לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

הביקור, הסיפור, הציור - מסעות תרבותיים בדגש הספרות העברית

rouamaelbag

 

 ד"ר רוחמה אלבג - מלמדת וחוקרת ספרות, בעיקר ספרות עברית שנכתבה במזרח אירופה
והמתארת את העולם המפואר שהיה בה. יוצאת למסעות בארצות מגוונות בעקבות ספרים,
אמנים, ציירים חסידים ויהודים של ימות חולין. מרצה במכללת לוינסקי ובמקומות נבחרים
ברחבי הארץ. מדריכה בכירה של סמינרים מטיילים במזרח אירופה.

 לחצו כאן למעבר לרישום לסדרת ההרצאות

 

 

הרצאה 1:

מולדובה - השמש זרחה, השיטה פרחה - נחום גוטמן וביאליק - בין שתי ערים, המסע לעיירה ולעיר בעקבות היצירה "בעיר ההריגה", בין נופים מיוחדים, מסע בין מילים וצבעים.

הרצאה 2:

אודסה - אוקראינה - העיר הגדולה השוכנת לחוף הים השחור הייתה בירת התרבות העברית, וערש הציונות. עיר היופי והתקוות הגדולות. על יוצרים ואישים מענקי הרוח שלנו ביניהם שלום עליכם, ז'בוטינסקי, ביאליק, טשרניחובסקי ועוד.

הרצאה 3:

ליטא - לאה גולדברג - למי כתבה המשוררת את "בארץ אהבתי"? איזו עיר ומה ייחודה של קובנה בתולדות חייה של המשוררת, שהפליאה לכתוב על עיר אהובה-שנואה, על געגועים ואהבה.

הרצאה 4:

גליציה - עירי שלי. בעקבות עגנון בבוצ'אץ' - גדול הסופרים העבריים כתב ללא הרף על עירו הקטנה והפך אותה לעיר עצומה במימדיה - על המראות והצילומים, על הביקור והסיפור של זוכה פרס נובל ויחסיו עם עיר הולדתו.

 

 

למי מיועדת הסדרה:

הסדרה מיועדת לאוהבי ספר ואוהבי לכת, למתעניינים בתולדותיה של הספרות העברית וחיי הרוח שלה, שראשיתם אי-שם במחוזות מזרח אירופה והמשכם כאן בארץ ישראל.

*כל מפגשי הסדרה ילוו בצילומים נדירים וכן לחנים וקטעי סרטים.

 

לחצו כאן למעבר לרישום לסדרת ההרצאות

עלות סדרת ההרצאות: 285 ש"ח

בהרשמה לסדרת ההרצאות של ד"ר רוחמה אלבג מקבלים:
4 הרצאות של ד"ר רוחמה אלבג המחולקות לשני תתי הרצאות (סה"כ 8 תתי הרצאות).
אורך כל הרצאה בין שעה לשעה וחצי.
בכל שבוע תפורסם הרצאה. 
סדרת ההרצאות פתוחה מרגע ההרשמה למשך 45 ימים.
במשך תקופה זו ניתן לצפות בהרצאות בכל יום ובכל שעה הנוחים לכם! אפשר לחזור ולצפות בהרצאות ללא הגבלת מספר הצפיות.
לכל הרצאה ערך מוסף! מתחת לכל הרצאה תמצאו קובץ pdf ובו ערך מוסף מהמרצה! 
התשלום הינו באתר מאובטח.
ניתן לפנות אלינו This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. בכל שאלה ונחזור אליכם בהקדם.

 

email call waze waze