לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

אובראמרגאו 2022 - 7 ימים בבוואריה הקתולית עם יסכה הרני

 • יציאה בתאריכים: 28.06.22 - 21.06.22
 • משך הטיול: 7 יום

אובראמרגאו 2022 - 7 ימים בבוואריה הקתולית עם יסכה הרני

 • יציאה בתאריכים: 28.06.22 - 21.06.22
 • משך הטיול: 7 יום

מסלול הטיול

 

guideb

יסכה הרני - מומחית, מרצה, יועצת, חוקרת ומדריכה בנושא נצרות וצליינות. מרצה ומדריכה סטודנטים, מורים, מורי דרך, דיפלומטים ופקידי ממשלה בתחום הנצרות בארץ ובעולם.

 

 

 

 

 

 

 

avihobareyal

ד"ר אביהו בר איל - בוגר הסורבון, היסטוריון ומדריך העוסק בהיסטוריה תרבותית ובזרמים במוזיקה בספרות, בשירה וההקשרים שלהם לאירועי התקופה.

 

 

 

 

 

 

העיירה הקטנה אובראמרגאו ממוקמת בדרום בוואריה בין הגבעות המיוערות הנמצאות לרגלי הרי אמרגאו האלפיים. אחת לעשור למשך חצי שנה, וכמעט מדי יום, מוצג מחזה ה"פסיון" אשר כל בני הכפר משתתפים בהצגתו ובהפקתו. הפסיון, שהצגתו נמשכת מספר שעות, הועלה לראשונה עוד בשנת 1634 כהבעת תודה לאלוהים על עצירתה הפלאית של מגפת דבר שהשתוללה רגע לפני שהגיעה אל הכפר. המסורת נמשכת עד ימינו ובשנים של העלאת המחזה מתמלא הכפר בהמוני תיירים. אבל לא רק - גם ביתר "שנות חול" פוקדים אותו תיירים רבים פשוט מפני שהוא יפה כל כך. רחובות הכפר מרוצפי אבנים, בתיו מעוטרים בציורי קיר מרהיבים ובתריסי עץ צבועים. בכפר כיכרות קטנות שובות לב (שבאחת מהן ניצב "עמוד דבר" - גם הוא מזכרת לאותה מגיפה מהמאה ה- 17), חנויות רבות המעוצבות להפליא ועמוסות מזכרות עץ עשויות בידי אמנים בני המקום, מסעדות, בתי קפה וגלריות קטנות. שטחה של בוואריה, טובל ביערות, אגמים והרים, ולא פחות מכך - בכנסיות, מנזרים ואתרי עלייה לרגל. הנצרות הקתולית של בוואריה הייתה תעודת זהות נוספת לתושביה (מקור שם העיר "מינכן", במילה Monk = נזיר). הסמינר המטייל יפגיש אותנו עם נופים גאוגרפיים ותאולוגיים (דתיים), ויגיע לשיאו בצפייה בתיאטרון דתי, כאילו נשאבנו במנהרת הזמן לימי הביניים. מעבר לנופים, להיסטוריה, ולאתרים - תיפרש לעיננו הדרמה של העידן המודרני: התמודדות הכנסייה עם הדרישה לשינוי יחסה ליהודים ויהדות, והתמודדותה במציאות של חילון, ביקורת פנימית וחשיפת שערוריות.

זהו סמינר ייחודי ללא מקבילה, בו נתנסה באופן ישיר וחוויתי בימי ביניים במחזה הפסיון באובראמרגאו!

 

תכנית הסמינר

יום 1, יום ג', 21.06.22 תל אביב - מינכן

o 0006 day1

בשעות אחר הצוהריים נצא בטיסה סדירה וישירה למינכן. לאחר הנחיתה ניסע לכיוון מלונינו לארוחת ערב. לינה במינכן.

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 2, יום ד', 22.06.22 מינכן, דיון בנסיכים, שליטים ויהודים - יחסים מורכבים

o 0005 day2

נערוך סיור עם האוטובוס בין כיכרותיה היפות של העיר. נבקר במרכז היהודי החדש: המוזיאון היהודי ובית הכנסת אוהל יעקב. אחר הצוהריים נבקר בארמון מלכי בוואריה (Munich Residenz)  ונראה את חדר האוצר שלהם ובו אוסף תכשיטים מרהיב, נבקר בתיאטרון שבתוך הארמון, יצירת פאר ברוקית. בערב נצא לארוחת ערב ב"גן בירה" מקומי שלאחריה נחזור למלוננו.

 

 

 

 

 

 

 

יום 3, יום ה', 23.06.22 ווסרבורג ואלטוטינג, צליינות והמדונה השחורה

o 0004 day3

הבוקר נצא ממינכן לווסרבורג(Wasserburg am Inn) . נרד רגלית אל העיירה הקטנה והייחודית שהשתמרה מימי הביניים הממוקמת על חצי אי ומוקפת כמעט לחלוטין על ידי נהר .Inn נמשיך לאלטוטינג(Altötting) , אחד ממוקדי העלייה לרגל הפופולריים בבוואריה הקתולית. כאן באים לסגוד ל"מדונה השחורה" אשר לזכותה נזקפים מספר נסים במהלך השנים. לקראת ערב נגיע לעיירת הספא באד רייכנהל  (Bad Reichenhall)לארוחת ערב ולינה.

 

 

 

 

 

 

יום 4, יום ו', 24.06.22 קן הנשרים, ברכטנסגדן יום של נופים מהממים ועוד

o 0003 day4

היום נצא בנסיעה מרהיבה לברכטסגדן (Berchtesgaden) לביקור ב"קן הנשרים" המפורסם, שבמקור נבנה כבית תה עבור אדולף היטלר, על הר קהלשטיין (Kehlstein). ממרפסת גן הבירה ומפסגת ההר ניתן לראות פסגות למרחק של עד 200 ק"מ. אחר הצוהריים, ניסע לחוף של אגם קוניג (Königssee), ונפליג אל כנסיית סנט ברתולומיאו היפה על חצי האי הירשאו (Hirschau). הכנסייה על רקע ההר השלישי בגובהו בגרמניה, ה'וואצמן' (Watzmann) - היוותה מודל עבור ציירים וציורים רבים. נחזור ללינה וארוחת ערב בבאד רייכנהל.

 

 

 

 

 

 

יום 5, יום שבת, 25.06.22 אגם קים ומנזר אטאל, עולמם של נזירים, נזירות ומנזרים על אגמים

o 0002 day5

הבוקר ניסע לגסטאד (Gstadt am Chiemsee) על גדות אגם קים (Chiemsee). שייט קצר בסירה יביאנו לאי הנשים (Fraueninsel) הציורי לביקור במנזר הבנדיקטי (Frauenwörth), המנזר העתיק ביותר בגרמניה, שנוסד בשנת 772 על ידי דוכס בוואריה. שטחו של האי הוא 120 דונמים בלבד וניתן ללכת לאורך כל החוף בכ- 20 דקות. נחזור בסירה לגסטאד, ומכאן, נצא בנסיעה לאובראמרגאו (Oberammergau) אשר למרגלות האלפים, ללינה וארוחת ערב במלון באובראמרגאו.

 

 

 

 

 

יום 6, יום א', 26.06.22 ארמון לינדרהוף, סיור בכפר אובראמרגאו והצגת הפסיון

o 0001 day6

ישוע מדבר בגרמנית, קידוש בעברית וקהל אמריקאי מוחה דמעות

נפתח את היום בסיור בארמון לינדרהוף (Linderhof) היפהפה, שהיה אחת מהטירות המלכותיות של המלך לודוויג השני, בסגנון ניאו-רוקוקו ייחודי. נהנה באובראמרגאו (Oberammergau) בין הבתים המצוירים עם גילופי העץ המפורסמים, וכנסיית הקהילה. לאחר ארוחת הצוהריים בכפר, נתמקם בתיאטרון ויחל חלקו הראשון של מופע הפסיון המציג את השבוע האחרון בחייו של ישוע, עם מאות שחקנים ותזמורת של עשרות כלים. לאחר שעתיים וחצי של המופע, תהיה הפסקה לארוחת ערב, ואז ימשיך החלק השני של המחזה, עוד כשעתיים וחצי עד השעה 23:00. נחזור למלון באובראמרגאו.

 

 

 

 

 

 יום 7, יום ב', 27.06.22 אובראמרגאו, בכנסיות וולפנמונסטר ו-וויס, נסיעה לשדה התעופה

o 0000 day7

מפגש וסיכום החוויה, ופסגות נוספות של ארכיטקטורה ואמנות לקינוח טיולנו בבוואריה.

לאחר ארוחת הבוקר, תהיה לנו הזדמנות לפגוש נציג מהכפר אובראמרגאו (כפוף לאישור) אשר ישתף אותנו בפרטים מאחורי הקלעים של הצגת הפסיון ויענה על שאלותינו. נמשיך לשטיינגדן (Steingaden) לכנסיית המנזר של יוחנן המטביל וולפנמונסטר (Welfenmünster), ומשם לכנסיית וויס (Wies), אחת הכנסיות המפורסמות ביותר של גרמניה מתקופת הבארוק ואתר מורשת עולמית. ניפרד מנופי האלפים בנסיעה למינכן, לשדה התעופה לטיסת לילה.

* הנחיתה בארץ, למחרת לאחר חצות (יום שלישי, 28.06.22).

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המטייל המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. על פי ההנחיות הידועות ביום הפרסום, על כל הנרשמים להיות מחוסנים נגד קורונה במינימום 2 חיסונים, (עד 6 חודשים). התו הירוק הינו תנאי להרשמה לסמינר הטיול.
 3. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהייה כמובן מקלחת או אמבטיה).
 4. במלון באובראמרגאו אין שירותי סבלות.
 5. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 6. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדרים שביקשתם.
 7. הזמנת הטיסות הקבוצתית היא בחברת אל על המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי, מהמחיר יקוזזו 300 אירו לאדם ולא ייגבו מסי נמל, דלק וביטחון.
 8. חברות התעופה עברו למודל של תמחור דינמי ברכישת הושבה, כלומר מחירי ההושבה יהיו נתונים לשינויים מצד החברה מעת לעת, מיעד ליעד, ומטיסה לטיסה.
 9. ניתן להזמין הושבה הלוך חזור במושב קדמי רגיל (חלון/אמצע/מעבר, אינו מרווח יותר) עבור 75 אירו לנוסע סה"כ. ניתן להזמין הושבה הלוך חזור במושב קדמי מרווח/יציאת חירום (חלון/אמצע/מעבר) עבור 150 אירו לנוסע סה"כ.
 10. כל בקשות ההושבות יטופלו לאחר כרטוס בהתאם לזמינות המושבים. יש לקחת בחשבון, כי במקרה של ביטול השתתפות, למעוניינים בכרטוס מוקדם (במטרה להבטיח מקום הושבה מראש טרם הכרטוס הקבוצתי), תתווסף עלות ביטול כרטיסי הטיסה לעלות הכוללת, בהתאם לתנאי הביטול.
 11. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 12. אפשרויות ביטול: הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

לבחירתך, ישנם שני מסלולי ביטול אותם עליך לבחור בעת הרישום והם אינם ניתנים לשינוי לאחר ההרשמה.

מסלול חובק עולם:

 • אפשרות ביטול בהתאם להסכמים עם הספקים השונים בחו"ל (להלן). מסלול זה כולל את ההטבות: הטבות רישום מוקדם: 75 אירו הנחה ופריסה לעד 6 תשלומים.

במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 אירו למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: ויזות, כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול (3 ימים באוברמארגאו הם בהתחייבות מלאה ולכן בכל מקרה יתווספו לדמי הרישום והטיפול). עבור ביטול עסקה ששולמה בכרטיס אשראי, בנוסף לדמי הרישום והטיפול ינוכו, 3% מעלות העסקה בגין עמלות סליקה של חברת האשראי והמנכה בגין עסקת מכר מרחוק.

 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 80% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

מסלול מקומי:

אפשרות ביטול בהתאם לזכות ביטול מכח חוק הגנת הצרכן הישראלי. מסלול מקומי אינו מקנה הטבות רישום מוקדם, ומחירו גבוה יותר ב- 490 אירו ממסלול חובק עולם. המסלול מאפשר, בין היתר, לבני 65 ומעלה לבטל את הרישום עד 4 חודשים מיום הרישום ותנאים מיטיבים נוספים, על פי התנאים המלאים והסייגים כפי שמופיעים בחוק הגנת הצרכן והתקנות.

לאחר תום תקופת זכות הביטול במסלול המקומי ו/או באם הלקוח אינו זכאי לתנאים המיטיבים בחוק הגנת הצרכן והתקנות, תחול מדיניות הביטול במסלול "חובק עולם".

 1. ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.
 2. יציאת הסמינר המטייל מותנית במינימום 20 מטיילים משלמים.
 3. בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום וכיסוי מלא לקורונה. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 120 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 4. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים ומגבלות הקורונה הידועות נכון ליום הפרסום, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי המלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.

הטבות מיוחדות לרישום מוקדם, במסלול חובק עולם בלבד, עד 24.04.22:

75 אירו הנחה ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

 טל"ח

                                                                                                                                                                                       

                                                                           

אצלנו זה אחרת

קשרי תרבות ויסכה הרני מזמינים אתכם למסע בן 7 ימים לבוואריה הקתולית. מפגש ייחודי, ויזואלי ואינטלקטואלי עם נופי בוואריה, אתריה ותרבותה, עם הפסיון של ישוע והנצרות הקתולית. 

ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

 • אירוח בבתי מלון בדרגת 4*
 • 5 ארוחות ערב וארוחת צוהריים אחת
 • חבילת שתיה מלאה (כולל אלכוהול) בארוחת ערב של המופע
 • צפייה בהצגת "הפסיון של ישוע" הרציפה העתיקה בעולם - כרטיסים בקטגוריה 2
 • כניסות והדרכה באתרים ייחודים
 • שייט באגם קים
 • שייט באגם קוניג
 • מפגש עם נציג הוועדה ליחסי יהודים נוצרים של האגודה הקתולית הגרמנית
 • מפגש עם גורם מהפקת הפסיון של ישוע
 • מקראה מהודרת, בהפקה מיוחדת של יסכה הרני וקשרי תרבות תבל לקראת הסמינר
 • אין זמן חופשי במהלך הטיול, הזמן מנוצל נטו
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניות אישיות לכל מטייל
 • מפגש הכנה מקיף לפני היציאה לטיול
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול, כל האתרים כלולים במחיר
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה לטיול - בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות לרישום מוקדם: הנחה בסך 75 € למטייל ו- 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה

   "קשרי תרבות תבל" - חוויה מתרבות אחרת!

                                                                                                                

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

3095 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
3195 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
3295 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

הטבות מיוחדות לנרשמים עד 24.04.2275 אירו הנחה לנוסע ועד 6 תשלומים. מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.1.19. למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז.

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות וישירות למינכן
 • לינה: בתי מלון ברמת 4 כוכבים
 • כלכלה: 5 ארוחות ערב וארוחת צוהריים קלה נוספת
 • הדרכה: שני מדריכים מנוסים מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה אירגוני
 • תחבורה: אוטובוס תיירים נוח וממוזג
  - מפגש הכנה בארץ, לפני היציאה לטיול
  - שייט באגם קים
  - שייט באגם קוניג
  - שרותי סבלות במלונות למעט אובראמרגאו (לא זמין)
  - מקראה מהודרת, בהפקת יסכה הרני וקשרי תרבות תבל
  - מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים ולפעילויות, כמפורט בתוכנית
  - תשר לנותני השירותים המקומיים, כולל הסבלים
  - לנרשמים עד 24.04.22: 75 אירו הנחה ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה


המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד: 485 אירו
 • מיסי נמל, דלק וביטחון: 115 אירו (נכון ל- 12.04.22)
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • שירותי סבלות במלון באובראמרגאו (לא זמין)
 • הוצאות בעלות אופי אישי: כביסה, שתייה, טלפון, בידור וכו'.
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר כולל שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 12.04.22
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ לוודא את הכסוי במקרה של ביטול ובמקרה קורונה. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 8 אירו למטייל ליום).

 

הרשמה:

הרישום לטיול באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":

רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל. 072-2116888, פקס. 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

  

 

הערות:

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
 • לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

o_0000_Day7
o_0001_Day6
o_0002_Day5
o_0003_Day4
o_0004_Day3
o_0005_Day2
o_0006_Day1

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze