לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

 

 

פועה ואלי חפץ

חלפו עברו להם שבועיים מאז חזרנו מהטיול "מסע בעקבות האספרגוס" וזה הזמן לחלוק מעט רשמים מטיול מופלא זה.|

האמת היא שהאספרגוס משמש רק כקטליזטור לנושא המרכזי-מזרח גרמניה-האיחוד, עבר והווה.
מייד עם הנחיתה בברלין זרחה עלינו השמש בדמותה של הידענית הג'ינג'ית - נורית גוטהלף.
שבעה ימים של... "תראו איזה יופי...איזה בית... איזו צמחייה... איזו היסטוריה..."
רק מלשמוע את נורית, עם ההתלהבות, החיבור הפיזי והרגשי למקומות ולאוכלוסייה, הידע וההתמצאות בסגנונות הבנייה, הארכיטקטורה, התרבות, ההיסטוריה ובמיוחד את היכולת, ההעזה והחוצפה הישראלית -להביא לגרמנים את הידע, את העובדה שעם ישראל לא הושמד בשואה, שיש לנו נוכחות, משמעות וצידוק קיומי-והיכולת לחבור אליהם ולהפוך את חלקם לשגרירי ישראל במזרח גרמניה.
אנחנו - פועה ואני חבים לנורית ולקשרי תרבות תבל תודה על ההנאה והכיף בטיול מעמיק ומהנה זה.
וכמובן - ל"מלווה המנהלתי" שלנו, אודי בן זאב, אדם משכמו ומעלה, יודע לכבד ולהעריך, יודע לטפל ולדאוג, מחייך ומשרה אוירה נעימה - (פרט למקרים שישנה רוח קרה)

היה לנו כיף - ונשארנו עם טעם של... עוד!!!
פועה ואלי חפץ

email call waze waze