לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

מבקשים ליהנות מדרך מופלאה לצבירת חוויות חדשות ביוקרה, נוחות ללא פשרות והתאמה מושלמת לצורכיכם ואהבתכם? הגעתם למקום הנכון, טיולי שייט לגיל הזהב של חברת קשרי תרבות - חברת בוטיק לטיולי פרמיום לגיל השלישי מאפשרת לכם הזמנה של טיול שייט נהרות לגיל הזהב שיתאים לכם כמו כפפה.

הידע הנרחב של סוכני הנסיעות המיומנים שלנו מוביל אותנו כבר שנים להצלחה והובלת תחום טיולי הפרמיום על שלל סוגיהם : שייט נהרות לגיל הזהב, טיולים מאורגנים לגיל השלישי, טיולי סמינרים שטים, טיולי תרבות אומנות ומוזיקה, סמינרים מטיילים ועוד מגוון טיולים מרתקים ונחשקים המותאמים באופן מוחלט ומדויק לבני הגיל השלישי.

 

הבניית הטיולים והתאמתם במדויק אליכם - שייט נהרות לגיל הזהב!

אנו יודעים כי צבירת חוויות, ספיגת תרבויות והכרויות עם אומנויות חדשות חשובים לכם, על כן החל מרגע ההתעניינות בטיולי שייט לגיל הזהב, דרך רישומכם המזמין, למהלך טיולכם ועד לטיול הבא עמנו, תוכלו להיות בטוחים וסמוכים כי בחרתם במומחים המובילים של החברה המשפחתית והתומכת בישראל לטיולי בוטיק גיל השלישי.
אנו דואגים לכם בכל רגע נתון ומתחייבים כי נבחר בעבורכם רק את הכי טוב! לטיול לא פחות ממושלם :

  • הסעות
  • ארוחות
  • צוותים מנוסים
  • תכנייה מלאה לטיולים מותאמים
  • מלווה ארגוני הדואג לכל צרכי המטיילים במהלך הטיול (בשגרה ובחרום)
  • מדריכים קשובים ומנוסים
  • שירות אדיב
  • עמידה בזמנים
  • קבוצות קטנות לטיולי בוטיק איכותיים

הסירו כל דאגה או חשש לגבי התאמת הטיול לגילכם ובואו ליהנות בטיול מרתק ומיוחד במסגרת טיולי שייט לגיל הזהב של קשרי תרבות תבל, החברה המובילה בישראל שמאפשרת לכם ליהנות מטיול ש"נתפר" במיוחד בעבור יצר ההרפתקנות, הרצון לחוויות והיכולת לשלב בין טיולי בוטיק איכותיים לגיל השלישי בדיוק מוחלט.

email call waze waze