לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

הכתובת הייתה על הקיר -
סדרת הרצאות של ד"ר גילית איבגי
על סוגיות טרום-קורונה שעלו ביצירות אמנות בת זמננו בתערוכות הביאנלה בוונציה בשנים האחרונות.

gilitevegi
ד"ר גילית איבגי -
בעלת תואר ראשון בתולדות האמנות באוניברסיטה העברית, לימודי תואר שני בדגש אמנות מודרנית באוניברסיטת תל-אביב, תואר שני ותואר שלישי בתוכנית ללימודי תרבות באוניברסיטה העברית, והדוקטורט נמצא בתחום "לימודי מוזיאונים". מרצה עצמאית ותיקה לתולדות האמנות באוריינטציה של חקר תרבות, ומדריכה ותיקה של סמינרים של אמנות באירופה, ארה"ב והתנסות לפני שנה בהדרכת מוזיאונים במוסקבה. פרויקט הדגל המשותף עם "קשרי תרבות תבל" הוא סיורי עומק לביאנלה לאמנות בוונציה.

לחצו כאן למעבר לרישום לסדרת ההרצאות 

  

 

הרצאה 1:

האדם והאח הגדול - אמנים התריסו ביצירתם בשנים האחרונות על השליטה מרחוק ההולכת וגוברת על בני-האדם. 

הרצאה 2:

הצילו את האקולוגיה - אמנים התריעו וממש התחננו ביצירתם להציל את האוקיאנוס והים, היבשה והאוויר מכל המזהמים.

הרצאה 3:

בין אדם לאדם, בין אדם למקום - לעתים מצליחים אמנים להתעלות למקום פילוסופי ופיוטי, לעסוק בשאלות משמעות החיים של האדם, משמעות הקשר בין אנשים, והקשר בין אנשים לעולם.

הרצאה 4:

גוף, אהבה ותשוקה - הגוף האנושי ובאופן מיוחד הגוף הנשי מטופלים על ידי האמנים באופן שהוא לפעמים פרובוקטיבי ובוודאי אנטי קלאסי. נבחן את מקום הגוף כזירת מהפיכות מגדריות, חברתיות ופוליטיות.

הרצאה 5:

אפריקה והאדם הלבן - הביאנלה השתתפה במהלך העולמי של גילוי אמנות אפריקנית עכשווית, ובמעמדו של האדם השחור בארה"ב ובאירופה. הגדיל לעשות האוצר אנווזור Enwezor, שהיה בעצמו אדם שחור, כאשר הביא לשיא את מפעל חייו בביאנלה של 2015.


למי מיועדת הסדרה:

הסדרה מיועדת למי שמתעניין בקשר בין אקטואליה ובין אמנות בת זמננו,
למי שסקרן ואוהב אתגרים אינטלקטואלים-תרבותיים, למי שמוכן לצאת מן הקופסה הנוחה של אמנות קלאסית, ולנסות לפענח ולפצח את שפת האמנות העכשווית.
הסדרה מדגימה את העובדה ששמונים וחמש מדינות שונות מכל קצווי העולם משתתפות ב"אולימפיאדה של האמנות", והאמנים מאותגרים על-ידי הצורך לנוע בין אישי לייצוגי.


לחצו כאן למעבר לרישום לסדרת ההרצאות


בהרשמה לסדרת ההרצאות של ד"ר גילית איבגי מקבלים:
6 הרצאות (כולל הרצאת מבוא) של ד"ר גילית איבגי המחולקות לשני תתי הרצאות (סה"כ 12 תתי הרצאות).
אורך כל הרצאה בין שעה לשעה וחצי.
בכל שבוע תפורסם הרצאה. 
סדרת ההרצאות פתוחה מרגע ההרשמה למשך 45 ימים.
במשך תקופה זו ניתן לצפות בהרצאות בכל יום ובכל שעה הנוחים לכם! אפשר לחזור ולצפות בהרצאות ללא הגבלת מספר הצפיות.
לכל הרצאה ערך מוסף! מתחת לכל הרצאה תמצאו קובץ pdf ובו ערך מוסף מהמרצה! 
התשלום הינו באתר מאובטח.
ניתן לפנות אלינו This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. בכל שאלה ונחזור אליכם בהקדם.

 

 

email call waze waze