לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

 

 

ד''ר נטלי פולק-רבינרסון וד''ר דוד רבינרסון

 

הנדון: הבעת תודה על הסמינר השט לאיים הבריטיים – יולי 2019
מר בן זאב שלום,

כמשתתפים בטיול זה אנו רוצים להודות לחברתך על ארגון וניהול למופת של הטיול הנ"ל – למן הפגישה הראשונה במשרדי החברה בכפ"ס ועד לנקודת הפרידה במסוע המזוודות בנמל התעופה "בן גוריון". מבחינה מנהלתית הכל היה מאורגן למופת ו"מתוקתק" בשטח ובזמן אמת. למעט תקלה אחת (איחור של אוטובוס המטיילים באחד מהימים) שטופלה במיומנות וברגישות ע"י מדריך הקבוצה – מר עוזי טאובר.
אשר למר טאובר (להלן עוזי) - נערים היינו גם זקנו, ובעברנו מספר לא מבוטל של נסיעות לחו"ל במסגרת קבוצתית כמו גם אישית. מעודנו לא פגשנו במדריך כה מקצועי ואנושי כעוזי. הידע האדיר שלו במגוון בלתי נתפס של נושאים והיכולת שלו להעביר את החומר בצורה מעוניינת ולא מעיקה, כמו גם ההרצאות שנתנו על ידו, היו ברמה אחרת (וגבוהה) מכל מה שחווינו עד כה במסגרת טיולים קבוצתיים. היכולת שלו לקלוט את הלכי הרווח המשתנים בקבוצה מיום ליום ולבצע את ההתאמות הנדרשות והמתבקשות הינה מרשימה. המחוות שהוענקו לנו על ידו במהלך הטיול ופינוקים בלתי צפויים שאורגנו על יידו היוו תוספת מקורית וברוכה. על פי התרשמותנו עוזי ניחן ביכולת ארגון, תפעול וניהול הקבוצה בשטח שהינה מושלמת ממש. האמור לעיל הינו לא רק על דעתנו, אלא אף מתוך התרשמות משיחות עם הנוסעים האחרים בקבוצה שהינם כולם "בוגרי" לא מעט נסיעות לחו"ל במסגרות שונות (כולל נסיעות קבוצתיות).
אשרכם כמעסיקים ואושרנו כנוסעים שהתברכתם/התברכנו באדם בעל יכולות ושיעור קומה כמר עוזי טאובר.
בתקוה להיפגש שנית בטיולים המאורגנים על ידכם בכלל ואלו המלווים ע"י עוזי בפרט.
אנא העבר מכתב תודה זה גם לידיעת מר טאובר.

בברכה,

ד"ר נטלי פולק-רבינרסון וד"ר דוד רבינרסון

email call waze waze