לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

אינדונזיה – הארכיפלג המופלא, טיול תרבות ופולקלור

 • יציאה בתאריכים: 05-23.07.20
 • משך הטיול: 19 יום

אינדונזיה – הארכיפלג המופלא, טיול תרבות ופולקלור

 • יציאה בתאריכים: 05-23.07.20
 • משך הטיול: 19 יום

מסלול הטיול

 

peikida

פיקי דיין - מדריך בכיר לאינדונזיה ודרום מזרח אסיה. מתמחה בדתות, אמונות ומחשבת המזרח.

 

 

 

 

 

 

אינדונזיה הממוקמת בין היבשות אסיה ואוסטרליה, הינה ארכיפלג המונה מעל 17 אלף איים המפוזרים לאורך קו המשווה והיא התגלמות גן העדן עלי אדמות - הרי געש, יערות טרופיים עבותים, מפרצי טורקיז ולגונות כחולות.

גם הנוף האנושי מסעיר ומרתק. מסורות ופולחנים צבעוניים מרהיבים, מלבושים עממיים, ססגוניים ומגוונים - בנות באלי עטויות תחרה ופרח בשערן ובני יאווה בסרונג אופייני וקשת מרהיבה של כל המגוון האתני.

אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה ביותר בעולם, ואולם ממשיכים להתקיים בה מגוון רחב של דתות, אמונות ופולחנים, שבהם בולטים הסמלים ההינדים, הבודהיסטים ואמונות עתיקות אחרות.

סינגפור הממוקמת בקצה אסיה, בין מלזיה ואינדונזיה, מורכבת מהאי המרכזי ועוד 58 איים קטנים מסביבו. כמחצית משטחה של סינגפור מאוכלס בערים, והמחצית השנייה מוקדשת לשמורות טבע נהדרות ופארקים מטופחים. בנוסף לתחושת המודרניות והקדמה שישדרו הבניינים הגבוהים והחדשניים, ישנם רחובות, כמו הרובע ההודי וצ'יינה טאון, בהם אפשר גם לחוש את מקבץ התרבויות הרב שחי בה. סינגפור עשירה כמו ארצות-הברית (יחסית לגודל כמובן), נקיה יותר משוויץ ומסודרת כמו גרמניה. את כל זה השיגו הסינגפורים, שרובם סינים, ומיעוטם מאלזים והודים, תוך דור אחד. בימי השהייה בסינגפור נעשה את הסידורים להנפקת אשרות הכניסה (ויזות) לאינדונזיה.

 

 

תוכנית הסמינר:

יום 1-2, יום א'-ב', 5-6.7.20  תל אביב - סינגפור: פסל המרליון - הגנים הבוטניים - מקדש סרי מריאמן

indo 0004 day12נמריא בשעות הבוקר מנתב"ג דרך יעד ביניים, ונגיע למחרת בשעות הבוקר אל סינגפור. לאחר הנחיתה נצא לסיור ראשוני בעיר, העברה והתארגנות בבית המלון בו נלון בשלושת הלילות הקרובים.

סינגפור (Singapore) היא עיר שהינה למעשה מדינה מודרנית ומתקדמת עם גורדי שחקים ושדרות מרהיבות, לצד מבנים ורבעים בסגנון קולוניאלי שנשמרו היטב. העיר שוכנת ליד אחד הנמלים הגדולים והעמוסים בכל יבשת אסיה, כאשר במרחק לא רב מתקיימים בהרמוניה גנים טרופיים רגועים. נצא לטיול בעיר, במהלכו נראה את פסל המרליון (The Marlion Statue) באזור הקולוניאלי, גן הסחלבים בגנים הבוטניים (Singapore Botanic Gardens) ואת מקדש סרי מריאמן (Sri Mariamman Temple) ברובע הסיני, ה- China Town של סינגפור.   

 

 

 

 

 

יום 3, יום ג', 7.7.20  סינגפור: פארק הציפורים ג'ורונג - תצפית נוף ממלון מרינה סנדס ביי

indo 0003 day3נתחיל את יומנו בביקור בפארק הציפורים ג'ורונג (Jurong Bird Park) בו מגוון עשיר של בעלי כנף, ונחזה במופע הציפורים. נעלה לתצפית נוף מאחד מבתי המלון היקרים בעולם, מרינה סנדס ביי (Marina Bay Sands), ממנו נשקפת תצפית פנורמית מרהיבה על העיר סינגפור. באם יותיר לנו הזמן, נוכל לסייר להנאתנו, באופן חופשי, באחד ממרכזי הקניות המפורסמים ביותר בכל דרום מזרח אסיה.

 

 

 

 

 

 

 

יום 4, יום ד', 8.7.20  סינגפור - טיסה אל באלי - טיסת פנים אל יוג'יה קרטה

indo 0002 day4נצא בטיסת בוקר אל באלי (Bali), המכונה גם "אי האלים" - האי הקטן והקסום בארכיפלג איי אינדונזיה (Indonesia Archipelago). עם גמר סידורי הכניסה אל אינדונזיה, נמשיך בטיסת פנים אל העיר יוג'יה קרטה (Yogyakarta), המכונה לעיתים גם ג'וגג'ה (Jogja). העיר מהווה את מרכז התרבות היאוואית, מפורסמת כמרכז חינוך, תרבות ואמנות והייתה בעבר עיר הבירה של אינדונזיה. בשעות הערב, נגיע אל בית המלון ביוג'יה קרטה, בו נלון בשלושת הלילות הקרובים.

 

 

 

 

 

 

 

יום 5, יום ה', 9.7.20  יוג'יה קרטה - האי ג'אווה - מקדשי גדונג סונגו - ריקודי ג'נטילאן - יוג'יה קרטה

indo 0001 day5לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במסגרתו נבקר באתר המקדשים ההינדיים גדונג סונגו (Gedongsongo), במרכז האי ג'אווה (Java) - האי המפותח ביותר בארכיפלג האינדונזי, המאוכלס ביותר בעולם, ומהאזורים הצפופים ביותר על פני כדור הארץ.
פרוש השם גדונג סונגו - תשעת המבנים - על שם תשעה מקדשים מהמאה ה- 9, בהם נערכו ונערכים גם כיום פולחנים. המקדשים נמצאים בלב הנוף ההררי של האי, מוקפים הרי געש, שחלקם פעילים. נצפה במופע ריקוד הג'אנטילאן  (Jantilan Dance)המרשים, במהלכו השמאן מגרש רוחות רעות, והמשתתפים נכנסים לטראנס. בתום המופע, נחזור אל בית המלון ביוג'יה קרטה לארוחת ערב ולינה.

 

 

 

 

 

 

יום 6, יום ו', 10.7.20  יוג'יה קרטה - מקדשי פרמבנן - מקדש בורובודור - יוג'יה קרטה

indo 0000 day6את חלקו הראשון של היום נקדיש לסיור במקדש פרמבנן (Prambanan Temple), שהוא קומפלקס מרשים של אדריכלות הינדואיסטית עתיקה. המקדשים דמויי נטיפי חול, מעוטרים בגילופים של סיפורי המיתולוגיה ההינדואיסטית, כפי שהיא כתובה בראמאיינה (Ramayana) - פואמה אפית הודית עתיקה. לאחר מכן, נבקר במקדש בורובודור (Borobudur Temple), שהוא אתר מורשת עולמי חשוב, המספק חווית מסע רוחני בלתי נשכחת. זהו המקדש הבודהיסטי הגדול בעולם ומהעתיקים ביותר בתבל, שגילו מעל 1200 שנים ונחשב לאחד מפלאי עולם. גילופי האבן המעניינים על קירות המקדש מציגים תמונות ואירועים מחיי בודהה. במקדש מצויים כ- 500 פסלי בודהה, אלפי תבליטים מהממים ומעל 70 מבנים מקודשים, שרובם בצורת פעמון. בתום הביקור במקדש, נשוב למלוננו ביוג'יה קרטה.

 

 

 

 

 

 

יום 7, יום שבת, 11.7.20  יוג'יה קרטה - סוראבאיה - טיול ריקשות - ארמון הסולטן - שוק ציפורים - ברומו

indo 0020 day7הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לסוראבאיה (Surabaya), עיר נמל שוקקת חיים, בה נראה מגוון סירות עץ המפליגות ומשרתות תנועת נוסעים ומסחר עם האיים הרחוקים. נהנה בנסיעה בריקשות. נבקר בארמון הסולטן (Sultan Palace), בטירת  המים (Taman Sari), שנבנתה על ידי הסולטאן המנגקו בואנה, בסגנון חדש המשלב ארכיטקטורה פורטוגזית וג'וואנזית. נבקר גם בשוק הציפורים (Bird Market) הצבעוני, בו גן חיות צפוף של מאות תוכים, זהבונים, תרנגולים ויונים. נמשיך ונסייר בסמטאות העיר המרתקות. בסיום הסיורים נמשיך לכיוון ברומו (Bromo), בה נלון.

 

 

 

 

 

 

 

יום 8, יום א', 12.7.20  הר הגעש ברומו - סולאווסי - מקאסרנשכים קום ונצפה על השחר המפציע מעל הר הגעש ברומו (Bromo Volcano Mt.), מראה מרשים ומרגש. נרד בג'יפים לים החולות indo 0019 day8השחור בקלדרה ומשם נמשיך למרגלות ההר, רכובים על גבי סוסים. נטפס ברגל אל לוע הר הגעש הפעיל כדי להתבונן פנימה אל תוכו. נשוב למלון לארוחת בוקר מאוחרת ונצא לשדה התעופה בסוראבאיה ממנו נטוס אל שדה תעופה סולטן חסנודין (Sultan Hasanuddin) , הוא שדה תעופה במקאסר, אינדונזיה. הוא ממוקם 20 ק"מ צפונית-מזרחית למרכז העיר מקאסר, הטרמינל החדש נפתח ב- 20 באוגוסט 2008. שדה תעופה זה הוא השער הראשי לטיסות לחלק המזרחי של אינדונזיה, ונקרא על שמו של הסולטאן חסנודין, סולטן מגובה, שנלחם נגד חברת הודו המזרחית ההולנדית מאה ה - 17. בהגעה ניסע לכיוון בית המלון לארוחת ערב וללינה.

 

 

 

 

 

 

יום 9, יום ב', 13.7.20  אוג'ונג פנדאנג - רנטפאו, טוראג'ה

indo 0018 day9אוג'ונג פנדאנג או בשמה הקודם מקאסאר(Makassar) , שוכנת ליד החוף ולה נמל שוקק חיים. בשעות הבוקר נעזוב את המלון ונצא בטיסה פנימית לעיירת החוף פלופו (Palopo) ומשם נמשיך בנסיעה לעמק הטוראג'ה (Toraja) המונח במרכז האי סולאוואסי. נצא בנסיעה אל רנטפאו (Rantepao) הבירה התרבותית של בני שבט הטוראג'ה שחיו בבידוד מהעולם עד לפני כחמישים שנה, שעד היום מקיימים טקסים מיוחדים הקשורים לפולחן אבות וגלגולי נשמות ומציבים צלמים בגודל אדם בחזית מערות קברי מתיהם. האדריכלות המסורתית של בני השבט, המתאפיינת בבניית בתים עם גגות מעוקלים דמויי קרני תאו מים, ובעיטורי עץ מתוחכמים. בשלושת הלילות הקרובים, נלון ברנטפאו.

 

 

 

 

 

 

ימים 10-11, ימים ג'-ד', 14-15.7.20  טיולים בארץ הטוראג'ה

indo 0016 day10הקבוצה האתנית של הטאנה טוראג'ה (Tana Torja) אימצה לעצמה את דת הנצרות, אך עדיין מקיימת טקסי לוויה מסורתיים ומנהגי קבורה קדומים. ביומיים הקרובים נסייר באתרי הקבורה שבעמק ונטייל ברגל בין הכפרים המסורתיים, שדות האורז, הבתים שצורתם דמוית סירה ונכיר מקרוב את התרבות היחודית של הטוראג'ה. ארץ הטוראג'ה, בדרום האי סולאווסי, משתרעת בין צוקי סלע גיר נישאים, לצד יערות עבותים ובקעות מעובדות עם שדות אורז ומטעים נרחבים.

 

 

 

 

 

 

 

יום 12, יום ה', 16.7.20  רנטפאו - אוג'ונג פאדנג - האי באלי

indo 0010 day 12לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה חזרה לפלופו (Palopo) לשדה התעופה לטיסה למאקאסאר (Makassar), ומשם בטיסת המשך לדנפסר (Denpasar) בירת באלי (Bali). בו נטייל בימים הקרובים. באי, המושך אליו תיירים מכל העולם, יש ג'ונגל טרופי, הרי געש, חופים ארוכים ושדות אורז והוא משלב אתרי תיירות מודרניים ומקומות היסטוריים. האי מכונה גם "אי אלף המקדשים", בשל אלפי המקדשים הפזורים בו. חופו המערבי של האי נחשב לאחד מחופי הגלישה הטובים בעולם. האי ידוע בייצור יהלומים מקומי, בעבודות מלאכת יד ובמוצרי עור זולים. בארבעת הלילות הקרובים נלון בעיר אובוד (Ubud).

 

 

 

 

 

 

ימים 13-15, ימים ו' -א', 17-19.7.20  טיולים ופעילויות ברחבי האי באלי

indo 0008 day 15בימים אלו נערוך סיורים ברחבי האי. נתרשם מהאתרים והמקדשים הפזורים בו, לצד פסטיבלים וטקסים המתרחשים במקומות שונים ומאפיינים את המסורת והתרבות שהתפתחה בבאלי. נטייל בין הרי געש, נשוט ברפטינג בנהר איונג (Ayung River) ונסייר במקדשים השונים, שלכל אחד מהם ייחוד משלו: החל ממקדש באטוקרו (Batukaru Temple) בלב יער גשם סבוך, דרך מקדש טנה לוט (Tanah Lot Temple) הבנוי על צוק מעל האוקיינוס, מקדש אולו דאנו (Ulum Danu Temple) באגם ברטן (Lake Beratan) ועוד. נצא ליום טיול ברכבי פולקסווגן ונשלב טיולים רגליים אל טרסות אורז ומערות קדושות. נבקר בשוק המקומי ובגלריות לאומנות בכפרי האומנים הסובבים את אובוד. בין הסיורים השונים, ובהתאם ללוח הזמנים המקומי, נשלב צפייה במופעי ריקוד באלינזיים מסורתיים ונחזה בטקסים השונים המתקיימים באי.

 

 

 

 

 

 

ימים 16-17, ימים ב'-ג', 20-21.7.20  מזרח האי באלי

indo 0007 day 16לאחר ארוחת הבוקר נצא לרפטינג רגוע ומהנה לאורך נהר האיונג ונאכל ארוחת צוהריים, לאחר הארוחה נבקר במוזיאון לגלריה לאומנות של אובוד לצביעה, מסכות לגילוף בעץ ופיסול תכשיטי כסף וזהב מסורתיים. נסיים את ביקורנו ב אובוד (Ubud), נצא לכיוון נוסה דואה (Nusa Dua), שם נלון באתר נופש יפיפה על שפת הים. ננצל את היומיים הקרובים לסיורים באתרי מזרח האי. בין היתר, נבקר בכפר של תושבי האי המקוריים בו נצפה באריגת האיקט האופיינית להם. אריגת האיקט המסורתית משמשת השראה למעצבים רבים בני זמננו, ביניהם דרייס ואן נוטן, המשתמשים בהדפס בסגנון איקט לפריטי אופנה ואביזרים בסגנון שבטי. באחד מהימים, נוכל לשחות בבריכה בה מי מעיין צלולים. בערב האחרון נתכנס לשיחת סכום וארוחת ערב חגיגית.

 

 

 

 

 

 

ימים 18-19, ימים ד-ה', 22-23.7.20  באלי - סינגפור - תל אביב

indo 0006 day 18בוקר חופשי שאפשר לנצלו למנוחה, טיפולים (עיסויים), בילוי בבריכה או בחוף הים. נצא בשעות אחר הצהריים המאוחרות לנמל התעופה, נטוס לסינגפור ובטיסת המשך לתל אביב דרך יעד ביניים.

*הנחיתה בארץ, ביום חמישי 23.07.20, בשעות הצוהריים

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הטיול המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הטיול.
 2. יש לוודא שבדרכון ישנם לפחות 2 עמודים ריקים עוקבים, ושהוא תקף לפחות חצי שנה לאחר החזרה.
 3. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות בבתי המלון ן/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק, בחדר תהייה מקלחת או אמבטיה).
 4. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל לא ניתן במסגרת כרטוס קבוצתי להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות) או להבטיח חדר מסוים במלון.
 5. לידיעתכם, לא ניתן לבצע הושבה מראש לקבוצות. ניתן לבקש הושבה באתר של החברה, 24 שעות לפני הטיסה. נשמח לבצע הושבה למבקשים.
 6. אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון ולחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה בטיסה והקצאת החדרים במלון היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
 7. אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, ונמצאת ברשימת המדינות המופיעות תחת אזהרת מסע של המטה ללוחמה בטרור, שמבהיר בזאת, שאזהרת המסע דלעיל היא המלצה בלבד ואילו ההחלטה על ביקור/שהייה במקום כלשהו בחו"ל נתונה לשיקול דעתו של כל אדם ועל אחריותו הבלעדית תוך שהוא שוקל את משמעויות אזהרת המסע. בטיולנו אנחנו מתרחקים ממוקדי הסיכון.
 8. מאחר ואין יחסים דיפלומטיים רשמיים עם אינדונזיה, החברה אינה אחראית במקרה שבו תימנע הכניסה על ידי שלטונות המדינה. במקרה של אי מתן אשרה על ידי שלטונות אינדונזיה יוחזר לנרשם כל הכסף ששילם למעט דמי טיפול בסך 50 $, ובקיזוז הסכום ששולם בעבור השירותים שניתנו או ניקנו לנוסע עד לאותו השלב (לרבות התחייבויות של החברה). 
 9. בשל המורכבות בהנפקת הויזה (למחזיקי דרכון ישראלי בלבד), על הנרשמים להעביר למשרדנו צילום דרכון ברור (עמוד התמונה) ושתי תמונות פספורט עד לפחות 45 יום לפני יציאת הטיול (אז יחל תאריך ההנפקה).
 10. מחזיקי דרכון זר לא צריכים ויזה מראש. בכניסה לאינדונזיה מונפקת להם אשרת כניסה תמורת כ- 45$.
 11. לאור האמור לעיל, ההרשמה לבעלי דרכונים ישראלים תסתיים 45 יום לפני היציאה לטיול. אנו ממליצים לנצל את ההטבה המיוחדת לרישום מוקדם.
 12. במהלך השהות בסינגפור, נעשה את כל הסידורים הדרושים להנפקת אשרות הכניסה (ויזות) לאינדונזיה.
 13. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד 13.02.20: הנחה בסך 100 דולר, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול P.I.V ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הבטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!
 14. טל"ח

 

                                                                           

אצלנו זה אחרת

טיול תרבות באינדונזיה, שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית. מפגש חוויתי עם תרבות אחרת, ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! דגש מיוחד למפגש עם התרבות והפולקלור באינדונזיה!

 

 • מפגש הכנה מקיף לפני היציאה הכולל הרצאת רקע.
 • הדרכה של מומחה לתרבות, פולקלור, היסטוריה, גיאוגרפיה ודתות.
 • מופעי ריקוד וטקסים אופייניים לאזור.
 • 6 טיסות פנים.
 • בתי מלון ברמה של 4 ו- 5 כוכבים או הטוב בנמצא.
 • באינדונזיה 11 ימים חצי פנסיון ועוד 4 ימים פנסיון מלא
 • מקראה מהודרת על אינדונזיה, בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול.
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל.
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר.
 • כל האתרים כלולים במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול.
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הנפשי שלך.
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • הנחה בסך 100 דולר למטייל
 • 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה
 • טיפול I.P. ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים

                                                                                                                

תנאים ומחירים

 

עלות החוויה:

6,895 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים
6,995 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
7,295 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים
7,395 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-19 מטיילים

הטבות מיוחדות לנרשמים עד 13.02.20:  100 דולר הנחה לנוסע+10 תשלומים+V.I.P בנתב"ג! הנחה לנרשמים בין 14-29.02.20: 50 דולר הנחה לנוסע מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.01.17 למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 דולר עבור הטיול הראשון, ועוד 10 דולר לכל טיול נוסף מאז

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות, אל-על וסינגפור אירליינס דרך מינכן לסינגפור, וטיסות פנים כמפורט בתכנית.
 • לינה: בתי מלון ברמת 4 ו- 5 כוכבים, או הטוב בנמצא
 • כלכלה: סינגפור - ארוחות בוקר, אינדונזיה חצי פנסיון ועוד 4 ארוחות צוהריים
 • הדרכה: מדריך מומחה לאזור, מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, רפטינג, ג'יפים וג'יפ פולקסווגן - כמפורט בתכנית.
  - מפגש הכנה מקיף בארץ, לפני היציאה לטיול
  - מקראה מהודרת בהפקה של קשרי תרבות תבל
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לכל האתרים בתכנית
  - תשר לנותני השירותים המקומיים
  - 2 בקבוקי מים מינרלים מדי יום
  - מופעי פולקלור
  - טקסים מקומיים
  - הנחה בסך 100 דולר, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול P.I.V ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!

המחיר אינו כולל:

 • - תוספת לאדם בחדר ליחיד: 1,380 דולר
 • מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבעו בסמוך לנסיעה ע"י חברות התעופה (המחיר כיום כ- 220 $).
 • אשרת כניסה (ויזה) לאינדונזיה: למחזיקי דרכון ישראלי כ- 400 דולר, למחזיקי דרכונים זרים כ- 45 דולר (במקום).
 • ארוחות שאינן מפורטות בתוכנית.
 • הוצאות בעלות אופי אישי: כביסה, שתייה, טלפון, בידור וכו'.
 • מיסים מקומיים בחו"ל שאינם כלולים במחיר כולל
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר כולל שינויים בתעריפי הטיסות, האשרות, שירותי הקרקע ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 13.01.20
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה ביטול. החברה
 • אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציובמהלך הטיול.
  תשר למדריך הטיול (נהוג כ- 4 $ למטייל ליום)
  לאור הסכום הגבוה של התוספת ליחיד, אנו ממליצים לנסות ולמצוא שותף/ה לחדר.

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038, או במשרדי קשרי תרבות תבל. טל' 072-2116888, פקס 09-7428885, וואטסאפ: 054-2177333 דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

 • במקרה של ביטול עד 45 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 דולר למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: כרטיסים), שיתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
 • מטייל המבטל בין 20- 45 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 85% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.  יציאת הטיול מותנית במינימום 20 מטיילים משלמים.   טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 240 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.  

הערות:

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
 • לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

indo_0013_day14 second option
indo_0014_day13
indo_0015_day11
indo_0016_day10
indo_0017_day10 second option
indo_0018_day9
indo_0019_day8
indo_0020_day7
indo_0000_day6
indo_0001_day5
indo_0002_day4
indo_0003_day3
indo_0004_day1,2
indo_0005_day1,2 second option
indo_0006_day 18
indo_0007_day 16
indo_0008_day 15
indo_0009_day 14
indo_0010_day 12
indo_0011_day 11 second option
indo_0012_day17

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze