לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

המבורג - כולל קונצרט באלבפילהרמוני

יציאה בתאריכים: 14-19.02.20

משך הטיול: 6 ימים

 

המבורג - כולל קונצרט באלבפילהרמוני

יציאה בתאריכים: 14-19.02.20

משך הטיול: 6 ימים

 

מסלול הטיול

 

בהדרכת המומחים להמבורג, לאמנות ולמוסיקה:

ShohamRan

רן שהם - אדריכל פעיל ומדריך טיולים ותיק, מרצה להיסטוריה של האדריכלות ולתולדות התרבות והאמנות.

 

 

 

 

 

ShifmanYossi

יוסי שיפמן - יועץ אמנותי, מבכירי מבקרי המוסיקה בישראל, בעל טורי מוסיקה קבועים ברדיו, באתרי תרבות ובעיתונות חו"ל. מרצה בקדם-קונצרטים עם רוב התזמורת בישראל עורך תוכניות מוסיקה. ניהל את קרן התרבות אמריקה ישראל והיה עורך ראשי באופרה הישראלית.  

 

 

 

 

 

 

אולם הקונצרטים Elb-Philharmonie (או כפי שמכנים אותו המקומיים ELPHI) ממוקם על חורבות מחסן ישן, על רציף ברובע הנמל של המבורג, סמוך לשפך נהר האלבֶּה (Elbe).

ב- 25 בנובמבר 2016 התקיים במקום קונצרט ראשון מעין "בוחן אקוסטי" ובסיומו ועל סמך הלקחים, נערך מקצה שיפורים אקוסטי נרחב נוסף. האולם נחנך רשמית ב- 11 בינואר 2017 בקונצרט חגיגי ובמופע ראווה שופע אור וססגוני שכמותו לא נראה קודם בעולם כולו.

הבניין הייחודי, המבנה הגבוה ביותר באזור המבורג הקלאסית, מתנשא לגובה של 108 מטר ולו מראה המדמה שילוב של גלי ים, מפרשי ספינה וגביש קוורץ. הבניין ובו אלפי לוחות זכוכית מיוחדת, היה עד מהרה לסמלה של המבורג המתחדשת והאופנתית, ולסימן ההיכר הבולט בקו הרקיע של העיר. בנייתו שהחלה בשנת 2007 עם תקציב ייעודי של 241 מיליון אירו, הסתיימה בסוף אוקטובר 2016, באיחור "אופנתי" של שש שנים, ובהשקעה של כ- 800 מיליון אירו!

במתחם שלושה אולמות קונצרטים ולהם אקוסטיקה מושלמת שכמותה לא נחוותה קודם לכן בשום מקום אחר בעולם, פרי שימוש בטכניקות מתקדמות של מומחה אקוסטיקה הנחשב, היפני יסוהיסה טויוטה (Yasuhisa Toyota). אפילו סידור ישיבת הקהל בעולם שונה מהמקובל ומשרת למעשה את תפיסת העולם האקוסטית פורצת הדרך של טויוטה.

למבנה 26 קומות, לרבות מרפסת תצפית הפתוחה לקהל הרחב, ממנה נשקף הנמל המרשים ועצום הממדים. הצד המזרחי של המבנה הוא מלון יוקרה מרשת Westin ובו 240 חדרים.

באולם הגדול 2,100 מקומות ישיבה, והוא נחשב לאחד מאולמות הקונצרטים הגדולים בעולם. האולם מארח מגוון קונצרטים מכל סוגי המוסיקה, מקלאסי ועד רוק, והפך לאולם קונצרטים קשה להשגה באופן יוצא דופן.

כמעט ולא ניתן להשיג כרטיסים לקונצרטים גם בהמתנה של חודשים ארוכים! הנהלת האולם אינה מוכרת כרטיסים לקבוצות, לסוכנים, למשרדי כרטיסים ולקניינים. מדיניות נוקשה זו, הפכה את הכרטיסים לקונצרטים השונים ב- Elb-Philharmonie לנחשקים ונדירים ביותר.

גולת הכותרת בביקורנו יהיה הקונצרט של הכנר, המלחין והמנצח ההולנדי המפורסם אנדרה ריו ותזמורתו ב"שפארקסן ארנה" (Sparkassen-Arena). אנדרה ריו, "מלך הוואלס המודרני", התפרסם בשנות ה- 80 המאוחרות, ומאז ועד היום היה לאחד האמנים המצליחים בעולם. בשנת 1978 הקים ריו את התזמורת הראשונה שלו במאסטריכט, הולנד, אשר פעלה עד שנת 1987. באותה שנה הקים ריו את "תזמורת יוהן שטראוס", איתה זכה לתהילה ועמה הוא מופיע עד היום. התזמורת מושפעת רבות מלחני שטראוס ואחיו, ומנגנת רבות מיצירותיהם. בדומה לאחים לבית שטראוס, גם ריו מנצח על התזמורת תוך כדי נגינה.


כלל, בקונצרטים קיים כמעט תמיד ריחוק בין הקהל היושב לבין הנגנים, אבל ריו שם לו למטרה לגשר על הפער הזה, ולערב כמה שיותר את הקהל ולשלהב אותו. אין כל ספק שהוא עומד במשימתו בהצלחה רבה: התקליט הראשון שהוא הוציא, "מהולנד באהבה", היה לרב-מכר בינלאומי וכך גם התקליטים הבאים אחריו. הכרטיסים להופעותיו בכל רחבי העולם אוזלים במהירות, ובשנת 2013 סיבוב ההופעות שלו היה בין 25 סיבובי ההופעות המכניסים והמצליחים בעולם. לטענת ריו, הסיבה להצלחתו היא יכולתו לשחזר עידן שנעלם מן העולם - וינה של המאה ה- 19, עם אולמות הנשפים המפוארים, השמלות המקושטות והאווירה הרומנטית.

בחינה מהירה של עץ המשפחה של ריו מגלה כי אין פלא שהוא פנה למוזיקה: אביו היה המנצח של אופרת לייפציג ושל התזמורת הסימפונית של לימבורג, ומרבית אחיו ואחיותיו גם הם מוזיקאים מקצועיים. בביתו הושמעה בעיקר מוזיקה קלאסית, ובילדותו הוא התחנך ככנר וכזמר.

 

תכנית הסמינר:

יום 1, יום ב' 14.02.22, תל אביב - המבורג - סיור רגלי ברובע העתיק של העיר

kt 0005 day1בשעות הבוקר המוקדמות נפגש בנתב"ג לטיסה דרך יעד ביניים, להמבורג (Hamburg), העיר השנייה בגודלה בגרמניה ואחת מערי הנמל המרכזיות לאורכו של הים הבלטי, ושער ימי לצפון אירופה. המבורג היא עיר ירוקה להפליא, מודרנית ותוססת אשר נחצית לרוחבה ולאורכה בשלל תעלות. בשעות הצהריים ננחת בשדה התעופה בהמבורג, ניסע העירה וככל שמזג האוויר יאפשר, נצא לסיור רגלי ברובע העתיק של המבורג. העיר נחרבה כמעט כולה בהפצצות כוחות בעלות הברית במלחמת העולם השנייה ולכן חלק ניכר מהמבנים שנראה הינם משוחזרים. נטייל בין שלל הגנים, הסמטאות העתיקות ונראה מגוון כנסיות עתיקות יומין, כמו הכנסייה הגותית ע"ש פטרוס הקדוש (St. Petri Church), הכנסייה העתיקה ביותר בהמבורג. נבקר גם בכיכר העיר שם נמצא בית העירייה המרשים (Rathhaus) בו מתאספים הפרלמנט והסנאט של המבורג. בשעת ערב מוקדמת ניסע לבית המלון בו נשהה בהמבורג.

 

 

 

 

יום 2, יום ג' 15.02.22, עיר המוסיקה - ביקור בכנסיית סנט מיכאליס - בערב מופע ריגולטו של ורדי

k 0000 day 1

המבורג ידועה כעיר המוסיקה עקב עושרה הרב של העיר במאות ה- 16 עד ה- 19, אז הייתה עיר נמל ומסחר עיקרית הנמצאת על דרכי הובלת הסחורות הימיים. אל העיר הגיעו אמנים רבים, בינהם מוסיקאים (באך, הנדל וטלמן), ציירים ופסלים, שיצרו בעיר ושינו את דמותה. נצא במוניות לסיור בכנסיית סנט מיכאליס (St. Michaelis Church). אשר המגדל שלה הוא אחד מציוני הדרך האייקונים של המבורג. הכנסייה נבנתה כבר במאה ה- 17 וחוותה 2 שריפות איומות במאה השנים הראשונות לקיומה, נבנתה מחדש וכיום היא נחשבת לכנסייה הבארוקית החשובה ביותר בכל צפון גרמניה. נמשיך רגלית לביקור במוזיאון רובע המלחינים (Komponisten Quartier) השוכן ברחוב ההיסטורי פטרשטראסה (Peterstrasse) ומציג את המסורת המוסיקלית המפוארת של המבורג, ממוסיקת הבארוק ועד המוסיקה המודרנית-המוקדמת. המוזיאון מורכב משישה מוזיאונים, שיוחדו לשישה מלחינים ומלחינה הקשורים להמבורג: גיאורג פיליפ טלמן (Georg Philipp Telemann), קרל פיליפ עמנואל באך (Carl Philipp Emanuel Bach), יוהן אדולף האסה (Johann Adolf Hasse), יוהאנס ברהמס (Johannes Brahms), פליקס מנדלסון-ברתולדי ואחותו פאני הנזל (Fanny & Felix Mendelssohn), וגוסטב מאהלר (Gustav Mahler). במוזיאון מוצגים תווים, מכתבים וציורי דיוקן של המלחינים, וסרטים קצרים על חייהם. בתחנות שמע אפשר להאזין לקטעי יצירות שלהם. בצהריים נחזור למלוננו לנוח.

בערב נצא לבית האופרה הממלכתית של המבורג (Hamburgische Staatsoper), שם נצפה ביצירה ריגולטו (Rigoletto) של ורדי (Giuseppe Verdi). סיפור על ליצן החצר המסתיר את בתו מעיני החֶברה והיא נחטפת על ידי מעסיקו. ביצירה אריות מופלאות וללא ספק פרק הרביעייה הקולית היפה ביותר שחובר אי פעם, וכל זה באופרה אחת. את ריגולטו ביים אנדריאס הומוקי (Andreas Homoki), מחשובי הבמאים בגרמניה היום, מנהלה של Komische Oper בברלין ובית האופרה בציריך, במאי עטור שבחים על הפקותיו בשלושת העשורים האחרונים. על ההפקה מנצח פרנצ'סקו לַנצֶלוטָה (Francesco Lanzillotta), הפעיל בבתי האופרה של איטליה, מנהל בית האופרה בוורונה, ופסטיבל האופרה במאצ'ראטה.

 

 

 

יום 3, יום ד' 16.02.22, סיור בהמבורג המודרנית - בערב קונצרט באלבפילהרמוני

k 0002 day 3

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ברובע המודרני של העיר. נתחיל את סיורנו בשייט מהנה של כשעה בין התעלות באזור הנמל של המבורג. נשוט בין התעלות ונוכל לראות את מבני הלבנים וגשרי הפלדה, כמו גם את הבניין המסקרן של ה"אלבפילהרמוני" (Elbphilharmonie) המפורסם (מסלול השייט נתון לשינוי בהתאם לתנאי הים וגובה המים).

לאחר השייט נמשיך את סיורנו בנמל של המבורג (HafenCity). הנמל בן ה- 828, הוא מהנמלים העתיקים בעולם שעודם פועלים ברציפות. הנמל, הידוע בכינויו "שער אל העולם", שוכן על התפצלות נמל האלבה, שעל גדותיו העיר המבורג ומספק חוויה בלתי נשכחת לכל חובבי הספנות. האזור, שנחשב עד לפני כמה שנים לאחד האזורים המוזנחים בעיר, עבר מהפך תהומי וזכה לתחייה מחודשת בזכות כמה מהפרויקטים האדריכליים השאפתניים ביותר בהמבורג ובאירופה כולה, הכוללים את בניין הקונצרטים "אלבפילהרמוני" וכיום נחשב לאחד האזורים מלאי החיים והצעירים ביותר בעיר.

בסיורנו נסתובב בין מבנים היסטוריים רבים, ביניהם מגדל השעון (Uhrturm). ולאנדונגסבוקן (Landungsbücken), מבנה בעל כיפה ירוקה, ממנו מפליגות מעבורות הנוסעים.

נמשיך אל עיר המחסנים (Speicherstadt), מתחם מחסני הנמל הגדול בעולם אשר נבנה בשנת 1883. מדובר במתחם האחסנה הגדול ביותר שנבנה אי פעם על יסודות עץ לאורך התעלות, ומטרתו הייתה לאפשר סחר חופשי להעברת מטענים ללא מכס. מאז 1991, מתחם זה מוגן על פי חוק שימור אתרים. בצהריים נחזור למלון לנוח, בשעות הערב נצא לאולם הקונצרטים אלבפילהרמוני לאופרה קונצרטנטית של אורפיאו "L'Orfeo". אופרה מאת קלאודיו מונטוורדי מתקופת הבארוק המוקדם, יצירה מוזיקלית-דרמטית בת חמש מערכות המגוללת את סיפור ירידתו אל השאול של אורפיאו, המוזיקאי המהולל בן העת העתיקה. זו אחת האופרות המוקדמות ביותר שעדיין מבוצעות בימינו. קלאודיו מונטוורדי, אחד מחלוצי האופרה המובילים, הגדיר אותה כ"מעשייה מוזיקלית" ולא כ"אופרה". המוזיקה הטעונה רגשית שלו ביטאה את תשוקות הדמויות באופן שמעולם לא נעשה קודם לכן - כדוגמת "אורפיאו" (1607), השוואה בחופשיות מסיפור האהבה (הטראגי) של אורפיאוס ואורידיקה. יש הרואים בה את האופרה הראויה הראשונה בתולדות המוזיקה. הערב נוכל לחוות גרסה קונצרטנטית של האופרה באלבפילהרמוני עם לא אחר מאשר הטנור הכוכב איאן בוסטרידג' Ian Bostridge בתפקיד הראשי. בסיום המופע נחזור למלון ללינה.

מחר נלון לילה אחד בקיל. נשאיר את המזוודות, ונכין תיק קטן (כדוגמת טרולי), לנשיאת חפצים ללילה אחד.

 

 

יום 4, יום ה' 17.02.22, היכל האמנות של המבורג - נסיעה לקיל וקונצרט של אנדרה ריו

k 0003 day4

הבוקר נאפסן את המזוודות במלון, ולאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור מרתק בהיכל האמנות המרשים של המבורג, הקונסטהאלה (Hamburger Kunsthalle). המוזיאון מורכב משלושה בניינים: בניין לבנים משנת 1869, בניין ניאו קלאסי מ- 1919 ומבנה מודרני שנפתח בשנת 1997. המוזיאון נחשב לאחד החשובים ביותר בגרמניה. בביקורנו נערוך סיור מודרך עם אדריכל רן שהם בתערוכות הקבע שבהם עבודותיהם של רמברנדט, מקס ליברמן, פול גוגן, קלוד מונה, אדוארד מונק, פאבלו פיקאסו, אנדי וורהול וקנדינסקי. לאחר הביקור נצא בנסיעה לכיוון קיל (Kiel) עיר בצפון גרמניה, בירת מדינת שלזוויג-הולשטיין והעיר הגדולה בה. קיל ממוקמת בדרום חצי האי יוטלנד, על חוף מפרץ קיל במערב הים הבלטי, ועל הקצה הבלטי של תעלת קיל. העיר מהווה נמל גרמני חשוב, ושימשה כמרכז הצי הגרמני עד לסיומה של מלחמת העולם השנייה. עם ההגעה נעשה סיור היכרות קצר עם האוטובוס בעיר וניסע למלון למנוחה לקראת מופע הקונצרט של אנדרה ריו באולם הקונצרטים - שפארקסן ארנה (Sparkassen-Arena).

בסיום המופע נחזור למלון ללינה.

 

 

 

יום 5, יום ו' 18.02.22, קיל - ליבק (Lubeck) - המבורג

k 0004 day5

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון, נצא מקיל, וניסע לאחת הערים העתיקות והיפות של צפון גרמניה, ליבק (Lubeck). זוהי עיר נמל יפיפייה ובעלת היסטוריה מפוארת, השוכנת לגדות הים הבלטי ונהר הטרווה (Trave River). בשנת 1987 הוכרז מרכז העיר העתיקה, ששוחזר במלואו לאחר הפצצות מלחמת העולם, כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נטייל בין רחובות העיר העתיקה המוקפת חומה ותעלות ויש בה שלל מבנים מרשימים ומיוחדים, רבים מהם מלבנים אדומות, סמטאות צרות עתיקות וציוריות, מגוון מרשים של מוזיאונים מקומיים, גלריות וכנסיות גותיות. אך מעל הכול העיר ליבק ידועה בממתק השקדים המפורסם, המרציפן. יש הטוענים שפה הוא הטעים ביותר בעולם. נבקר במוזיאון ברית ערי ההאנזה (European Hanse Museum), המתאר את החיבור בין ערי צפון גרמניה והקשר שלהם לערים נוספות בניהן ברוז' ולונדון. נמשיך ונראה את כנסיית מריה הקדושה (Marienkirche), כנסייה לותרנית שנבנתה כבר בשנת 1250, נהרסה בהפצצות בעלות הברית במלחמה ונבנתה מחדש. נמשיך ונראה את שער הולסטן (Holsten Gate) שער העיר הגותי שנבנה ב- 1464 ונחשב לסמל העיר ולאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בסיום הסיור נחזור בנסיעה לכיוון המבורג למלוננו ללינה.

 

 

 

יום 6, יום שבת 19.02.22, המבורג - תל אביב

 

k 0006 day6

נתחיל את יומנו האחרון בארוחת בוקר וצ'ק אאוט מהמלון, ונצא לביקור בעולם המיניאטורות המופלא (Miniatur Wunderland) אחת התערוכות המצליחות והמעניינות בהמבורג. נתרשם מדגם הרכבת הגדולה בעולם, המתגאה בק"מ רבים של מסלול רכבת עם לא פחות מ- 930 רכבות, 14,500 קרונות, מאות אלפי עצים ודמויות, אלפי דגמי מכוניות, שדה תעופה, פארק יפהפה המאפשר טיול מסביב לעולם על פני שטח של כ- 1,300 מ"ר, ערים שלמות, שבתוכן ניצבות 300 אלף בובות בדמות אדם, סביבן ניטעו 330 אלף עצים מיניאטוריים ועוד. לאחר הביקור ניסע לשדה התעופה בהמבורג לקראת טיסתנו חזרה לישראל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערות:

 1. תכנית הסמינר המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה ו/או מנהל הסמינר.
 2. על פי ההנחיות הידועות ביום הפרסום, על כל הנרשמים להיות מחוסנים נגד קורונה במינימום 2 חיסונים, (עד 6 חודשים) ולעשות בדיקת PCR עד 72 שעות לפני היציאה. התנאי הירוק הינו תנאי להרשמה לסמינר.
 3. אנו מזמינים את כל החדרים במלון כחדרים ללא עישון. יחד עם זאת, לא ניתן להבטיח חדרים ללא עישון (Non-Smoking) ו/או מיטות זוגיות בבית המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק בחדר תהייה כמובן מקלחת או אמבטיה).
 4. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס.
 5. במידה שחשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדרים שביקשתם.
 6. הזמנת הטיסות הקבוצתית היא בחברת לופטהנזה. המעוניינים יוכלו להזמין טיסות באופן עצמאי, מהמחיר יקוזזו 250€ לאדם ולא ייגבו מסי נמל, דלק וביטחון.
 7. חברות התעופה עברו למודל של תמחור דינמי ברכישת הושבה, כלומר מחירי ההושבה יהיו נתונים לשינויים מצד החברה מעת לעת, מיעד ליעד, ומטיסה לטיסה.
 8. ניתן להזמין הושבה הלוך חזור במושב קדמי רגיל (בחירת חלון/אמצע/מעבר, אינו מרווח יותר) עבור 135 אירו לנוסע סה"כ. נכון להיום, הזמנת מושב ביציאת חירום, בד"כ מושב עם מרווח יחסית גדול יותר לרגליים, כרוכה בתשלום של 195 אירו לנוסע. ניתן גם להמתין עד 24 שעות לפני ההמראה ולבחור הושבה רנדומלית ללא עלות.
 9. כל הבקשות להושבות יטופלו לאחר כרטוס בהתאם לזמינות המושבים. יש לקחת בחשבון, כי במקרה של ביטול השתתפות, למעוניינים בכרטוס מוקדם (במטרה להבטיח מקום הושבה מראש טרם הכרטוס הקבוצתי), תתווסף עלות ביטול כרטיסי הטיסה לעלות הכוללת, בהתאם לתנאי הביטול.
 10. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 11. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים ומגבלות הקורונה הידועות נכון ליום הפרסום, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי מלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני בתי האופרה, חברת התעופה ובית המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.
 12. המופעים הינם במסגרת תוכנית המנויים של אולם הקונצרטים, ולכן הכרטיסים שמורים לנו עד 24.11.21. אשר על כן, מומלץ להקדים ככל האפשר את הרישום וההזמנה.
 13. מחירי המופעים אינם כלולים במחיר, ניתן לבחור את הקטגוריה והמחיר לכל אירוע - פרטים בנספח אירועים.
 14. ההרצאות פתוחות לכל המשתתפים, גם אם לא רכשו כרטיסים לאירוע.
 15. אנו ניצור אתכם קשר לאחר ההרשמה לאישור הזמנת הכרטיסים לאירועים שיתקיימו בערבים.
 16. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם, עד 24.11.21: כרטיס ללא עלות בקטגוריה 1, למופע באולם הקונצרטים החדש, האלבפילהרמוני, ליווי V.I.P בנתב"ג ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה. טל"ח                                                     

                                                                                                                                                                                          

תנאים ומחירים

עלות החוויה:

2,395 € לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25 מטיילים ומעלה
2,595 € לאדם בחדר זוגי בקב' של 20-24 מטיילים

הטבות מיוחדות לנרשמים עד 24.11.21: כרטיס ללא עלות לקונצרט באולם האלבפילהרמוני (בקטגוריה 1), ליווי P.I.V בנתב"ג, ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה. מטייל מתמיד עם  "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע איתנו לחו"ל אחרי 1.01.19. למטייל המתמיד: הנחה נוספת בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז.

 

המחיר כולל:

 • טיסה: טיסות סדירות בחברת לופטהנזה
 • לינה: שני בתי מלון מרכזיים, ברמת 4 כוכבים
 • כלכלה: ארוחות בוקר
 • הדרכה: צוות מדריכים מומחה ומלווה אירגוני (יציאת המלווה מותנית ב- 22 מטיילים)
 • תחבורה: אוטובוסים ומוניות, לפי התכנית
 • ביטול: על פי מסלול "חובק עולם" (ראו להלן)
 • מפגש הכנה וירטואלי מקיף בארץ, כולל
 • הרצאה מוסיקלית באורך מלא
 • מערכת שמע קבוצתית כולל אוזניות אישיות
 • שייט בנמל המבורג
 • דמי כניסה לאתרים
 • תשר לנותני שירות מקומיים
 • לנרשמים עד 24.11.21: כרטיס ללא עלות למופע באולם הקונצרטים החדש ה- Elb-Philharmonie, ליווי P.I.V בבדיקות הבטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים, ועד 6 תשלומים ללא ריבית והצמדה

המחיר אינו כולל:

 • - *תוספת בחדר ליחיד בסך של €325
 • מיסי נמל, דלק ובטחון כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חברת התעופה (המחיר כיום כ- €150)
 • אפשרות ביטול על פי "מסלול מקומי" (ראו להלן)
 • כניסות למופעים
 •  ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון וכו')
 • בדיקות קורונה בארץ ובחו"ל
 • כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הטיול
 • הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי הנמל, הדלק והביטחון, החל מתאריך 11.11.21
 • * לאור הסכום הגבוה של התוספת ליחיד, אנו ממליצים לנסות ולמצוא שותף/ה לחדר
 •  ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ לוודא את הכסוי במקרה של ביטול ובמקרה קורונה. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
 • תשר למדריכי הטיול (נהוג כ- 6 אירו סה"כ למטייל ליום)

 

 

 

נהלי רישום ותשלום

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רחוב ויצמן 74 כפר סבא, מיקוד 4425038, או במשרדי קשרי תרבות תבל. טל' 072-2116888, פקס 09-7428885, וואטסאפ: 054-2177333
דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

אפשרויות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

לבחירתך, ישנם שני מסלולי ביטול אותם עליך לבחור בעת הרישום והם אינם ניתנים לשינוי לאחר ההרשמה.

מסלול חובק עולם: אפשרות ביטול בהתאם להסכמים עם הספקים השונים בחו"ל (להלן). מסלול זה כולל את ההטבות: כרטיס למופע באלבפילהרמוני בקטגוריה 1, שירות V.I.P בשדה התעופה ופריסה לעד 6 תשלומים.

 • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 100 אירו למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון: כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול. עבור ביטול עסקה ששולמה בכרטיס אשראי ינוכו 3% מעלות העסקה בגין עמלות סליקה של חברת האשראי והמנכה בגין עסקת מכר מרחוק.
 • מטייל המבטל בין 20- 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

מסלול מקומי: אפשרות ביטול בהתאם לזכות ביטול מכח חוק הגנת הצרכן הישראלי. לאחר תום תקופת זכות הביטול במסלול המקומי, תחול מדיניות הביטול במסלול "חובק עולם". מסלול מקומי אינו מקנה הטבות רישום מוקדם, ומחירו גבוה יותר ב- 200 אירו ממסלול חובק עולם. המסלול מאפשר לבני 65 ומעלה לבטל את הרישום עד 4 חודשים מיום הרישום ותנאים מיטיבים נוספים, על פי התנאים המלאים והסייגים כפי שמופיעים בחוק הגנת הצרכן והתקנות.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג.  יציאת הסמינר מותנית במינימום 20 מטיילים משלמים.      טל"ח

** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 120 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:
1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

 

גלרית תמונות

k_0000_Day 1
k_0001_Day 2
k_0002_Day 3
k_0003_Day4
k_0004_Day5
k_0005_אנדרי ריו
k_0006_Day6

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze