לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

יצאתם לפנסיה? הגעתם לגיל השלישי? שנייה לפני שהנכדים מקיפים אתכם, חשוב שתכירו את הטרנד החם בעולם הטיולים - טיולי פרימיום לגיל השלישי עם חברת בוטיק...

הגעתם לגיל שאפשר להתחיל ולחקור את העולם, לטייל מבלי להגביל את עצמכם ולא 'לתת חשבון' לאף אחד גם כאשר מדובר בטיול ארוך ויעדים רחוקים וגם כאשר מדובר בהוצאה כספית כזו או אחרת. כעת שאין מעסיק על הראש, ילדים קטנים לטפל בהם או כל מסיח אחר, זה הזמן שלכם ליהנות מטיולי פרימיום לגיל השלישי שנבחרו ואורגנו באופן מושלם בעבורכם!

 

קשרי תרבות - חברת בוטיק לטיולי פרימיום לגיל השלישי מציגה :

טיולי הפרימיום שלנו כוללים מגוון נרחב של הרצאות, סמינרים בעלי עומק, חוויות כלל חושיות המתמקדות באומנות, תרבות ומוזיקה ביעדים שונים ומרתקים אליהם תחשפו בכל שנה (טיול אחד ומיוחד בשנה לכל יעד).
אז אם אתם אוהבים לטייל בעולם, לחוות, להכיר ולהתאהב בנופים חדשים ומקומות מרתקים, הרי שבחירה בטיולי פרימיום לגיל השלישי מתאימים בדיוק בעבורכם.
הצטרפו אלינו ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי קשרי תרבות - חברת בוטיק לטיולי פרימיום לגיל השלישי דואגים לכם בכל המישורים!
מלווה ארגוני, צוותי הדרכה מקצועיים ומובילים בתחומם, טיולים אקסקלוסיביים
קבוצת מטיילים הומוגנית ואיכותית, יחס אישי, מפגשים מקדימים וכיוב'.

email call waze waze