לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

מרוסיה (למערב) באהבה -
שלושת כוכבי הבלט הרוסים הגדולים.
סדרת הרצאות המעניקה זווית ייחודית על שלושה רקדנים
שאחראים במידה רבה על הפופולאריות של אמנות הבלט במאה ה- 20,
תוך כדי הסברים על התנאים ההיסטוריים שלהם וסגנונם האמנותי.

guy bגיא באום - בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בחקר אמנות הבלט מאוניברסיטת רוהאמפטון בלונדון, תוך כדי התמחות בניתוחים פסיכוסקסואליים וכוריאו-מוזיקאליים.
לשעבר, מנהל קשרי קהילה של להקת "הבלט הישראלי" ומנוסה בהרצאות אורח באוניברסיטאות חשובות בחוף המערבי של ארצות הברית ושלל מוסדות העשרה ברחבי ישראל.
ב- "קשרי תרבות תבל" גיא הדריך סיורי אמנות בסנט-פטרסבורג ובלונדון.

 

 


הרצאה 1:

רודולף נורייב - הילד הרע של הבלט הרוסי – סיפור הסינדרלה של כוכב הבלט הבינלאומי. יחד עם סקירת ילדותו מוכת העוני, ההרצאה תנתח את "פראיות" סגנון הבמה והטמפרמנט של הרקדן האגדי.

הרצאה 2:

נטליה מקרובה - הפרימה בלרינה הרומנטית – מאז ילדותה בלנינגרד בת המצור נטליה הייתה ילדה חולמנית, כאשר שני התנאים הללו עיצבו את גופה ברמה הפיזית, ואת התפקידים שרקדה ברמת העומק האמנותי שלה.

הרצאה 3:

מיכאיל ברישניקוב - הרקדן המושלם – דרך תחנות משמעותיות בקריירה שלו על בימת הבלט ועל מסך הקולנוע, נראה כיצד מובעים הפרפקציוניזם הטכני והכישרון הדרמטי של הכוכב הגדול של עולם הבלט.

 

למי מיועדת הסדרה:

הסדרה מיועדת לקהל הרחב, קהל מקצועי ומעריצי בלט כאחד.
תוכלו למצוא בה מחול, אקרובטיקה, מוזיקה, מעשיות, אגדות, סיפורים אישיים ומזימות פוליטיות בינלאומיות.
כל ההרצאות מציגות שפע קטעי וידאו, של שלושה מהכוכבים הגדולים בהיסטוריית הבלט הרוסי.

 

בקרוב תפתח ההרשמה לסדרת הרצאות זו.

 

 

email call waze waze