחודית והעשירה שלהם. נבקר בארמונות מהאגדות, נתוודע לדתות ופולחנים שאינם מוכרים, ננסה להבין את תפיסת העולם המיוחדת ואת "הרוחניות" שבהוויה ההודית, נתפעל מיצירות ארכיטקטוניות שתשארנה אותנו פעורי פה. נטייל בשווקים הססגוניים ונטעם ממאכלי המטבח ההודי העשיר, נתבשם מהריחות והתבלינים, נסתנוור מהצבעוניות הססגונית של הרחוב המקומי ונצלול לנבכי ההוויה ההיסטורית ההודית כדי לנסות ולהבין כיצד רב גוניות כה גדולה מצליחה לקיים דמוקרטיה מופתית.

הצטרפו לסמינר מטייל יחיד מסוגו בצפון הודו !!!

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום א', 2.2.20,  תל אביב - דלהי

k 0013 day1נצא מת"א בשעות הלילה בטיסה ישירה אל נמל התעופה הבינלאומי של דלהי (Delhi). העיר מציעה מיזוג מיוחד במינו בין עיר מוסלמית עתיקה וצפופה לכרך מודרני, עשיר ומטופח. עיר זו עם אוכלוסייה של כ- 18 מיליון תושבים, מהווה מרכז כלכלי, תעשייתי ופוליטי חשוב. דלהי הינה מקום מרתק בה אפשר לחוות ללמוד וליהנות מאחד ההיבטים של החיים בהודו.

 

 

 

 

 

  

 יום 2, יום ב', 3.2.20, דלהי

k 0012 day2לאחר הנחיתה בדלהי, בשעות הבוקר נתחיל את סיורנו בבירת הודו. נבקר בקבר הקיסר הומאיון, הקיסר השני בשושלת המוגולית. מבנה הקבר שלו מבשר את הבניה המונומנטלית של השושלת המוגולית (מאות 16-17) ששיאה בטאג' מאהאל שבאגרה. נמשיך לאתר השריפה של  גופתו של גנדהי שנרצח בינואר 1948 ומשם נצא לסיור בדלהי החדשה (New Delhi) שנבנתה ע"י הבריטים כבירת הודו. נראה את "שער הודו" וניסע לאורך ה"נתיב המלכותי" (Rajpath). נראה את בית הפרלמנט של הדמוקרטיה הגדולה בעולם ונצפה אל מתחם בית הממשלה וארמון הנשיאות. נמשיך למלוננו בבירת הודו. ארוחת ערב ולינה בדלהי.

 

 

 

 

 

יום 3, יום ג', 4.2.20, דלהי

k 0011 day3נתחיל את היום בהודו המוסלמית ונבקר במסגד הגדול של דלהי. נמשיך לשווקים של דלהי, הגדולים ביותר באסיה ונערוך סיור קולינרי שיאפשר לנו לטעום אוכל רחוב הודי (מבלי להסתכן, תוך שמירה מירבית על ההיגיינה). אחר הצהריים נבקר במקדש אקשרדם (Akshardam) - קומפלקס מודרני מגלומני שישמש כפתיחה טובה להיכרות עם הדת ההינדית. לינה וארוחת ערב בדלהי.

 

 

 

 

 

 

יום 4, יום ד',  5.2.20,  דלהי

k 0010 day4נתחיל את היום במקדש הבהאי של דלהי הידוע בכינויו "מקדש הלוטוס" על שום צורתו הארכיטקטונית. משם נמשיך לאתר קוטב מינר - האתר המוסלמי הראשון בדלהי, מהמאה ה- 11 ובו צריח מיוחד ושרידי המסגד מאותה תקופה. נסיים את היום במוזיאון מיוחד - מוזיאון הסנסקריט ובו יצירות קרמיקה מדהימות ושאר חפצי חן מעניינים. בערב נצא למופע אור-קולי במבצר האדום של דלהי. לינה וארוחת ערב בדלהי.

 

 

 

 

 

 

יום 5,  יום ה', 6.2.20, דלהי - ואראנאסי                                                                 

k 0009 day5

טיסת בוקר תוליך אותנו לואראנאסי (Varanasi) – נשמתה של הודו. זו העיר הקדושה ביותר להינדים, וכל הינדי מאמין רואה חובה לעצמו להגיע אליה לפחות פעם בחייו, לטבול במימי הגנגס ולסגוד לאל שיווה במקדש הזהב. אם אפשר, גם למות בואראנאסי זו מצווה גדולה, כי אז אפרך יפוזר בגנגס. עם ההגעה ניסע לסרנת (SARNATH), מקום הולדת הבודהיזם. שם נשא בודהא את דרשתו הראשונה. נבקר במתחם הכולל את הסטופה הגדולה מהמאה ה-3 לפנה"ס, נראה את גן הצבאים, נראה את העץ תחתיו ישב בודהא ונבקר כמובן במקדש. נתמקם במלוננו ואחר כך נצא לגדות הגנגס, נראה את הטובלים ונצפה בטקס הבאת המנחה לאלה גנגה. לינה וארוחת ערב בואראנאסי.

 

 

 

 

 

יום 6,  יום ו',  7.2.20, ואראנאסי

k 0008 day6נתחיל את היום מוקדם בבוקר בשייט על הגנגס הקדוש. נראה את ריטואל הטבילה, נראה את אתרי שריפת המתים. נמשיך למקדש שיווה (מקדש הזהב), המקום הקדוש ביותר להינדים, נצפה עליו (זרים, לא הינדים, אינם מורשים להיכנס), נבקר גם במקדש "אמא הודו" – מקדש שמהטמה גנדי יזם את הקמתו ומסמל את הלאומיות ההודית המודרנית. ואראנאסי היא גם אחד המרכזים היוקרתיים ביותר בהודו לבדי משי. נבקר באחת המתפרות של בדי משי ונתוודע לחשיבותו בחיי הנשים ההודיות. לינה וארוחת ערב בואראנאסי.

 

 

 

 

  

 

יום 7, יום שבת, 8.2.20, ואראנאסי - קאג'וראהו 

k 0007 day7

נתחיל את היום בשעה מוקדמת כדי להשתתף בסדנת יוגה של צחוק על שפת הגנגס. נחזור למלון לארוחת בוקר ונמשיך לשדה התעופה של ואראנאסי לטיסה לקאג'וראהו (Khajuraho). זה כפר נידח שבו גילו שני קצינים בריטיים מכלול מקדשים שהיו מכוסים בצמחייה. על קירות המקדשים התגלה אמנות גילוף באבן מדהימה שבחלקה הגדול עוסקת בפולחן האהבה. אין לזה אח ורע בשום מקום אחר בהודו. אנו נבקר במקדשים ונתרשם מהסצנות המגולפות עליהם, וכמובן נבהיר את פשרן.              לינה וארוחת ערב בקאג'וראהו.  

 

 

 

 

 

 

יום 8, יום א', 9.2.20, קאג'וראהו - אורצ'ה - אגרה

k 0006 day8

בבוקר נשלים את הסיור במקדשים האירוטיים של קאג'וראהו.  אחר כך נצא בנסיעה באוטובוס לאורצ'ה (Orchha). נעבור באזורי השדה של הודו, נתרשם מהכפרים ולעת צהרים נגיע לאורצ'ה. זו אחת העיירות המעניינות בהודו. הזמן כאילו קפא בה. היא משופעת בארמונות עם ציורי קיר שנבנו על ידי הנסיכים המקומיים. נבקר בהם, נתרשם משפע הנושאים שהם עוסקים בהם וגם מהסגנון הארכיטקטוני המיוחד שלהם. נמשיך לג'אהנסי (Jhansi) וממנה נעלה על הרכבת המהירה לאגרה (Agra). לינה וארוחת ערב באגרה.

 

 

 

 

 

יום 9, יום ב', 10.2.20, אגרה

k 0005 day9

אגרה הייתה בירת הקיסרות המוגולית במאות 16-18 והיא משופעת במונומנטים, חלקם נחשבים ליפים בעולם. נתחיל את היום דווקא באתר הכביסות שעל שפת הנהר. זה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום בהודו ואתרים כאלה מצויים בכל מקום בהודו בו יש מקווי מים. אלה הן מכבסות מסחריות. מהיום-יום והעכשווי, נחזור 500 שנים לאחור לקיסר המוגולי הראשון ונבקר בגנים שהוא עיצב באגרה. הגנים בתפיסה המוסלמית הם בבואה של גן עדן ולכן זו הייתה היצירה הראשונה שהמוגולים יצרו בהודו. נמשיך ליצירה ארכיטקטונית מרהיבה - איטימד אוד דאולה  (Tomb of I'timād-ud-Daulah)- מוזוליאום מרהיב ביופיו עם עבודות תחרה בשיש לבן שבנתה אשת הקיסר עבור הוריה ונחשב אחד השיאים בבניה המוגולית. לא נפסח על המבצר האדום של אגרה שהיה מושב הקיסרים. נסיים בביקור ביהלום שבכתר - הטאג' מאהאל (Tagh Mahal) - קברה  של אשתו של הקיסר שאה ג'יהאן (מאה 17). כאן הגיעה הארכיטקטורה המוגולית לשיאה המרהיב ביותר. לינה וארוחת ערב באגרה. 

 

 

 

 

 

יום 10, יום ג', 11.2.20, אגרה - פטפור סיקרי - ג'איפור 

k 0004 day10

נצא בבוקר לאתר פטפור סיקרי (Fatehpur Sikri) שם בנה הקיסר המוגולי אקבר את בירתו (סוף המאה ה- 16). אך לאחר שהושלמה הבניה הסתבר שבאזור אין מספיק מים לקיים חיי חצר פעילים והמקום ננטש. כל הבניינים נותרו שלמים ויוצרים מכלול נהדר שבו יש שילוב בין אלמנטים עיטוריים מוסלמים והינדים שמעידים על הניסיון לגשר בין שתי התרבויות. נמשיך בנסיעה לעבר ג'איפור (Jaipur) ונעצור בדרך בכפר אבהנרי (Abhaneri) בו נראה מבנה מיוחד במינו - באר מדרגות ענקית. מבנים מסוג זה מאפיינים את כל צפון הודו הצחיחה. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נגיע לג'איפור - בירת רג'סטן. היא גם מכונה "העיר הוורודה" בגלל גוון האבן ממנה בנויים בתיה. זו עיר מתוכננת עם רשת רחובות שתי וערב ונבנתה במאה ה- 18. בערב נלך לצפות בסרט הודי בבית קולנוע גדול. הודו היא מעצמת קולנוע, ותושביה עדיין פוקדים את בתי הקולנוע בהמוניהם. הם צופים בסרטים באופן פעיל, כלומר מגיבים על המתרחש על המסך. לינה וארוחת ערב בג'איפור.

 

 

 

 

 

 

 

יום 11,  יום ד', 12.2.20,  ג'איפור

k 0003 day11

נתחיל את יום בביקור בארמון המהרג'ה שהוא היום מוזיאון. נמשיך למצפה הכוכבים הסמוך לו, אחד המתקנים היותר משוכללים ומתוחכמים שנבנו עד המאה ה- 18. אסטרולוגיה ואסטרונומיה שיחקו תמיד תפקיד חשוב בהוויה ההודית ולכן בנו הנסיכים מצפי כוכבים. אחר הצהריים ואת נבלה בסדנת בישול מקומית. כך נוכל להתוודע לרזי המטבח ההודי וגם להתארח אצל משפחה הודית. לינה בג'איפור.

 

 

 

 

 

יום 12,  יום ה', 13.2.20,  ג'איפור

k 0002 day12

ניסע מג'איפור לארמון אמבר (Amber) - אחד מארמונות המהרג'ה מחוץ לעיר. הארמון המפואר בנוי על גבעה ואנחנו נגיע אליו כמו הנסיכים על גבו של פיל. נחזור לעיר ונבקר בארמון הרוחות. הארמון שימש את נשות החצר והוא נבנה כך שיוכלו לצפות ממנו על האירועים ברחוב הראשי של העיר מבלי להיחשף. נקדיש גם זמן לאומנים המקומיים ולסדנאותיהם בשווקים של ג'איפור. בערב נצפה במופע תיאטרון בובות המאפיין את רג'סטן ונסעד במסעדה מקומית. לינה בג'איפור. 

 

 

 

 

 

 

יום 13, יום ו', 14.2.20,  ג'איפור - אודייפור

k 0001 day13

נטוס לאודייפור (Udaipur) שבמדינת רג'סטן - ארץ הנסיכים. רג'סטן היא ארץ האגדות של הודו ואודייפור היא היהלום שבכתר.  ניסע לעיירה אקלינגז'י (Eklingji) שבה מצוי מקדש מיוחד לאל שיווה. המקדש הוא מוקד לעליה לרגל של המקומיים. נבקר בו וננסה להתחקות אחר הריטואל של הפולחן שנערך בו. נבקר במוזיאון של אודייפור בו נקבל מבט על הפולקלור המקומי: הלבוש, המוזיקה המנהגים. לקראת סוף היום ניסע לאחת הגבעות השולטות על העיר ונעלה לתצפית ברכבל. המראה שיתגלה מסביר מדוע זו העיר היפה ביותר ברג'סטן. היא שוכנת לחופם של שני אגמים שמחוברים ביניהם בתעלה. הנוף עוצר נשימה. משם נמשיך למלוננו. לינה וארוחת ערב באודייפור.

 

 

 

 

 

 

יום 14, יום שבת,  15.2.20, אודייפור

k 0000 day14

נפתח את היום בביקור בארמונו של המהרג'ה המקומי. נציץ אל אורח החיים המפואר של הנסיכים ההודים לעומת עליבותם של פשוטי העם. מהארמון נרד אל שפת אגם פיצ'ולה, אחד משני האגמים שבתחום העיר. נשוט באגם אל אחד האיים שבמרכזו עומד ארמון נוסף. נטייל במתחם ונתרשם מהגנים היפים והנוף המרהיב. נחזור העירה ונבקר בסדנת ציור של מיניאטורות - סגנון ציור מקובל מאד בהודו ובאודייפור הוא מגיע לשיאו (הביקור מותנה באישור). בערב נצפה במופע פולקלור מקומי. לינה וארוחת ערב באודייפור.

 

 

 

יום 15, יום א' 16.2.20, אודייפור - דלהי – אמריצאר

k 0016 day15

בבוקר נבקר בגן העלמות (Saheliyon-ki-Bari), גן שעוצב עבור עלמות ההרמון של המהרג'ה. משם נמשיך לשדה התעופה של אודייפור ונטוס לאמריצאר (דרך דלהי). אמריצאר היא המרכז הדתי הקדוש ביותר לסיקים. לינה באמריצאר (Amritsar).

 

 

 

 

 

 

יום 16, יום ב', 17.2.20, אמריצאר

k 0015 day16

נתחיל את היום בגני ג'אליאנוולה (Jallianwalla) שם טבחו הבריטים במפגינים מקומיים ב- 1919. משם ניכנס למקדש הזהב של אמריצאר, המקום הקדוש ביותר לסיקים. במרכז המקדש מוצג הספר הקדוש שהוא נשוא הפולחן (הדת הסיקית היא דת ספר). נראה את ההמונים הצובאים על פתח קודש הקדשים, טובלים לפני כן בבריכה הגדולה כדי להיטהר. נבקר גם במוזיאון "החלוקה" - מוזיאון חדש, יחיד מסוגו בהודו, עוסק בטרגדיה של חלוקת הודו ב- 1947. אחר הצהריים ניסע לווגה (Wagah), נקודת הגבול בין הודו לפקיסטן בה נערך כל יום אחר הצהריים טכס הזוי של הורדת הדגלים בשיתוף חיילים משתי המדינות האויבות. נחזור לאמריצאר. לינה וארוחת ערב באמריצאר.

 

 

 

 

 

יום 17, יום ג', 18.2.20,  אמריצאר - דלהי - תל אביב

k 0014 day17

בשעות הבוקר המוקדמות ניפרד מאמריצאר ונצא בטיסה לדלהי. משם נמשיך בטיסה בינלאומית של אייר אינדיה לארץ. ננחת בנתב"ג בשעות הערב המוקדמות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או מקלחת ו/או אמבטיה בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 4. בסמוך למועד הטיול אנו נדאג להנפיק לקבוצה אשרת כניסה להודו בעלות של 120 דולר לאדם.
 5. אשרת הכניסה ניתנת ע"י הרשויות המקומיות בהודו. למרות כל ההסכמים והתנאים הנוחים שנוצרו לקבלת אשרת כניסה לישראלים, אין החברה אחראית לאי מתן אשרה ע"י שלטונות הודו. הרשמת המטייל לטיול כמוה כהסכמה להגבלות אלו. יש לוודא הדרכון בתוקף ל- 6 חודשים מיום הכניסה להודו, כולל 2 דפים ריקים.
 6. המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי - מהמחיר יקוזזו 900 דולר לנוסע.
 7. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדר שביקשתם.
 8. הזמנת הושבה הלוך חזור במחלקת תיירים בטיסות AIR INDIA ת"א-דלהי-ת"א כרוכה בתשלום כדלהלן:
  שורות 12-27 = 65 דולר לאדם.
  שורות 11 ו- 30 (סמוך ליציאת החירום) = 100 דולר לאדם.
  שורות 27-39 (למעט שורה 30) ללא עלות.
 9. הושבה תינתן על בסיס מקום פנוי רק לאחר הכרטוס הקבוצתי.
 10. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 11. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים, גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש, שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - אם הנכם מעוניינים להשתתף בסמינר מטייל זה - נא הקדימו הרשמתכם, ותיהנו גם מההטבות לרישום מוקדם.
 12. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד לתאריך 29.8.19: הנחה בסך 75 $ ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה.   
 13. טל"ח                                                                                                          

                                                                                                                                  

אצלנו זה אחרת

 סמינר מטייל מקיף בצפון הודו

חוויה מרגשת של מורשת תרבותית, אמנות, ארכיטקטורה ודת בנופים הקסומים של צפון הודו

רק ב"קשרי תרבות תבל"  לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

 • שני מדריכים מקצועיים המומחים להודו, להיסטוריה, לתרבות, לארכיטקטורה ולאמנות
 • *מנהל/ת טיול הדואג/ת לפרט ולפרטים, בנוסף לשני המדריכים המקצועיים
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים, בזכות צוות ההדרכה המורחב
 • דגש מיוחד למפגש עם התרבות, המסורת ודופק החיים העכשווי של הודו הקלאסית
 • לינה בבתי מלון ברמת 5 כוכבים - מרכזיים
 • חצי פנסיון לאורך כל הטיולטיסות אייר אינדיה ישירות לדלהי ועוד 6 טיסות פנים בכדי לחסוך זמן יקר
 • סיור קולינרי ומופע אור קולי בדלהי
 • סרט קולנוע הודי ומופע תיאטרון בובות בג'אייפור
 • שייט באגם פיצו'לה באודייפור
 • מופע פולקלור אותנטי ומיוחד באודייפור
 • סדנת בישול אוכל הודי וביקור במטבח מקומי באודייפור
 • סדנת יוגה צחוק בוואראנסי
 • רכיבה על פילים לביקור בטירת אמבר
 • מפגש הכנה לפני היציאה כולל הרצאת רקע
 • מקראה מהודרת על הודו, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אזניות אישיות לכל מטייל
 • כל אתרי הביקור כלולים במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול
 • אין זמן חופשי במהלך הטיול - הזמן מנוצל נטו
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

4,795 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה
4,995 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
5,295 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים
5,395 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

 

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 29.08.19: 75 דולר הנחה לנוסע ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה. הטבה לנרשמים בין 30.8-12.9.19: 30 דולר לנוסע ו- 6 תשלומים. למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסך 25 דולר ועוד 10 דולר  לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי 1.1.17

 

המחיר כולל:

 • טיסה ישירה של “אייר אינדיה” אל דלהי וחזרה
 • מיסי נמל (נכונים להיום וכפופים לשינויים. יעודכן ביום הכרטוס)
 • בתי המלון ברמת 5*
 • חצי פנסיון לכל אורך הטיול
 • אוטובוס תיירים ממוזג
 • שני מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנית במינימום 25 מטיילים)
 • אשרת כניסה להודו
 • מקראה מהודרת בהפקה של קשרי תרבות תבל
 • מפגש הכנה בארץ
 • מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
 • דמי כניסה לאתרים
 • 2 בקבוקי מים מינרלים לאדם ליום
 • תשר לנותני השירותים המקומיים
 • לנרשמים עד 29.8.19: הנחה של 75 דולר ו- 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 995$
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי כגון: כביסה, שתייה, טלפון בידור וכו'
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל בניהם אשרת כניסה
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק  והביטחון החל מ- 2.6.19.
 • **ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 $ למטייל ליום).

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:   

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038,

או במשרדי קשרי תרבות תבל.  טל'  07-22-11-68-88 פקס. 09-7428885. מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 $ למטייל דמי רישום וטיפול, (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 7- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

    ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.   יציאת הטיול מותנית במינימום 20 משתתפים.                    טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת בטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו, יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל, בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל וגם בחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

מעתה ניתן לפנות אלינו גם ב-WhatsApp, שמרו ברשימת אנשי הקשר של הטלפון הנייד שלכם את המספר: 054-2177333

הערות:
1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד. 
2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

גלרית תמונות

k_0000_Day14
k_0001_Day13
k_0002_Day12
k_0003_Day11
k_0004_Day10
k_0005_Day9
k_0006_Day8
k_0007_Day7
k_0008_Day6
k_0009_Day5
k_0010_Day4
k_0011_Day3
k_0012_Day2
k_0013_Day1
k_0014_Day17
k_0015_Day16
k_0016_Day15

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze