לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

מולדובה - מגעים בין תרבויות - יצירה עברית, יהדות וגם קומוניזם, עולם במלוא תפארתו.

 • יציאה בתאריכים: 14-19.05.21
 • משך הטיול: 5 ימי הדרכה מלאים

מולדובה - מגעים בין תרבויות - יצירה עברית, יהדות וגם קומוניזם, עולם במלוא תפארתו.

 • יציאה בתאריכים: 14-19.05.21
 • משך הטיול: 5 ימי הדרכה מלאים

מסלול הטיול

 

Ruhama

ד"ר רוחמה אלבג - מרצה בכירה בחוג לספרות במכללת לוינסקי, מתמחה ביהדות ובספרות עברית, מלווה אקדמית של סמינרים בחו"ל ומרצה מבוקשת במסגרות רבות בארץ.

 

 

 

 

 

 

 

BarEilMichael

מיכאל בר אל - אדריכל מוסמך הטכניון, בוגר ביה"ס לתיירות שליד אוניברסיטת חיפה. יליד רומניה ובקיא בשפתה, תרבותה ומנהגיה. "טייל בנשמתו" וצלם גיאוגרפי.

 

 

 

 

 

 

בשנת 1482 קבע מלך מולדביה, שטפאן הגדול, את גבולות נסיכותו - במערב הרי הקרפטים, בדרום הדנובה והים השחור, בצפון הצ'רמוש, אחד מיובלי הפרוט, ובמזרח הדנייסטר. שנים רבות עבר חבל ארץ זה אינסוף כיבושים, מלחמות ותהפוכות וחולק לחלקים שעברו מיד ליד, כעת פרושים בין שלוש מדינות: אוקראינה, רומניה והרפובליקה המולדבית העצמאית. כיום מולדובה היא פנינת טבע רבת-יופי משופעת טעמים וצבעים שמצויים בה שרידיו של עולם יהודי מרתק. המסע להכרת מולדובה, בסרביה לשעבר,

יתמקד ברפובליקה המולדבית, במקום, שעקבות הקומוניזם כמו גם העולם היהודי, שרחש כאן במלוא תפארתו, ניכרים בו היטב. בין היתר, נבקר בכפרים אותנטיים, על טעמיהם ונופיהם, נפגוש בסיפוריהם של ילידי המקום כמו הצייר נחום גוטמן ואביו הסופר ש. בן ציון, נתוודע לאגדות עממיות ופולקלור מקומי, אגב מסע בין שווקים צועניים, ערים קטנות, שדות חמניות ודגנים. נשהה בעיר הבירה קישינב, אודותיה כתב ח. נ. ביאליק את יצירתו המונומנטלית "בעיר ההריגה", ואשר בה התגוררו ולמדו גם יעקב אורלנד, נתן אלתרמן וכן הציירים משה גמבורד, אבל פן, אירה יאן ועוד.

 

תוכנית הסמינר:

יום 1, יום ו', 14.05.2021 ת"א - קישינב 

kt 0002 day1בשעות הבוקר ניפגש בנתב"ג ולאחר טיסה קצרה בת 3 שעות ננחת בקישינב (Chișinau), בירת רפובליקת מולדובה והעיר הגדולה במדינה. לאחר סיום הסידורים הפורמאליים, ניסע למרכז העיר לארוחת צהריים במסעדה מקומית ייחודית. בהמשך נגיע אל בית המלון למנוחה קלה ולאחריה נצא לסיור רגלי בעיר, שבעונת אביב זו הכל בה פורח במלוא יופיו. במהלך הסיור נבקר בבית הכנסת הגדול ובבית הקולנוע "אודאון" אגב הכרות עם סיפורה של משפחת פגיס ועם יושביו היהודים של הרובע. לקראת ערב נשוב לבית המלון לשיחת היכרות. לינה וארוחת ערב בקישינב.

 

 

 

 

 

 

יום 2, יום שבת, 15.05.2021 קישינב

kt 0000 day 2את היום נקדיש להכרות מעמיקה עם עיר הבירה קישינב, עיר שחלק גדול ממנה נהרס במלחמת העולם  השנייה. בסיור בעיר נראה את אתריה המרכזיים והידועים מלווים ב"ריח האביב" - נבקר ברחוב שבו אירע הפוגרום הידוע בשנת 1903 שבעקבותיו כתב ביאליק את יצירתו "בעיר ההריגה" ועורר הד עצום בעולם. נכיר גם את "מאחורי הקלעים" של היצירה והרקע לביקורם במקום של ביאליק ושל עוד אישים כזאב ז'בוטינסקי, הסופר הרוסי ולדמיר קרולנקו  ואחרים. נראה את שרידי בתי היהודים, בית החולים היהודי הנאה וגימנסיה "מגן דוד", בה למדו נתן אלתרמן ויעקב אורלנד. נצעד בעקבות ביאליק במקום שבו "השמש זרחה והשיטה פרחה", כולל התבוננות בציורו המפורסם של הצייר היהודי יליד לטביה אבֶּל פָּן (Abel Pann), שתיאר סצינה נדירה מאותו אביב גורלי. נבקר בבית הקברות החשוב ובעל משמעות בתולדות יהודי העיר. לסיום היום הגדוש נתוודע באופן מעמיק ליצירתו של מוביל האסכולה הסובייטית, הצייר משה גמבורד ונראה את הבית בו התגורר. בשעות הערב נשוב למלוננו לארוחה חגיגית, ערב חג שבועות, נשמע על החג במסורת היהודית וביצירות ספרות מאת עגנון, טשרניחובסקי ועוד.

 

 

 

 

יום 3, יום א', 16.05.2021 טרנסניסטריה

kt 0004 day 3יום גדוש ומיוחד בטרנסניסטריה (Transnistria) או בשמה המלא, הרפובליקה האוטונומית של טרנסניסטריה. חבל ארץ זה נמצא בשטחה של מולדובה, אולם מעשית מהווה מדינה עצמאית. נחוש שאנו נמצאים במעין מסע אחורנית בזמן. ארץ בה המגל והפטיש עדיין מתנוססים בגאון על ראש בניין המפלגה והפסל של לנין, גדול מהחיים כמובן, מתבונן בנתינים כמעט מכל מקום. נתוודע אל החיים היהודיים שהיו כאן ונבקר בשתי ערים, טיגינה (,(Tighina לשעבר בנדרי (Bendery), שבה חיו המשורר זרובבל גלעד מקיבוץ עין-חרוד, בה למד המלחין חנינא קרצ'בסקי ונולד הרקדן והאמן ברוך אגדתי ונשמע את סיפורה של אידה נודל שהתגוררה במקום ואודותיה כתבה נעמי שמר את השיר "מה שלומך אחות". נבקר בעיר הבירה טירספול ((Tiraspol. שתיהן מייצגות את העולם שחלף, מעין הצצה נדירה לחיים ברוסיה הסובייטית. נראה שרידים מחיי היהודים כאן עדות לתסיסה תרבותית מגוונת. בהתאם למועד היציאה שנקבע על פי רשויות הגבול של טרנסניסטריה נשוב לקישינב לארוחת ערב במסעדה מקומית אותנטית ולינה. 

 

 

 

 

יום 4, יום ב', 17.05.2021 האזורים הכפריים - העיירות והמושבות החקלאיות  

kt 0001 day4 winery milestiiהבוקר נצא לעיירה קאלאראשי (Călărași) , עיר הולדתו של ישראל גלעדי ממייסדי ארגון בר-גיורא וממנהיגי "השומר" (כפר גלעדי קרוא על שמו). את העיירה צייר מי שחי בה שנים אחדות, הצייר יוסף זריצקי, נבקר במרכז הסמוך לשוק המקומי ונשמע את סיפורה של הקהילה כולל תצפית מעניינת על צילומים נדירים המעטרים את רחובה הראשי חלקם בכתוביות ביידיש. לקראת הצהריים נשים פעמינו צפונה, לכיוון העיירה הציורית טלנשטי  (Teleneşti), בה נולדו בני משפחת גוטמן, הסופר ש. בן ציון ובנו הצייר נחום גוטמן. בתי העץ, הכנסייה העתיקה והסמטאות עדיין משמרים ימים עברו, כולל סיפורים שובי לב של בני המשפחה. נבקר בבית הקברות שעל הגבעה ונתוודע לאורח החיים של יהודים "עמי ארצות": סוחרי בקר, מגדלי טבק וכורמים. לאחר מכן נצא לכיוון מארקולשטי  (Mărculești), שבסביבת המושבות החקלאיות היהודיות שהיו גאוות הסביבה, באזור נולד וגדל מאיר דיזנגוף ובמהלך הנסיעה נשמע את סיפורו המעניין. נגיע אל העיירה שבה היתה קהילה חשובה ונשמע על לימודי העברית שהיו בה ועל חיי הרוח של המקום עד לקיצה של הקהילה והאנדרטה המיוחדת הניצבת במקום. לקראת ערב נחזור לקישינב.  

 

 

 

 

יום 5, יום ג', 18.05.2021 קריקובה - תל אביב

kt 0003 day 5לאחר ארוחת הבוקר נערוך מפגש בו נסכם את הסמינר ולאחריו נבקר בשוק המזכרות ועבודות היד. בהמשך ניסע לקריקובה (Cricova), המפורסמת במרתפי היין שלה. העיירה מתגאה ביקב ענק הבנוי כ- "עיר תת-קרקעית" שמעבריו הפנימיים משתרעים על פני כ- 120 ק"מ. היקב הייחודי נודע באוספים נדירים של יינות שברשותו, וכן בהיותו אחד הבודדים בעולם בעל היתר ליצור יין תוסס בשיטה המסורתית של חבל שמפיין. במרכז המבקרים של היקב נטעם מספר סוגי יינות משובחים. בסיום הביקור נמשיך בנסיעה לתצפית על אתר אורחי ווקי (Orhei Vechi), מנזר חצוב בסלע, הנמצא על גדות נהר הדנייסטר (Dniester River). נכיר את ההיסטוריה עתיקת יומין של האזור ונהנה מתצפית מרהיבה על הנהר. לקראת צהרים, נגיע לכפר אותנטי בו נתוודע לאורח החיים המסורתי, כולל סודות הבישול המולדבי. נתרשם מעבודות יד מקומיות ומופע פולקלור המיוחד לאזור זה. עם תום ביקורנו נחזור לקישינב, נשים פעמינו אל שדה התעופה הבינלאומי, ניפרד ממולדובה ונצא בטיסה ישירה בת כארבע שעות וננחת כשעה וחצי לפני חצות. תם סמינר עמוס חוויות, מטעמים ורשמים יחודיים. חג שבועות שמח ואביבי במיוחד.

 


 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 3. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון ולחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה בטיסה והקצאת החדרים במלון היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 4. כרטיסי הטיסה עם חברת התעופה איר-מולדובה כוללים ארוחות, כבודה עד 20 קילו + 5 קילו כבודת יד והושבה לאחר כרטוס בהתאם לזמינות המושבים כ – 24 שעות לפני ההמראה (​הנוסעים מבצעים באופן עצמאי לאחר הכרטוס). אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה, הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 5. "קשרי תרבות תבל” אינה אחראית על הושבה בטיסות. ההושבה במחלקה המוזמנת לקבוצה נקבעת ע”י חברת התעופה ולפי שיקול דעתה בלבד. חברת התעופה איר-מולדובה מאפשרת הושבה רק כ- 24 שעות לפני ההמראה בעת הצ'ק אין אונליין באתר.
 6. המעוניינים להזמין טיסות באופן עצמאי, 225 אירו יקוזזו לאדם מהמחיר הכולל ואין צורך להוסיף מסי נמל, דלק וביטחון.
 7. לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם חזרה.
 8. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חבורת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 9. חשוב: עליית מחירי הדלק, ועליית הביקוש העולמי לטיולים גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש שאינן מוחזרות. בתקופות שיא, כמו בטיול זה, הדרישות אף מחמירות יותר וכך גם תנאי הביטול. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - במידה והנכם מעוניינים להשתתף בסמינר זה - נא הקדימו הרשמתכם, ותיהנו גם מההטבות לרישום מוקדם.
 10. הטבה מיוחדת לנרשמים עד 26.12.2019: הנחה בסך 75 אירו ו - 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה. טל"ח  

 

                                                                           

אצלנו זה אחרת

סמינר מטייל במולדובה רק ב"קשרי תרבות תבל" שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית, במפגש עם מולדובה, נופיה ותרבותה: לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! סמינר ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

 

 • מסלול מקיף ועשיר בן 5 ימים מיוחד מסוגו
 • הדרכה מורחבת על ידי המומחים למולדובה: תרבותה, הפולקלור, ההיסטוריה, הפוליטיקה והחברה המולדובנית כמו גם ספרות עברית, אמנות ויהדות.
 • העמקה לא שגרתית ורבת פנים בזכות צוות ההדרכה המורחב.
 • לינה ברמה גבוהה: 4 לילות במלון Radisson Blu החדש בקישינב ברמת 5 כוכבים.
 • מלווה ארגוני מקצועי - לכל בעיה/שאלה קטנה כגדולה.
 • תולדותיהם של ציירים, משוררים, סופרים והוגים - מאושיות התרבות העברית.
 • הרחבה בנושא הקהילה היהודית במולדובה.
 • דגש מיוחד על המפגש עם התרבות, דופק החיים והווי החיים הכפריים במולדובה.
 • הכרות עם המטבח המולדבי עשיר הטעמים, הריחות והצבעים - מסע קולינרי משובח ואנין.
 • מקראה מהודרת על מולדובה, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הסמינר.
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל.
 • אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול. כול הסיורים כלולים במחיר.
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר.
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הכלכלי שלך.
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • הנחה בסך 75 אירו למטייל
 • 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה

   "קשרי תרבות תבל" - חוויה מתרבות אחרת!

                                                                                                                

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

1895 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
1995 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
2095 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 26.12.2019:  75 אירו הנחה לנוסע ו - 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה. הטבה לנרשמים בין 27.12-09.01.2020: 30 אירו לנוסע ו- 3 תשלומים. למטיילים מתמידים בחו"ל עם "קשרי תרבות תבל" הנחה נוספת בסף 25 אירו ועוד 10 אירו  לכל טיול נוסף מאז. מטייל מתמיד: מי שנסע איתנו לטיול אחד אחרי 1.1.17

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות ישירות בקו תל אביב - קישינב
 • לינה: Radisson Blu ברמת 5 כוכבים.
 • כלכלה: פנסיון מלא למעט ארוחת בוקר ביום  הראשון וערב ביום האחרון בקבוק מים לאדם ליום.
 • הדרכה: 2 מדריכים מומחים מצוות ההדרכה של  קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני ( יציאת המלווה מותנת בהרשמה של 22 נוסעים).
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג כמפורט בתכנית.
  - מפגש הכנה מקיף בארץ
  - מקראה מהודרת בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים
  - מופע פולקלור
  - תשר לכל נותני השירות המקומיים
  - לנרשמים עד 26.12.2019: הנחה של 75 אירו  ו - 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה

המחיר אינו כולל:

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 370 אירו.
 • מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר נכון ל- 15.12.19: 265€).
 • ארוחות שאינן מפורטות בתוכנית.
 • הוצאות בעלות אופי אישי:  (כביסה, שתייה, טלפון, בידור וכו')
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל.
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע  ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 15.12.19
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ לוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
  - תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 € למטייל ליום).

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רח' ויצמן 74, כפר סבא 4425038, או במשרדי "קשרי תרבות תבל". טל: 072-2116888  ,  פקס: 09-7428885  ,  מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

  

 אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 50 אירו למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20 - 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14 - 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07 - 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.   טל"ח

* יציאת הסמינר מותנית במינימום 20 מטיילים.

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת בטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום.   

יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, אנא ציינו זאת בטופס הרישום.

הערות:

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
 • לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

kt_0004_Day 3
kt_0000_Day 2
kt_0001_day4 Winery Milestii
kt_0002_Day1
kt_0003_Day 5

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze