לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

 

 

ד"ר מטוס גלוריה

שלום לכולם,

נחתנו, אבל לא ממש... ההתלהבות מתפוגגת ואת מקומה תופסות המחשבות המציפות את התודעה.

אני מרגישה צורך לשתף אתכם ואשמח מאוד באם תכתבו ותשתפו גם אם אפילו קצר.

אני מעלעלת בספר התערוכה (קטלוג) של Damien Hirst  ולא מאמינה ליופי, לשלמות ולתחכום שנגלו לנגד עינינו. Punta della Dogana המקום בו עברו הסחורות שהגיעו דרך הים בדרכם לארמונות האצולה הוונציאנית, מותאם להפליא לנושא התערוכה. עוצמת החיבור בין הים המקיף את המבנה הנשקף דרך החלונות לבין ההיסטוריה של העיר הקסומה, התמזגו באופן מושלם עם הסיפור הקסום והמשכנע שבדה Hirst.

Palazzo Grassi, היה ידוע בעבר בזכות התערוכות שהציגו ממצעים ארכיאולוגים ממגוון תרבויות כמו הפניקיים, המאייה, קלטיים, יווניים, רומאיים, ברבארים ופרעונים מצריים שוב התמלא והפעם בארכיאולוגיה בדויה להפליא...

תערוכתו של Hirst  מספרת לא רק על הממצאים הנפלאים שנתגלו ונמשו מהמצולות אלא גם על התרבויות שהם מייצגים ועל העולם. Hirst משאיר אותנו עם שובל של מחשבות ושאלות לא רק על העבר אלה בעיקר על העתיד. על הקו הדק הזה שעובר ומפריד בין מציאות לדמיון... בין העולם הגשמי לעולם החלומות... וזה המקום בו מתגלה האמנות בשיא עוצמתה ויכולתה...

ה-virtual reality

זה המקום להודות לצוות הנפלא גילית ועומר שעמלו השתדלו והפכו את המסע שלנו ללא פחות מנהדר.

להשתמע וחבוק  וירטואלי חם לכולם

ד"ר גלוריה מטוס

דליה פרשקובסקי

עמר ערב טוב,

הזדמנות לומר שוב תודה על חוויה מרתקת בביאנלה 2017.

הארגון המופתי, ההתנהלות הנעימה שלך, 

ללא לחצים ומתחים מיותרים ,הירידה בכל נושא לפרטי פרטים נתנה הרגשה טובה, יש על מי לסמוך .

ואיך אפשר מבלי להזכיר את גילית , יוצאת הדופן באישיותה.

האשה בעלת האינטליגנציה הריגשית הכל כך גבוהה, שאין דבר גדול או קטן הנעלם מעיניה.

כל כך חמה, אינטליגנטית ומדריכה מעולה, לא לדבר על מרצה שאין שניה לה. ( לומדת אצלה מספר שנים) .הידע שלה אינסופי והיא מעבירה אותו בצורה כל כך ברורה ומהנה.

כל אלו הפכו את הנסיעה למעניינת עם טעם של עוד.

אשמח לקבל אינפורמציה על הנסיעה לברלין לשמוע את אנדרה ריו בסוף ינואר.

ערב טוב,

כל טוב,

דליה פרשקובסקי.

 

אלישבע סדן

 

ברכות לבני ניר מחברי הקבוצה לביאנלה בוונציה 18.10.15-25.10.2015
לבני, מה נגיד ומה נספר? איזה מזל שזכינו דווקא בך כמלווה לקבוצה שלנו. אתה ומזג האוויר הייתם הפרס הנוסף והבלתי צפוי שהפך את הטיול למושלם – שניכם רעננים ויפים מקדמים את פנינו כל בוקר. בני, אתה איש עדין כל כך, שיודע להשלים את מה שחסר, לדאוג בנועם ובשקט לכל מי שזקוק לעזרה. השלמת את גילית בכל סיבוב, היית כל כך קשוב לנו. אהבנו שלא הסתרת את העובדה שמעולם לא התנסית בחשיפה כבדה כזאת לאמנות חדשה, ושזה קצת יותר מדי בשבילך. כמו כל דבר שאתה אומר ועושה, גם את הווידוי הזה אמרת בחן ובכנות, ורק כשגילית רצתה לדעת איך אתה מרגיש מול הפניקס והפניקסה – נדמה לי – בארסנלה. 
תודה רבה לך על העבודה הקשה שעשית בשבילנו. הצלחת השבוע שלנו בוונציה הייתה הרבה מאד בזכותך. 
ברכות לגילית איבגי מחברי הקבוצה לביאנלה בוונציה 18.10.15-25.10.2015
גילית יקירתנו, 
המילה "יקרה" מופיעה תדיר בראשיתן של ברכות, ולא תמיד היא מדייקת את רחשי ליבם של המברכים. אבל אנחנו זכינו לדעת כמה את יקרה, וכמה את נדירה, ומדי יום התברכנו בך, ושמחנו שלקחת אותנו לטייל בעולם שאת כל כך אוהבת. 
גילית, אנחנו מכירות מסדרת ההרצאות שלך ברמת השרון. שם אנחנו שומעים אותך שעה וחצי פעם בשבועיים, שאחריה דברייך מהדהדים בנו ימים רבים. כאן בוונציה קיבלנו מנה גדושה מן הידע היקר בפז שלך. שעות שלמות של גילית איבגי, לא כולל ריצה אחרייך בסימטאות ונציה ובנדנודי הוואפורטו. 
גילית יקרה, זה לא רק הידע שלך שעושה לנו את זה, אלא כמה דברים שבשביל רבים מאיתנו , אולי בשביל כולנו, חשובים לא פחות: את בוחרת בטעם משובח את מה שיכול וצריך לעניין אותנו. התמודדת בשבילנו עם הגודש העצום של הביאנלה, וידעת מה לבחור עבורנו מתוכו ומתוך מה שיש כבר בוונציה. הצלחת לתת לנו ביומיים – בג'רדיני ובארסנלה – הרגשה שאנחנו מבינים את המפה ואת הטריטוריה, ומי נגד מי. קיבלנו ממך גם מבט-על על האוצר, האוצרות כמקצוע, הדגש הנאו-מרקסיסטי והפוסט-קולוניאליסטי של התערוכה, והתכנסותה סביב התימה "עתידי על העולם". הסברת כל כך בחום ובאמפתיה איך תימה זו מתכתבת עם מרקס ופועלי כל העולם שלו, עד שגם קפיטליסטים מובהקים הקשיבו וקיבלו. 
גילית, כשאת מסבירה, אנשים מבינים. כל מושג. את מעלה ומגלה אוצרות נידחים במבנה תעשייתי נטוש ברובע היהודי, חלומות מזכוכית יפה בארמון ונציאני קטן. והנה עוד ארמון פלאים אחד והנה אחד. כדי שנראה כמה שיותר, ונרחיב את אופקינו הראית לנו את הפביליון האירני, הצבעת על הקואליציה המרכז אסייתי שמתארחת בו. לקחת אותנו להתבונן בביתן האזרביג'ני, בציורים מלאי צבע ורגש שמתארים ייסורים וקשיים. הראית לנו אוספים של כמה וכמה פטרוני אמנות גדולים, מהעבר וכאלה שחיים ופועלים עכשיו, והבנו את הפרדוקס, כי האמנות תמיד משלבת ידיים עם ההון, גם כשהמסר הוא מהפכני ואנטי ממסדי. כי כדי שאמנות תתקיים יש לתמוך בה. כי אם לא איך ימלא ראש יפהפה של אישה צעירה את כל חלל הקתדרלה של סן ג'ורג'יו מג'ורה? הרגשנו שנחשפנו למורכבות. גילית לנו פרטים קטנים שלא רבים זוכים לראות, גילית לנו דברים גדולים שמגדירים אמנות עכשווית. דאגת שנבין את על מה השיח, ושנכבד אותו ואת העושים במלאכה. בקיצור, נפלא, מרתק, מלמד, מסקרן. 
אחרי שהתפעלנו מהאופי, הגיע הזמן להגיד משהו על היופי: המוזיקה שלך, המזג שלך והגישה שלך לאנשים – איך שאת נשארת עניינית ויחד עם זאת אימהית ומשגיחה על כולנו. את יודעת למי צריך לדאוג יותר, את קיומו של מי צריך לאשר, ולמי יש לשים גבולות, ומהם הנושאים שכדי לשמור על שלום בית, כדאי להזכיר לנו לא לדבר עליהם. וכל בוקר לשמוח לקראתנו כל כך, כאילו היינו באמת הילדים שלך, ואת הרי הכי צעירה בינינו, ובכל זאת אנחנו מרגישים שאנחנו תחת עין טובה ומשגיחה. 
הנה הגענו לסוף, מסע התגליות שהובלת אותנו בו מסתיים, ואנחנו כבר מתגעגעים. 
תודה רבה לך, יקרה.

אלישבע סדן 25.10.15

 

שילה מאיר

 

Udi Shalom.

I just want to thank you for your part in making the tour to Venice such an overwhelming success.
When I registered I knew Gilit was superb, but I did'nt know what a good partner she chose for organization.
Your military training was obvious, but without its SHTIKIM; instead there was a human face and concern.

Thanks loads,
Sheila

 

סמדר דינה

לקריאת ההמלצה לחץ כאן

 

המכורות ממחזור 2

 

גילית,

איך מזהים יצירת אומנות טובה?

מסתכלים עמוק לתוכה. רואים שיש בה אמירה ייחודית, שונה, מקורית, מבחינים בכישרון הגדול של האומן או האומנית, מזהים את חתימת ידו, רואים בבירור שהושקעה בה עבודה רבה וקשה, מקנאים ביצירתיות, ברהיטות, בביטחון, בערך העצמי ועם זאת בצניעות שיש בה, מזהים את השעות הארוכות של תחקיר, לימוד, קבלת השראה והסתכלות בסביבה. ומעל לכל אלה, יודעים בוודאות שהחוויה של ההתבוננות ביצירה תישאר איתנו עוד ימים רבים.

ואיך מזהים מדריכת אומנות מופלאה?

בדיוק אותו דבר.

וזו את, גילית. הענקת לנו שבוע של שיכרון חושים, הנאה צרופה, אקסטזה אומנותית וגב דואב.

הכנה דקדקנית, בחירה נהדרת של מה כן ועל מה נאלצים לוותר, לימוד החומר והעברתו במינון מדויק דיו כדי לעורר רצון לעוד אבל לא להלאות, נעימות ההגשה, שקט נפשי, צניעות נוגעת ללב , חוש הומור וידע אינסופי – כל אלה אחראים להנאתנו המושלמת מהביאנלה ולרצון שלנו לחזור שוב ושוב. וכמו ביצירה עצמה – החוויה תישאר איתנו שנים רבות, ומה שלא נצליח לזכור יזכירו לנו התמונות.

ומעל הכול – שיתוף הפעולה המושלם ומחמם הלב עם עמר בן זאב וקשרי תרבות. ארגון המסע, בעצם ארבעה מסעות, היה ללא דופי. המלון, מיקומו, איכותו, העזרה שהוצעה בכל רגע מבלי לעשות מזה עניין – תמיד הייתם באזור לפתור כל בעיה.

לגמרי לא מובן מאליו במקומותינו. מה שבטוח הוא שאנחנו בחרנו נכון.

על כך ועל עוד הרבה, תודתנו והערכתנו הענקית.

באהבה,

המכורות ממחזור 2,

13-18.9.19

דן ואורה בלנדר

 

לעומר ולצוות המשרד, תודה על סמינר מושקע , מתוכנן לפרטי פרטים, תודה על המקצועיות, ההקשבה, האכפתיות ועל החוויה הנהדרת. אנא העבירו את תודתנו לגילית. להתראות בסמינר הבא... שנה טובה,

צופי מרום

 

גילית יקרה, תודה מכולנו על ששבית את ליבנו. את ידענית באומנות וכל התחומים המשיקים שכה רבים ורחבים, יחד עם הגשת הידע באופן מרתק, מסקרן ומעשיר. הגשה מלאת חן, אנושית, ואהבה לאמנות והאדם שבה. הטעמת בנו את ההבנה שאמנות במידה רבה היא הביטוי המזוקק של החיים. וכיוון שלכל בחירה בחיים יש מחיר, המחיר שלנו בבחירת הטיול הוא שנהפכנו לגרופיס שלך ותיאלצי לבלות עימנו בטיולים הבאים ועל כך כולנו אסירי תודה. תודה לעמר, הבחור הצעיר המקסים, כה צנוע ונחבא אל הכלים, דואג לכל בשלווה ותמיד שם! ולקבוצה הנעימה שאפשרה טיול ללא התערבויות, ולוונציה שכולנו נשבנו בקסמה והתאהבנו בה. אז חג סוכות שמח ולהתראות בטיולים הבאים.

נאוה רז

 

שלום רב לכל הצוות הנפלא של קישרי תרבות שאיפשרו לנסיעה הזו להתממש (ביאנלה בוונציה 2019) לעומר המקסים שליווה אותנו ודאג לכל פרט ופרט. ולגילית האהובה שבשרביטה ניצחה על כל התזמורת והמקהלה.

הרבה תודות ולהתראות בטיולים נוספים.

צופי מרום

 

אלף תודות על הסיכום המושקע גודם לטיול להתבסס בזיכרון ולא להישכח נהדר! תודות רבות לגילית ולקשרי תרבות אתם דוגמא לאיך צריכה להתנהל חברת טיולים

email call waze waze