לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

הפנים האחרות של פולין

 • יציאה בתאריכים: 23.10.22 - 16.10.22
 • משך הטיול: 7 ימים מלאים

הפנים האחרות של פולין

 • יציאה בתאריכים: 23.10.22 - 16.10.22
 • משך הטיול: 7 ימים מלאים

מסלול הטיול

 אבי הרבין - מדריך טיולים ותיק ומנוסה בפולין. בוגר תואר ראשון בתיירות ומנהל עסקים. מתגורר בפולין משנת 2007, מומחה להיסטוריה של פולין בכלל ולהיסטוריה היהודית בפרט.

ד"ר אליק מישורי - היסטוריון אמנות, מבקר אמנות, איש התרבות החזותית וחוקר את מקורות האמנות הישראלית וזיקתה למסורת היהודית ולמחשבה הציונית. במשך שנים היה מישורי מבקר האמנות של עיתון הארץ והדריך טיולי עומק לאיטליה ולספרד. כתב ופרסם את ספרי תחום תולדות האמנות של האוניברסיטה הפתוחה והיה אוצר הגלריה שלה.

 

מאז כינונה של הרפובליקה הפולנית ב- 1989, הפכה פולין בהדרגה לאחת המדינות המרתקות והמתקדמות: "הפנינה של אירופה". פולין מתפתחת בקצב מהיר, מקיימת שלטון דמוקרטי ומשנה את פניה. מאז הצטרפותה לאיחוד האירופאי הפכה פולין ליעד תיירות אטרקטיבי ותיירים רבים מכל העולם פוקדים אותה. בתודעה היהודית ישראלית, מתקשרת פולין עם זיכרון השואה, אך יש גם פולין אחרת. בשנת 1990 חודשו היחסים הדיפלומטיים בין פולין לישראל ועתה, היחסים הם מהטובים הקיימים בגוש האירופי.

במהלך הדורות, לאחר סערות מלחמה השתמרו ושוחזרו טירות וארמונות בפולין והפכו למורשת מובילה של המדינה. כיום, הן מהוות בית למוזיאונים, מרכזי תרבות, מלונות יוקרה ומסעדות. ביקור בטירות ובארמונות הינו מסע מרתק אל תולדותיה של פולין, עבר והווה. הרובע העתיק בעיר מספר סיפור מרתק מהבתים הצבעוניים ומתוכניות עירוניות מימי הביניים. בסיור נוכל ללמוד על המגוון של האדריכלות הפולנית - מתקופת ימי הביניים עד לתקופת הרנסנס, הבארוק והאר-נובו ועד לאדריכלות מודרנית של ימינו.

 

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום ו', 16.10.22 תל אביב - ורשה - קרקוב

day1נצא בטיסת בוקר מוקדמת מתל אביב לוורשה (Warszawa), בירת פולין והעיר הגדולה ביותר בה, הממוקמת על גדות נהר הוויסלה (Wisla River), כ- 350 קילומטרים מחופי הים הבלטי בצפון ומהרי הקרפטים בדרום. עם ההגעה ניפרד מהמזוודות שיעשו את דרכן עצמאית למלון ונעלה על הרכבת המהירה דרומה לכיוון קרקוב (Krakow). בשעות הצוהריים נגיע לקרקוב, העיר השנייה בגודלה מבין ערי פולין ואחת העתיקות שבהן. העיר נחשבת ליפה ולרומנטית בערי פולין. זוהי עיר מלאת קסם עם מרכז היסטורי הגדוש בפנינים ארכיטקטוניות, טירות מרשימות, פארקים ירוקים, אזורי בילויים וקניות מלאי חיים, מוזיאונים משובחים ועבר יהודי עשיר. עם ההגעה נצא לביקור ברובע היהודי של קרקוב, רובע קז'ימייז' (Kazimierz), אשר עבר בשנים האחרונות שיקום וחידוש, הבניינים בו שופצו וכיום זהו אזור שוקק חיים של קרקוב. בסיורנו נבקר בבית הכנסת ובית הקברות העתיק ע"ש משה איסרליס (Remuh Synagogue). בית הכנסת הושחת במהלך מלחמת העולם השנייה, אך שוחזר לאחריה, וכיום זהו בית הכנסת היחיד שפעיל בקרקוב. צמוד אליו שוכן בית הקברות, בו נמצאים קברים ומצבות שלמים שלא ניזוקו בתקופת המלחמה. בית הקברות משמש מקום עלייה לרגל ליהודים אורתודוקסים המבקרים את קברו של הרב משה איסרליס, שחי במאה ה- 16 בקרקוב. לאחר הביקור נמשיך לבית המלון.

 

 

יום 2, יום שבת, 17.10.20  קרקוב - סיור מקיף בעיר

day2את היום נקדיש כולו לעיר קרקוב. נתחיל את סיורינו בטירת וואוול (Wawel Castle), אחד הסמלים של קרקוב, החולשת על העיר מראש גבעה. הטירה, בת אלף השנים, שימשה בעבר בית למלכי ומלכות פולין וידעה שריפות, תקיפות ומלחמות ושופצה פעמים רבות, מה שמסביר את  מגוון סגנונות הבניה שלה - גותי, רנסאנס, רוקוקו ורומנסקי. זהו מתחם של 771 חדרים, ששימשו בחלקן כדירות פרטיות של מלכי פולין. המתחם הוסב למוזיאון המציג ציורים, פסלים ושטיחי קיר. נמשיך אל קתדרלת וואוול (Wawel Cathedral), הנמצאת סמוך לטירה, קתדרלה קתולית בת יותר מ- 900 שנה, שנהרסה ונבנתה מחדש שלוש פעמים. הקתדרלה שימשה כמקום הכתרה וקבורה של בית המלוכה הפולני. בסיום הביקור נמשיך לסיור בעיר העתיקה ובכיכר העיר ונבקר בכנסיית מריה הקדושה (St. Mary's Church), זוהי כנסייה קתולית, הנמצאת בכניסה לכיכר השוק, שעליה היא משקיפה. בחזית המלכותית של הכנסייה בולטים שני המגדלים שלה, הבנויים בסגנון גותי פולני. נצפה על אולם הבדים (Cloth Hall), מבנה אבן בסגנון גותי, ששימש בעבר כמרכז לממכר בדים וכיום המרכז מתפעל כשוק לממכר עתיקות. לאחר מכן נצא לביקור באוניברסיטה היגלונית  (Jagiellonian University), האוניברסיטה העתיקה ביותר בפולין, נוסדה בשנת 1364 בידי המלך קז'ימייז' הגדול, וחודשה בימיו של המלך יגיילו (ומכאן גם שמה). למדו בה דמויות יידועי שם כמו קופרניקוס, האפיפיור יוחנן פאולוס השני. האוניברסיטה נחשבת לפנינה אדריכלית.

 לאחר הפסקת הצוהריים נבקר במוזיאון של המאה ה- 19 (Museum Gallery of the 19th Century Polish Art), הנמצא בקומתו העליונה של מבנה הסוקיניצה (Sukiennice). הגלריה מציגה ציורים של אמנים מהמאה ה- 20 של אמנות עכשווית ומודרנית, כולל חתך של עבודות של אמנים פולניים מסוף המאה ה- 19.  

בערב נצא לארוחת ערב ומופע כליזמרים.

 

 

יום 3, יום א', 18.10.20  קרקוב - המוזיאון לאומנות עכשווית - ורוצלב

day3לאחר ארוחת הבוקר נשמע הרצאה מפי ד"ר אליק מישורי בנושא אמנות ואדריכלות בפולין. לאחר ההרצאה נצא לביקור במוזיאון לאמנות עכשווית של קרקוב    (Museum of Contemporary Art in Krakow - MOCAK), המוזיאון המרשים, שממוקם בסמוך לבית החרושת של אוסקר שינדלר, נפתח ב- 2011 ומוקדש ליצירות אמנות מהמאה ה- 20 ומהמאה ה- 21. תערוכות הקבע כוללות עבודות מכל הסוגים והמינים של אמנים מקומיים ובינלאומיים, מפיסול ומיצגים מעניינים ועד צילום, וידיאו-ארט וציור. לאחר הביקור נצא לכיוון ורוצלב (Wrocław), הממוקמת בדרום מערב פולין, על גדות נהר האודר. העיר מהווה מרכז אקדמי מהגדולים בפולין ונושאת בחובה היסטוריה עשירה. לפני מלחמת העולם השנייה, הייתה ורוצלב עיר גרמנית שנקראה ברסלאו, וכאשר ברית המועצות העבירה את הגבול בין גרמניה לפולין מערבה לאחר המלחמה, עברה העיר לשליטת פולין. בסוף המלחמה העיר נהרסה כמעט כליל אך מאז סוף המשטר הקומוניסטי, חלה תפנית ותנופה בהתפתחות העיר וכיום היא העיר הרביעית בגודלה בפולין ואחת הערים המובילות מבחינת השקעות זרות וקצב צמיחה. עם ההגעה נבקר בפנורמה רקואוויצה (Panorama Racławicka), ציור פנורמי מרהיב המתנשא לגובה של 15 מטרים ורוחבו כ- 114 מטרים. הציור ממחיש את סיפור המאבק של העם הפולני בקרב רקואוויצה שהתנהל מול הרוסים בשנת 1794.

בתום הסיור נעבור לבית המלון.

 

 

יום 4, יום ב', 19.10.20  ורוצלב - כנסיית השלום בסנייז'קה

day4היום נמשיך לחקור את העיר המרתקת. לאחר ארוחת הבוקר נצא לחלקה הצפוני של העיר העתיקה לביקור באוניברסיטת ורוצלב (Uniwersytet Wrocławski). בניין האוניברסיטה הצר והארוך הוקם בשנת 1670, והוא אחד ממוסדות להשכלה גבוהה העתיקים במרכז אירופה. נערוך ביקור במוזיאון האוניברסיטה (Museum of the University of Wrocław), שם נלמד על ההיסטוריה של האוניברסיטת מהמאה ה- 15 ועד היום. נכנס להתרשם מאולם לאופולדינה (Aula Leopoldina), בו ציורי קיר מרשימים מתקופת הבארוק, היחיד מסוגו בפולין, וגג תצפית ממנו ניתן להשקיף אל העיר.

לאחר הביקור נמשיך אל אולם המאה (Centenian Hall) אשר הוקם בשנים 1911-1913 לציון מאה שנים לניצחון בקרב לייפציג, ועל מנת לשמש מרכז תצוגה לתערוכת המאה. המבנה הוקם לפי תוכניתו של מכס ברג (Max Berg) ששימש באותה העת כאדריכל העיר ונחשב לאבן דרך בתחום ההנדסה והאדריכלות המודרנית בתחילת המאה ה- 20 ולפורץ דרך בפיתוח הבנייה בבטון חשוף. בשל כל אלה הוכרז האולם בשנת 2006 כאתר מורשת עולמית. לאחר הפסקת הצוהריים נטייל בכיכר הגדולה של העיר העתיקה של ורוצלב, אחת הכיכרות הגדולות ביותר באירופה. נראה את בית העירייה, כנסיית אליזבת הקדושה ואת הפסל של הסופר הנודע אלכסנדר פרדו שהובא לעיר במקום פסלים אחרים שנהרסו במלחמת העולם השנייה. מצידי הכיכר ניתן לראות בניינים מרשימים עם מסעדות, ברים, בתי קפה ומועדונים. נמשיך אל אי הקתדרלה (Ostrów Tumski). עד המאה ה- 19 היה אי, אך בשל הצפות חוזרות ונשנות של נהר האודר, החליטו מתכנני העיר לייבש את אחת מתעלות הנהר וכך נוצר חיבור בין אזור זה לשאר חלקי העיר. לאחר הביקור נחזור למלוננו ללינה.

 

 

יום 5, יום ג', 20.10.20  ורוצלב - לודז'

day5לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון לודז' (Łódź) העיר השנייה בגודלה בפולין. לודז' התפתחה רבות במהלך המהפכה התעשייתית והפכה לסמל של מודרניזם והצלחה, עד  המלחמה שהרסה כמעט הכל. בעיר תוכלו להתרשם משלל מבנים מעניינים ואוצרות היסטוריים. עם ההגעה לעיר, נגיע למתחם הבילוי והקניון הענק מנופקטורה (Manufaktura), שהוקם על שרידי מפעלי הטקסטיל של היהודי העשיר פוזננסקי. לאחרי הפסקת הצוהריים נצא לביקור בארמון ישראל פוזננסקי (Palace of Israel Poznanski). הארמון נבנה בסוף המאה ה- 19 כבית מגורים של בעל ההון, סוחר הכותנה היהודי ישראל פוזננסקי. פוזננסקי שגדל בעיר הקים אימפריה של בדי כותנה, ותרם רבות לצמיחתה של העיר. כיום משמש הארמון כמוזיאון העיר. לאחר הביקור נעבור לבית המלון ללינה.

 

 

 

יום 6, יום ד', 21.10.20  לודז' - ורשה - המוזיאון הלאומי

day6לאחר ארוחת הבוקר נצא לשוטט ברחוב פיוטרוקובסקה (Piotrkowska), הרחוב המרכזי והשוקק של העיר, המהווה את הציר העיקרי, ההיסטורי, המסחרי והחברתי של לודז', ומשתרע מצפון לדרום לאורך כ- 4.5 ק"מ. ברחוב כמות יוצאת דופן של בניינים מעניינים, אוסף אקלקטי מתקופות שונות, במגוון סגנונות ארכיטקטוניים - וילות, ארמונות של תעשיינים, מפעלים, כנסיות, אנדרטאות ופסלים. הרחוב מתאפיין באווירה ייחודית המשלבת לכל בית היסטוריה וסיפור מעניין. בתום הסיור נצא בנסיעה לוורשה, בירת פולין והעיר הגדולה ביותר בה. בהגעה נבקר במוזיאון הלאומי של וורשה (The National Museum in Warsaw), המוקדש לאמנות מודרנית פולנית תוך השמת דגש על הקשרים בינלאומיים. המוזיאון הוקם בשנת 2005 ומציג למבקריו את אחד מאוספי האמנות הגדולים ביותר באירופה והגדול ביותר במדינה כולה. במוזיאון מתקיימות תערוכות קבע, המציגות יצירות אמנות ממצריים העתיקה ועד ימינו וזאת לצד תערוכות מתחלפות, המתמקדות בנושאים שונים. לאחר הביקור נעבור למלוננו ללינה.

 

יום 7, יום ה', 22.10.20  ורשה - תל אביב

day7את יומנו האחרון בטיול נקדיש לבירה ורשה, שנהרסה במהלך המלחמה כמעט לחלוטין, בתום המלחמה עברה העיר בניה מחדש, אך עדיין ניתן לראות את הצלקות שהותירה בה המלחמה. נתחיל את סיורינו באזור הגטו באנדרטת רפפורט לשואה והגבורה (Ghetto Hero’s Monument by Rappaport) המורכבת משני חלקים הגוללים את סיפור גורלה של הקהילה היהודית בוורשה. נמשיך למוזיאון לתולדות יהודי פולין (Museum of the History of Polish Jews), מוזיאון שמנציח את אלף שנותיה של הקהילה היהודית בפולין. המוזיאון הוקם היכן שהיה לב ליבו של הגטו היהודי והוא סוג של פלא אדריכלי, פרי עיצובו של האדריכל הפיני ריינר מלאמקי (Rainer Mahlamäki), שזכה בפרסים רבים על עבודתו זו.

נמשיך לביקור מיוחד ומרגש בגן החיות של ורשה (Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie), נבקר בביתו של מנהל גן החיות (Willa Żabińskich), בו התגוררו בזמן מלחמת העולם השנייה יאן ז'בינסקי (Żabiński), ורעייתו אנטונינה. השניים החביאו בביתם ובכלובים של גן החיות עשרות יהודים מידי הנאצים והצילו את חייהם ממוות, תוך סיכון חייהם. ועל כך קיבלו השניים לאחר המלחמה את אות "חסידי אומות העולם". נסכם את הסמינר בסיור בעיר העתיקה של ורשה, נראה את הברביקן (Barbican), שער מרשים, שריד לחומות העתיקות שהקיפו את העיר. השער נבנה במקור ב- 1548 ושוחזר בשנת 1954. נראה את כיכר הארמון(Plac Zamokwy)  היפה והצבעונית, נמשיך לארמון המלכותי (Zamek Królewski) מהמאה ה- 14 שימש כמקום משכנם של מלכי פולין ולאחר מכן גם כמקום מושבם של נשיא המדינה והפרלמנט. הארמון נהרס לחלוטין בתקופת מלחמת העולם השנייה ושוחזר בצורה מרהיבה בין השנים 1971-1984. נמשיך בנסיעה בדרך המלכותית (Royal Route) בדרך היוצאת מהכיכר המלכותית ועוברת דרך ארמון בלוודיר(Belvedere Palace)  וארמון המרחצאות(Łazienki Palace)  אל שדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה.

                                                                                               

אצלנו זה אחרת

 

אמנות ואדריכלות בפולין האחרת ב"קשרי תרבות תבל" שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! סמינר ייחודי ולא שגרתי בו תיהנו מ:

 • הדרכה על ידי מומחה לפולין, והרצאות עומק על ידי ד"ר לאמנות
 • מפגש הכנה מקיף טרם היציאה לטיול
 • בתי מלון מרכזיים ברמת 4-5 כוכבים
 • ארוחת ערב עם מופע כליזמרים בקרקוב
 • נסיעה ברכבת המהירה במחלקה ראשונה מוורשה לקרקוב
 • ביקור בחמישה מוזיאונים נבחרים בפולין בהדרכת ד"ר אליק משורי
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • אין תשלומים נוספים (Optional) במהלך הטיול, כל האתרים כלולים במחיר
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
  הנחה בסך 75 אירו
  6 תשלומים ללא ריבית והצמדה
  טיפול P.I.V ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות

           הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

1895 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים.
2095 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 29-25 מטיילים.
2195 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 24-20 מטיילים.
2395 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 19-15 מטיילים.

 

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 5.03.20  75 אירו הנחה לנוסע, ליווי V.I.P בנתב"ג ו- 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה! הטבה לנרשמים בין 6-19.03.20: 30 אירו לנוסע ו- 3 תשלומים. למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסף 25 אירו ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות ישירות וסדירות בחברת אל על
 • לינה: בתי המלון ברמת 4-5*
 • כלכלה: ארוחות בוקר מידי יום ועוד ארוחת ערב אחת
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, רכבת מהירה לקרקוב במחלקה ראשונה
 • הדרכה: שני מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של "קשרי תרבות תבל" ומלווה ארגוני
  (יציאת המלווה מותנת במינימום 23 מטיילים)
  - מקראה מהודרת בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
  - מפגש הכנה מקיף בארץ
  - מופע כליזמרים
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים
  - תשר לנותני השירותים המקומיים
  - שני בקבוקי מים מינרלים מידי יום
  - לנרשמים עד 5.03.20: הנחה של 75 אירו, ליווי P.I.V בבדיקות הבטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים
  ו- 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 390€
 • מיסי נמל, בטחון ודלק כפי שיקבע בסמוך ליציאה ע"י  חברת התעופה (נכון ל- 18.02.20: כ- 65 €)
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק  והביטחון החל מ- 17.02.20
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי כגון: כביסה, שתייה, טלפון בידור וכו'
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
 • **ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 •  תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 € למטייל ליום).

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":

רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: * הודעת הביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

במקרה של ביטול עד 55 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100€ למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, אז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.

 • מטייל המבטל בין 45- 54 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 30% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 30- 44 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 29 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 85% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

* בכל מועד בו יבטל מטייל את השתתפותו בטיול לאחר ההרשמה, יחוייב המטייל בנוסף לדמי הביטול המצויינים לעיל, גם בעלות ביטול מרכיבי התעופה כמתחייב בחוקי הביטול של חברת התעופה וכמו כן, יחוייב בעלות כרטיסים למופעים שהונפקו ו/או החל הטיפול בהן. החברה תמסור לנוסע את עלויות הביטול בכתב.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הסמינר מותנית במינימום 20 משתתפים.     טל"ח.

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:

 1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושירותי התיירות השונים בארץ היעד.
 2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

גלרית תמונות

day1
day2
day3
day4
day5
day6
day7

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze