לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

טיול מאורגן חייב להיות מורכב מצוות מקצועי, יעדים אטרקטיביים, מידע נרחב של מרצים ומדריכים ומעל לכל ארגון מופתי ברמה הגבוהה ביותר!

אנו בקשרי תרבות תבל הצבנו יעד ברור ומובהק לעמידה בתנאים המחמירים ביותר של אמינות, מקצועיות שירות ואיכות בעבור מטיילנו ולשם כך אנו מקיימים טיולי בוטיק אקסקלוסיביים מאורגנים ברמה הגבוהה ביותר בארץ!

 

לפניכם מפרטים אנו את פרטי המידע למטייל של חברתנו – 5 סיבות לטיול מאורגן עם חברת קשרי תרבות תבל :

  1. מקצועיות ללא פשרות, החל מאנשי המקצוע לתכנון הטיול ועד למבצעים בשטח – חברת קשרי תרבות תבל מעסיקה בשירותיה את מיטב המרצים, המדריכים, היועצים ואנשי המקצוע המומחים בתחום התיירות על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום טיולי בוטיק אקסקלוסיביים מאורגנים לכל יעד.
  2. שקיפות מלאה – אצלנו בקשרי תרבות תבל הכל 'על השולחן' וללא כל הפתעות לא נעימות שליליות, אנו עושים הכל על מנת שתקבלו את הפרטים המדויקים המוחלטים, על ידי ימי הדרכה מלאים בהם תקבלו את המידע המדויק לגבי הטיול ותנאיו, וכך גם יתנהל הטיול בדיוק על פי ההדרכות המקדימות שתקבלו בימי ההדרכה של מומחי קשרי תרבות.
  3. דואגים לפרט ולכל הפרטים – חברת קשרי תרבות תבל הינה חברה מובילה אשר דואגת לתחושת שייכות באופייה המשפחתי ומענה אישי לכל מטייל.
  4. נגישות ונוחות מקסימלית – בטיולי חברת קשרי תרבות תבל תוכלו ליהנות ממערכות שמע מתקדמות וחדישות לצד שיתופי פעולה עם סוכנויות ביטוח מובילות, מלונות נבחרים ועוד, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המומחים של קשרי תרבות ידאגו לכם בכל רגע נתון.
  5. ארגון מוחלט ומקצועי – מומחי הדרכות הטיולים, המרצים המובילים והצוות המנוסה של קשרי תרבות תבל, עומד ועובד בשבילכם! החל מרגעי הלבטים וקבלת המידע על הטיולים השונים וכלה ברגעי הטיול ולאחריו ונדאג לטיול מאורגן באופן יסודי אשר יתאים במדויק לצורכיכם ויחד עם זאת נבטיח שתהיו מרוצים, מאושרים ומרותקים.
email call waze waze