לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

היתרונות הרבים של טיולים מאורגנים מהווים יתרון רב לסוגי טיולים אלו על פני טיולים רגילים להם לא נעשתה הבנייה מקדימה וסידור על פי הכירות וידע מקדים. בטיולים מאורגנים נהנים המטיילים מליווי קבוצתי, מידע נרחב אשר מופץ אליהם וכמובן מארגון ונוחות מקסימלית.

 

כאשר בוחנים אנו את תחום הטיולים המאורגנים, ניתן לומר בבירור כי חברת קשרי תרבות תבל, היא ללא כל ספק החברה המובילה את תחום תיירות החוץ בטיולים מאורגנים לגיל הזהב.
אם חשקה נפשכם בטיול מסודר, בו כלל הפרטים ידועים לכם, ליעדים אטרקטיביים אהובים וכמובן עם אוכלוסיית מטיילים איכותית הנבחרת בקפידה.
לחברה מספר רב של מדריכים מהשורה הראשונה, אשר מתמחים ביעדיהם ומספקים למטיילים חוויה מרתקת, ידע עשיר וכמובן נוחות מקסימלית בכל צעד וצעד.
החל מרגעי ההתעניינות בהם יקבלו המטיילים את המידע הנרחב תוך שירות אדיב, קשוב ומקצועי, להמשך ההזמנה במחיר המשתלם וכלה בטיול, סיומו וכמובן עד למפגש בטיולים מאורגנים לגיל הזהב הבאים.

 

טיולים מאורגנים לגיל הזהב מה זה כולל ?

  • יעדים אטרקטיביים – בהם מסלולי הטיול מאורגנים ומותאמים למטיילי הגיל השלישי
  • אוכלוסיית מטילים איכותית – טיולים מאורגנים לגיל הזהב של חברת קשרי תרבות הינם טיולי בוטיק ויוקרה, בהם תוכלו ליהנות מחברת מטיילים איכותית.
  • סמינרים מקצועיים של תרבות אומנות ומוזיקה – חווית הטיולים המאורגנים של קשרי תרבות אוצרת בתוכה חוויה חושית מופלאה וטיולים בעלי עומק ומשמעות רבה להנאת המשתתפים.
  • יחס אישי – אצלנו אף פעם לא תרגישו לבד, הצוות שלנו דואג לשילוב הומוגני של מטיילים בעלי עניין משותף, ועומד תמיד לרשותכם.
  • צוותי הדרכה מקצועיים - מדריכי השטח והמרצים המקצועיים ידאגו להדרכה מרתקת ומשמעותית בטיולי הבוטיק האקסקלוסיביים בהם תבחרו.
email call waze waze