לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

דר' גדעון ורדי

לאודי, עוזי, ברוך

כפי שציינתי מספר פעמים במהלך הטיול הגשמתם חלום חיי (למעט חלומות משפחתיים על בני משפחתי). מאז שקראתי כילד - אפילו לא נער! - את הספר במערב אין כל חדש ובהמשך עשרות ספרים וצפיתי בסרטים רבים (רובם שחור-לבן) בנושא המלחמה הגדולה חלמתי על מסע כפי שעשינו ביחד.

אפשר כמובן למצוא מיני פגמים בסיור אבל הכל מתגמד או אפילו נעלם כשאני חושב על מכלול החוויות בסיור. וככל שעובר הזמן אני מפנים ומתרגש יותר ממה שראיתי, חוויתי, ובעיקר הרגשתי בכל האתרים בהם היינו. במקרים רבים הייתי נרגש עד דמעות לנוכח בתי הקברות שצופים אחד על השני ועל השלישי ועל הרביעי, האנדרטאות המרשימות ובעיקר סתם לבהות ולדמיין מה שקרה כשברקע שדות הקרב שעדיין מלאים בחפירות, שוחות, מכתשי פגזים ועל הכל מכסים שדות ירוקים שמסתירים טפחיים ומגלים טפח.

אז רק רציתי להגיד תודה לכם ולצוות המשרד ובעיקר לקרן שאיתה ניהלתי מרבית הברורים הטלפוניים וזאת מבלי לקפח האחרים שעזרו ופעלו מאחורי ולפני הקלעים.

יישר כוח

גדעון

רמי אלוני

פרגים וחפירות

משוב סמינר טיול – בלגיה וצרפת מלחמת עולם ראשונה 26.6-4.7.18
מסע, סמינר וטיול מוצלח מאוד וחשוב. ובשבילי זו הייתה חוויה אנושית מרגשת. זו הייתה למידה משמעותית ויותר מזה נגיעה חזקה בלב והעלאת שאלות ותובנות עמוקות.
קבוצת האנשים הייתה מורכבת מאנשים טובים ומתעניינים. הורגש מאוד, שנעשו הכנות יסודיות ומדויקות לפני הטיול, גם מבחינת מסלול הטיול וגם מהבחינה האירגונית.
עוזי, אודי וברוך, עשו הכל כדי שהסמינר הייחודי הזה יצליח.
הייתה אינטראקציה/יחסי גומלין טובים בין קבוצת המטילים לבין הצוות המוביל וגם אינטראקציה טובה בין שלושת המובילים.

עוזי – מדריך הטיול
לעוזי חלק גדול מאוד בהצלחת המסע.
עוזי ידען גדול ומדייק. הורגש שעוזי הכין עצמו למסע ראשוני זה כהלכה, מדבר ומסביר בשקט ובביטחון, בשפה רהוטה, שומר על רצינות ולעיתים גם על הומור והרבה חן. הנושא חשוב לו.
עוזי עזר לאנשים המתקשים בהליכה ומרגש היה לראות אותו מהלך יד ביד עם יפה, אישה שגילה למעלה משמונים שנה, ועושה הכל הכל כדי שכל מטייל יהיה מרוצה ושמח. מורגש, שהתכנים שעוזי הדריך, מעניינים את עוזי, נוגעים בו, מרגשים אותו, גם העובדות וגם התובנות.
סיפור המלחמה הגדולה והנוראה, הנקראת מלחמת העולם הראשונה, מעלה שאלות ענקיות, אנושיות, פילוסופיות הקשורות לחיינו כיום וגם עם שאלות אלו התמודד עוזי.
עוזי אדם טוב, אמפתי, רגיש ולא פעם חשתי עד כמה עוזי היה נרגש ודמעות זלגו מעיניו.
אלו חוויות שלעולם לא אשכח.
עוזי מדריך בעל שעור קומה והוא נכס אנושי לחברת קשרי תרבות.

אודי – ראש החברה וראש הטיול /סמינר
ברגישות ובאדיבות, עמד לרשות הטיול, בראיה מערכתית וגם ראה ודאג לכל אחת ואחד ממשתתפי הטיול. אודי הישרה ביטחון על כולנו, ודאג שהכל יהיה בסדר. בשקט דאג לכל פרט ופרט והכל בסבר פנים טובות.
הפרטים הקטנים הם המשפיעים על הצלחת הטיול כמו ברכת שבת שלום, מתנה, קידוש לשבת ועוד ועוד. אודי דאג וראה את כולנו ועבד מצוין עם עוזי וברוך.

ברוך – היסטוריון מצוין וידען גדול
ברוך ראה את המלחמה הגדולה והנוראה בראייה מערכתית, התייחס אליה במקצועיות ודייקנות, גם בתיאור הסיטואציה וגם בתובנות חשובות, פילוסופיות ואפילו קיומיות. הרצאותיו היו מרתקות, עמוקות וחשובות, ותרמו לסמינר רבות.
ברוך עמד לרשותנו תמיד, בכל שאלה והערה. תרומתו לסמינר הייתה חשובה מאוד.

חלוקת העבודה בין עוזי, אודי וברוך הייתה נכונה.
זה היה טיול, מסע וסמינר מוצלח מאוד, חוויה מכוננת שנגעה חזק בליבי.

תודה וברכה
רמי אלוני
מעגן מיכאל

email call waze waze