לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

קשרי תרבות הוקמה בשנת 2002 ע"י אודי בן זאב, ששימש כמנכ"ל החברה. בהמשך הקים אודי את קשרי תרבות תבל, כחברה משפחתית, ועם השנים וההצלחה התווספו עובדים נוספים.

אנו על מפתנה של השנה ה- 22 לפעילותנו, ובה אנו שבים ומציעים לקהל המטיילים הישראלי את נפלאות העולם, ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת. אנו ממשיכים להתמקד אך ורק במה שאנו מצטיינים בו: סמינרים מטיילים, טיולי שייט וטיולי אמנות, תרבות ומוסיקה ברחבי העולם. כל זה בליווי האקסקלוסיבי שלנו ושל המדריכים הטובים ביותר לתבל.

בשנות פעילותנו פיתחנו מומחיות ייחודית וללא תחרות תוך יצירת קשרים מקומיים חזקים ביעדים הרבים אליהם אנחנו מטיילים. צוות קשרי תרבות תבל משקיע רבות על מנת לבנות עבורכם, המטיילים, את המסלולים המסקרנים, המרתקים והחווייתיים ביותר שיש לעולם להציע.

העובדים, המלווים והמדריכים המסורים של קשרי תרבות תבל הביאו אותה למעמדה כחברה מובילה בענף התיירות הישראלי. כל טיול מתוכנן לפרטי פרטים, ללא פשרות ומבוצע בדרך הטובה ביותר. צוותי המדריכים, מלווי הקבוצה, בתי המלון, המסעדות ומסלול הטיול נבחרים בקפידה עד ליצירת הטיול הטוב ביותר - על כך יעידו המטיילים החוזרים הרבים שלנו.

ההצלחה של קשרי תרבות תבל היא לא רק הנופים שרואים, המוסיקה המתנגנת או התארים של המדריכים שלנו, אלא גם התענוג בלטייל עם אנשים כמוך, צמאי דעת וסקרנים, תוך כדי יצירת חברים חדשים בעלי עניין משותף.

כולנו שותפים למאמץ מרוכז שמטרתו להנעים לכם את הטיול, משלב ההזמנה ועד לאחר חזרתכם הביתה.

אנו נמשיך לעשות הכל כדי שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר להנאתכם.

 

צוות המשרד עובד למענכם בימים א'-ה' בין השעות 08:30-16:00.
כתובת: ויצמן 74, כפר סבא
מען למכתבים: ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038
טלפון: 072-211-68-88 

 

שלכם בידידות,
עו"ד ע‎ׂמֶר בן זאב, מנכ"ל

מספר חברה: 514098888

מספר ספק משרד הביטחון: 83736931


a udi

אודי בן זאב - יו"ר ובעלים

גמלאי מערכת הביטחון. בוגר אוניברסיטת בר אילן בהצטיינות, ובוגר המגמה ליועצי טיולים בחו"ל ב"תרבויות". בפברואר 2002 היה שותף בהקמת חברת "קשרי תרבות" ושימש כמנהלה.

ב- 1.1.2008 הקים את חברת "קשרי תרבות תבל" וניהל אותה עד שנת 2016, בה העביר אודי את שרביט הניהול לעמר בן זאב.

 


omernew

עו"ד עמר בן זאב - מנכ״ל

עורך דין, בעל תואר ראשון (L.L.B,B.A) במשפטים ובמנהל עסקים עם התמחות במימון, ותואר שני במשפטים (L.L.M) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עבד בקשרי תרבות ובקשרי תרבות תבל בתפקידי ניהול שונים, וכיום משמש כמנכ"ל קשרי תרבות תבל.

 

 


אסף 0002 מיקי

מיקי בן זאב - מלוות טיולים

פרשה ממשרד החינוך ולאחר מכן שימשה כספרנית בתיכון הרצוג בכפ"ס שנים רבות. מלוות טיולים מיום הקמת החברה, תמיד בחיוך ועם ידע וטיפים כמו המקומיים.

 

 

 

 


אסף 0001 סיון

סיון בן זאב - מנהלת משרד

בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל. שימשה כמנהלת אדמיניסטרטיבית למנכ"לים בכירים בענפי הביטוח והמימון. הצטרפה לקשרי תרבות תבל בשנת 2016 ומאז מנהלת את המשרד והרישום.

 

 

 

 


אסף 0003 ולדה

ולדה מצליח - מנהלת תפעול

מעצבת גרפית בעברה, אחראית על תחומים רבים במשרד, ביניהם הגבייה ומפגשי הקבוצה.

 

 

 

 


elad

אלעד שמואלי - אופרציה

אקדמאי. ממלא חלק אינטגרלי ממערך האופרציה של החברה. מדריך טיולים גיאוגרפי ומרצה בכיר במכללה לתיירות אתגרית במכון וינגייט.

 

 

 


michal

מיכל אליאסי - מנהלת אופרציה

מנהלת אופרציה ותיקה ומנוסה שעובדת שנים רבות בענף התיירות. מומחית לטיולים גאוגרפיים וטיולי עומק ומביאה את הניסיון הרב שלה לחברה.

 

 

 


אסף 0000 קרןקרן עלמה - יועצת טיולים

מטיילת בנפשה, היעד האהוב עליה: רומניה. לאחרונה חזרה ללימודים ונהנת מכל רגע. תדע להתאים לך את הטיול והחוויה שמתאימים בדיוק עבורך! תמיד בקשר ישיר ואישי איתך ועבורך.

 

 

 

 


 

email call waze waze